Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
4. aug 2009

😵 😵 😵 EMI 😵 😵 😵 GRATULUJEMEEEEE!!!! 😵 😵 😵 až po mne prešli zimomriavky... 😉 🙂 super, malinkej bambuľke želám hlavne veľa zdravička, nech veľa spinká a pekne cuca mliečko.. 😀
teším sa na fotočky....a tiež správy aký bol pôrod... 😖

Mirri...držím vám prsty aby vám to rýchlo prešlo...my sme sa neobišli bez atb...dávala si jej aj obklady? ja svojej áno, lebo som sa zľakla toho čísla na teplomery...plus čapík do riťky... 😉

mojej tá modrinky už skoro úplne vymizla....dnes som sa s deťmi vybrala sama do optimy, ale nakoniec sme ostali v zemplíne.. 😅 zabudla som mobil, tak som nechcela riskovať...

oriel
4. aug 2009

😀 😀 😀 emi,gratulujem k malej princeznicke...... 😀 😀 😀 😀 Nech ste zdravucki a stastnucki 😀 😀 😀 😀 😀
Mirri,ako Lianka? Lilke,ked ma 40tky teploty zabera jedine cipok Rectodelt.... ten jej cca do 40minut zbyje teplotku a vacsinou sa uz ani nevratiii 😢

tamarka_na
5. aug 2009

Dobré ránko 🙂
to je dnes ale deň na spanie 🙄 a na bolesť hlavy ☹

Včera som volala s Emitou...tak cíti sa dobre,aj pôrod bol rýchly,babätko sa začalo pýtať na svet nečakane v noci 🙂

bobooo
5. aug 2009

ahojte 🙂 ..jéééj ja tu po dlhom času a už malinká je na svete 😉 tak sa teším s vami a želám hlavne veľa veľa síl maminke a všetko dobre maličkej 😀 😀 nech veľa papká rýchlo rastie a robí každému len radosť v živote 😎 😎

sara2
5. aug 2009

Dobré ránko 😉
Sárku mám u babky.A ja sa púšťam do upratovania.Veľkééééého 😒 Nechce sa mi,ale musím využiť,že Sárka tu nieje.Dnes ráno som s ňou bola udr.Vyhádzala sa na ručkách malými červenými fľakmi a svrbí ju to.Dala jej kortikoidnú mastičku.Tak verím ,že zaberie.
Oriel už si pridala nejaké foto?

mirrinka
5. aug 2009

ahojte.... ja že tu dnes bude plno vdaka tomu daždu a vy ništ 😀
sari,a od čoho sa ti sarka vyhádzala? nespapala niečo?
... my sme dnes mali celkom super den,Lianka už teplotu nemala,boli sme u našich,konečne im prišli okná na dom,tak sa dnes založilo 10 okien 🙂 bordel tam bol ako v tanku,ale dalo sa to vydržať....idem do postele,lebo som unavená jak pes...brúúúú 😉

oriel
5. aug 2009

ahojky,vlozila som aspon par fotociek..... nechce sa mi zmensovat..... 😀 😀 😀 dobru nocku

mirrinka
6. aug 2009

krásne fotky,oriel 😉 😉 😉

inna7
6. aug 2009

čafte...Oriel...supiiiiš...muselo vam tam byť super... 😉 🙂

boli sme včera v optime...moj maly si vybral taaaky naramok na ruku, že dačo strašneeee, čiapku mi nevyskúšal, lebo by som mu vraj zničila účes...(je na krátko vystrihaný) ....pánečku a to ešte nemá ani 6r... 😖 😉
akurát som malej kúpila šatičky na svadbu...no aj tak nám ešte treba kopec vecí....a doplnkov... a to nehovorím o sebe...ja ešte nemám ani predstavu, že čo na seba.. 😉

inna7
6. aug 2009

babky haloooo....no nehaňba... 😕 🤐 😔 😝 to kde ste všetky...jediná emita má ospravedlnenku.. 😉

oriel
6. aug 2009

inna,cauko,ja som tu.... 😀 😀 😀 Boli sme v OHR. ,Lilka uz spinka a ja kukam telku...... o chvilu mi este doperie pracka.... 😒 😒 budik som si rano natocila na 5,30..... idem na gyndu..... 😀 😀 😀 😀 a tahaju sa od 6 listocky..... 😀 😀 Inna,Lukasko je riadny frajer.....

inna7
6. aug 2009

hej to teda..riadny frajerik...no ak to takto pôjde ďalej...hmmmm 😕
tu gyndu ti nezavidim.. 😝 moje deti až teraz zaspali, tak ja si koooonečne užívam voľna... 😉

sara2
7. aug 2009

Dobré ránko 😉
Kafe pijem sama.Už tretí deň mám doma "ticho". Sárku si vzala moja mama.Ale o chvíľku dôjdu.Musím s ňou ísť k dr.Na ručkách sa jej vyhádzali vyrážky.Pred dvoma dňami mi predpísala pre ňu dr.mastičku kortikoidnú a po nej sa jej to ešte viac začervenalo a pustilo sa to hore po rúčkach.Vraj alergia na potravinu. ☹

Čo porábate?
Tamarka vieš niečo nové o Emite?
Oriel,Lilka chodí do škôlky?Ktoré učiteľky ich majú?

tamarka_na
7. aug 2009

Ahojte 🙂
Dnes sme boli pozrieť Emitu aj malú Emilku 🙂 Taká krásna,drobučká 🙂 Zajtra ich už možno pustia domov,ak malej nestúpne žltačka...sme boli len chvíľu,lebo malá si stále pýtala papať...chvíľu zdriemla a potom zase spustila plač 🙂 🙂 🙂
Moji uz spia,tak mám veget... 😎

oriel
7. aug 2009

joooj,tesim sa na fotocky malej Emilky.... 😀 😀 😀 musi byt rozkosna...
Sari,hej Lilka chodi do skolky....... 😀 Tento tyzden ich mala Drahusa a aj ta Ludka....
Predstavte si,ze Lilka prvy den rano plakala.... 😲 Myslim,ze jej prislo smutno,ze su tm aj vacsie deti a ze niesu vo svojej triede.... 😲 No Simon sa na nu hned vrhol,dal jej pusu a uz bolo vsetko o.k.... 😀 😀

inna7
8. aug 2009

ahojte...

Emi uz si doma?? tesime sa na foto princezny... 😵

Sara...ako Sarka? pomohla jej ta masticka?

Andrii a ty kde si?? dovolenkujete?
Oriel...to bolo od Simona pekné... 😵
mne malá teraz zaspinkala tak sa idem vrhnúť na upratovanie... 🙄 😒 ☹ 😖

tamarka_na
8. aug 2009

mne moji tiez spia,od siedmej sme boli hore a od desiatej do dvanastej pred blokom,tak ich to asi vystavilo 😀
ale ja som tiez dnes akasi zaspata 🙄 ale aspon ze slniecko svieti,to mi dodava aspon trochu energie 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. aug 2009

peknú nedeľku všetkym... 😎 🙂 😉

Emi..no už si domaaa, čineee? 😵

emita
9. aug 2009

áno už sme doma 🙂 🙂 🙂 potom popíšem viac 😉

sara2
9. aug 2009

Emi ešte raz všetko dobre.Nech sa malinkej darí a páči na tomto svete. 🙂
My sme dnes boli na púti v Litmanovej.Super zážitok a zároveň výlet a hlavne sme boli konečne spolu celá rodinka. 😉
Neviem kočky načo ma tu alergiu,nepodarilo sa mi to zistiť.po mastičke čo dostala je to horšie,takže musím s ňou zajtra znova k dr.
dobrú nocku 🙂

emita
10. aug 2009

🙂 Ďakujeme za všetky blahoželania. malinká je úžasná. vie síce človeka riadne vyšťaviť-je čulá ako zhodnotili sestričky ale užívame si ju. domov nás pustili až včera. to bolo radosti... Šimonko okolo nej skáče-musíme dávať veľký pozor. tato si tiež užíva princeznú no a všetci sa v nej vyžívame aká je nádherná 🙂

pôrod bol super. večer som si ľahla nervózna a nahnevaná lebo celý deň ma bolelo brucho a večer to všetko prešlo 😠 no ale o jednej v noci mi začali bolesti o druhej som zobudila drahého že dnes pôjdeme lebo už to je každých 10 min. no a kým sme sa obliekli a zavolali mamu k malému už bolo každých 5 min. tak sme o 2.30 došli do nemocnice, absolvovali všetko čo treba, dali ma na stôl, pichli plodovú vodu, injekciu, dostala som 3 príšerné kontrakcie a pri tretej sa už začala tlačiť hlavička a malá bola vonku fakt 10min. po tom čo odišla voda 🙂 a to takmer bez tlačenia 🙂 čiže o 4.25 už bola na svete. ja som sa veľmi rýchlo zotavila (och sa to nedá porovnať s tým čo bolo pri Šimonkovi) už ani neviem že som rodila 😀 . ozaj a rodila som pri novom primárovi-Fockovi. je to úžasný, príjemný a citlivý človek. fakt by som každému priala. manžel bol celý čas pri mne čo bolo tiež úžasné lebo pri Šimonkovi ho poslali domov a prišiel až 45 min. pred porodom. takže máme sa fajn, ešte 2 týždne budeme mať ocka doma takže paráda lebo chce to fakt veľa síl-obom sa venovať-hlavne aby sa malý necítil ukrátený. skúsim pridať nejaké fotky z nemocnice hoci odvtedy sa dosť zmenila (je oveľa krajšia 🙂 ) ale sme ju nemali čas fotiť...

sara2
10. aug 2009

Emi,super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
10. aug 2009

emi,malá je nádherná - gratulujem ešte raz 😉

clover22
10. aug 2009

Emi gratulujem k malej je fakt krásna a nech Vám prináša len radosť do života.A hlavne nech je zdravá nič iné není podstatné.Konečne som sa aj ja tu dostala lebo čas a ja sa nemáme radi..... 😀 .

inna7
10. aug 2009

Emi....maličká je krásna....ešte raz všetko dobré 😵 🙂 🙂

môj druhý pôrod bol naopak oveľa bolestivejší....silné kontrakcie trvali pri Lukáškovi 8h a pri malej 5h...čiže bol kratší, ale samotný pôrod bol horší...nemohla som malu vytlačiť...Lukáška úplne ľahúčko, ani sama neviem kedy...3x som zatlačila a bol von...no pri Sárke som to už nezvládala...nešlo to...no tiež som mala zlatého lekára, ktorý mal silné nervy a upokojoval ma...nakoniec sa to rozbehlo...ale poviem vám, veľmi som sa bála... 🤐 tiež sme mali otecka pri pôrode, ktorý mi bol neskutočnou oporou... 🙂

oriel
10. aug 2009

Emi,krasnucka je,...... 😀 😀 😀 😀 Nadherne dietatko,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som prisla do porodnice o jednej v noci,bez bolesti,lebo mi odtiekla plod. voda,bolesti prisli cca okolo 1,15,lilka uz bola 3.10 na svete,no pre mna to bol horooooor ☹ ☹ ☹ Mozno aj prave preto,ze to vsetko islo tak rychlo a bolesti boli v kuse velke,ziadne intervaly 😖 😖 😖

inna7
11. aug 2009

pekné ráno.... 😵 aj keď smutné...po včerajšej tragédii...hrôza.... 😔

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz