Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

lasicka_
24. apr 2009

bambi ved ja som to nezobrala v zlom 😉 ...synovi nasad tabletky, teply caj a zajtra den volna a hned bude zdravy 😀

bambi09
24. apr 2009

lasicka,no ved som,ale teplota sa nevzdava ☹ ☹ ☹
bol s nim muz u MUDr.,mala dovolenku,tak rychlo k zastupujucej,a ze len viroza
"len" a mna skoro slahlo 😠 😒
no a dnes,den mega,super,extra blbec...ani nebudem pisat,uz nevladzem,zakopavam o vlastne nohy ☹ ☹ ☹
ale na tu chalupu sa ide,Pato to hodinu v aute vydrzi,tak bude bozsky klud,ziadny blbi susedia,bastardi,atd.,na samotě u lesa 🙂 🙂 😉
snad aj zrelaxujem,aj ked budem varit...nenechame si to pokazit len blbou virozou 🙂 🙂 😉
tak kocky,pekny vikend,krasne pocasie,nech ste s drobcami vonku a buduci tyzden snad nejake mini stretko aspon zbuchame,nech sa aspon spozname 😉 😉 😉
ahojte v nedelu... 🙂 🙂 🙂

lasicka_
24. apr 2009

bambi tak si to uzite, kde je pohoda, tam aj viroza ustupi 😉

bambi09
24. apr 2009

lasicka,diky,tak idem balit,majte sa krasne,my zabojujeme s chorobou aj stresom 🙂 🙂 😉

bambi09
27. apr 2009

baby moje,ta to čo je???
nikde nikto???čo ste emigrovali?? 😀 😀 😀
my sme už doma,víkend bol krásny,aj keď sa pobabralo počasie,ale ten božský kľud...jáááj,balzam na dušu... 🙂 🙂 😉

lasicka_
28. apr 2009

bambi vitaj.a syn ako?uz je zdravy?

sarianah
28. apr 2009

ahojte baby..tak ako sa mame?..co mame nove?..

novinka
..nasla si dnes tu koznu? a co je malemu ze ste isli koznej?

bambi09
28. apr 2009

lasicka,synovi je už lepšie,len ešte soplí a kašle a malá mu statočne konkuruje,tak zajtra konečne bude naša MUDr.ordinovať,tak pôjdeme s obidvoma... ☹ ☹ ☹ to je radosť,keď máš choré deti 😝 ☹
na Prahu môžem zabudnúť asi... ☹ ☹ ☹ do kelu aj s chorobami,veď už je skoro leto a stále nás to prenasleduje...mám dosť 😝 😝
malá je upišťaná,tak mám čo robiť,aby som zostala aspoň navonok kľudná... ☹ ☹ 😒
a čo vy ostatné,ako sa máte?? čím žijete??

bambi09
29. apr 2009

úha,nikde nikto,babule,kde ste všetky??? 😉 😉 😉
sme až na druhej strane ☹ 😒

sarianah
29. apr 2009

..ja som tu bambi..ale tiez neviem kde sa vsetky stratili ☹ ..
Boli ste u tej lekarky ako si vcera pisala?..
Ked sme pri tych chorobach...dnes som pozerala spravy, no hruuuuuza s tou pracacou chripkou, sa normalne desim, uz su 2 podozrivy na slovensku..by som ich nepustila spat na Slovensko z Mexika, nech si tam ostanu, ked tam isli, teraz pridu a cele slovensko nakazia.. 😠

bambi09
2. máj 2009

ahojte baby,hlásim sa z Prahy,je tu krásne,boli sme v ZOO,zajtra ešte pobeháme,čo budeme stíhať a pelášime domov 🙂 🙂 😉
sarianah,a to sa ešte niekto pýta na fóre,či má ísť na dovolenku do Mexika,teraz 😨 😨 😨
malej už vyliezol konečne jeden zub,ďalší už v najbližších dňoch vylezie,tak sa ani nedá povedať,aká je malá protivná a upišťaná,potrebujem spánok ako soľ 😝 😝 🙄
v pondelok sa ozvem,zajtra nebude čas tak si ešte užite zvyšok víkendu 🙂 🙂 😉

bubatenko
4. máj 2009

ahojte dievčatá,

kde sa všetky stratili, kedy dáme stretko? Už ma nebaví kočíkovať po DD, poznať všetky kočíky, ale nie maminky, ktoré ich kočíkujú 🙂

horalka777
5. máj 2009

ja som uz konecne tiez nas5 na Dlhacoch 🙂 Takze kedy a kde? 😉

sarianah
5. máj 2009

ahojte babule..
tak kedy a kde? 🙂

bambi09
5. máj 2009

ahojte,horalka,tak vitaj späť v kopcoch a smrade 😀 😀
k tomu stretku,nám to vyhovuje skôr poobede,malá mi spí do 12:00,mohol by byť Líščak alebo pri kostole dole alebo hore,dajte aj vy návrh,len aby aj počasie vydržalo 😝 🙂
malej vyliezli 3 zuby naraz,tak mám dosť a to sa ďalšie už kľujú,posledné dni je upišťaná na nevydržanie 😝 😠
idem niečo porobiť,vybehneme von,kým sa dá a večer vás mrknem 🙂 🙂 😉

horalka777
5. máj 2009

zajtra o tretej v Liscaku?

horalka777
5. máj 2009

aha asi nie, vraj ma prsat, prave cujem v radiu....

tynushqa
5. máj 2009

Ahojte,
tak my uz tiez planujeme stretko na DD ako minule, skuste pozriet do temy stretavky 😀 nejako sa snad dohodneme

bambi09
6. máj 2009

tynushqa,mrkneme,dík za upozornenie 🙂 🙂 🙂
dnes je škaredo,ale tak aj dáždik treba 🙂 🙂 😉 ,včera nám tu hore pekne fučalo,čo?nás teda vyfúkalo až-až a to sme boli len na pošte a trošku na detskom ihrisku 😒 😒
inak dnes sme mali ďalšiu ťažkú noc,už som z tej malej vyčerpaná maximálne,tie zuby to je des 😒 😒 😖
tak pekný deň všetkým 🙂

bambi09
6. máj 2009

nejako pusto je tu,kde ste všetky?
no,idem aj ja,mám ešte žehlenie,večer sa stavím 🙂 😉
a nejako mi tu chýba zitaje,dlho sa tu neukázala...

zitaje
8. máj 2009

Tu som! 😉 A ako citam, chysta sa stretko, tak sa tam kuknem, ale ja moc nestiham... No uvidime.

bambi09
11. máj 2009

zitaje,tak ahoj,po dlhšej dobe 🙂 😉
čo máš frmol?ak dnes bolo to stretko,tak my sme opäť raz niečo nestihli,lietame celý víkend kade-tade,tak nestíham sledovať 😝 😝
tak pekný deň všetkým,ja idem makať,doma je čo robiť,keď sme víkend strávili vonku... 🙂 😉 😝

bambi09
17. máj 2009

ahojte baby,nejako nám to tu zaspalo,či čo?? 😝
kdeže ste všetky??ste sa odsťahovali do inej témy?? 🙂 😀 😉
sem sa Dlhodielčanky...a inak peknú nedeľu 😉

horalka777
23. máj 2009

no tu skapal pes 😅

kde vsetky kocikujete? Dajte trasu a skusime sa stretnut a jazdy 😀

horalka777
23. máj 2009

za jazdy 😝

sarianah
23. máj 2009

...jeeeej no neni mozne, novy prispevok..ahooooj horalka.. 🙂
..ano skapal tu pes ☹
..ja teraz chodim po ulici dlhe diely kde su tie rodinne domy, hoooore kopcom az tam k vam na Hlavacikovu (dufam ze sa tak vola), okolo ihriska, pomedzi panelaky a naspet zase dole popri hl. ceste az domenko 🙂 ..pri tych rodinnych domoch je super ze je tam tak tichucko, maly tam v pohode prespi hodinu a ja si vyluftujem hlavu a oddychnem..

horalka777
23. máj 2009

ahoooj sarianah 😵 tak to sa divim, ze sa nestretame, to je moja najoblubenejsia trasa (okrem lesa).
Tak to sa dobre obchadzame 😀

sarianah
24. máj 2009

..to sa fakt asi stale minieme ☹ ...nemame presny cas, ideme kedy stihame, najcastejsie poobede, okolo jednej, druhej, niekedy sa nam podari aj pred obedom okolo pol jedenastej, jedenastej..ale les je najlepsi, bola som tam sice len raz, alebo 2 krat, lebo od nas to chvilu trva kym sa tam dostaneme a ked by sa maly nahodou zobudil a zacal kricat, tak je odtial daaaaaaleko domov..ale planujem uz aj tam chodit, lebo maly ma uz teraz poobede dlhsi spanok a je tam klud..tak budem mat oci na stopkach ked pojdeme zajtra.. 😉

horalka777
24. máj 2009

no, mne mala okolo jednej zrovna vstava a obeduje, tak uz chapem, preco sa asi miname 😉 No a najnovsi styl v kociku je ten, ze sa zahryzne do madla a celu cestu vykrikuje a snazi sa postavit na nohy, neviem preco, asi aby mala este lepsi vyhlad..

..preto tolko satkujem, ja ju uz v kociari spat temer neprinutim 😝
sari ale ked sa budes chystat do lesa, urcite daj vediet vopred, tam som raz-dva a tam vezmem satku a mala moze cumiet na stromy 😉

sarianah
25. máj 2009

..🙂))) Blanka je svetova..v kociku sa jej nepaci, tak si presadila satku 😀 ..zachvilu uz budete cupitat po svojich ked chce tolko stat..maly tiez by chcel len stat..akoze sam sediet nic, ale ked ho drzim a idem ho posadit, drzi sa rovno jak pravitko, aby mohol stat..to sa mu paci..
..my sme stale v kociku, vo vanicke, lekarka nam povedala, ze kym sam nesedi, tak nemame ho davat do sportaku, aby nemal krivu chrbticu..vanicka mu uz je skoro mala, tak najnovsie ideme skusat manducu, na satku si zatial netrufam, uvidime jak pochodime.. 🙂
..jasne, ked pojdeme do lesa, dame vediet.. 😉