Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky z centra Žiliny spojme sa

kisub1985
7. nov 2012

Ahojte , mám doma 8 mesačnú dcerku a dalsieho prcka na ceste. Mamicky, ktore byvate v Ziline centre, nemate pocit, ze nam tu chyba detske ihrisko? Na predmestskej sice ihrisko je, ale je stare a nesplna asi ziadnu normu. Co keby sme sa spojili a nieco s tym spravili ? Nechcete aj vy chodit na detske ihrisko, kde sa nemusite bat o bezpecnost vasich deti? Na ihrisko, ktore by bolo ohradene, cistene a nechodili by tam ziadni bezdomovci alebo psikovia na potreby? Ak mate aj vy taky pocit, ze nam v meste nieco take chyba, prosim , ozvite sa mi sem, alebo mi napiste spravu a dajte to vediet aj dalej, nech viem, kolko nas moze byt a vieme sa pohnut niekam dalej. Dakujem. 🙂

mamaveronika
7. nov 2012

Ahoj, mám presne ten istý problém...mám dve deti, a chodíme pešo na Vlčince,aby sa starší 2r.pohral bezpečne 😠 a čo s tým chceš robiť? Rada sa pridám 🙂

kisub1985
autor
8. nov 2012

chceme to s manzelom pofotit, ihriska a preliezky v meste a na sidliskach, a ist s tym pekne na snem alebo mestske zastupitelstvo a pekne to odprezentovat , aky je stav detskych ihrisk v meste, ze ziadne nie su. Povedat, co si prosime a preco , preto zhanam ludi, ze by sme mali nejaku podporu,keby bolo treba podpisy. Ak by si bola ochotna, opytaj sa aj v okoli. cim nas bude viacej, tym lepsie.

chrum
13. nov 2012

nie som teraz s centra ale pridam sa ,ja byvam vo vrany druhy rok a vcentre som byvala ,chodim často do žiliny svokra byva v centre žilny 🙂

kisub1985
autor
17. nov 2012

boli sme na zasadnuti, stretnuti s primatorom. Prislubil, ze buduci rk alebo ten rok potom sa do niecoho takeho chce mesto pustit, ze to maju v plane. Takze nezostali sme s odpovedou, ze nie su financie. Huraaa!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli