• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Prešovčatiek 2008. Stretneme sa?

30. marca 2010 
Ahojte mamicky s detickami, ktore maju tak nejako okolo pol roka az roka co keby sme dali nejake stretko niekde na Hlavnej pri fontane s detickami? Bolo by to fajn aby sme troska porozpravali o skusenostiach.
28. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj uzasnucka,
pozeram jake temy su v stretnutiach;)
my mame onedlho 9mesiacov, vidim, ze sme podobne stari, tak sa kludne mozeme stretnut...
7. jún 2009 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj sasasx ja som si myslela ze uz sa nikto neozve tak super ja som za, z ktorej casti Presova si?
10. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj;)
ja som zo svabov...kludne mi napis IP, keby si sa mala v plane mesto a ak nebudeme mat nic ine, tak sa kludne pridame...
12. jún 2009 o 15:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...ahojte presovcanky,nahodou som sa sem doklikala :slight_smile: :slight_smile: mam 2deti,slecnu 4,5 rocnu a 2 mesacneho chlapceka Olivera....sme so sidl.III mate aj albumi s fotkami ?skusim pozriet.....mozno sem uz ani nechodite,tak sa majte
9. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima my sa buduci tyzden stahujeme na sidl III ale babo mame este v brusku :grinning: ale ak by si mala niekedy v buducnosti zaujem o stretko, mozme pokočikovat a pokecat :wink:
18. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima55 aj ja som so sidl.lll. tak sa možno stretavame ani o tom nevieme. mam 6 ročneho kuba a 7 mesačneho miška.
9. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamičky.Aj ja sa pridam do tejto témy, ak môžem.Bývam tiež na sidl.III.
Mima55-my sa už poznáme, naše deti chodia spolu do škôlky/Kristián/
Tinika-tiež píšeš do iných tém ako ja, tak sa stretávame aj tu, som rada.Počula som, že si už porodila Patrika,BLAHOŽELÁM.Super, potom si dame stretko.
Kika5-zdravím ťa, tak ako píšeš, možno chodíme okolo seba a ani o tom nevieme, však?Ja bývam za Centrumom na Prostej.ul. a ty?
1. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.....no -alias-dlho mi trvalo kym som prisla na to ,kde si mi napisala :grinning: BABY a co keby sme sa dohodli na istom termine a stretli sa? budem tu chodit castejsie aby som to kontrolovala-co je nove :sweat_smile:
9. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... :slight_smile: aj ja by som sa rada pridala do tejto temy ak mozem :slight_smile:
30. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok