Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
29. okt 2009

Pekné ráno 🙂 🙂 🙂 moja malá mala včera rok a pol... 😕 ako to rýchlo letí...Lukáška volá Kuko... 😀 🙂 🙂 , mňa normálne maaaaaama (s takým prízvukom že kde toľko trčíííím) a ocka volá oko 😀 niekedy aj tato...keď má náladu... 🙂 🙂 🙂

inna7
29. okt 2009

😵 Ahoj Sára...ani som si nevšimla tvoj príspevok...pijeme kávu??? 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
29. okt 2009

dobre ranko.... aj my mame pradzdniny..... 😀 😀 😀 😀 😀 vcera sme boli v Banskej Bystr. ,no len my s manzelom a svokra,bola tam na tovar,tak sme sli... Lilka bola v skolke a doma s dedom.... neskoro sme sa vratili domov... 😀 nevedela som,ci dnes je otvor. skolka,tak ostala doma.... aspon som doma aj ja a neidem do robotky.... 😀 😀 😀 😀 😀 sari,fotenie je v pondelok,ja im rano poviem,ze pridete aj vy... pripadne ti mozem dat cislo na Luciu,pretoze Kika je chora,no na fotenie chcu prist,tak by ste sa dohodli a prisli spolu....... no mozno aj do pondelka bude o.k... 😀 😀 😀 😀 😀 Emi,fotocku mate fakt nadhernu..... suuuuuper 😀 😀 😀 😀

inna7
29. okt 2009

ja už som aj dopila...akurát som vravela Lukáškov,i že idem kuknúť, či nejde poštárka...a poštárka práve v našom dvore.. 😀 čakáme balíčky tak striehneme 😀 😀 malej akurát došli nááádherné otepľovačky HM.. 😵 zajtra čakáme nextík...tak som zvedavá.. 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
29. okt 2009

nie,zle mi nieje vobec..... 😀 😀 😀 😀 mam sa v pohode.... brusko uz riadne vychadza...... uuuuf,ked to tak pojde dalej,do 9.mesiaca sa gulam..... 😀 😀 😀 😀 idem kuknut ci tu nemam v PC fotocku bruska,co Lilka fotila.... 😀 😀 😀 😀

oriel
29. okt 2009

nenasla som,asi su este vo fotaku..... potom niekedy vloziiiiim 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
29. okt 2009

Ahojte babky 😉
my sme dnes boli u dr., začínajúca chrípka 😀 ale vraj dobre,že sme prišli už dnes,lebo je fakt ešte len začínajúca,tak jej dal ATB len na tri dni....vraj to musela chytiť od niekoho ešte len bud včera alebo predvčerom 😒 ☹

zajtra čakáme návštevu - príde svokra z Čiech a švagrovci z Vrbova,tak som už upratala celý byt 😀 v rúre sa mi pečú stehienka,tak už len oddychujem,idem si tiež spraviť kafčo 🙂
sari,včera ma zaujal ten tvoj recept - kuracie prsia so špenátom,tak to asi niekedy skúsim....a potom sa tá ryža s tým mäsom zmieša alebo ako len príloha? lebo to som nejako nepochopila....

mirrinka
29. okt 2009

začínajúca chrípka a vysmiaty smajlík - ach jaj,ten tam nemal byť ..... 😀

sara2
29. okt 2009

ahoj Mirri 😉
počuj a to ako doktor zistil,že je to chrípka? Veď to sa určuje z krvi.Bral jej krv na rozbor.A mala aj teploty alebo aké príznaky?
No a čo sa receptu týka,tak opražíš to mäsko na cibuľke,pridáš špenát-kupila som z tesca nie špenatový pretlak,ale posekané špenátové listy a to pridáš už k orestovanému mäsku a trošku ešte popražíš.Dochutíš korením a dáš pár lyžičiek pochuťkovej smotany na zjemnenie.Medzitým dáš variť ryžu a uvarenú ešte teplu ju pridáš do tej mäsovo-špenátovej zmesi a premiešaš.dobrú chuť 🙂

mirrinka
29. okt 2009

nie,krv jej nebral,ale vraj podla príznakov - hrdlo,dýchanie,zreničky,bolesť brucha,bolesť svalov nechutenstvo a tak.... no a vraj je teraz chrípka rozšírená,tak stačí jedno kýchnutie a je to..... no a čo som videla v šatni v škôlke,tak minimálne pol triedy tam bolo zakašlaných...bože,dať choré decko do škôlky,to čo je za rozum.... 😖 a na detskej poliklinike sme tiež stretli dvoch spolužiakov z triedy... 😖

a vdaka za ten recept - vyskúšam 😉

oriel
29. okt 2009

Mirri,skore uzdravenie Lianke..... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 My sme dnes boli v meste..... Lilka sa vybehala a ochodila,ze doteraz spiiiiiii 😀 😀 😀 no uz ju idem zobudit,aby sme neboli hore do polnoci........ 😀 😀 S tymi chorymi detickami v skolke,je asi vecny problem vsetkych skolok ☹ ☹

emita
30. okt 2009

Všetko najlepšie Simonke 🙂 nech je zdravá a nech jej ten krásny úsmev vydrží celý život 😉

inna7
30. okt 2009

čafte....
Mirri...tak ako je malej? skoré uzdravenie... 🙂 ináč tiež nepochopím mamičky, ktoré nosia choré, usopľané a ukašľané deti do škôlky... 😠 preto si Lukáška radšej nechám doma ešte týždeň, lebo teraz po atb má oslabenú imunitu, tak aby zasa niečo nechytil... 😠 😖

Oriel...no prihooooď fotku bruška...nech sa polakomíme trošku... 😀 😉 🙂 🙂 🙂

inna7
30. okt 2009

dnes je Simonky??? aj moje krsniatko je Simonka... 🙂
Andrii aj my sa pripájame...a želáme všetko NAJ mladej slečne... 🙂 🙂 🙂 😵 😵

sara2
30. okt 2009

Mirri,ako je Lianke? Včera som ti písala a nevzalo mi príspevok 😒 .Počuj,ty si Lianku nedala očkovať na chrípku,že? A teraz keď ju má budeš zvažovať či ju zaočkuješ o rok?

Andrii,aj mi sa pripájame 😉

inna7
30. okt 2009

Sara...prečítaj si niečo... 😒

http://rizikaockovania.sk/dok/vran/Chripka-III-...

sara2
30. okt 2009

No Inna dík...ani nečítam do konca lebo ma to načisto rozhodí.Niečo podobné som už čítala.

tamarka_na
30. okt 2009

Ahojte 😉
Tak nám už je lepšie,Sara,Alex bral druhé ATB,pretože dostal laryngitídu.Úplne chrčal,všetko mal usadene aj na prieduškach a strácal hlas.Ale lieky zabrali rýchlo.Aj Nellke je už celkom dobre,výsledky budeme vedieř až v pondelok,lebo sa rozbor dával robiř až do Medzilaboriec...

Ja tiež dávam deti očkovať,len keď je to povinné,nedala som ich ani na chrípku...trochu sa tých očkovaní bojím,tiež som o tom už veľa čítala...

Emi,tá fotká je veľmi pekná,malá Emilka je krásne dievčatko 🙂 a nemá dnes meniny náhodou aj Šimonko?Zdá sa mi,že áno...tak mu prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

inna7
30. okt 2009

Ahoj Tamarka...super že vám je lepšie... 🙂

Emi...fakt...tak všetko najlepšie aj malému zbojníkovi !!! 🙂 🙂 🙂

aj ja som pridala nové fotky... 😉

pekný slnečný dník všetkým... 😵

jankabo
30. okt 2009

Ahojte,
tak som rada, ze detúrencom sa pomaličky vracia dobrý zdravotný stav.
Oriel sfor brusko, som zvedavá ako vyzeráš.
My sa máme oky, v stredu ma čaká posledna poradna v ordinácii uz budem chodiť len do nemocky. Este sa musíme drzat lebo do pôrodu by som chcela stihnut nejaké tie zápočty.
Simonke prajeme vsetko len to najlepšie a hlavne aby bola stále zdravučká a dobručká 😵 😵 😵

Baby neviete mi poradiť kolko si mam zobrat do pôrodnice uterákov,???? Stači mi napr. jeden uterak a jedna osuska alebo dva uteraky???? A potom mi manzel donesie na vymenu???? Alebo ako ste to robili vy????
A este stále neviem ake vlozky si mam do pôrodnice kupit, ci stacia obyčajne Lydie alebo ake???

A este mi neviete poradiť ohladom toho, aku odsávačku si mám kupiť?????
Inna tvoja malá nemá chyby, je na spapkanie, rozkošná - krásne foto 🙂

inna7
30. okt 2009

fijha Janka, ale sa ti to kráti... 😕 😉 🙂 🙂 podľa mňa ti stačí jeden väčší uterák a jeden menší...ak by si potrebovala na výmenu, manžel ti prinesie...a vložky si kúp také, aké používaš bežne, tampóny nie 😀 😀 ...úplne budú stačiť aj tie lydie..normal......
čo sa týka odsávačky..tak najlepšie by bolo ak by si si ju požičala od nejakej kámošky...sú drahé a možno ju vôbec nebudeš potrebovať...ja som mala požičanú od sestry, zn. Medela a bola super...dostať ju v zdrav.potrebách...

oriel
30. okt 2009

inna,fotocky su uzasne,.... Sarinka je rozkosna.... 😀 😀 😀 Ma super rifliky..... 😀 😀 😀 Next? uuuzas 😀 😀 😀 😀 aj ja som hodila par fotociek.... musim potom postahovat z fotaku.... 😀 😀 My sme dnes boli na cintorine .... idem nieco narychlo uvarit..... paaaa

inna7
30. okt 2009

oriel...brušenko až aké velikeéé.. 😵 len nech pekne rastie aj naďalej 🙂 🙂 🙂 veľa zdravička a toho zajačika sa radšej nechytaj 😉
čiapočka krásna čo máte, no ja som sa rozhodla pre iné veci...áno, tie rifličky nám dnes prišli z nextu..a vytešujem sa z nich, lebo sú úžasné...celé podšité, hrubé... 😵
my ideme na cintorín v nedeľu....teraz s deťmi radšej sedím doma, nech sa poriadne vyliečia... 🙂 preto som na tom koni celý deň 😀 😉 🙂 ale nie, tak iba zabehujem... 😉

inna7
30. okt 2009

malo byť už aké veliké, nie až... 🤐 😉 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz