Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
5. mar 2009

jasné 😀 teraz je reklama tak idem popratať hračky 😉 a ty čo porábaš?

mirrinka
5. mar 2009

ahoj...od nás akurát odišla návšteva,malá pred chvíľou zaľahla,tak som prišla urobiť kuk 😉 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
6. mar 2009

dobré ránko 😉 baby,bola som teraz vonku,je síce zatiahnuto,ale vo vzduchu normálne cítiť jar 😎
my sa dnes chystáme k našim,dúfam,že sa tam neunudím k smrti 😝 včera mi už konečne prišli fotky z happy foto,ale ešte ich nemám,lebo ked prišla postárka som nebola doma,no idem o chvíľu do mesta a vyberiem si ich z pošty...júúúj,sa teším 😀

sara2
6. mar 2009

dobré ránko 😉
My sme hore od 6.45... ☹ Ale nechcelo sa nám vyliezť z postele 😀
Sárka sa mi dnes v noci 2x pocikala.Stále ju budím aspoň raz na piškanie ale posledné tri noci som skúsila či vydrží a vydržala bez piškania...a dnes mi nadelila 😒 Takže som ju v noci 2krát prezliekala.Ráno z toho mala náramnu srandu.
Emi,ta umývačka by potešila aj mňa.Práve minule bola v telke relácia postav dom...atď a tam spomínali,že v prvom roku od zakupenia a užívania ti umývačka ušetrí 5násobok spotreby vody...hneď by som ju brala.Ale nemali by sme ju kde dať.Kuchyňu máme na mieru urobenú a vôbec už pre ňu nieje miesto.Snáď raz do domčeka 😀 😀 😀

Kočky nemáte niekoho známeho na Spoločnej zdr.poisťovni v Prešove?Treba mi potlačiť tu žiadosť o kupele nech to čím skôr schvália.

sara2
6. mar 2009

No,kočky tak kde ste?????????????????????? ☹
Vonku určite nie...varíte,periete,žehlíte????

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
6. mar 2009

ja som ráno prala-teda pračka,upratala aj na nákup sme menší skočili so Sárkou...poobede ona spala,ja som varila a teraz vegetíme a o chvíľku ideme na návštevu.Ale hnusný upršaný deň a víkend hlásia ešte horší.Dokonca snehové prehánky a najviac 6 stupňov ☹ 😒 😠

inna7
6. mar 2009

Ahojte babky...tak vela ste mi toho nepopiiiisali...jaže koľko sa načitam...
no bolo super...teda maličká to zvládla perfektne...mala som aj prenosnú postieľku takže spinkala v pohode...
no a čo sa mňa týka...tak to je na dlhšie rozprávanie, ale akotak sa mi to lepší...neviem či som vám spomínala ale mám celiakiu...už bohužiaľ potvrdenú...čiže zbohom keksíky moje krásne...a chlebík...a moje najobľúbenejšie musli... 😔 🤐 ☹

od pondelka idem znova až do piatku...ale dá sa to....len dúfam že bude lepšie počko.. 😵

noo a hor sa do pratania... 😖

Sari v lučivnej bola aj moja sestra s malou...ale ešte dávnejšie...no popýtam sa jej ajtak...pekný večer ešte... 🙂

emita
6. mar 2009

no, pozerám že dnes som veľa nezmeškala ☹

sari čo voda ale koľko času ušetrí. a hlavne moje citlivé ruky 😢 . už sme ju dávno mali mať. dosť teraz trpím lebo žiadne horm. maste užívať nemôžem a tak už 5. mes. fungujem na modrej indulone ☹ ale zase dá sa to prežiť. S tou poisťovňou by som rada pomohla ale nikoho nepoznám...

mirrinka
6. mar 2009

ahojte.... 🙂 no ako pozerám,tak ani ja som toho veľa nezmeškala,to asi to počasie na spanie,čo??? 😅
ja som sa dnes tešila,lebo som si bola vybrať tie fotky z happy fota,neskutočne krásne,úžasne farby,tak som sa rozhodla,že sa stanem ich zákazníčkou a už inde dávať nebudem 😉 ale na dobrú fotku musí byť aj dobrý fotograf,čiže ja 😀 😀 😀 😀 a začala som dnes zaplnať v poradí piaty liankin album... 😀

inna,vitaj doma 😉 aj ked v pondelok ideš zase ☹ a to nás neprídeš celý týždeň pozrieť? ☹ ☹ ☹

mirrinka
6. mar 2009

spachtošky 😝 😀 😀 😀

inna7
7. mar 2009

čafte spachtošky...alebo už upratujete??? 😵

Miri aj mne by sa už patrilo dať porobiť tie fotečky....mam ich hrozne veľa v počítači...tak super, že sa podarili...žeby bol taaaaky dobryyyy fotograf?? 😕
tak neviem či sa mi podarí vás prísť kuknúť, ale pokusim sa... 🙂 🙂 🙂

musím ísť dnes do tmobilu, lebo mi prišla nehorázne vysoká faktúra...a pritom som nejak viac netelefonovala....strašní zdierači to sú.... 😠

sara2
7. mar 2009

Pekný deň prajem...zatiaľ na pekný vyzerá 😀

Inna,hlavne nech sa ti polepší.A to si v nemocke alebo ako kúpele keďže môžeš mať malú pri sebe?
A my konečne dnes Sárke ideme robiť posteľ do izbičky.Dnes bude /dúfam/ spať prvykrát sama 😉

Idem dať kafe.
ahojte 🙂

mirrinka
7. mar 2009

ahojte...konečne som sa sem dostlala....celý deň mi koníka nechcelo načítať ☹ sari,teším sa na foto 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
7. mar 2009

Ahojte baby...
Vonku je hrozne...boli sme dnes doobedu chvíľu,ale riadne sme zamrzli...ja som sa tešila,že už bude len teplejšie a teplejšie 🙂

Inna,ja som tiež jeden čas mala podozrenie,či nemám celiakiu,lebo som dosť chudla,ťažko mi trávilo a nevedela som pribrať...teda stále neviem,ale ťažkosti nejak pomizli,tak to asi nebolo ono...a čítala som,že tých ťažkostí je oveľa viac...nepríjemná choroba...tak Ti držím palce,aby sa to zlepšilo najviac ako sa len dá... 😉

inna7
7. mar 2009

Tamarka...diki moc....ja mám vzácnejšiu formu celiakie, tzv.duhringa...ja nechudnem...ale prejavuje sa mi to na koži...svrbiace potvory, ktoré zmiznú časom,(možno rok) aj to iba dodržiavaním prísnej bezlepkovej diety 🤐 😖 ☹

inna7
7. mar 2009

Sara...mala som spať s malou v tom sanatóriu, ale už je to iba denné sanatórium, tak spím u rodiny...mám tam sesterku... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
7. mar 2009

andrii dik...no to hej....nesmiem toho dost vela...da sa to, len si treba zvyknut... 🙂

čo všetky porabate...ste sa vazne pokazili...nikde nikoho... 😕

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
7. mar 2009

inna to ma mrzí ☹ ja o celiakii veľa neviem. dá sa z toho dostať?

sara ako Sárka? spí sama? budú fotočky?

mirrinka
8. mar 2009

prajem vám všetkým krásnu nedeľu a užite si náš deň 😉 😉 😉

sara2
8. mar 2009

ahojte 😀
kočky,fotočky budú...len počítač ostal ešte v jej izbičke a tak som večer nemohla koníkovať 😀 😀
Spinkla krásne celú noc sama.Večer nás až vyháňala tak sa tešila.Iba ja som nevyspatá pretože som ju v noci chodila kontrolovať či spí a či nespadla na zem...a ona mi ráno povedala,že som ju vyrušovala 😉

douglas
8. mar 2009

ahojte kocky, mohli by ste mi poradit dobreho detskeho doktora tu v he? dakujem. o a pekne prezitie mdz

sara2
8. mar 2009

jednoznačne dr.LUKAČOVA 🙂 ...má skúsenosti,pracovala dlhodobo v nemocnici posledné 3 roky ma ambulanciu a na detskom odd.ma ešte služby.Je milá,ustretová,pohotová,ľudská a neskutočne usmievavá.

oriel
8. mar 2009

ahojte holky.... tak my sme dnes rano boli na pohotovosti.... Lilka od vcera zacala teplotovat..... okrem teploty jej nic nebolo... tak sme len znizili teplotu a bolo o.k... no v noci uz mala 39,8 a rano,ked sme prisli na pohotovost jej namerali 40,1.... Hned som si myslela,ze to bude hrdlo,pretoze staci,ked ho ma trosicka zapalene,ma take vysoke teploty..... Na puse sa jej spravili herpesy.... No dr. pozrela do pusy... ma v puse viac infektov... tak z toho ta teplota..... vycistila jej to,dali jej injekciu od teploty a aj proti krcom... ☹ Predpisala nam aj vodicku na cistenie domov.... teplota chvalabohu hned odisla.... 🙂 🙂