Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
24. jan 2009

Inna,to cez svokru.... chodi na nechty k jednej pani a ona s tym robi... 🙂 🙂 🙂 No najprv si stale kuknem a precitam o vyrobku na nete a jej uz len poviem nazov... 🙂 🙂 🙂 🙂 Co dnes budete porabat? My sa budeme nudit... mozno by som skusila ten falosny marcipan.... skusila by som vyrobit niejake figurky.. alebo nieco take.. ak sa to vobec podari...

robodracica
24. jan 2009

Ja mám pre deti Tymianový krém, je super pri zahlienení. Keď s ním deťom namažem prsia, tak za 15-20 minút už vykašliavajú hlien. Inak predtým bola nemožná vec dostať ten hlien z priedušiek......Nalepí sa tam jak smola. 😠 Ale s tým krémom už ani ten hlien problém nieje. 😵

emita
24. jan 2009

no, inna hej, zachvíľočku-o rovný týždeň- bude big párty 😀 práve som na mmb hľadala nejaké recepty na šaláty a jednohubky. Tortu budeme mať jogurtovú od Feretovej ale pre Šimonka špeciálne urobím studenú jablkovú s piškótkami aby si aj on pochutil 😉 joj, už sa veľmi teším 😵 prídu aj kmotrovci s krsniatkom-nevideli sa so Šimim od septembra ☹

emita
24. jan 2009

a ešte si sa inna pýtala čo dostane? od nás nič mimoriadne-nejaké oblečenie sme mu kúpili a robíme hostinu-darčeky nech donesú hostia 😀 😀 😀

a prajem nech ti to skoro prejde nech môžeš dobre spinkať... ja som nejak plná chuti pracovať 🙂 idem písať čo treba kúpiť. chlapci mi spia, ja varím... 😖

sara2
24. jan 2009

Ahojte.
My sme akurát po obede 😝 .Tatík a Sarka umývajú riad a ja kukám čo ste tu babule napísali 😀
Kto je Bubuu?

Oriel,ty meníš fotky rychlikovo... 😉
Počuj,keď budeš dávať svokre objednávať niečo z Justu,tak mi určite objednaj ten timianový krém na hlieny.Už som ho raz mala,ale nie celý,len kámoška mi trošku odobrala.Keď v najbližšom čase budeš,tak fakt objednaj mi,a dám ti korunky.A ak nie,tak skusim kuknúť cez internet.Musím sa asi nachystať keď pôjdeme do tých Tatier.Sárka mi je tam vždy chorá,resp.tam vždy ochorie ☹ .
Aj dnes ráno už jej soplíky tiekly,ale teraz úplne nič.Tak si aj myslím,že je to reakcia na to očkovanie proti chrípke,vraj do 14 dní môžu byť nejaké príznaky...uvidíme.

Upršaný,hnusný depkový deň.Ešteže domka je teplúčko,ale o chvíľku ideme.
Došiel jeden známy z ameriky a sestra so švagrom po ňom poslali pre Sárku darčeky.Takže beriem aj foťák aj kameru,lebo vraj malá odpadne z toho čo poslali....tak som zvedavá 😀

inna7
24. jan 2009

oriel...nie náhodou tá v cheml.internáte? lebo tam chodieva moja známa na nechty a ona to má tiež cez ňu...asi si tiež poobjednávam...

Emi...ďakujem...otec mi poprinášal nejaké liečivo...lebo doma nič nemám..tak mi je už trošku lepšie.. 🙂 ja mám tiež pekné spomienky na Lukáškovu prvú oslavku...hlavne kvôli tomu že presne vtedy začal sám chodiť 🙂

inna7
24. jan 2009

Sara....jooj aj ja som zvedavá... 🙂 🙂 🙂

a vonku je naozaj škaredo....ešteže máme tie rozprávočky... 😀

robodracica
24. jan 2009

Sara 2. Ak chceš ten Tymianový krém, tak mám jeden zvyšný doma. Sesternica chcela, ale nejak z toho zišlo..... Je ozaj výborný, stoji 13 €. Ak by si chcela napíš na IP, ja by som Ti ho zaniesla na Mierovu. 🙂 Aspoň uvidíš aká som ja kráska. 😀

sara2
24. jan 2009

Robodracica,ozvem sa ti určite.Dík.

kočky,tie veci sú prenádherné.Sfotila som karnevalové princeznové šaty čo krstná poslala Sárike.Majú aj kráľovsku korunu a aj paličku,rukavice... 🙂 .A tiež Oriel som sfotila princeznové snehule.Neviem prečo,ale napadlo ma,že Lilke by sa tiež hodili.Ona je väčšinou taká ružovučká princeznovská...a krásne nátelníčky,rukavice,šálik,oteplovačky,barbienku...nádhera.Sa aj ja teším,jak malá 😀

mirrinka
24. jan 2009

wow...tie šaty sú úžasné..... 😉 aj ja by som sa tešila jak malá 😀 😀 😀

oriel
24. jan 2009

ahojky.... inna,ano,je to v cheml. internate 🙂 🙂 🙂 Sari,ty kokso parada.... perfektne vecicky... 🙂 🙂 🙂 🙂 Fakt nadhera 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sarka sa urcite tesila... vsak? 🙂 🙂 Potom ju sfot v satickach,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

dagsty
24. jan 2009

oriel, krásna fotka na pase... 😉

Dnes mám posledný deň 29 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Zajtra máme so sestričkou 30 😀 😀 😀 . Takže idemme k našim a bude veeeeeľkááááááá oslava.

Všetky už spíte???

Tak dobrú noc. Zdraví Vás ešte dvadsiatka 😉 😀 😀 😀

emita
24. jan 2009

dagsty tak blahoželám 🙂 veeeľa zdravia, radosti zo života, lásky... 😉 a krásnu oslavu

na mňa doľahla nespavosť 😅

dagsty
24. jan 2009

ja som mala to isté, ked som bola tehotná s Rebekou....vôbec som nemohla v noci spať. Žeby to bola dievka? 😉 😉
No ja idem spať, lebo som už minútku tridsiatnička a potrebujem to....chápete, nie? 😉 😉 😉

inna7
25. jan 2009

dobré ránko všetkým.... 🙂 🙂 🙂

Dagsty tak všetko najlepšie k tej dvadsiatke s desať ročnými skúsenosťami....!!! hlavne veľa zdravička...., veľa spánku...no a pozor na prudké pohyby...chápeš..kosti... 😀 😀 😀 krásnu oslavku želám!!! achjaj ja si ešte polročka zadvadsiatkujem 😀

my sa od 5.30 hráme...malá soplí hrozne...aj hrdielko má chytené... ☹

sara...krásne vecičky....maličká sa určite vytešuje...super...krásne... 🙂 🙂 🙂

oriel
25. jan 2009

Dobre ranicko 🙂 🙂 🙂 🙂 DAGSTY,VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINKAM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Poriadne si uzi oslavu a poriadne sa napapkaj""""""""""""""""""""""" Inna,prekrasne fotocky v albumceku.... Lilka si Lukaska v kuse pozera a opakuje za mnou ,,zlaty je,, 🙂 🙂 🙂 Je fakt zlatulinky a taky velky 🙂 🙂 Ako niejaky model a Sarinka ako mala modelka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
25. jan 2009

Dobré ránko.

DAGSTY VŚETKO NAJ NAJ,NECH SA TI DARí V žIVOTE.VEľA LáSKY,RADOSTI Z RODINKY A VEľA ZDRAVIA. 😉 😉 😉 🙂 🙂 .

mirrinka
25. jan 2009

dagsty,aj my prajeme všetko najlapšie a hlavne zdravú a šťastnú rodinku 😉 🙂

tamarka_na
25. jan 2009

Ahojte 🙂
Dagsty,prajeme všetko najlepšie k narodkám,veľa zdravia,šťastia a lásky 😉

Inna,tak to som bola určite ja na tej poliklinike.Bola som s kamoškou a stretla som aj jednu známu.Vôbec som ťa nezaregistrovala.Škoda... 😒 🙂 Inak,Lukáško je zlatučký,také modroočko 🙂

Kde ste dnes všetky??

sara2
25. jan 2009

Tamarka ahoj.Ako je deťom?
Moja je trošku zasoplená ☹ .

Čo robíte celý deň.My sme boli na oslave.Pridala som nejaké foto.
papa

emita
25. jan 2009

sara2 aká krásna princeznička 😵

my sme pozerali Bathory. museli sme poobede, lebo večer sa Šimonko budí keď pozeráme nahlas film. tak nás síce otravoval, ale aj tak dobre. celkom sa mi to páčilo. som si myslela že nejaké ďalšia Jakubisková haluz ale prekvapilo...

inna7
25. jan 2009

Oriel ďakujem...ktovie možno sa raz dajú dokopy... 😀 to by mal potom strašne zlatú a dobrú svokru 😀 😀 😀

Tamarka dik...no tak vidíš mohla som sa ozvať....ale tiež som si nebola istá..a okrem toho krvi by sa mi vtedy nedorezali...ja som len išla k doktorke... 😉

Sara...Sarulka v tých šatočkách vyzerá ako naozajtstá princezná...sadli jej super...zaraz majú detičky maškarný, čo?? moj chce byť tentoraz zoro... 😀

my sa celý deň liečime...no teda ja som asi po pol tretej stále ešte čosi dovárala, ale ináč vkuse odsávame a ladujeme čajíky... 🙂

emita
26. jan 2009

tamarka, všetko najlepšie k meninám, nech si spokojná a pokojná, na každý deň veľa zdravia a lásky nielen pre teba ale aj pre detičky (nech už je Alex zdravučký) ti prajeme my 😉

inna7
26. jan 2009

Dobré ránko... 🙂 🙂 😎

Tamarka...aj my sa pripájame k blahoželaniu....hlavne veľa zdravia...pre celú rodinku...!!! 🙂 🙂 🙂

oriel
26. jan 2009

Dobre ranko.... joj Inna ale si ma potesila... 😀 😀 😀 😀 No ale bola by fakt sranda ,keby sme sa sa naozaj niekedy v buducnosti spoznali 😀 😀 😀 Clovek nikdy nevie 🙂 🙂 🙂 🙂 TAMARKA,vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,kukla som fotocky.... Sarka je hotova princeznicka... saticky jej sadli ako uliate 🙂 🙂 🙂 Dnes som nechala Lilku doma.... vcera parkrat zakaslala,no len tak sucho,no pre istotu ostala dnes doma na pozorovanie 🙂 🙂 🙂

mirrinka
26. jan 2009

Tamarka,aj my prajeme všetko najlepšie - nech sa ti v živote darí a nech si šťastná.... a veľa radosti z detičiek 🙂 🙂 🙂

sara2
26. jan 2009

Tamarka všetko naj naj.Pohodičku,lásky,zdravíčko,radosť a spokojnosť. 😎 😎 😎 .
No,Oriel,tak nech radšej bude zdravučká Lilka.O chvíľku sa mám stretnúť s robodracicou a kupujem od nej z Justu ten timianový kremik.Tak ho hneď budem aplikovať.Sárka ma furt akoby upchatý nos.Ale soplíky jej nejdu.Len sa bojím aby jej vo vnútri nestekali.Tak preventívne inhalujeme a prestriekavam jej Sterimar a sirup na hlieny riedenie Nasivin Sinus.Ale som si práve včera uvedomila,že aj môj mužíček je tiež stále taký akoby nachladený.On je alergik.Tak asi su v tom obaja rovnako.
Bola som si ráno vybavovať na polícii vodičáááák 😀 .Až do dvoch týždňov mám čakať.A ma upozorňovali ,že za ten čas nemám jazdiť 😝 .
pekný deň.Čo budete dnes robiť?

tamarka_na
26. jan 2009

Ahojky 🙂
Dakujem krásne za blahoželania 😉 ste zlaté...
Alex je stále chorý,ani na ňom veľmi nevidno,ale keď zakašle... 😖 Pôjdem s ním zajtra k lekárke,aspoň,nech ho popočúva.Dnes som nešla,v pondelok je tam vždy šalený dom...
Alex teraz spinká,variť budem len rezance s tvarohom,tak mám trošku čas pre seba 🙂 len mám v práčke mokré vypraté prádlo 🙄

bobooo
26. jan 2009

ahojte Tamarke všetko naj k dnešným meninkám veľa zdravíčky,lásky a hlavne pohodičky.... 😉

tamarka_na
26. jan 2009

dakujem bobooo 🙂