Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

douglas
4. jan 2009

su zlati......zive striebra 😀 😀 😀

emita
4. jan 2009

ahoj douglas, vitaj 😉 náhodne sa stretávame a oficiálne stretko sme zatiaľ mali len jedno 😝

ja idem čučať. dobrú noc 😔

douglas
4. jan 2009

ahoj emita 😉

mirrinka
4. jan 2009

ahojte....vy už idete spať? 😉
douglas,ste krásna rodinka,chlapci sú zlatí....koľko máš rokov? 🙂

mirrinka
4. jan 2009

vy ste už fakt išli všetky spať? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak dobrú nocku a zajtra vás tu čakám...doobedu idem ešte na gyndu pozrieť kamošku - o týždeň by mala rodiť 🙂 každý okolo mňa rodí,alebo bude rodiť a na mňa sa to nie a nie nalepiť 😠 a tá sprostá mrcha si zo mňa ešte robí srandu 😠 😠 😠 ....

tak sa dobre vyspinkajte 🙂 pa pa

oriel
4. jan 2009

😀 😀 😀 😀 DOBRU NOCKUUUUUU 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
4. jan 2009

😀 😀 😀 DOBRÚ 😀

dagsty
4. jan 2009

dobrú nôcku 😔

mirrinka
5. jan 2009

dobré ránko 😉

inna7
5. jan 2009

Dobrré ránko... 🙂 🙂 🙂

douglas...ahooj....pekné detičky....žiješ v Londýne? poznáš nejaké humenčanky čo žiju v UK...napr.Danku Bončikovu? alebo Luciu Sitarčikovu??

dagsty...ako Nikolas?...dúfam že mu je už lepšie....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
5. jan 2009

Ahojte moje zlaté babule 😀
Tak ste tu popísali.
Ahoj DOUGLAS 😉 vitaj u nás 😉
Kočky kuknite akú spúšť mi tu včera narobila dcérenka s sesterkinou malou.Ale hrali sa krásne donedávna sa len bili 😀
Emi,napíš ako si dopadla.
Dievčatá ja už chudnem.Na raňajky iba cornfleksy,na obed normál len menšia porcia a na večeru ovocie 😒 .A chodím domov pešo po schodoch nie výťahom.Aj tak je to málo,o chvíľu sa budem gúľať.
Dagsty,kúpele si pýtaj sama.Lekári ti ich moc často nenavrhnú.
Inna,čakám info ako pokračujete? 😎
A čo sa týka toho stretka,tak by sme fakt mohli.Napr.v Daisy alebo v Marlenke v cukrárni.Deti by dostali sladké,tak by snáď boli tichučko a my by sme pokecali.Škoda ,že tu nieje žiadna reštauračka s detským kútikom.
My sa ideme sánkovať na dubník ku svokrovcom a zostávame tam aj na večeru.Takže sa tiež vyhnem vareniu.
ahojte zaťiaľ.

dagsty
5. jan 2009

Ahojte dievčatá,teraz sme prišli od rána od lekára... ☹

Nikolas má obojstranný zápal pľúc!!!! 😢 😢 😢

A všade mi hovorili už tri rýždne, že preháňam!!!! : "Nepreháňajte, veď to nie je také zlé ako hovoríte!"
A dnes sa každý lekár tváril, ako posra.., ked zistili, že je to zápal pľúc.... 😲 😲

V stredu ešte ideme na pľúcne a uvidíme....
Nikolas leží jak úbožiatko, a ja non stop slzy na krajíčku... 😢 😢

Tak sa majte krásne a hlavne ZDRAVO!!! 😉 😉

Sara aj ja som si povedala, že začínam od dnes chudnúť, ale som už pojedla kopu sladkého z dôvodu, že mám také nervy, že až!!!

oriel
5. jan 2009

Dagsty,,,,, drzte sa..... 😉 😉 😉 😉 😉 Aspon,e ste nostali v nemocnici..... Vies,ze doma je doma.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
douglas
5. jan 2009

ahojte baby. mirrinka ,opovedam na otazku-mam 30tku tohto mesiaca. inac, chlapcov mam krasnych. Rick ma bohuzial charge syndrom, uz ma za sebou paru operacii, ale je to moje sidlo a ani za set by som ho nevymenila. inac, Jonathan mi vcera spadol vo vani a dost trepol hlavku, tak stresujem. aj Vase deti tak padali? Dagsty, to poznam takychto lekarov, musis sa najviac spoliehat na svoj materinsky instinkt, vdaka to mu je nas Rick nazive

oriel
5. jan 2009

Douglas,co je to za syndrom? Vyzera uplne zdravucky...... 🙂 🙂 🙂 🙂 A Jonathana boli hlavka? Alebo sa nestazuje na nic?

douglas
5. jan 2009

ahoj Oriel 🙂 Jonathan je ste malicky, nerozprava, ale tresil fajne a i zubok si nabil a neviem, co netresol tiez o porcelanove umyvadlo. ale dnes v pohode, ani vcera nevracal, len sa bojim, lebo spadol na velmi tvrde pri posmyknuti, takze ani ten reflex pred seba rucky si nedal 😢 Rick ma ojedinely syndrom 😢 1 k 100000 z porodov. pomerne neznamy,objavili ho iba pred 30timi rokmi,takze vela doktorov s kt.sa stretavame, take deticky este nevideli. rick mal dve 6hodinove operacie srdca a este bude musiet nejake podstupit. prve dve roky nepapal, len cez gombik v zaludku prijimal mliecko. chodit zacal az v 2rokoch, ale ma balaqnciu ako rocne dieta. na jedno usko nepocuje a na druhom nosi strojcek.je toho viac, ale toto su zaklady. 😢 ☹ ☹

oriel
5. jan 2009

Douglas.... klobuk dole..... Si silna osobka..... A aj maly bojovnik 🙂 🙂 🙂 mam susedku,ktorej dcerka ma nieco podobne..... Tiez presli operaciami a tak.... Aj s tym uskom,papanim,chodenim.... Mala mala v auguste rocik... 😉 😉 nO malinka je rozkosna,take usmievave slniecko..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

douglas
5. jan 2009

ja som obaycajna mama,kt. miluje svoje deti. ale dakujem 🙂 Rick, to je silny chlapec..pri porode skoro umrel, teraz papa a pije, co povedali, ze nikdy nebude. len mam obcas strach s tym srdieckom a stym, ako to bude znasat on, az pochopi, ze ma nejake nedostatky od druhych deti. ale snazime sa ho vychovavat, ako ostatne deti

oriel
5. jan 2009

Lekari toho niekedy fakt nahovoria ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Su dvaja... brat brata bude chranit... 😀 😀

douglas
5. jan 2009

no ano, len tearz sa trepu, kusu, kopaju..hehe...typicky zapasnici. ocko mi nechce verit, co jeho deticky vystajaju. za ten mesiac, co sme tu sa velmi zmenili. co ste dnes robili?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
5. jan 2009

Juuuuuj,andriiii GRATULUJEM........... a prajem krasny vecer..... Predpokladam,ze deturence uz spinkaju..... 😉 😉 😉 Inak nasa Lilka ma obdobie pizze.... Vkuse omiela,ze chce ist na pizzu.... no tak podarene to hovori.... no s tym makcenom.... 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
5. jan 2009

Ahojte konikarky.Tak uz sme doma.Nie sice spokojni,ale zdravsi...
Alexovi zistili alergiu,velmi oslabenu imunitu a aby toho este nebolo dost,v nosteku ma pneumokoka ☹
Takze som zdesena,hoci doktorka ma ukludnila,ze berie silne antibiotika a ak posilnime imunitu,tak to bude dobre,ale ja mam aj tak strach...
V nemocnici s nami lezali dalsie dve deti so zapalom pluc,obe mali pneumokoka.Jedno bolo proti nemu dokonca aj ockovane a aj tak ho chytilo.Alex nema este ani ockovanie na 15-ty mesiac,stale bol chorlavy,tak ani proti pneumokokovi nebol ockovany...

Nestiham ani precitat vsetky vase prispevky,lebo som tu len na skok.Za ten tyzden som toho vela nenaspala,tak sa idem k detom supnut do postele. 🙂 Prajem dobru nocku...

A vsetko najlepsie k meninam Andrii...

douglas
5. jan 2009

ahoj andrii. my sme teraz v humennom, cely ten cas sme boli v UK. A tu, ako to sama vies, mame sneh. 😀 😀 😀 😀 dnes sme neboli vonku, zajtra musime ist. Jonothan opat dnes spadol na hlavicku, tak som chcela byt v klude. kde byvas? si mi velmi povedoma.

douglas
5. jan 2009

ahoj inna7. nepoznam humencaky, okrem Lenky Futrikanicovej. 😉

emita
6. jan 2009

tamarka tak konečne ste doma... akú alergiu mu zistili. s tým pneumokokom to je strašné. my dáme Šimonka zaočkovať asi o mesiac ale neviem-furt je sopľavý 😝 . Asi ste tam ležali aj s malou Jankou, že? len neviem ako sa jej mamka presne volá keď sa vydala 🙂

Šimonko si práve diaľkovým zapol TV 😅

douglas vôbec by som nepovedala že Rickovi niečo chýba. zlatí sú obaja. môj malý FURT padá a nemáme doma koberce takže sa dosť obíja ale zatiaľ mu nikdy nič nebolo. akurát v nedeľu sa tak neštastne pošmykol na hračke že má teraz taaaku modrinu pri očku 😖

skúška super 😎 snáď sa mi aj ďalej bude tak dariť. ešte piatok 2 zápočty a 23. najťažšia skúška a snáď už potom budem môcť chystať párty pre Šimonka 🙂

emita
6. jan 2009

a mirrinka: neboj sa, nalepí sa 😀 my sme v robote sedeli pri sebe 4 žienky a postupne všetky 3 otehotneli tak som mala z toho depky že ja nič ale "nalepilo"sa aj na mňa 😀

mirrinka
6. jan 2009

ahojte 🙂
v prvom rade,andrri,gratulujem k včerajším meninkám 😉
emi,tebe tiež gratulujem....vidiš,aká si šikovná 🙂 Šimonko sa narodil vo februári? v našej rodine sú vo februári štyri sviatky - mamine narodeniny,sestrine meniny a výročie svadby mojich rodičov - to všetko 4.2. a sestrine narodeniny 22.2. 😉 tak to bude pestré 🙂

douglas,s tým padaním si nič nerob,deti vedia ako padať a okrem toho sú voči pádom odolnejší ako dospelí...naša Lianka mala pády na dennom poriadku,ani nechci vedieť koľko krát nám v noci spadla z postele 😅 😅 a tiež ťa obdivujem,musíš byť veľmi statočná žena 😉

tamarka,vitajte doma 😉 😀