Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhar
12. aug 2008

sara, tak to beriem ako kompliment...že dievčatko 😉

andrii, Matúško je teda riadny svetobežník..hihi, ja som sa práve dnes zamýšľala nad tým, že Alexej je určite preto taký neposeda, lebo som pracovala celé tehotenstvo...dagsty mi to potvrdí, Rebeka a Alexej si môžu podať ruky...asi to bábo jednoducho cíti, že matka je aktívna.. 😀 😀 😀 Mám poučenie pre druhé tehu, ani sa nepohnem!! 😀 😀 /čo teda asi nebude možné!/

baby, môže ročné dieťa už prežívať obdobie vzdoru???haha....my do troch prekonáme asi zopár takých období..normálne sa mi hodí v meste, že chce štvornožkovať! neudržím ho ani na rukách, ani v kočiari! takže ak stretnete loziace dieťa a hysterku matku, tak to sme my...haha....

emita - dnes som vás videla v meste - dobrá bola zmrka? 😀 - ja by som sa asi v tvojom prípade v tipe o vek celkom trafila, na mňa si pôsobila asi tak na 23r. 😉

emita
12. aug 2008

oooo fakt marhar?! tak to bol najvyšší tip 🙂 dnes to bola sranda. Ako vravíš kmásali sme zmrzku a manžel hovorí: poznáš tú čo teraz išla? chodí stále na 11-ky. Ja sa obzriem a tam marhar 😀 😀 😀 . Tak mu hovorím že veď ona je z koníka. Tak sa smial že už ho zdravia moje kamošky z koníka 😀 😀 😀

helenkasabinka
12. aug 2008

ahojte maminky 😀

MARHAR dakujem ti veeelmi pekne za to ze si reagovala na moj prispevok ohladom Sabínky 😉 tiez si prajem aby som taketo cosi uz nikdy v zivote nemusela prezivat ☹

ANDRII ahoj moja,tak ako sa mas???? citala som ze ste mali vyletik-supeeer treba si trosku vyrazit niekam 😉 ja idem tuto sobotu na svadbu k sesternici a v pondelok budu Sabínku 1.krat ockovat-dufam ze to zvladneme v pohode a bez problemov 😒

marhar
12. aug 2008

no...tak to už býva, môj Zdenko je kámoš s júlovkami - lebo my koníkujeme hlavne tam, takže to dôverne poznám... 😀 😀 - tvojho mužíka poznám len z videnia - z kostola - ale keď po tebe v nedeľu vyštartoval so Śimonkom na uspávacie obchádzky, tak mi to bolo jasné 😎 - ja som sa pozdravila nejako automaticky, však sa poznáme...veď emita..tak dúfam, že som ho nevystrašila 😎 😀

marhar
12. aug 2008

helenkasabinka - na to sa nedalo reagovať... ☹ mám zimomriavky aj teraz! ako sa máte? 😵

emita - ešte k tomu tipu - myslím, že slušne nahodený každý pôsobí staršie 😉

oriel
12. aug 2008

Ahojte,dnes bolo v ZOO fantasticky,dokonca sme ani nemali kociar,Lili chodila pekne po svojich. 🙂 Obdivovala zvieratka,no aj ja sama som z nich bola hotova... 🙂 🙂 Som niejaka unavena,idem lahnut,zajtra som tu.... papa

sara2
12. aug 2008

Ahoj Oriel.
Na chvíľu som dnes s Lilkou bola.Boli sme so Sárinkou vonku za blokom a tvoja mamina s ňou prišla.Chválila sa mi Lilka,že má nalakované nechtíky.Bola rozkošná.Dobrú noc 🙂

emita
12. aug 2008

jej, oriel aj ja sa už teším na také výletiky 😉 muselo byť super 😉

marhar veď práveže on ťa pozná dokonca vravel že pozná aj manžela, že si ešte pamätá ako ste spolu chodili 🙂 neviem prečo som ťa ja nepoznala ☹ asi si málo všímam ľudí 😢

andrii a tebe závidím že malý spí v hluku. Šimonko sa budí pre hocijaký malý hluk 😠 asi som si ho zle vycvičila 😀

helenkasabinka
12. aug 2008

MARHAR ahoj.......ja mam tiez doteraz z toho strasne hrozny pocit......ale musim uz na to nejak zabudnut aby mi ten strach neublizil......nechcem byt nervozna z pocitu ze co ak sa nieco este stane?????? nemozem zit z minulosti ale z pritomnosti 😒
mame sa dobre-dakujem za opytanie....Sabínka je velmi dobre babatko,v noci krasne spinka a neviem co to je krmenie v noci.aspon sa dobre vsetci vyspime 🙂 uz od narodenia je taka zlata ze ma necha v noci vyspinkat 😉 a vy ako? 😵

marhar
13. aug 2008

bré ránko!

helenkasabinka - tak Sabínka ti chce asi vynahradiť tie stresy... 😵 😵 - my napr. doteraz v noci vstávame... 😠 , ale hádam to raz prejde! 😀 😀 Inak ok, len sa mi strááášne nechce od neho do práce, ale čo už narobíme.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

emita - tak to má dobrú pamäť 😉 , včera sme práve mali 8 výročie svadby a 2 roky sme spolu chodili 😎 ...už 10 rokov!!!! to letííííí 😕

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
13. aug 2008

ahoj ANDRII nas budu ockovat v pondelok dufam ze to dopadne dobre ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
13. aug 2008

Ahojte 🙂
Nemám veľa času,tak Vás len pozdravím,aby ste na mňa nezabudli 😀 😀 😀
Pekný dníček 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
13. aug 2008

ahojte , vidim, ze zatial tu niet nikoho , boli sme na dva dni u svokrovcov na dedine nadychat sa cerstveho vzduchu , a poviem Vam , ze sa tam vazne chlapcom dobre spalo , vobec sa nebudili , tichucko a klud , to nie ako u nas na sidlisku Maj , kopec mladeze pod bytovkami ,

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
13. aug 2008

Ahojte...aj my sme sa dnes vrátili od našich...bolo super,ale len keby im tam asi pred týždňom nezaviedli internet 😝 ...teraz už nikto ani na dvor nechodí,každý len pri počítači a fičí sa na nete 😠 ....ale malá sa aspoň vybehala a vyhojdala....teraz už spí jak drevo 🙂 😉

ajka122
13. aug 2008

andrii, nezavidim ti to , lebo si viem predstavit aky tam je hluk cez den , a ja to mam zase vo vecernych hodinach , byvame pri autobusovej zastavke a prave vecer sa tam zbieha pol maja mladeze a ked pocujem ten smiech , ze az zo zastavkou trasie , tak ma ide rozhodit na vsetky strany , no mne by to az tak nevadilo , ale deti sa mi stale budia

ajka122
13. aug 2008

mirrinka , ja by som brala keby svokrovci mali zavedeny internet , lebo ja si uz neviem predstavit existenciu bez netu , 😀 😀 😀 no ale musim povedat , ze zatial sa nemusim liecit zo zavislosti 😀 😀 😀

