Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
30. júl 2009

Ahojte 🙂
inna,to fááákt? a to prečo? 😕 😕 😕

my už tretí deň chodíme do škôlky s plačom ☹

emita
30. júl 2009

fíha, tak to som ešte nepočula 😕 ďakujem, mám sa dosť zle 😀 každý deň si myslím že už to bude a potom to zase prejde... kebyže nemám drahého doma, neviem ako by som to s malým zvládla 😖 ale vďaka Bohu všetko je tak super načasované 😉

mirrinka to je dosť zlé ☹ ale od septembra bude chodiť do triedy s Nellkou, že? tak to sa bude tešiť 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
30. júl 2009

Emi,aj ja s pripájam.Myslím na teba často.Neboj ,ty si profík,pôjde to hladko 😉

Mirri,mne učiteľka v škôlke povedala,že kríza dôjde vždy na všetky detičky,aj tie,ktoré sa javia zo začiatku húževnaté,ctižiadostivé a také nebojácne.Moja prvé tri dni veľká frajerka-vraj s ňou mali kopec roboty udržať ju na uzde a potom do konca mesiaca rev.Len muža som posielala aby ju ráno vodil.Ja som to nezvládala kukať ako sa rve učiteľke z rúk a uteká 😒 .

No,klobúk dole pred tou babuľou čo utekala z pôrodnice domov.Ale všade vo svete to tak je.Minulý rok v Mama a ja predstavovali pôrodnice sveta.Tak napr v Taliansku ešte v ten deň pôrodu idú ženy domov.A v USA to isté.Neviem si to predstaviť.

inna7
30. júl 2009

áno, aj moje kámošky, čo žijú v UK tak boli nie na druhý deň, ale po pár hodinách po pôrode doma... 😕 ja by som sa bála...o bábo...čo ak niečo.. 😕
tá kámoška chcela ísť na vlastnú žiadosť...vraj aby s jej malou nič nerobili...tiež nechápem, ale jej vec,nie? lekár vravel, že bola prvá, čo to chcela... 😕
mne naopak veľmi pomohlo, že som mohla ostať v pôrodnici dlhšie...aspoň som si trocha oddýchla.. 😉 a aj kvôli dieťatku...nejak som bola istejšia, že ak niečo, tak jej pomôžu... 😉

inna7
30. júl 2009

ešte som zabudla napísať, že môj malý to isté, prvé dni v škôlke radosť... hrdina... a potom plač..a dosť dlho 😖
a keď už bolo konečne dobre, prišiel víkend, alebo nejaká choroba, proste zasa bol doma dlhšie, tak potom všetko odznova... ale už je to za nami... 😉

emita
30. júl 2009

no šak keby šlo o mňa tak sa tiež pýtam aj na prvý deň ale o malé by som sa bála...

mirrinka
30. júl 2009

emi,presne - keby šlo o mňa,tak hned jak zleziem zo stola,sadám do auta a idem domov 😀

andrii,začalo to v utorok,revala jak divá,potom v stredu už bolo dobre a dnes zase plakala,no hned jak sa zavreli dvere bolo ticho a učiteľka mi o 5 sekúnd prišla povedať,že už je v pohode akoby sa nič nestalo - tak nechápem 😅 😕

inna7
31. júl 2009

čafte...akurát malá zaspinkala, tak idem hodiť kávu č.2 😉 ozaj od včera sa mi vidí lepšia...aj hnačky prešli...tak som rada... 🙂

Emi no akooooo 😉

emita
31. júl 2009

no stále doma 😖 a dnes by som tak rada šla-dnes má Šimonko presne 1,5ročka 🙂 to by bolo pekné 🙂

čo varíme? 🙂 ja asi cuketové placky, polievku ešte nemám...

inna7
31. júl 2009

noooo, bol by to presný rozdiel... 😉 ja mám navarené od včera, zemiakovú polievočku a zapekané cestoviny /aj cuketku som tam hodila 🙂 /...navarila som jak pre celú ulicu, tak dnes nevarím.. 😉

mirrinka
31. júl 2009

ahojte 🙂

kde ste kto? 😅 😅 😅 😀

emita
31. júl 2009

ja som tu. a ty kde máš fotky?

mirrinka
1. aug 2009

Lilianke všetko najlepšie k trom rôčkom 🙂 to sú narodky - v Turecku ..... aj ja by som tak brala 🙂 🙂 🙂

inna7
1. aug 2009

Oriel aj my sa pripájame a malej bambulke želáme všetko len to najlepšie...!!! 🙂 🙂 🙂
Emi no čo...furt nič...nexcete oslavovat narodky s Liliankou??? 😉

emita
1. aug 2009

Tak všetko najlepšie 🙂 nech je zdravučká a robí radosť 😉

no dnes má narodky švagrinká, zajtra neterka tak hádam ešte ochutnám z torty a pôjdem 🙂 och ale už mi je tak ťažko... brucho mám tak dole že ma od pása nadol všetko bolí 😝 snáď to už nebude dlho trvať 😅

inna7
2. aug 2009

čafte...peknu nedelku prajem... 😵
Emi podaj hlasenie....ešte si doma??? 😉

Sara, Andrii a s vami čo je....ha??

tamarka_na
2. aug 2009

Emi,od rána na Teba myslim...sme boli pozriet kamarátku na pôrodnici,tak som len pozerala,či ťa tam niekde neuvidím 🙂 keby niečo,tak mi napíš,aby som hneď mohla referovať koníkovi 😀

ja som si doobedu nenašla čas na kávu a teraz ma tak bolí hlava ☹ deti ešte spia a potom sa chystáme na plaváreň,aj Alex ide prvýkrát,tak dúfam,že sa nebude báť a že nebudeme celý čas sedieť na lavičke 🙂

inna7
2. aug 2009

no Emita sa nehlási.....žeeeeeby uuuuuž??? 😅 😕 😖 😉
Tamarka my sme boli na kupku...Lukino sa špliechal dve hodiny nonstop vo vode....a my s malou na preliezkach 😉 a vy ste ako dopadli....

kde ste všetky... 😕

emita
2. aug 2009

ešte stále tu 😖 zajtra idem na kontrolu plodovej vody... neboj Tamarka, budeš v prvej várke SMS 😀

oriel
2. aug 2009

ahojte babule..... 😀 😀 😀 tak stastne sme dosli domov 😀 😀 😀 😀 😀 Bolo celkom fajn,mala bola celu cestu uplne v pohode..... uplne nadsena..... 😀 😀 aj lietadlo uplne super,vobec sa nebala.... hodinu sa rehotala a pozerala von oknom a potom zaspala.... 😀 😀 tam tiez vsetko o.k.... jedla na quanty a aj pitia..... 😎 no hrozne horuco..... na slnku 50stupnov.... s plazou som maximalne nespokojna..... mali sme mat piesocnatu plaz a tam normalne aj v mori kamene .... piesok uplne hruby a vriaci.... 😖 😖 😖 na letisku to ide hrozn pomaly,vsade sme cakali okolo hodiny..... v 5hviezdickovom hotely nenajdete pomaly ani jedneho cloveka hovoriaceho po anglicky,ci nemecky..... 😖 😖 juuuuuj,vela pisania...... no boli sme,videli sme.... 😀 😀 😀 😀 este stale som ani kufre nevybalila,pretoze sa toho az bojiiiiim...... normalne sasmejeme,ze po doolenke,nam doma treba aspon este tyzden dovolenky....... 😀 😀 😀 😀
dakujeme za gratulacie..... svokor lilku prekvapil a doma ju cakala torta..... Boze cely tyzden tam chodila oblecena ako spiderman,,,,,, normalne to leti po celom svete..... boli tam deturence kdejakych narodnosti a vsetky na tom ficali.... Emi,drzim ti palce,,,,,, 😀 😀 😀 😀

emita
3. aug 2009

oriel vy ste už doma? ako rýchlo to zbehlo 😕 som si najprv myslela že píšeš z Turecka 😀 no tak vitajte 😉 a ako dlho ste leteli?

držte palce všetky aby to už bolo lebo tú amnioskopiu nechcem v živote viac zažiť 😖

tamarka_na
3. aug 2009

Emi a preco?Bolelo ta to?Ja som pri Alexovi bola na to az trikrat a v pohode...ale vraj to skor pohne na porod 🙂 mna sice az do tretice...ale pohlo 😀

Oriel,aj mne sa zdá,ze ste doma akosi skoro 😕 a z Lilky bude asi velka cestovatelka...ja by som asi lietadlom ani nesla...alebo by som celu cestu preplakala od strachu 😀

emita
3. aug 2009

Hrozne to bolelo až sa mi slzy do očí tlačili. ale asi záleží aj kto to robí a ako citlivo... švagrinú to "pohlo" až po dvoch týždňoch 😖

tamarka_na
3. aug 2009

no neviem ako je to teraz,ale ja som chodila len posledny tyzden,ked som prenasala...aj Nellku som prenasala tyzden,takze dokopy som na amnioskopiu bola asi 5 krat...no nikdy ma to nebolelo... 😒

inna7
3. aug 2009

Ahojte...Oriel vitaj doma...ja som si tiez najprv myslela, ze pises z Turecka... 😉
Emi...normalne som na teba dnes myslela, že si už niekde na tom stole a tlačíš 😀 a ty stále doma... ja som na amnio nebola, tak neviem posúdiť...asi fakt záleží kto to robí... 😖
dnes ma mangel narodky...tak sme trošku oslavovali... 😉

mirrinka
3. aug 2009

čafko 🙂
inna,tak manželovi všetko najlepšie 😉 ja som na amnio tiež nebola,tesne som sa tomu vyhla - mala som ísť v pondelok a v sobotu predtým som porodila... a rodila som presne na termín,tak emi ak chceš byť medzi tými piatimi percentami ako ja,tak máš ešte 2 hodky aj niečo 😀

moja Lianka od včera večera teplotuje,dnes mala 2krát 4O-tku teplotu ☹ prvý krát som jej ju zrazila v pohode,druhý krát to trvalo skoro 2 hodiny - hrôza ☹ dúfam,že noc bude pokojnejšia...

tamarka_na
4. aug 2009

Ahjte kočky!Tak Emita mala bábätko 🙂 Malá Emilka sa narodila dnes o 4.25...váži 3450 g a meria 50 cm 🙂

sara2
4. aug 2009

To je supeeeeeeeeeeer 🙂 .Hrozne sa teším.Tak jej Tamarka prosím ťa za nás daj odkaz,že ju pozdravujeme a držíme palčeky.A ,že malú princezničku vítame na tomto svete.
Júúúj,hneď po ránu taká skvelá správa 😀 😉 🙂

Mirka,aká bola noc.To je mi ľúto malinkej.Hlavne nech veľa pije.

mirrinka
4. aug 2009

Ahojte 🙂

Emi,srdečne gratulujeme a želáme hlavne veľa zdravíčka 🙂
sari, noc bola v pohode,teplotu nemala,len si stále pýtala piť,možno aj 10 krát sa zobudila a pýtala si vodu - ani mlieko nechcela len vodu....ráno okolo deviatej mala 37,1 dala som jej sirup a od vtedy už chvalabohu nič 🙂 🙂 tak dúfam,že už to máme za sebou 😉