Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

chryse
17. jan 2012

@anicka1981 no tak to je super, ze vam to tak funguje,,,,,, my mame teraz trosku problem s nocnym spanim,,,,, okolo 3tej sa zobudi,,,,dostane mlieko ale aj tak nexe hodinu az dve zaspat,,,,len sa prevaluje,,,,, ale dufam, ze ked jej vyndu posledne 4 zuby, bude to fajn...

anicka1981
17. jan 2012

@chryse no moj tuto poslednu noc, tiez nepokojne spal, ale na mleko az o 4 rano,,,,,, no dufam, ze to podrzi, zatial len zaciname, 😉 inac zajtra volam poradnu, ze nepridem, sa vyhovorim na nieco, maly je tale chotry po poradni, to je tym vyzieknim a podobne,,, vy mate kde doktora?

chryse
17. jan 2012

@anicka1981 no neviem cim to bude,,,ale momentalne som u rodicov v ke, a sestra ma tiez malu 9 mesacnu,,,a ta tiez tuto noc zle spala,,,,asi bol nejaky zly tlak,,,,, mo my mame v humennom Mudr. Lukacova,,,, je tu asi najlepsia,,,, dost si ju chvalia,,,a velmi oblubuje, telefonicke vysetrenie,,tak to by ste mali super,, 🙂 ,,,,, este som u nej ani ziadneho cigana nevidela,,,, uz mas nejaku poriesenu??

anicka1981
17. jan 2012

@chryse nemam prave ze, som rozmyslala, ze tu necham zatial, a berie novych? , domcek sa pomaly dokoncuje, uz prakticky len nabytok a chodba,,alwe to bude fuska, lebo sa burat zadny vchod 😀

chryse
17. jan 2012

@anicka1981 no to poznam,,,,, dokoncovacky su najhorsie,,,, a to pratanie potom,,,, hruza,,,,, no tusim, ze berie stale,,, a je lepsie mat pri takom malom babu doktorku po ruke.

anicka1981
17. jan 2012

@chryse
no to ano, ale zase by sommala dovod do presova chodit 😀
v sobotu by sommala ist na brigadu, ukladat si spajzu 😀 , maly ostne pri mamke tu v PO, joj neviem, ako to bez neho prezijem cely den 🙄

chryse
17. jan 2012

@anicka1981 no to poznam,,,,,
len neviem, ako to on vydrzi bez teba,,,, neviem ci by som sa na to dala,,,a nechala malu tak daleko,,,,

anicka1981
17. jan 2012

@chryse ale zase s mojou mamkou je stale, takze je ako moja nahrada 🙂, no a 8 hodin by mal vydrzat, aj na prechadky chodievaju v nedelu do kostola bezomna 😀 , uvidime, ale so mnou ist nemoze, cesta dlha, nedali by mu tam pokoj ,kazdy by doneho rypal a chcel ho na ruky, a ja by som nic neurobila popri nom, takze ostat tu s babkou bude najlepsie aj pre neho, hore bol iba 2x 😀

chryse
5. feb 2012

@anicka1981 ahoj, ako dopadlo upratovanie??? sorky ze az teraz pisem, ale mali sme behacky v ke po lekaroch a potom mala bola chora,,,,,:o(((,,,,uz vypratane???

anicka1981
5. feb 2012

@chryse joj, tak vseliako ,cakame kym linku pridu konecne namontovat, stale som v PO, akurat som obiednala zavesy do spalne, fajne masne 😀 takze uz len do obyvacky,, moyno sa mi tak zapacia, ze oniednam aj do obzvacky rovnake 😀

chryse
5. feb 2012

@anicka1981 a to ste odkial mali linku??? mne ju muz sam za pol dna namontoval,,,,tak my zavesy este nemame,,, lebo sa neviem rozhodnut ci budu zaluzie alebo zaclony,,,:o)))),,,takze sme zatial naholo,,,:o)))

anicka1981
5. feb 2012

@chryse netusim, neaka firma z he, mala byt namontova este v decembri,, a neako sa to posuva, inac oni maju montovat aj skrine vstavane a oblozky na dvere...

no ja jednoznacne zavesy, a v kuchyni nic, 😀

tu je foto tych co som obiednala 😵

chryse
5. feb 2012

ee,,,,nic,,,, susedia nam kukaju do okien,,,este stastie ze mame trosku vyvyseny dom,,takze v poho,,,krasne,,,a na koklko vysli??

chryse
5. feb 2012

@anicka1981 ee,,,,nic,,,, susedia nam kukaju do okien,,,este stastie ze mame trosku vyvyseny dom,,takze v poho,,,krasne,,,a na koklko vysli??

anicka1981
6. feb 2012

@chryse no mz sme na poschodi, z deckej bude na zahradu vyhlad, z kuchyne na dom susedov, ale na tej strane nemaju okna, a zo spalne a obyvacky na ulicu, ale oproti dom je prilis daleko nato aby niektonieco videl, a mna sa pacia dlhe a hrube zavesy, to mam z anglicka 😀 ,,, s postovnym 84 e, ale maju aj ine rozmery, vatsie a tie su drahsie......

a zase, vsade mame aj zaluzie,, takze, zalona, by bola len lapc prachu, do kuchyne nedam nic,,, ani zaves ani zaclonu....

lucia2010
7. feb 2012

Ahojte! Otvorili pre mamičky s detmi na MD súkromné centrum volného času na Jasenovskej 31 smerom k Chirane. Este som tam nebola ale chystáme sa s malou. Platí sa vraj 50 centrov na den. Je to otvorene pondelok a stredu od 9.00 do 16.00.

chryse
9. feb 2012

@lucia2010 a ake stare deti tam mozu chodit???

chryse
9. feb 2012

@anicka1981 zavesy su krasne, ale nie velmi drahe????

chryse
9. feb 2012

@anicka1981 a kedy sa vlastne stahujete,,,akurat kukam, ze otvorili nejake MC v he,,,,konecne,,,no zachvilu je tu jar,,tak radsej von s detmi jak niekde sa zasit...

anicka1981
9. feb 2012

@chryse no keby som davala sit tak najmenej 2x tolko vydu, uz som obiednala aj do spalne na mieru, taze so zavesamy mam pokoj.... 😠 na jar, niekedy, ked povolia mrazy a nebudem mat depky este aj z pocasia.... 😀
No ja nie som velmi spolocensky clovek, taze neake centra mne nehroziam fakt radsej vonku na vzduch.... 😉

chryse
9. feb 2012

@anicka1981 no ved to,,,,, nech uz je jar,,,lebo mne tu uz asi preskoci,,, cely den sme doma,,co len na chvilu vybehneme von na ulicu,,,,, uz ma to to fakt nebavi,,,

anicka1981
9. feb 2012

@chryse my sme boli vonku po tyzni dneska troska, inac sme vsetci nacladeni, skor neaka viroza, no strasne,,,,fakt, uz nech je lepsie ,teplejsie lebo mi preskoci, ako vazni sme

chryse
9. feb 2012

@anicka1981 hahah,,,a to este nie si v kamenici,,:o))))co potom,,,,,my sme tiez boli chorucky,,,ale len sopliky tyzden,,,, ale uz je to ok,,,,

anicka1981
9. feb 2012

no moj uz bol ok dneska, len ja som sa pochorela dnes, tak dufam, ze sa mu nevrati.... juj, ani nehovor, zajtra do KOsic po gaucovku a z PO dvere berieme,,, to mam ako za trest,,,, tu kameniciu 😀

lucia2010
10. feb 2012

neviem presne...ale je to pre mamičky na MD

kahlan1
2. mar 2012

Ahojte maminy
sme prisli nedavno do humenného 🙂 môžem sa k vam pridat?

vvia
5. mar 2012

jaj baby, ja by som sa taaak rada vratila do He, kebyze tam bolo viacej roboty :( takze zatial stale ostava len ta BA

myparis
5. mar 2012

dievcata, mozno ste tu uz rozoberali, ale poprosim Vas nejake infosky k humenskym materskym skolkam, konkretne ma zaujimaju sukromne: na Duchnovicovej, na ulici 1. maja a na Trebickej, od akeho veku beru, nadstandartne vybavenie - napr. sauna, ... a konkretne skusenosti
budem Vam velmi povdacna dakujem

majina.b
5. mar 2012

ja len k duchnovičovej - ta je sukromna, trebičska tam je sukromna i štatna, na 1,maja info nemám.
asi všade rovnako štandard, sauna je najbližšie na kupalisku, maju aj jasle