Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky v Rovinke

vevesun
4. mar 2013

Milé mamičky, veľmi pekne prosím o radu pre kamošku s 2 mesačným drobcom v Rovinke pri Bratislave. Je veľmi plachá a cíti sa veľmi sama na novom mieste s malým :( Prosím veľmi pekne poraďte či je v Rovinke nejaké materské centrum, alebo či sa maminky nestretávate niekde na kávičke v Rovinke kde by som ju mohla vyslať, alebo či by som Vám ju nemohla nasmerovať niekde na spoločnú prechádzku ;) .
Veľmi si vážim každú radu, alebo pomoc. Sme mamičky, musíme držať spolu na tejto husenkovej dráhe materstva 🙂
Dakovačka všetkým

suuzi
4. mar 2013

ja som z rovinky, ale mam 2 tyzdnove babo a zatial nic nestiham, toboz nie kavicku/prechadzku.

nech mi napise spravu, ked budem zorganizovana a vyspata /snad to bude behom par dni/tyzdnov/, tak sa jej ozvem🙂

btw kedy nebude mala cez den na mne v kuse visiet????

vevesun
autor
5. mar 2013

Juuuj, veľmi pekne ďakujem, si zlata 🙂
Posuniem jej tvoju poštu na koníkovi .
btw : blahoželam k malemu drobcekovi !

veronika

lopieta
10. mar 2013

@vevesun ahoj. Ja mam uz 6-mesacne babo a tiez este nemam ziadne kamosky v rovinke, tak jej kludne daj aj moj nick a keby chcela rada na prechadzku pojdeme 🙂
Veronika

vevesun
autor
11. mar 2013

Veľmi pekne ďakujem Veronika a Suuzi, poslala som mojej Lucke tuto tému, aby sa s vami vedala spojit.
Ste super baby 🙂
Veronika

kathyka30
14. jan 2014

Ahoj @vevesun

my byvame v Rovinke 3ti rok a mame 4 mesacne babatko. Velmi rada sa spoznam s tvojoj kamoskou a rada sa podelim o skusenosti. Isla by som aj rada kocikovat, pretoze momentalne chodim sama 😞.

bagi
6. mar 2019

Od aprila sa v rovinke otvara nove materske centrum, kde budu kruzky pre deti, rodicov, besedy, workshopy, hernicka. Maju aj fb rodinne centrum daisy