Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
12. júl 2009

my sme dnes mali také rodinné stretko u Tamarky. No niesme nejak veľká rodina tak sme sa k nej všetci pomestili 😀 . bolo to milé.

sara-zmena počasia... a zase sa bude meniť 😠

mirrinka
12. júl 2009

Ahojte 🙂 tak konečne sa hlásim aj ja 😀 my sme dnes boli v Košiciach na bobovej dráhe - Lianka sa dokonca zviezla,ja som sa bohužiaľ bála 😀 nie som taká odvážna asi ako tí moji dvaja 😀 ale bolo super,dokonca máme aj tričko s fotkou - dám do albumu 😉
emi,tak u Tamarky muselo dnes byť veselo 😀 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
13. júl 2009

čaute... 🙂 Mirri super tričko...muselo tam byť fajn..aj my sa tam už vyberáme od neviemkedy... 🙂

Sara...nekúpali sme sa...len prechádzka...plus boli sme po malého lebo bol na chate so svokrovcami... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
13. júl 2009

Zdravím kočky.Tak mám nasadený Bioparox lebo ma hrozne bolí hrdlo.Ak to Sárka schytá odomňa tak sa odstrelím...

inna7
13. júl 2009

tak nech ti to rýchlo prejde...mne bioparox skoro vždy zabral... 😉

emita
13. júl 2009

mirri paráda, toto raz musím vyskúšať 😉

andrii hej, my sme sesternice 😉

sara skoré uzdravenie a Sárke iba zdravíčko 😉

sara2
13. júl 2009

dikes kočky moje 😉 Striekla som si ho zatiaľ len raz a v hrdle cítim úľavu.
Kuknite ,pridala som fotky.Včera tu bola sesterka s deťmi.Boli sme v Šariši-ako hovorí Sárka a tam v piesku sa ohadzovali ako chuligáni ,tak sme im potom dali hromadnú sprchu.Mali z toho zábavu. 😎

tamarka_na
13. júl 2009

Sara...akí sú zlatí 🙂
ja mám už piaty deň chytené hlasivky,vybrala som už skoro celý Kalciový sirup a až dnes sa mi zdá,že som na tom lepšie... 😒
my čakáme na nášho malého spachtoša,kým sa zobudí a asi sa pôjdeme prejsť do mesta...

tamarka_na
13. júl 2009

a inak Alex vstal ráno spoľavý...to už tiež nie je možné...tak som kúpila Vincentku a preplachujem mu nos a preventívne aj Nellke.Dúfam,že mu to prejde... 😖

inna7
14. júl 2009

čaute...Sara foto nemá chybu...
Tamarka...a neskúšala si dávať malému nejaké lieky na imunitu? to už je fakt často, čo je choručký...želám skoré uzdravenie...aj tebe... 🙂

my máme dnes bryndzové halušky 😎

sara2
14. júl 2009

Ahojte 😉
Ja mám nádchu jak hrom...len mi z nosa tečie ako z vodovodného kohútika ☹
Idem so Sárkou teraz na výlet na vlaku k sesterke čo býva vo Vranove.Tak mame o zábavu postarané. 😉
Tamarka zvýš Alexovi prísun C aj dve tablety na deň.Kúp v lekárni C 100.A tiež B-komplex.A neposielala vás lekárka na vyšetrenie refluxu.U mojej Sáriny sa reflux prejavoval častým zahlieňovaním.Skoré uzdravenie.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
14. júl 2009

No Andrii,máš pravdu.Nám tento rok začal tiež blbo.Vkuse choroby.Teraz mi každý odporuča more-hlavne Chorvátsko.Aj krčný mi odporučil a že mám isť určite s ňou a ráno skoro pred úsvitom k moru a dýchať.Len manžel protestuje lebo sme nenašli žiadných parťákov kto by šiel s nami aby deti a aj my sme mali zábavu.Tak rozmýšľam ,že pôjdem so Sárkou sama autobusom.Ale isť sama tak ďaleko je tiež risk.
Nepridá sa niekto ku mne? 😀 😀 😀 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
14. júl 2009

ja by som tiež šla, ale peniažky niesu...možno bud.rok sa nám podarí niekam dostať...ale pochybujem keďže som na materskej...toho roku to istí "domašacius" 😉

robodracica
14. júl 2009

Sara 2: Ja som už teraz na dovolenke bola, v Tunise. Skus pozrieť nejaký last minute letecky, autobusom je to únavné. 😝
A koľko stojí to Chorvátsko autobusom? Strava ako? Polpenzia,.....?

tamarka_na
14. júl 2009

Ahojte...tie Alexove choroby ma trapia poriadne.Chcem ho dat zaockovat proti pneumokom,ma ho stale v nose a podla mna ten mu spusta stale tie hlieny...vybral cely Isoprinosine na imunitu a aj Rybomunil a nezda sa mi,ze by mu to nejako pomohlo...Skusim ten celaskon+Béčko...

mozno by nam more pomohlo...Ja som pri mori nikdy nebola a ani ma velmi nelaka kvoli horucave,ale trebalo by aj nam nejaku ozdravujucu dovolenku pri mori 🙂 mozno na dalsi rok...urobime konikarske stretko v Chorvatsku...ked sa v Humennom nevieme dat vsetky dokopy,tak mozno tam by sa to podarilo 😀 😀

emita
14. júl 2009

😀 😀 😀 Tamarka to je nápad 😉

a do tej soľnej jaskyne niekto chodíte?

práve som práve dožehlila-leje sa zo mňa... 😖 🙄

tamarka_na
15. júl 2009

Bré ránko 😉
Emi,moja kmotra do soľnej jaskyňe chodí a chváli si,ale chodí len ona sama so synom...ale Nellkina škôlka chodili raz do mesiaca a ja som ju nedávala,lebo pár detí z nej ochorelo.Neviem,či je to tým,že nie sú zvyknuté na taký vzduch,alebo tým,že ich tam bolo veľa naraz,mali tam lopatky,vedierka a tá soľ tam bola taká zvýrená,že im to sadlo na priedušky...Aj švagrininá malá tak ochorela...tak ja by som aj chcela skúsiť niekedy,že by som šla len ja s deťmi...

sara2
15. júl 2009

Ahoj Tamarka.Aj ja som počula od sesterki to isté,že tam deti chorľavejú.Takže neriskujem. 😀
Mne zasa odporučali chodiť na prechádzky na Morské oko.Že je tam vzduch čistejší ako v Tatrách.Tak sa v nedeľu chystáme aj s kamarátmi.
Tamarka pri mori by sa ti páčilo.Tým,že je tam od vody vlhko tu horučavu tak nepociťuješ.Akurát cez obed je potrebné sa schovať a vyliezť tak o tretej.
Robodračica-mne cesta autobusom vyhovuje viac.Bola som aj v Španielsku autobusom a to cesta trvala dva dni a jednu noc,ale nevadilo mi to.Ale horšie som znášala dovolenku letecky hoci let trval len hodinku a pol.Hrozne som sa bála.A to Chorvátsko je lacne.Teta s ujom su teraz tam a oboch ich ubytko,polpenzia a poistenie vyšlo dokopy na necelých 600 euro.Išli vlastným autom.Nieje to veľa.

inna7
15. júl 2009

ahojte...ja som bola s malým v chorvátsku autobusom...mal vtedy dva roky...a cesta bola v pohode....tiež som sa bála, pretože bol ešte malý, ale on sa tešil....bolo super... 🙂

zajtra odchádzame na chatu na domašu...aspoň niečo... 😉 celkom sa teším....zmena 😀

mirrinka
15. júl 2009

Ahojte...tu sa dovolenkuje? 😀
sari,my sme na morskom oku boli pred pár mesiacmi a bolo tam krásne,fakt je tam super vzduch a vo vode strašne veľa rýb 😀 len keby netrebalo toľko šľapať - teda ono to nie je daleko,ale s malou nám to trvalo ešte raz toľko 😀

ja by som autobusom do chorvátska asi nešla,radšej autom,a v lietadle by som sa teraz už asi tiež trošku bála,pred pár rokmi ked som letela,tak to bolo v pohode...ale teraz po tých leteckých katastrofach,neviem neviem 😖

inna,užite si tú zmenu,nech vám výjde počasie,my sa na bud.táýden zase chystáme do madarska,chceli sme ísť v nedelu,ale príde svokra tak to už nestíhame,tak pôjdeme cez týžden aj s nou aj so švagrovcami a možno sa ešte niekto pripojí.... chceli by isť aj naši,tak uvidíme - snád tam nezaplníme celé kupko 😀 😀 😀

pekný dníček 🙂 🙂 🙂

mirrinka
15. júl 2009

a čo je s oriel? kade sa túla? 😉

oriel
15. júl 2009

mirri,tu som....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj Mirri,dik za tu IP,...... Lilka spi..... ja pijem kafco...... a idem zehlit 😢 Potom von..... Inna,uzite si to...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mne v autobuse zvykne byt zle uz cca po tych 40minutach,takze ja by som asi cestu nezvladla 😲

emita
15. júl 2009

jej, morske oko to je dobry nápad. možno sa tam vyberieme 🙂 a potom rovno do porodnice 🙂 musím si to naplánovať 😀 ale Tamarka to je fakt-pri mori ti nieje tak horúco ako tu u nás. je to úplne iná klíma.

dnes som bola na kontrole a prietoky som mala dobré tak mi odľahlo. a pohlavie? sme tam kde sme boli 😀 asi dievčatko ale ruku do ohňa za to nikto nedá 😝 ale páči sa mi to napätie 😕 🙂

sara2
15. júl 2009

Emi,sršíš humorom to sa mi na tebe páči 😀 😀 😀 .

Oriel,boli sme vonku doobedu,ale bola to vražda 😒 Teraz sedíme doma.A ak bude taka páľava tak asi aj doma zostaneme.

tamarka_na
15. júl 2009

Emi...tak to je super...
Dúfam,že sa k tomu moru niekedy dostaneme 🙂 aj by som chcela skúsiť možno by ma to tak zlákalo,že by som chcela chodiť každý rok... 😀
Oriel...nie si sama...mne je zle aj v aute-v ňom vydržím tak max.20 minút a v autobuse takých 10,v zájazdovom o niečo dlhšie 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz