Mamičky slovenky žijúce vo Viedni

jokers303
5. jún 2011

Ahojte najdem tu nejake mamicky slovneky,ktore ziju vo viedni.rada by som nejake spoznala zijem vo viedni a nemam tu kamosky maminy.dakujem.zuzka.

maela
14. apr 2012

@miska58 Ahoj ,piatoy mam volne a to je aj emi v skolke 🙂 a potom22.7. Idem na mutterschutz takze som k dispozicii ;)

miska58
15. apr 2012

@maela ja este chodim do prace tak je to teraz este take ojjoojjoj 🙂 ale presne ked uz budeme mat dovolenku tak si napiseme a dogulame sa 😀

majuska5
15. apr 2012

@maela my sme blizko ottakringu,U3,aj nasa najmladsia bude mat v auguste 3 roky,a uz viete co cakate?

maela
15. apr 2012

@miska58 oki 🙂 no mas pravdu ,to bude gulanie ;) aj ja chicim do prace,ale iba do po do stvr. 😉 tak sa potom ozvi ak budes mat cas ,napis cislo do spravy

maela
15. apr 2012

@majuska5 neviem ,ale urcite to bude chalan ;) tak ak budete mat cas mozme ist na spielplatz ;) daj vediet

majuska5
16. apr 2012

@maela =)hlavne,nech je zdrave =)
jasne,na ihrisko mozme zbehnut,ked sa nam opat vycasi,tesim sa=)
len na ktore?hi

majuska55
16. apr 2012

Ahojte babenky, mala by som na Vas jednu prosbicku. Chystame sa s kamaratmi a detickami na vylet do Viedne. Chceme ist jeden den do pratru a jeden den do zoo. Vedeli by ste mi niektora poradit nejake cenovo dostupne ubytko? Nepoznate niekoho kto prenajima byt alebo nejaky apartman tak pre 5 ludi? To chceme tak na jednu noc a vyhodit tak 50 eur na osobu za jednu noc sa nam zda vela. Pozerali sme rozne hotely, ale tie co su lacnejsie su uz vypredane. Ak by ste niektora o niecom vedeli dajte mi prosim vediet. Budem vam velmi vdacna. Dakujem a prajem vsetkym pekny dnik

maela
18. apr 2012

@majuska55 hod inzerat na facebooku na cesi a slovaci v rakousku ,mozno ti niekto poradi

maela
18. apr 2012

@majuska5 no to bude dilema ;) mame ich tu tolko vela.raz teda u vas a potom zase u nas,uvidime ako sa budem v lete gulat ;) maji si aj na fb?

layla06
18. apr 2012

ahojte babenky...najde sa tu niaka mamicka co ma malinke baby??? na stretko,kocikovanie a kavicku???byvam v 22bz...

majuska5
23. apr 2012

@maela ano,som aj na fb maria grigerova,noo,len nam sa zmenili plany,v lete sa stahujeme na sk,tak sa mozno stihneme stretnut do leta =)

murcos
23. apr 2012

majuska 55 skus pozriet apartmany pri wiedni....tam by si mohla mat stastie na lacnejsie ceny...hodila som len do googlu http://www.urlaub-anbieter.com/urlaub-wien-umge... chce to viac casu....

macik662
27. apr 2012

Ahojte kočky, ked ste sa stahovali aj s detmi do Viedne ovladali ste nemecky jazyk? a ked nie tak ako rychlo sa to na vas nalepilo? 🙂 Manzel tam pracuje 5rokov a aj pridavke dostavame z rakuska pretoze nam na Svk nevznikol narok, velmi by ma potesilo keby ste mi niektora napisala,Dakujem Tesim sa 🙂

milacik65
29. apr 2012

ahojte mamicky my sa stvrtok stahujeme za priatelom do 15.bezirku, mame 2-rocneho synceka a bola by som velmi rada keby sa tu niekto nasiel na stretavky, vobec to tam nebudem poznat a priatel robi od 8.30 do 23.00 a ma len raz v tyzdni pol dna volno takze bieda, budem rada ak sa mi nejaka maminka ozve, tesime sa 🙂 😉

macik662
30. apr 2012

@milacik65 Ahojky,my sa chystame tiez byvat do viedne,dufam ze do augusta tam uz budeme,taktiez tam nikoho nepoznam, tak ak by si chcela tak by sme mohli spolu chodit vencit nase ratolesti 🙂 su tam pekne ihriska,takze urcite by sa zahrali,ja mam 4rocnu dcerku a 9mesacneho synceka,Ako si na tom s nemeckym jazykom? 🙂 ak chces tak sa ozvi

milacik65
30. apr 2012

@macik662 ahoj, som strasne rada,že si sa mi ozvala, jasné možme chodiť spolu von, dufam, že si budeme rozumieť a skamarátime sa 🙂 a už ste byvali vo viedni, ked hovoríš , že tam su pekne ihriska, poznáš to tam? lebo ja vobec. a nemčina no budem sa musieť adaptovať, lebo už tri roky som nemecky nehovorila, ale predtym sme robili aj v linzi a v nemecku v dortmunde, tak musim do toho zase prist a ty si na tom ako? 🙂

macik662
30. apr 2012

@milacik65 🙂 tak ja som nekonfiktny clovek, 🙂 nebyvali ale chodievali sme za muzom aj na mesiac cez prazdniny cez leto tak sme sa troska potulovali 🙂 A ja a nemcina 🙂 Nikdy som sa neucila nemecky ale dufam ze sa to na mna po case nalepi 🙂

milacik65
30. apr 2012

@macik662 a do ktoreho bezirku sa budete stahovat? tak to je super, ze to tam trochu poznas ,aj ja to tam hadam trosku spoznam kym prides 🙂

macik662
30. apr 2012

@milacik65 No muz byva v 5bezirku, zhana pre nas nejaky poriadny byt,tak este neviem v ktorom budeme byvat ,dufam ze to budeme mat kusok od seba 🙂 no nic musim ist ja venovat sa drobcom

crapula
30. apr 2012

mamickyy poradte nejaky obchodny dom a plus nejaky pekny park alebo nieco, co sa oplati pozriet v prirode.

milacik65
30. apr 2012

pozerala som na mape a ukazalo, ze 5.bezirk od 15,bezirku je len pol hodinka tak to je super 🙂

milacik65
30. apr 2012
miska58
30. apr 2012

my sme boli v sobotu v Lainzer Tiergarten,bolo super si v prirode,su tam zvieratka srnky,dive svine a tak kadejake akcie pre deti spielplatz s kociarom sa da tiez ist super a vstup je zadarmo.Myslim ze obchodny dom pre deti neni az tak zaujimavy alebo nejak poucny 😒

miska58
30. apr 2012

@crapula my sme boli v sobotu v Lainzer Tiergarten,bolo super si v prirode,su tam zvieratka srnky,dive svine a tak kadejake akcie pre deti spielplatz s kociarom sa da tiez ist super a vstup je zadarmo.Myslim ze obchodny dom pre deti neni az tak zaujimavy alebo nejak poucny 😒

crapula
30. apr 2012

@miska58 vdakaaa! 🙂 hehe ten obchodny dom je len cisto pre nas dospelych, na nakupy a ten park pre deti. nemusite hned vsade moralizovat mamicky 🙂

miska58
30. apr 2012

@crapula hahahahahaah no ja ta posledna co by moralizovala.Aky obchodny dom mas na mysli tam kde je vsetko,alebo len oblecenie? 😉

crapula
30. apr 2012

@miska58 tak potom v pohode. ja len co citam niektore prispevky, tak este ti niektore maminy kážu aj ako mas prdiet 😎 hlavne teda ked vidia moj vek..
myslim oblecenie. ideme do viedne totiz zajtra aj so svokrovcami a s dcerou na vylet, tak hladame nejake pekne miesto pre malu a my potom vecer ostaneme s muzom, tak chceme nieco kupit...

miska58
30. apr 2012

ahaaa ja myslela,ze vy zijete vo Viedni tak potom celkom dobre by bolo pre malu v schonbrunn www.zoovienna.at/ tam aj park myslim ze to by bolo celkom fajn a pre vas Peek&Cloppenburg v 1.bez tam chodi vela slovakou nakupovat alebo mariahilferstrasse tam je tiez P&C a tam je aj pre deti oblecenie. 🙂

miska58
30. apr 2012

@crapula ahaaa ja myslela,ze vy zijete vo Viedni tak potom celkom dobre by bolo pre malu v schonbrunn www.zoovienna.at/ tam aj park myslim ze to by bolo celkom fajn a pre vas Peek&Cloppenburg v 1.bez tam chodi vela slovakou nakupovat alebo mariahilferstrasse tam je tiez P&C a tam je aj pre deti oblecenie. 🙂

crapula
30. apr 2012

@miska58 jeej supeer, dakujem pekne za typ!