Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
18. jan 2009

sari,so Sárkou či sám? 😀 😀 😀

emita
18. jan 2009

mirrinka si sa dobre vyspala, že? 🙂 🙂 🙂 normálne sršíš humorom 🙂

mirrinka
18. jan 2009

emi,videla si o ktorej som tu ešte v noci trčala? a o ktorej som vstávala? 😀 ja srším humorom práve vtedy ked sa málo a zle vyspím 😀 😀 😀
...ale musím sa ísť namaľovať,lebo sa na seba nemôžem kukať 😀

emita
18. jan 2009

aha, tak to som si nevšimla 😕 to si na tom super 😉 my sa už ideme obliekať....

dagsty
18. jan 2009

MIRRINKA -------HI HI HI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Niekedy nejem po 17,00, niekedy po 18,00, a niekedy po 22,00 - a potom nadávam 😠 😠 😠

oriel
18. jan 2009

ahojte.... my sme doma.... relax.... hm,konecne vsetci spolu.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,to fakt ste isli pri nas? Nevidela som vas.... 🙂 🙂 🙂 Ozaj,poradte,chcem dat vyvolat fotky cez internet /je akcia 1,80 / 10x15cm/... len neviem,ako tak poslat fotky... mam ich okolo 150.... to sa asi neposielaju klasicku ako ked prikladam do mailu,vsak?... poradte....

dagsty
18. jan 2009

a kde majú takú akciu ?? V happy foto?
😉

dagsty
18. jan 2009

ja som raz posielala fotky cez happy foto, ale už si nespomínam ako... idem hned kuknúť...zatial pa 😵

oriel
18. jan 2009

ano,dagsty... happy foto.... joj,trapim sa s tym a nemozem na to prist....

mirrinka
18. jan 2009

oriel,najprv si musíš stiahnuť a nainštalovať happy foto assistent....to tam ľahko nájdeš....a potom tam už len vkladáš fotky,ktoré si chceš dať vyvolať....ale cenovo ťa to podla mna vyjde rovnako ako ked si ich daš vyvolať niekde tu v meste,lebo oni si ešte účtujú poštovné,a to ani zdaleka nie je lacné.....ja som to raz prepočítavala,a potom som sa na to vykašlala....ja mám na vyvolanie okolo 350 fotiek....som zvedavá kedy ich dám vyvolať 😝

inna7
18. jan 2009

čaute...no ja som to tiež vkladala cez toho asistenta, ale som to ešte stale neposlala...som nenahrabala tolko penazi kolko fotiek... 😀

ja som sa dnes ešte nezastavila...až teraz...od rana v kuchyni...zajtra máme oslavku tak som už dnes chystala chuťofky... 😝 zajtra pratááám ☹

Sara...keďže zajtra už nebudem stíhať sem nakukovať, kvôli oslave Sarulkinych meniniek, tak želám aj tvojej Sáruške veľa veľa zdravička, šťastia, lásky a Božieho požehnania!!! 🙂 🙂 🙂

no utekám sa chystať do kostolíka.... 🙂

ináč Sárka od včera teplotkuje...tak neviem či to má z toho prvého zúúúbka, alebo už chytila od Lukáška niečo... 😖

Ahojte a pekný večer ešte....

sara2
18. jan 2009

Mirri čau 😝
Si ma pobavila,ale sprosto som to napísala 😉 .Bol s malou a nakoniec som šla aj ja.A hľadala som kukala či tam nebude Dagsty s Rebekou alebo Tamarka,ale nikto ☹ .
Pijem kávu-toť večera a potom L-karnitín .
ahojte zatiaľ.

oriel
18. jan 2009

to hej,uctuju 73sk... za post. a tak....,no pri velkom pocte fotiek ma to vyjde ovela lacnejsie.... pretoze tu,co davam stale vyvolavat,tak 1 fotka 10x15cm mi vychadza cca na 5 sk.... a tam 1,80... takze tu by ma vysli na 750sk a tam uz aj s poplatkom 350sk.... to happy,mam uz aj nainstalovane a neid mi to niejako

emita
18. jan 2009

oriel a kde dávaš vyvolávať za 5 Sk? ja som raz vyvolávala cez net v nay-ku ale som nebola spokojná s kvalitou 😖 . tak teraz som verná fuji lebo tam mám istotu...

sara2
18. jan 2009

Inna,ďakujeme pekne za Sárinku.
Samozrejme aj tvojej Sárinke prajeme zo srdca to najlepšie.A hlavne zdravíčko,to je pri naších detičkách to najdôležitejšie.

Oriel,šli sme autom.Nevieš kedy bude v škôlke karneval?Nehovorili už presný dátum?

tamarka_na
18. jan 2009

Ahojte...
Ja mam tiež stiahnutý ten program happy foto a na ich stránke je presný postup ako posielať fotky...ale ešte som neposielala,no chystala som sa...tú akciu som si tiež všimla...

Na divadielku sme nakoniec neboli,Nellka zaspala a už sme nestíhali,tak sme šli len na dvor a na sánky...Mirka a Lianka nám robili spoločnosť 😉 Inak,Sara...a dobré to bolo?Lebo som počula,že chodia dva druhy a že jedno z nich nie je dobré a to druhé,že komunikuje aj s ďeťmi,tak že je zaujímavejšie...

oriel
18. jan 2009

emi,ja davam vyvolavat v 101tke.... Juj,vo Fuji vychadza jedna fotka okolo 11sk...... pri mojom pocte fotiek.... kooopec penazi... 🙂 🙂 Ja mam hrozne rada fotky.... 🙂 🙂 🙂 Sari,zatial o karnevale neviem nic..... niktonic nespominal,no spytam sa asi.... inak,niekedy by sme sa mohli dohodnut a ist na to predstavenie vsetky.... hm? bolo by to v ramci stretka.....

mirrinka
18. jan 2009

... ako tá cena je celkom fajn,až na to,že je to rozmer 10x15,to by som musela všetky fotky strihať,aby mi vošli do albumu...ja mám najradšej rozmer 9x13,ale na ten asi akciu nedajú,lebo by sa im to zrejme neoplatilo 😀 ja si počkám na Velentína,vtedy budú mať akciu v 101-tke,teda aspoň dúfam,lebo každý rok to tak bolo (vždy presne 14.2.)....teraz som sa pozerala na kartu,tak je tam 400 fotiek na vyvolanie - takže ak bude foto po 1,9SK(prepočítajte si to na eurá ak sa vám chce 😀 😀 😀 ) tak ma to celé vyjde na 829 Sk aj s poplatkom za vyvolanie,ktorý je 69SK 😉

a ten nápad s tým divadielkom sa mi páči 😉 to by bolo super stretko 😉

mirrinka
18. jan 2009

ja som si odtiaľ http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotodarceky dávala robiť hrnček,a som veľmi spokojná,škoda,že som ho nedfotila,aby ste videli - bol to hrnček s Liankinou fotkou - dala som ho mame k meninám...prišiel mi do dvoch dní....len mi poslali mail,že si ho môžem vyzdvihnuť v zberni a bolo to 😉 ešte si takýmto spôsobom chcem objednať vankúše... 🙂

mirrinka
18. jan 2009

zajtra má meniny aj Sára? teda,tri mena v jeden deň... 😀

emita
18. jan 2009

ale nie oriel, jedna 10x15 stojí 7Sk a ešte tam mám 10% vernostnú zľavu...

sara2
18. jan 2009

ahojte,ja padám do postele ☹ .Vyzerám jak kikimora 🙄 .

Dievčatá buďte také dobré a napíšte mi čo mám zajtra variť...ale musí to byť rýchle.Mirri,ty dávaš furt do pozornosti také fajnovky...tak mi niečo vyber 😀 .

Tamarka,bolo to celkom ok.Akurát,že moc práve deti nezapájali čo som aj očakávala viac.A musela som Sárke vysvetľovať čo sa vlastne deje a o čo ide.Viac hudby by som uvítala ...ale na Humenné ok.

Oriel dobrý nápad.
brú nocku 😵

mirrinka
18. jan 2009

... toto pre manžela a Sárku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1463 😉
... a toto pre teba http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2107 😀 😀 😀

mirrinka
18. jan 2009

dobrú nocku....už aj ja padám 😉

emita
19. jan 2009

Prajeme dnešným oslávenkyniam pekné ráno a krásny celý deň, aj ďalší a ďalší... krásny život 😉 nech sú zdravučké a veselé, nech robia všetkým radosť 🙂

manžela sme vypravili-našťastie bez plaču. Šimonko vie za ním dosť revať keď ide z domu, ale dnes bol v pohode. ešte mu aj kýval 🙂 . za mnou nikdy neplače. stojí na okne s tým s kým ostáva a kýve mi... no čo mama je mama, tú má stále 😉

mirrinka
19. jan 2009

Milé Sárky........ prajeme vám všetko najlepšie k meninkám,veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky,veľa kamarátov,úspechov v škôlke a aby vás maminky poslúchali 😀 😉

oriel
19. jan 2009

Taktiez aj my sa pripakame a Sarinkam zelame vsetko najlepsie..... 🙂 🙂 🙂 Nech sa im v zivote dari a su stale stastnucke.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
19. jan 2009

Dobré ránko 😉

Ďakujem pekne...Sárke odovzdám.
Mirri,dikes za typy.Ale to rizotko bude pre všetkých,tak som sa rozhodla.Nemám chuť dnes tráviť v kuchyni celé doobedie.
Idem si vypiť kávu a hurá do varenia a potom ideme vonku 🙂
ahoj

mirrinka
19. jan 2009

sari,mala som na mysli,že ty budeš jesť len čistú ryžu 😀 vieš,kvôli diéte 😀 😀 😀

oriel
19. jan 2009

Sari,aj ja si idem dat kavicku... dnes uz druhu..... Dnes ma caka zehlenie.... a taktiez aj asi varenie.... 🙂 🙂 🙂