Mamičky v Šuranoch. Pridáte sa k nám na prechádzky?

alicia28
17. aug 2009

ahoj mamičky v šuranoch, prisťahovala som sa sem z BA a hladám tu kamarátku na prechádzky s bábetkom, ak má niektorá čas ozvite sa mi, dakujem

alicia28
autor
24. aug 2009

stále som nikoho nenašla...je to možné? mamičky v Šuranoch nechodia na modrykonik.sk.....skoda je to veru veľká...

bzzmajka
25. sep 2009

ale chodia ale do sekcie "snažilky"......

dajna11
3. apr 2010

ahojte šurianske mamičky

dajna11
4. apr 2010

to tu nieje nijaká zo šurian??fnuk.

jaja32
8. jún 2010

...a môže to byť aj mamička z Bánova?

dajna11
8. jún 2010

no nieje to daleko...ahoj.

nutka
8. jún 2010

Ahoj,
ja som z Ohaja, a uz som straaasne dlho nebola na konikovy🙂🙂🙂...ale vsetky surancanky mozu byt na novozamcankach🙂..skus tam🙂

adiaca
2. júl 2010

Ahoj,
ty este len cakas babo? Aj ja - som v 16t a som z NZ. Teraz idem na tyzden na dovolenku, ale potom sa rada s tebou stretnem a zoznamim - zatial este stale robim v BA - takze mame cosi spolocne 😉
Tesim sa.PAPPA
Ada

ondrisa
7. apr 2011

Ahojte ja som zo šurian

fairynika
26. júl 2011

tak pozeram vela nas tu nieje 😒

marianas
29. júl 2011

Ahoj. Aj ja som zo Šurian,bývame tu necelých 5 rokov, veľa ľudí tu nepoznám, no rada sa pripojím do diskusie.

fairynika
4. aug 2011

@marianas jeej niekto sa nasiel. ja tiez zijem v šuranoch 2 rok 🙂

danielahamar
4. okt 2011

Ahojte, vedeli by ste mi prosím povedať, či pán mudr. KOllár - ortoped je ozaj taký PÁN mudr., ako som počula? 😒 😕

gabuci
7. okt 2011

@danielahamar druhým menom ako sa volá a kde ordinuje,lebo ja poznám jedného takým menom.

danielahamar
7. okt 2011

@gabuci tuším Dušan

gabuci
7. okt 2011

@danielahamar no nie,toho nepoznám,ja poznám Róberta Kollára.

stvura
13. okt 2011

Zamcanky a kocky z okolia...halo, halo...buduci rok na zaciatku roka sa predsa na velku spokojnost a moju osobnu radost uskutocni kurz laktacnych poradkyn v NZ, takze vsetky co mate zaujem si to premyslite, bolo by super ak by sme naplnili kurz (23ludi) a porozpravali sa tri vikendy o dojceni, problemoch a tak...

stepanka13
22. nov 2011

Ahojky, i ja jsem v Suranoch velmi nova 🙂 a nikoho tu moc nepoznam 🙂