Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky Prešovčatiek 2008. Stretneme sa?

uzasnucka
28. máj 2009

Ahojte mamicky s detickami, ktore maju tak nejako okolo pol roka az roka co keby sme dali nejake stretko niekde na Hlavnej pri fontane s detickami? Bolo by to fajn aby sme troska porozpravali o skusenostiach.

sasasx
7. jún 2009

ahoj uzasnucka,
pozeram jake temy su v stretnutiach;)
my mame onedlho 9mesiacov, vidim, ze sme podobne stari, tak sa kludne mozeme stretnut...

uzasnucka
autor
10. jún 2009

ahoj sasasx ja som si myslela ze uz sa nikto neozve tak super ja som za, z ktorej casti Presova si?

sasasx
12. jún 2009

ahoj;)
ja som zo svabov...kludne mi napis IP, keby si sa mala v plane mesto a ak nebudeme mat nic ine, tak sa kludne pridame...

mima55
9. sep 2009

...ahojte presovcanky,nahodou som sa sem doklikala 🙂 🙂 mam 2deti,slecnu 4,5 rocnu a 2 mesacneho chlapceka Olivera....sme so sidl.III mate aj albumi s fotkami ?skusim pozriet.....mozno sem uz ani nechodite,tak sa majte

tinika
18. sep 2009

mima my sa buduci tyzden stahujeme na sidl III ale babo mame este v brusku 😀 ale ak by si mala niekedy v buducnosti zaujem o stretko, mozme pokočikovat a pokecat 😉

kiki5
9. nov 2009

mima55 aj ja som so sidl.lll. tak sa možno stretavame ani o tom nevieme. mam 6 ročneho kuba a 7 mesačneho miška.

alias
1. dec 2009

Ahojte mamičky.Aj ja sa pridam do tejto témy, ak môžem.Bývam tiež na sidl.III.
Mima55-my sa už poznáme, naše deti chodia spolu do škôlky/Kristián/
Tinika-tiež píšeš do iných tém ako ja, tak sa stretávame aj tu, som rada.Počula som, že si už porodila Patrika,BLAHOŽELÁM.Super, potom si dame stretko.
Kika5-zdravím ťa, tak ako píšeš, možno chodíme okolo seba a ani o tom nevieme, však?Ja bývam za Centrumom na Prostej.ul. a ty?

mima55
9. dec 2009

.....no -alias-dlho mi trvalo kym som prisla na to ,kde si mi napisala 😀 BABY a co keby sme sa dohodli na istom termine a stretli sa? budem tu chodit castejsie aby som to kontrolovala-co je nove 😅

dadqa86
30. mar 2010

Ahojte... 🙂 aj ja by som sa rada pridala do tejto temy ak mozem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli