Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

majina.b
30. aug 2009

zoo stropkov pre male deti ideal, uplne suhlasim s mirrinkou

emita
30. aug 2009

no super už sa teším ako sa tam o rok vyberieme 🙂

dnes náš Šimonko prvýkrát videl mesiac. och to bolo radosti 🙂 . najprv si myslel že je to lietadlo alebo balón 😀 . no deti sú úžasné, nie? ako sa tešia z vecí ktoré sú pre nás také bežné 🙂

sara2
31. aug 2009

Ahoj. 😉
No,veľa vás tu dnes nebolo kočky 😒 .
V Stropkove bolo fajn.Sárinka bola spokojná.Až nato,že ju ukusil ponik.Somárik bol kamarát,ten sa nechal hladkať,ale ponika len chcela pohladiť,natiahla rúčku a on šup-ukusil ju.Ale našťastie len tak slabučko.Len bolo vidieť odtlačky zubov-krv jej nešla.Tak teraz ju musíme ľutovať. 😀 .
Ale dnes mala obrovský zážitok...vozila sa po Domaši na ozajstnej jachte.Mala celu výstroj,ktorá je potrebná.Tak takú radosť som u nej nevidela.Hrozne bola milučká ako sa tešila 🙂

inna7
1. sep 2009

Ahojte babky...my sme boli zasa u našich na pár dní...tak sa ozývam až teraz...ale nejak sa vám nechce prispievať.. 😠 😉 🙂

Sara aj my chodievame do zoo do Stropkova a je tiež sa nám tam páči...máme už takú svoju zaužívanú trasu...potom pokračujeme do Bard.kúpeľov...a k babke... a to ihrisko je tam fakt pekné... 🙂
dúfam že rúčka je už OK.. 😉 🙂 a nemáte foto z tej jachty?

zajtra ide Lukino do škôlky, tak sa tešíme obaja 😀 odprevadíme ho spoločne so Sárkou.. 😵

sara2
1. sep 2009

No teda,babule to čo je s vami?Kde ste kto????

Inna,foťák sme nemali,ale fotila som mobilom.Tak snáď to budu dobré fotky.

mirrinka
2. sep 2009

Ahojte 🙂
my dnes prvý krát v novej škôlke 😉 😉 😉 večer dám info,že ako to všetko dopadlo 🙂

majina.b
2. sep 2009

A my sme prváci 🙂

ostatným školopovinným veľa uspechov v škole

emita
2. sep 2009

my máme zlé správy. boli sme na ortopédii a dostali sme perinku ☹ myslite na nás aby si rýchlo zvykla Emilka aj ja 😖 a hlavne aby to pomohlo...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
2. sep 2009

ahojte kocky...... 😀
Emi,aku perinku? este som o tom nepocula.... No kazdopadne drzim palce,nech
je vsetko o.k.... Mirri,ako Lianka? v skolke.? My klasika,Lilka chodila aj v auguste..... 😀 😀 😀
Sari,muselo byt super...... 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
2. sep 2009

čafte...tak v škôlke bolo super,dokonca tam aj spala, jupíííííííííí 😀 😀 😀 zaspávanie jej síce trvalo trochu dlhšie než ostatným,ale podarilo sa 😉 som zvedavá na zajtrajšok... 🙂

oriel
2. sep 2009

Mirri,super 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujeme 😝 😀 😀 😀 😀

inna7
2. sep 2009

Emi....verím, že na ďalšej návšteve vám ju dajú dole....držím prsty aby bolo všetko v poriadku... 🙂

emita
2. sep 2009

dík. klasická"perinka" je vlastne taký vankúšik (čo sa dá medzi nožičky) s popruhmi čo ho držia na plieckach. ale my sme Emílii kúpili také vynovené nohavičky-s takou plastovou vložkou. pointa je tá istá len je to praktickejšie a lepšie to vyzerá. má to udržať nožičky v pravom uhle.(šak keď budem pridávať fotky tak môžno uvidíte) a prečo? tak jeden klbik sa musí popraviť. veľmi veríme že to bude dobré a skoro to dajú dole. no ale s babyvakom sa môžeme rozlúčiť, do vajíčka sa s tým nevojde, do lehátka sa ešte zmestí tak snáď nám to dajú skoro dole lebo lehátko má rada. musí to mať celý deň 😖
mirrinka teším sa že sa v škôlke páčilo. nech jej to vydrží 😉

mirrinka
2. sep 2009

dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂
emi,držím prsty,aby to bolo tak ako má a aby ste sa tej perinky rýchlo zbavili 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
3. sep 2009

ahojte 🙂
čo dnes tu zdochol pes? 😀 😀 😀
dnes bolo v škôlke vraj takisto super,síce nespala,ale tichúčko ležkala,nikoho nevyrušovala,tak som rada 😉 🙂 🙂 🙂 zaspávala so slovami "sa teším do škôlky včera" 😀 😀 😀 (včera a zajtra vždy hovorí opačne) 😀 😀 😀

majina.b
3. sep 2009

mirri držím prsty aby Lianke nadšenie vydržalo dllllho

mirrinka
3. sep 2009

dakujem 🙂 vám sa v škole ako darí?

inna7
3. sep 2009

no čo, ordinujeteeee?? 😀 mirri držím prsty nech vás ten elán neopustí...u nás to zo začiatku tiež bolo také... 😉 keď bol menší...
teraz super...chodí "naveľa" lebo je v prípravke... 😉

majina.b
3. sep 2009

zo školy a družiny prišla nadšena., ale dnes bola len 2 x

emita
3. sep 2009

majina super 😉 a kam chodí do školy?

v sobotu krstíme našu princeznu tak sa ukážem až po víkende 😉

bobooo
3. sep 2009

no ahojte vidím že tu len škôlkar a školár...no ja si ešte počkám dúfam že si detičky rýchlo zvykli... 😵
emita tak to som ešte nepočula ale dúfam že to nebudete mať nadlho... 😎 neboj všetko bude o.k....len to chce zrejme čas 😀 😀 tak sa držte

oriel
3. sep 2009

emi,uzite si krstinky 😀 😀 😀 😀 A ako Simonko? tesi sa sestricke? 😀 😀 😀 😀
Dobru nocku 😀 😀 😀 😀

tamarka_na
3. sep 2009

Ahojte...Emi,aj susedkina malá to mala,len sa mi zdá,že bola trochu staršia,než Emilka,ale nemala to dlho,asi taký mesiac a potom sa jej nožičky upravili...

My máme tiež škôlkarov a obidvoch...Nellka klasika,už vie ako to v škôlke chodí a Alex bol dnes druhý deň.Zatiaľ len doobedu...ale vraj je poriadny huncút a nepočúva,ale to nie je nič nové 😒 a že všetky deti robia jednu vec a náš Alex úplne niečo iné...no snáď si zvykne...

oriel
5. sep 2009

dobre ranko kocky.... 😀 😀 my sme vcera boli na Dobu ladovu v kinecku..... 😀 😀 😀 😀 bolo fajn,kopec detureniec a aj dospelakov..... 😀 😀 😀 potom sme este zasli na veceru a domov sme prisli neskoro.... 😀 Dnes poobede ideme na oslavu..... mamina ma 50tku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zelam krasny vikendik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
5. sep 2009

Ahojte.
Oriel,a Lilku to bavilo?My sme nato boli v KE a Sárku skôr bavilo to,že tam bolo veľa detí,ale kukala 😀 .
Peknú oslavu prajem.

inna7
7. sep 2009

Ahojte, pekné ráno....ako sa máte? dlho nikto nič nepísal... ☹ 😉

Emi ako dopadli krstinky??

sara2
7. sep 2009

Dobré ránko.Vyzerá ,že je krásny deň pred nami,že 🙂
Tak ja vyrážam s malou do mesta kupiť darček pre tetu.Mala narodeniny tak ideme na návštevu.
Ako sa máte?
Mirka,ty si dávno tu nebola.Ako sa ti darí?Hľadáš si robotku alebo zostávaš doma?
pa 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz