Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
14. aug 2008

andrii - ja som tiež za stretko......už sa stačí len dohodnúť na dátume a čase 🙂

mirrinka
14. aug 2008

tak dievčatá,hádžte sem nejaké čísla 😀

emita
14. aug 2008

No ja čísla hádzať nebudem, lebo Šimík je stále jak aprílové počasie, nám ťažko niečo plánovať. Radi sa ale pridáme. Počkáme za dagsty kým skončí školu 😉 a potom to zorganizujte niekto kto máte deti 2roky a viac 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
14. aug 2008

....rozumiem 😉
emita a kedy dagsty končí školu?

emita
14. aug 2008

veď ona sa pochváli 😀

dnes pohoda dník. ocka máme doma, Šimonko sa už vyspinkal a teraz na mňa hádže krásne úsmevy z hrazdičky 😀 . Obed navarený zo včera, slniečko sa ukazuje 🙂 Aký je ten život krásny 😉

dagsty
14. aug 2008

Ahojte baby, práve som si Vás prečítala -v rámci oddychu. 🙂

Mirrinka, - štátnice zo špeciálnej pedagogiky mám začiatkom septembra /od 2.9.08 - 4.9.08/. Ešte nie sú zoznamy, tak neviem kedy pôjdem.

Mám teraz stereotyp...... vychystať niekde deti a hajde za knihy...brrrrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝

Končím, večer ešte nakuknem. 😉 😉

pa.pa.pa

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
14. aug 2008

presne tak,andrii.... 🙂
tak baby,aspoň navrhnite či cez týždeň alebo cez víkend,lebo mne je to úúúúúplne jedno.a ked nechcete hádzať čísla,tak hádžte aspoň miesto 😉

sara2
14. aug 2008

baby len by som chcela vidieť ten podnik v Humennom,ktorý by nás toľké privítal aj deťurencami s nadšením 😀 😀 😀 .Tak niekde v parku,alebo na ihrisku,čo poviete?Keby fungovala ešte v TV Pestúnka,tak by sme si ju zapožičali a my by sme si odskočili samé,no nie?
Nakoniec máme krásny deň.Doobedu tu bola kámoška a dievky sa hrali-ako kedy 🙂 😒 .
Poobede som bola von ale som si v meste spomenula,že som sa zabudla naraňajkovať i naobedovať a začala ma hrozne bolieť hlava tak sme tiahli domov.O chvíľu ideme zas nech toho nášho tigríka unavím. 😉
Andrii,rada by som ti ho požičala,ale teraz som poskladala jeden sušiak a druhý vyvešala,ale keď to bude akútne,tak neváhaj... 🙂
pa

dagsty
14. aug 2008

Ahojte baby, ja znovu v rámci oddychu nakukujem, čo ste popísali.

Sara2, prosím napíš si ma do zoznamu na žehlenie....ja aj zaplatím... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Žehlenie je jediná činnosť z domácich prác, ktorú nemusím....vôbec......

Pa.pa.pa.

marhar
14. aug 2008

ahojte!

aj ja som za stretko 😉 - aj keď v pondelok nastupujem, ešte dva týždne budem robiť len do jednej, takže kedykoľvek poobede, dagmar, napíš hlavne ty, kedy ti to vyhovuje... 😉

Sara2, presne si to napísala, aj môj manžel pomáha, len ho treba správne usmerniť 😀 😀 .... ale keďže my máme aj psíka, tak starostlivosť o ňho je úúúplne na Zdenkovi! a aj nákupy - ja mu len napíšem čo treba - samozrejme z obchodu ešte 20 telefonátov, ale to určite poznáte..haha.....
A ináč asi pomôže vo všetkom - zmývanie podláh, umývanie okien, to je ok, ale varenie a žehlenie ..eee...to by dopadlo vééľmi zle, už sme mali pokusy. Uvarí - kuraciu polievku a vyprážaný syr 😎 toť vsjo. Ale všeobecne si myslím, že dnes je už trošku iná doba, asi len máloktorá žena by zniesla doma muža, ktorý prstom nepohne - a aj by som sa jej čudovala... 😕

ps: žehlenie tiež nemusím 😝

emita
14. aug 2008

sara2, nechápem ako si sa mohla zabudnúť najesť 😕 to sa mi ešte nestalo 😅

takže už sme postúpili. bude to poobede. ja navhujem cez týždeň. cez víkendy máme asi skôr programy s rodinkami. 18.-20. sme v Tatrách potom stále len doma.

myslím že ešte stále sú muži čo prstom nepohnú a preto musíme byť spokojné že máme takých super manželov 😉

marhar a kde ideš pracovať? A kde dávaš Alexeja?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
14. aug 2008

ahojte,jeeej,takze so stretkom sa to uz pohlo.... Super,ja sa velmi tesim..... 🙂 V tom parku,alebo niekde tak by to bolo asi fakt najlepsie,ako Sara napisala... 🙂 Dnes sme boli v palacinkarni s dvoma kamoskami,no ltt,ze sme sa tam zmestili,je tam super,no malo miesta.... 🙂 Sari,mne to jedlo niejak tiez doma uslo,v meste som prisla na to,ze som veeeelmi hladna..... 🙂 🙂 Mne by to taktiez najviac vyhovovalo poobede... A cez tyzden... Tak po 13=13.30 kedykolvek .... ked bude vsetko o.k...... 🙂 🙂 🙂 Fakt uplne dopredu sa asi neda,no dohodnime sa,ze niekedy na buduci tyzden.... Hm.... co vy na to. Lilinka mala vcera mensi uraz,pristala tvarickou na betone... ☹ Joj,tolko krvicky jej tieklo,ze som si myslela,ze to bude hrozna rana,no je to v pohode.... 🙂 😉

ajka122
14. aug 2008

ahojte , nakukla som tu a citam , ze mate zaujimavu temu : o manzeloch , no vazne musime byt rady , ze mame manzelov , ktori sa snazia nam v domacnosti pomahat , lebo poznam dost manzelov povalacov , "nohy vylozene a ovladac v ruke a ticho , lebo ide futbal" ,

sara2
14. aug 2008

joooj Ajka,tak keby mi taký "smrdel" doma pred telkou tak ho odstrelím 😒
Fakt babenky,nestihla som sa najesť.Bola tu kámoška doobedu,Sárka už nervová lebo zavretá v byte,tak som tak uháňala aj s obliekaním jej aj seba,že som medzi tým jej dávala polievku,ona už pri dverách otáča kľúčom a reve na mňa,že mamka idemeeeeeee.Hodila som na seba rifle fičíme 😀
A teraz manželík Sáru uspáva a nachystal pomazanku syrčekovú,tak to dobehnem 😀 😀 a tie kilá navyše...do kelu keby sa od jedenia nepriberalo....
Marhar obdivujem ťa.Ja by som od maličkej asi nedokázala tak skoro odísť.Ale neodsudzujem ťa,aby sme si rozumeli.U nás to bolo iné.Ja si moju princeznú užívam až teraz.Do roka a pol sme mali domka blázinec 😖
Dagsty,keď mi povaruješ Sárinku tak ti dobehnem požehliť aj ja 😀 a zadara.Ja som kedysi žehlenie brala ako relax.zapla som si Celine Dion cedečko a davaj nato 😎 😎 😎 ...ale teraz je to otrava lebo si to nevychutnám,všetko tak narýchlo...mám pocit,že tie dni cválajú a nie utekajú.
dobrú noc babenky aj detičky 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. aug 2008

No to fakt super, andrii. Naše detiská na ulici sú také poplašené. Oni vedia len bliakať o také veci ako kočíkovanie nieje záujem a tak musím 3 krát denne sama.

ak sa môžem vyjardiť tak stredu nie, lebo to sme v tatrách ako som vravela. Tak štvrtok 13.30 v parku? neviem marhar možno bude chcieť ešte trochu neskôr. aj nám by asi viac pasovala po 14.00. ale ešte sa dohodnime kde v parku lebo to široký pojem.

mirrinka
14. aug 2008

takže to celé trochu zhrniem - budúci týždeň,niekedy v stredu alebo vo štvrtok - ak bude pekne,v parku tak poobede po tej 13:00.... 🙂 súhlasite všetky?
ja áno - budem tam 😉 vlastne budeme,lebo sme dve....... 🙂

dagsty,maličká pauzička od učenia ťa nezabije,že???? 😀 😀 😀 a ako sa vraví - čo ťa nezabije,to ťa posilní 😀
a ty si šikulka,zvládneš to všetko ľavou zadnou 😉

oriel,dúfam,že Lily bude skoro o.k. 😉

mirrinka
14. aug 2008

takže streda vypadáva,zostáva štvrok 😉
v parku pri starých fontánách,môže byť?

oriel
14. aug 2008

Aj mne by viac vyhovovalo 14.00,len som napisala 13.30,lebo najskor odvtedy.... 🙂 Takze ak by vsetkym vyhovovalo,tak vo stvrtok okolo 14.OO pri parku pri Msks.... Hm,co vy na to.... Jasne,ak nam do toho nikomu nic nepride.... A ak nebude prsat.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dufam,ze dovtedy tu vsetky baby kuknu a fakt nas tam bude dost a aj detureniec roznych vekovych kategorii,takze o zabavku by bolo postarane.... 🙂 🙂 🙂

marhar
14. aug 2008

ahojte, súhlas, vo štvrtok o druhej... 😉

emita, pracujem už od pol roka - bohužiaľ, splácame úver za byt, takže z materskej by sme mohli tak akurát trávičku papať..... a pracujem ako vychovávateľka na internáte s postihnutými deťmi. S dagsty sme kolegynky 😎

sára - nie je čo obdivovať...nebudem vám tu písať, aké som mala a mám depky, koľko som sa naplakala .... atd...aj teraz mám čo robiť, aby som nerevala....je to kruté, ale inak sa proste nedá. Do tehotenstva sme šli s tým, že to tak bude, ale poviem vám, ak budeme mať raz druhé bejby, tak len s tou podmienkou, že min. dva roky budem doma. Jednoducho dobrovoľne toto zasa nepodstúpim, je to pre nás príliš ťažké. Možno pre mňa viac, ako pre Alexeja.

Ale v tom všetkom mám šťastie, že pracujem v školstve a teda som napr. teraz bola celé leto doma a aj tá pracovná doba je skrátená - 27hodín týždenne, akurát zasa je blbé to, že vždy je to poobede - do siedmej. takže si musím doplniť vzdelanie, keďže som skončila neučiteľský odbor, aby som mohla učiť, lebo keď Alexej začne škôlku, školu, tak to by som s ním vôbec nebola. joj...to aby toho nebolo málo.... ☹ - takže ma zrejme čaká aj dvojročné štúdium / špeciálna pg. plus pg. minimum/... tak som sa vám vyhovorila.... 😔

emita
14. aug 2008

och, marhar, tak to máš naozaj ťažké ☹ ja by som tiež určite revala. musíš byť silná. klobúk dole.

štvrtok o 14.00 pri starej fontáne-bližšie ku MsKS. Nieže budú 2 stretká-pri každej fontáne iná skupinka 😀 😀 😀 už sa teším 😉

sara2
14. aug 2008

Vo štvrtok o druhej môže byť.
Marhar si super žienka.Klobúk dole.Vážim si také babule.Dnešná doba je taká a nič s tým nenarobíme.A ešte vás obé s Dagsty obdivujem v akej sfére pracujete.
My sme na Sáriku čakali hrozne dlho a aj jej narodenie prinieslo kopec problémov a tak som bola doma.Manžel chvála Bohu zarobí dobre,takže do práce som sa neponáhľala.A bytík nám darovala mamina.O to viac obdivujem maminky,ktoré aj chcú detičky aj musia prilepšovať rodinný rozpočer.držím ti palce.
pa

marhar
14. aug 2008

ale baby, ste zlaté, ale robili by ste to isté, keby vám nič iné neostávalo.... ☹ ☹ , tak si len užívajte md, ja keby som mohla, tri roky sa od malého nepohnem....

sara, naša práca...hihi...tak to by som nemenila. Občas sme zbité jak psy, občas sa strašne nasmejeme, tie deti sú zlaté, majú svoje vrtochy...podobne ako zdravé deti, ale hlavne, sú to večné deti....čiže robotka krásna, občas ťažká, občas nabíja energiou 😵 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vachovka
15. aug 2008

Ahojte baby.
Prepacte, ze vam sem leziem 🙂 ,ale chcem sa spytat ci chodite na kupalisko a ake je.Ci je cista voda a tak vsetko okolo toho.Dikes 😉

mirrinka
15. aug 2008

ahoj vachovka....ja som tohto roku bohužiaľ na kupku ešte nebola,tak ti asi neporadím,ale chodí tam veľa kamošiek aj s deťmi a zatiaľ sa žiadna nesťažovala... 🙂
ale čo viem,tak to je to,že tam akurát prerábajú krytú plaváreň.
možno ti poradia ostatné baby 😉

majina.b
15. aug 2008

vachovka , moja skusenosť z jula, je dobra, trava je pokosená, voda v detskom bazene sa mi zdala studená, vo velkom sa dalo vydržať, po tretej hod poobede ked je zlacnené už bolo dosť romov. čo sa týka občerstvenia tak ako vsade, hranolky, nanuky, nealko. kryta plavaren je zatvorená. v ponuke su aj slnečníky, ale neviem či sa možú priniesť aj vlastné.

voda na v utorok domaši bola na moj vkus tiež chladná, ale tam je vždy chladnejšia ako inde. na vinné sa musi cez michalovce.