sara2
13. aug 2008

ajka,u nás na Mierovke je to podobné.Od rodinných domov zasa každý večer orchester psíkov 😢 začne jeden a pridávajú sa všetci...a pod oknami máme ihrisko a nemusím ďalej pokračovať 😠 .Len čakám kedy naša "mládež"zbalí kotvy a vypadnú a otváram okno v spálni aby bábika mala čo dýchať.Ináč sa budí na ten rev.
Ale nedávno som šla k babke na dedinu s domienkou,že si tam oddýchnem a že Sárka sa tam nebude budiť,ale tá dedina/je dosť veľká/je snáď živšia ako mesto.Mladí len na motorkách hore dole dedinou.No,taká som bola rozčúlená...chcela som si povegetiť von posedieť,ale nevyšlo to ani tam 😒 .
Nejako má ta dnešná horučava zmohla.Boli sme so Sárkou na zmrzku.Chúďa moje malé,nestíhalo ju lízať tak rychlo sa jej topila od tepla,tak som jej spustila aj moju 😀
Dobrú noc kočky.
A ešte vám poviem,že teraz sa mám,môj manželík žehlí 😀 😀 a je tam prádlo ešte od dovolenky nepožehlené a je ho hodne.Len nech si užije... 🙂 Ozaj pomáhajú vám vaše polovičky v domácnosti?
pa 😵

ajka122
13. aug 2008

sara , aj ja mavam casto pohlad na svojho manzela , ako sa venuje domacim pracam , ale este v zivote nic neuvaril , a vraj chlapy su velmi dobry kulinari , no mne moj este nenavaril

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. aug 2008

No môj práve robí praženicu na raňajky 😀 ja sa mám. Zase on uvarí, ale nežehlí. Ale zase umyje riad, popratáme spolu... joj ja sa nemôžem sťažovať. Pred rokom som musela ležať a on mal na starosti nielen domácnosť, ale aj záhradu, lebo rodičia boli na dovolenke a ešte chodil aj do roboty a zvládala to 😎
No a ten hluk vám nezávidím 😒 U nás tiež občas jačia deti na ulici a to mám vtedy nervy keď náhodou spinkáme vonku, ale v noci tichúúúúčko. takže to sa nedá porovnať.
dnes nám prší-júj sa teším, oddýchneme od tepla. Ale budem musieť ísť na prechádzku po daždi 😖

mirrinka
14. aug 2008

Ahojte babuľky 🙂
...ja sa na môjho mužíčka tiež nemôžem sťažovať - navarí (a to veľmi rád,lebo stále vraví,že jeho dedo bol šéfkuchár v jednej nemeckej reštaurácii,tak muži v jeho rodine sú výborní kuchári) 🙂 a naozaj je to aj pravda,fakt zbožňuje umývanie riadu,čo som veľmi rada,lebo ja to neznášam a tiež veľmi rád vysáva takže som tiež veľmi rada 🙂 jediné čo nemusí tak to je žehlenie a utieranie prachu,ale ináč veľmi rád pomáha.... 🙂
občas sa ma opýta,či som mala niekedy chuť vymeniť ho za niekoho iného - a ja stále vravím,že nie,lebo jeho som si už vycvičila a druhýkrát by ma to už nebavilo 😀 😀 😀
...no dnes budem asi dlho rozmýšľať ako zabaviť svoje neposedné decko v takomto počasí 😠 😀 😀 😀
...a ked ste sa bavili o tom veku - tak to ste ešte naozaj nestretli mňa,mne každý tipuje sladkých 17 a to mám už skoro 24,len dúfam,že v tridsiatke mi budú tipovať 20 - to sa fakt budem tomu tešiť 🙂
...no a s hlukom to u nás tiež nie je ružové - bývame totižto takmer rovno na križovatke (Tesco) - takže asi si viete predstaviť koľko áut tadeto denne prefrčí... 😠 ☹ keď máme otvorené okno - čo je skoro stále,tak nepočujeme ani televízor 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
14. aug 2008

ahoj,
deň na figu,čo ?
No ráno som našla celú obyváčku založenú požehlením prádlom. 😀 A ráno mi mužíček povedal,že ho to začalo baviř,že mu na večer mám nachystať zas.Pustil si k tomu cedečko a išiel nato 🙂 .Ale aby som sa len nesťažovala.Pomôže mi v domácnosti len mu to musím povedať.A Sárinku tiež kúpe ak je doma ak ešte nieje v práci.Trávi tam aj 12 hodín denne. ☹
No idem robiť raňajky predchvíľou sme vstali 😎
pekný dník

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz