Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
4. dec 2008

Dobré ránko dievčatá 🙂 .
Tak a som konečne prvá.
My sme mali hroznú noc.Dokonca sme sa predchvíľkou vrátili z nemocnice.Ešte včera na obed mi začala Sárka kašľať.Potom sa to stupňovalo až som večer o ôsmej volala našej zlatulinkej a veľkorysej pani dr.Lukáčovej(fakt obetavá žienka),že čo mám robiť.Tak som jej dala spreje na predychanie,tabletku.Ale v noci horor.A ráno o pol druhej vkuse už ani neprestávala.Mala riadny záchvať ☹ Taká som bola vyľakaná,pretože sa nám to ešte nikdy nestalo.A tak mi ešte doktorka povedala,že dnes služi ona v noci tak keď sa zhorší mám ísť.Tak o pol šiestej sme tam boli.Dostala ďalšie spreje,ditiaden a ešte inhalovala adrenalín.Je to oveľa lepšie,ale kašle stále.A dr. mi povedala,že jej zistili veľmi slabú imunitu...tak dnes máme behačky po doktroch.Večer vám dám vedieť.
A ta moja mála koza niežeby teraz spala,pretože v noci toho moc nanaspala,ale pozerá rozprávku.A ja pijem kávu a manželík spí v kresle pri malej 😉
krásny deň.
Oriel držte sa.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. dec 2008

díkes Andrii,Sárka dostala ditiaden a to ona vždy reaguje opačne na neho.Iné detičky po prebdelej noci a po ditiadene spia jak zarezané a Sárka tu tancuje po obývcačke ako balerína 🙂
o chvíľu sa obliekame a ideme....tak pa

emita
4. dec 2008

☹ strašné čo sa to tu deje ☹ budeme na vás myslieť ☹

mirri, bola si v škôlke? a ešte vždy odolávaš a nerobila si si test? 😉

inna7
4. dec 2008

Ahojte baby... 🙂 🙂 🙂
Oriel držím prsty...aby vám ten zákrok dopadol čo najlepšie...a malinká to dobre zvládla... 🙂 🙂 🙂 aj ten odber krvičky....Lukáškovi brali zhruba pred rokom krv na všetky možné vyšetrenia...čiže dosť veľa a zvládol to úplne v pohode...dokonca ho sestrička pochválila...a minule čo mu pichali injekciu (nedávno) tak sa správal hrozne...utekal z ambulancie a tak...nakoniec mu to musela vpichnúť nasilu... 😖

Sari..no hrozné...tak sa vám to riadne zhoršilo....
my už v pohode...ešte semtam zakašle ale už je to ok...dávam mu immunal..kvapky...a maličká už úplne ok...tak som rada...ale spánok sa vôbec nezlepšil...10x sme hore minimálne... 🙄

ľudia ja nemám kúpený ani jeden darček...akurát mikuláška pre malého... idete niekto na mikuláša do kasky? u nás nemá kto robiť mikuláša...ale v sobotu ideme na omšu a tam bude aj Mikuláš .. tak aspoň niečo...

Mirri no tak ako...??

mirrinka
4. dec 2008

ahojte
sari,to je fakt des....... normálne ked som čítala tvoj príspevok,hned som si spomenula na kamošku,ako mi vravela o svojom malom....možno ho poznáš,chodí so Sárkou do školky - Kristán, jeho mama je moja spolužiačka a teraz ležia na detskom - malý ma obojstranný zápal plúc.mal ho skrytý,nikto ho nevidel,až kým si Nika nevydobila snímok....hrozné niečo 😢

baby,dnes si idem kúpiť test,lebo vy ste viac nedočkavé ako ja....už mi síce mešká štvrtý deň,ale neviem,nemám nejaký pocit,žeby som bola tehotná...

mirrinka
4. dec 2008

emi,ešte o tej škôlke som zabudla....chcela som sa ísť opýtať dnes,ale majú tam Mikuláša,tak nechcem tam takto strašiť,ale zajtra pôjdem,dúfam,že už naisto....kamoška sa pred dvoma dňami stretla s jednou učiteľkou a tá jej vravela,že čo nedá malého k nim,že by jej ho v pohode vzali,tak dúfam,že aj môjho čertíka vezmú 😀

mirrinka
4. dec 2008

baby,akurát som prišla z tesca ....už mám tehu test,ale ešte čakám kedy mi bude treba čurať 😉

oriel
4. dec 2008

Mirri,ryyyyychlo....... som tu a cakaaaaaam...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
4. dec 2008

ešte mi treba čúrať 😀 ako ste dopadli u doktorky?

mirrinka
4. dec 2008

teda netreba....zle som to napísala...to asi z toho stresu 😀

oriel
4. dec 2008

Joj,my sme uz konecne doma..... to bolo placu..... horko-tazko jej zobrali krvicku,lebo nema ziadne zilky.... No na prvykrat sa im to podarilo,potom sme isli hned na kardiologiu..... uz bola taka prestrasena,ze plakala v kuse,aj ked jej nic nerobili...... 😉 😉 😉 No uz sme chvalabohu doma,zajtra pokracujeme opat - dalsie predop. vysetrenia...... ☹ ☹ ☹ ☹ Joj Mirri,takze Kristianko je v nemocnici,juj chudacik...... ☹ ☹ ☹ ☹ My sa zajtra chystame s kamaratko do Msks na Mikulasa..... myslela som,ze nepojdeme,aby nahodou neochorela /lebo to by sa oper. musela prelozit/ ,no chcem,aby sa trocha potesila..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,to je hrozne,co tu citam.... a co vravela Dr.,preco ten kasel? Ved uz by aj mala dobrat ATB,ci nie? ☹ ☹ ☹ Boze,je hrozne,co si tie deticky musia pretrpiet ☹ ☹ ☹ A my pri nich,vsak? Mirri,ja stale cakam...... 😉 😉 😉 😉

mirrinka
4. dec 2008

tak ešte chvíľu čakaj... 😀 😀 😀
verím ti,že dnes si Lilka toho dosť vytrpela...poznám to z vlastných skúsenosti,ked sme skoro každý týždeň chodili na nefrológiu - krv,moč,krv,moč a stále dookola....my ideme tiež na Mikuláša,ale sa mi zdá,že my ideme do CVČ,alebo žeby to manžel poplietol?

oriel
4. dec 2008

Potom sme este zasli do kamosky jej mala chodi so Sarkou a Lilkou do skolky,maju aj takeho maleho 3 mesacneho chlapceka...... juuuuuj,to bolo radosti,tolka sa ho Lilka ostiskala a obozkala..... Ked sme isli domov,tak velmi plakala,lebo ho chcela brat domov.... a zacala bitka,lebo Kika jej ho nechcela ani za svet dat.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Je nadherny..... normalne zacinam uvazovat o planovani babatka..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
4. dec 2008

oriel,tak len do toho,budeš to mať aspoň z krku,lebo ja chcem len dve deti a dosť 😀

oriel
4. dec 2008

V cvc je dnes,vsak? V tom materskom centre........

mirrinka
4. dec 2008

potom si už budem len užívať,jak vyrastú 😀 😀 😀

mirrinka
4. dec 2008

nie,my ideme zajtra,vraj o tretej...a z manželovej roboty by tam Lily mala dostať nejaký darček...teraz fakt neviem,či to nepoplietol

oriel
4. dec 2008

Inna a este som zabudla napisat,ze niesi sama,pretoze ani ja nemam ani len jediny darcek...... ?no okrem Lilky,ta uz ma toho dost...... Ale nikomu inemu nemam nic a najhorsie na tom je,ze ani absolutne neviem,co mam kupit..... Hruuuuuuuuuza.......

mirrinka
4. dec 2008

tak to sme už tri 😀

emita
4. dec 2008

mirrinka tak už choď na to WC!!!! 😀 som tu riadne v napätí 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
4. dec 2008

baby,už nemusíte čakať....už som si robila 😢 ani náznak druhej čiarky 😢 ☹

emita
4. dec 2008

😢 😢 😢 tak ak nedôjdu skúsiš v pondelok znovu...

mirrinka
4. dec 2008

počkám na tú mrchu jednu mrchatú kým príde.... 😠

oriel
4. dec 2008

Mirri,pave na to som mynule myslela,ze teraz to odkladam a odkladam..... a potom ked budem chciet otehotniet,tak sa to nemusi hned podarit...................

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
4. dec 2008

a ja som si myslela,že to výjde na prvú šupu jak pri Lianke....ale asi je pravd,že čím sa človek viac snaží,tým viac to nejde....čo už... 😉

oriel
4. dec 2008

Sari,ako ste pochodili? 😉 😉 😉 😉 😉 😉