Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
28. dec 2008

Andrii...ja už neviem važne čo robiť...tak som sa tešila že ona bude iná...lebo Lukáš zle spal od porodnice do roka a pol....ale Sarka zo začiatku spala krasne...3x sa budila...niekedy aj menej...prelom nastal asi od 4teho mesiaca...začala sa budiť každu hodinu...a teraz už asi tyzden sa budi každu polhodinu... (a minulu noc kazdych 10minut...a to neprehanam...) ☹

dnes začala sopliť, mierne zvyšenu teplotu ma a pokašluje...dala som jej paralenovy čapik a trifed sirupček...tak uvidim ako bude zajtra....asi pojdeme k lekarke...

sara2
28. dec 2008

Ešte raz ďakujem všetkym babenkám 🙂 🙂 🙂 .
Andrii,sa mi páčilo tvoj popis vianočného behania 😀 .
Oriel,ako?Ešte zvládaš žúrovať?Ako Lilka?
Inna,mám švagrinú s 7mesačným drobcom.Katastrofálne spal.A dostala sa k jednej knihe ohľadom uspávania detí a učení takýchto malých detí spať.Je to trošku drasťák prvé noci,ale fakt zabralo.A vysledok je taký,že malý jej spí od ôsmej-pol deviatej večer do rána do šiestej,dostane papať a spí ďalšiu hodinku a pol.A to isté naučila aj moja kámoška z Blavy svoju malú,ktorá do troch mesiacov nespala skoro nič.Kamoška bola tak vyčerpaná,že schudla na 43 kíl a bola to 60kilová baba a nevládala už.Dostala sa k tej knižke a pomohlo.Ak chceš napíš mi do IP emailovú adresu a ja ti tu knižku pošlem.Mám ju niekde uloženú v súbore.

inna7
28. dec 2008

Sara poslala som ti IP... dúfam že to zaberie... 🙂 vopred ďakujem... 🙂

sara2
29. dec 2008

Inna,poslala som ti to.Snáď pomôže.Minule som to zachytila tu metodu aj tu v niektorej diskusii na MK.A tiež na podobnej na babinet.cz.

Dobré ránko všetkým 🙂 Snáď bude snežiť.My už chceme ísť lyžovať.Vraj je Chlmec už umelo zasnežený,ale že je tam veľa ľudí,tak to je o ničom.Baby pribrala som 2 kilá ☹ 😠 .No,idem na dietu.Samá zelenina zas bude.Ale až po Silvestri lebo novoročnu kapustnicu ešte chcem-šak kapusta je zelenina,nie?

Tamarka ako deti?Mojej Sárke pomáha pri kašli inhalator.Kupim v lekárni fyziologický roztok a inhalujeme doma.Inhalator sme dostali na predpis od dr.Čabakovej-pľúcnej.Je to taká prvá pomoc na doma.Lebo dovtedy sme chodili na detské oddelenie dvakrát denne inhalovať.Riedi to hlieny.Dobrá mašinka 🙂
Držte palce.Zas mám dnes jazdu.Včera mi to išlo super 😀

Andrii,robila som perníčky a to zdobenie podľa tebe.Všetko bolo ok,vyšlo to pekne.dík

emita
29. dec 2008

Ahojte. Šimonko má zase soplíky. Už štvrtý krát za 2 mesiace 😠 5 dní bol bez nich a zase ☹ neviem čo to s nami bude 😖

ja som tiež pribrala 2kg 😀

emita
29. dec 2008

a som ešte pridala nejaké fotky z cerkvi a hlavne náš stromček. veď sme hovorili že každý dá svoj stromček a zatiaľ má Vianočné fotky len sara2 (krásnučké). tak šup-šup to napraviť. 🙂

sara2
29. dec 2008

Emi ahoj.Ty môžeš pribrať aj 20 kg 😀 .Máš nárok,ale ja... 😒
Krásnučké fotky.Aj Sárka bola so švagrinou na jasličkovej akademii v cerkvi,ale na dubníku,ale vraj ju to moc nebralo.To nechápem.Keď som s ňou bola na detskú sv.omšu tu u nás v kostole na štedrý deň,tak aj tancovala keď detský zbor spieval koledky 😀 A Sárka vraví,že "goletky".Dnes ráno ma budila o siedmej a vraví mi: mami spievaj mi goledky 😀

emita
29. dec 2008

no tak ani jeho to nejak neinteresovalo ale musel podporiť tetu 😀 ale nám sa veľmi páčilo 😉 náš (možno)budúci švagor zahral úlohu rímskeho vojaka tak úžasne že mi normálne slzy do očí vyhrkli 😕 (bola to scéna ako sa naťahoval s jednou mamičkou lebo jej chcel zabiť dieťatko 😢 )

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. dec 2008

ahoj,ahoj....tak idem aj ja podávať nejaké foto 😉 emi,mali ste krásny stromček 😉

mirrinka
29. dec 2008

tak moje fotky už sú tam 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
29. dec 2008

Ahojte,juj,tolko ste tu toho popisali,že ani nestíham čítať.
Som tu len na skok,balíme veci,idem s Alexom do nemocnice,pravdepodobne tam ostávame,má obojstranný zápal pľúc ☹ ☹
Tak sa zatiaľ majte a držte nám palce...papa

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. dec 2008

andrii,krásne fotky 🙂
akurát som volala s tamarkou,tak akurát sú v nemocnici,potom sa mi ozve že čo a ako a dám vám vedieť....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
29. dec 2008

tamarka to je hrozné, prajem skoré uzdravenie a nech ste rýchlo doma.

no super že ste popridávali fotočky-konečne je čo popozerať 🙂 andrii, Matúškov album som si prezrela až 2x taký je úžasný. Joj jaký krásny chlapček-fakt ako z časopisu a aký už veľký... 😉 My máme presne taký istý ovládač od telky a Šimonko ho rovnako žerie 😀 -najlepšia hračka (hlavne keď sa mu podarí prepnúť)
mirrinka a to čo sú za medvede? 😕 chodíte teraz do škôlky?

mirrinka
29. dec 2008

ahojte....tak tamarka a Alex zostávajú v nemocnici ☹ ...... nevedia ešte na ako dlho.....

emi,to sme včera boli v Prešove v Maxe a tam boli tie medvede,krásne boli,a dokonca sa hýbali...vyzerali ako živé,ale neboli 😉 škôlka začína 7.januára,tak sa už tešíme,lebo Lianka sa nevie dočkať,každý deň ju spomína...aj mne by už bodlo,keby som si od nej aspoň na chvíľku oddýchla 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. dec 2008

andrii,jasné,pozdravím 😉 pôjdem ich niekedy pozrieť...

mne sa Matúško hrozne páči v tej čierne mikinke s kapucňou...až by som ho zjedla,taký je tam chutnučký 😀
a ked sa už bavíte o ovládačoch - tak u nás nemajú dlhú životnosť 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
29. dec 2008

Mirri,aj odo mna pozdrav Tamarku.... fakt hrozne..... chudacik Alex..... Nech sa drzia...☹ ☹ ☹ ☹ Idem aj ja popozerat vsetky fotocky a tiez aj niejake povkladat.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
29. dec 2008

Kde ste?
Mirri,pozdrav aj od nás tamarku a malého,že prajeme skoré uzdravenie.

Andrii,kukla som si vaše fotky.Malý je na spapanie 🙂 .A tá fotka kde ste kompletka rodina je superova.Ako sa ta dcérka čo je pri tebe na teba úplne podobá a ta druhá na tatina a aj ste sa tak umiestnili na fotke. 🙂
dobrú nocku 🙂

mirrinka
29. dec 2008

ahojte...pekný utorok prajem 😀
emi,super fotka....a máš vybraté pekné mená.... Sabínu a Dávida som aj ja mala v zozname 😀
dievčatá, tamarku a Alexa pozdravím,nebojte sa 😉 tiež dúfam,že sa skoro uzdravia a čo najskôr budú doma...

už sa pripravujete na Silvestra? 😉

emita
30. dec 2008

dakujem a dobré ránko prajem. mirri ty nemôžeš v noci spať? 😀

inna ako ste spinkali? ja keď je malý zasoplený tak mu dávam pred spaním 1/3 ditiadenu aby sa vyspal a tiež aby mu to vysušilo soplíky. no dnes som nedala-chyba 🙄 a ráno išiel manžel na lyžovačku tak nás zobudil skoro no a Šimonko je dnes hrozný 😝 zasoplený, zarevaný... a poobede máme ísť na kardiológiu tak sa dúfam dovtedy vyspí... 🙄

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
30. dec 2008

Ahojte 🙂
Emi to máš dobré,keď ti Šimonko znesie ditiaden.Moja Sára na neho má opačný účinok.Je čulá,nervozna...na ňu zaberá Fenistil.
Ale máme mrazivé ráno,čo?Ja sa chystám Sárku trošku "vyvenčiť" vonku,ale až okolo obeda.Navarené máme odvčera,tak idem žehliť.

Inna,čítala si to už?
Emi,pekná fotka.
ahojte

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz