Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

bambi09
25. máj 2009

ahojte,tak konečne aj sem niekto zablúdil?? 🙂
horalka,ja by som do toho lesa s malou aj častejšie chodila,len sama sa nejako neodvážim,aj keď občas tam policajti vybehnú autom 😝 malá síce v kočíku už málokedy zaspí,odkedy chodí,ale na prechádzky chodí rada 🙂 😉
skúšala som aj babyvak-nesadol mne ani malej,tak som ho predala,Manduca je pre nás moc drahá,už ju nevyužijeme,ale objavila som nejaké nosiče Liliput,tak zvažujem kúpu,inak máme Chicco krosničku na turistiku,ale je skôr pre tatina,ja som krpec malý,tak mi to nesedí na chrbte... ☹

zitaje
25. máj 2009

Ahojte baby,
horalka, priznaj sa, ze si bola dnes okolo stvrtej v Bille? 😉 Podla mna teba som tam videla (nie, nepozname sa 😉 ), mala si dole v kociku Inku, podla tej som ta identifikovala. Ja som bola pri druhej pokladni a stratila som uhorku. 😀 Aj som sa chystala, ze ta oslovim, ale potom som musela ist hladat tu nestastnu uhorku, stratila som ju cestou k pokladni a ujo pokladnik uz mal nablokovanu tu druhu (ktora sa nestratila)...
Pisem ako hotentot, ospravedlnujem sa. 😖
z

letuskah
26. máj 2009

ahojte
bambi ja tiez uvazujem nad tymi nosicmi Liliput, celkom sa mi pozdavaju ale asi az pre druhe babo, neviem ci mi tento moj ulicnik v tom obsedi

bambi09
26. máj 2009

zitaje,som sa dobre pobavila,keď som si predstavila,ako hľadáš po Bille uhorku 😀 😀 😀 ono to človeka poteší...keď už ide platiť a ... 😉
letuskah,mne sa zdajú aj cenovo prijateľnejšie,ako Manduca,ale najlepšie by bolo odskúšať,či sú aj pohodlné 🙂 😉

letuskah
26. máj 2009

bambi jasne najlepsie je nazivo odskusat aj ked na prvy kuk vyzeraju celkom pohodlne, mne je tiez manduca dost draha a navyse na tych par krat co by som ju pouzila aj prilis komplikovana, mne by sa pacilo skor nieco taketo alebo potom satka, no ved uvidime, ktovie kedy sa dame na druhe...

bambi09
26. máj 2009

letuskah,presne,naša sa rada vozí v kočíku,len má občas náladu na nosenie,my máme kočík s prehadzovacou rúčkou,tak si na ňu vidím a komunikujem s ňou,ale občas sa taký nosič hodí,keď sa nechcem trepať s kočíkom do preplnenej eliny...aj na prechádzky také kratšie 🙂 😉
a teda máte už chúťky na druhé?? 🙂 😉 ja teraz ani náhodou,za posledný týždeň,čo malá teplotovala,soplíkovala a hnačkovala zo zúbkov a bola neuveriteľne protivná ma prešla chuť na tretie 😀 😀 😀
bezplatná antikoncepcia to je...

letuskah
26. máj 2009

bambi no pri dvoch detoch by ma asi tretie ani nenapadlo 😀 ale ja by som chcela druhe, aby nebol moc velky rozdiel ale muz moc nechce, on si aj ku Kubkovi dost dlho hladal cestu takze druhe tak skoro nehrozi ☹
my uz nastastie chodime viac menej bez kocika, len do mesta s kocikom lebo cestou spet mi vzdy zaspi a to je o hubu trieskat sa s tym do elektricky a vyziapovat na okolostojacich aby pomohli

zitaje
26. máj 2009

Mne sa straaaasne pacia tie liliputi meitai, aj uvazujem, ze si objednam, len pockam na vyuctovanie za byt, podla toho aky velky preplatok budeme mat. 😉

bambi09
27. máj 2009

zitaje,tak my máme konečne po troch rokoch brutál nedoplatkov konečne preplatok,tak sa vytešujem,kúpim nosič aj do Liptovského Jána pôjdeme 🙂 😉
asi fakt pomohlo,že sme prešli na Bratislavskú teplárenskú,aj keď sme v septembri mrzli a deti mi ochoreli z toho 😖
zle si naplánovali opravy,rýchlo sa ochladilo...

letuskah
27. máj 2009

no tak my budeme pre zmenu asi setrit na nedoplatok, este sme samozrejme vyuctovanie nedostali a na cas ani nedostaneme, lebo neviem co... aj minuly rok mali veeeelmi vazne dovody a tych chyb co tam bolo...katastrofa

horalka777
28. máj 2009

ahojte

zitaje - aaaa teraz si spominam, ze tam nejaka mamina riesila nejaku uhorku 😀
hej tak som to bola asi ja 🙂 v Bille sme finishovali prechadzku, potom sme uz palili domov, lebo mala bola hladna. Skoda ze si sa neprihovorila, aj ked asi by mi hned nezaplo 😀 pri mojej demencii 😝 😝 😅

horalka777
28. máj 2009

pocuvajte, nechce sa vam ist niekedy hore na luku? Alebo na "opekacku"? Alebo aj bez uvodzoviek 😉

letuskah
28. máj 2009

ja by som sla

bambi09
28. máj 2009

horalka,letuskah,aj jááááá...
len my môžeme vždy až poobede ☹ nevadí??

bambi09
28. máj 2009

ja som starý zálesák,oheň rozložiť viem,tak sa teším... 🙂 🙂 😉
už len gitaru,síce mám,ale len hľadám učiteľa,čo ma naučíííí,už ani noty nerozoznám,aj keď Paťo spieval v BCHZ,tak som len čumela,ako to vie čítať 😀 😅

letuskah
28. máj 2009

my mozme hocikedy nam je to jedno, len teraz sa to komplikuje, dnes mal 38,0 neviem ci chce byt chory ked je akurat muz na sluzobke dva tyzdne a som s nim sama, alebo to ma len z tym XXXXXXX ocakov 😠 dufam ze z ocakov, neznasam zuby 😠

inak kam sa chystate na MDD? ja by som niekam chcela Kubka vytiahnut tak hladam inspiraciu

bambi09
28. máj 2009

letuskah,tak to mi je ľúto,my sme v nedeľu s teplotami skončil ☹ ale bol to brutál týždeň...zaberák na nervy,vkuse na rukách a rev...a má Ti kto pomôcť,keď Ti manžel nie je doma??
my sme to zo zúbkov mali tiež...vŕŕ 😠 😒

letuskah
28. máj 2009

nanesastie mi nema kto pomoct, ale pojdem rano k Dr a aj nakupim aby sme nemuseli cez vikend nikam ist. prinajhorsom zavolam mamu, su sice mimo BA ale nie tak daleko takze urcite pride ked bude treba.

bambi09
28. máj 2009

tak daj vedieť,keby si niečo potrebovala 🙂 veď si na DD,tak to nemám ďaleko 🙂 🙂 😉
myslím to vážne

zitaje
29. máj 2009

Caut, my chceme ist tiez na luku! Akurat ze ja skoro nikdy nemozem... 😝
No ale nic to, dajte termin a ked budeme mat stastie, tak sa trafime. Co tak o tyzden v piatok popoludni?

letuskah
29. máj 2009

bambi dakujem, urcite sa ozvem ak by bolo treba 🙂 boli sme u dr a ze to moze byt viroza alebo kiahne, ze je ich teraz vela, tak uvidime o par dni co z toho bude.

horalka777
29. máj 2009

oneee... (ach ta demence..) ...buduci piatok popoludni zatial mozem 🙂

tak uvidime, ake bude pocko, kolko kiahnistov, atd...

MDD? Rozmyslam o Zeleznej studnicke, asi tam daco bude a je tam fajn aj bez toho. Ako poldenny vylet.. Ale vsetko je vo vyvoji, mozno budem musiet upratovat 😝 ...a mozno vyrazime do centra. A vy?

bambi09
29. máj 2009

ahojte 🙂
horalka 😀 😀 😀 že demencia,som chcela prispieť do tej témy,že kade chodím,sa kývem teda kým malá nechodila,stále som sa kývala a robila ššššššš 😀 😀 😀 teraz sa to už lepší,neboj,aj Ty sa zlepšíš 😀 😀 😅
a teda kiahne??bŕŕ,to som si s Paťom pretrpela,keď mal 11-ďakujem,neprosím,aj keď u mňa ešte funguje očkovanie...tak fakt daj vedieť,letuskah,keby si niečo potrebovala súrne,oki?
a zitaje,sa Ti prispôsobíme,ten piatok aj ja zatiaľ môžem,ak nebude dámska jazda s kamoškou,čo sa nekonala minule kvôli teplotovaniu 😒
ale rada sa pridám,aj slaninku domácu donesiem... 😅
a MDD zatiaľ neviem kam,ale podľa počasia asi...

horalka777
29. máj 2009

demencia je jedna z najveselsich tem na koniku 😉 skoda len, ze sa ma tyka 🤐

inak gitaru mam, aj ked gitarove noty som v zivote nevyuzila 😅

bambi09
29. máj 2009

horalka,hlavne,že vieš na ňu hrať 🙂 🙂
ja sa chcem naučiť...ale veľa vecí naraz sa nedá,tak idem pomaly,potichu dopredu 😉

zitaje
29. máj 2009

No to by bolo super, keby nam to vyslo buduci piatok! Ja zatial stale mozem. 😅
Idem pozriet, aky program si urobime na vikend - zacnem pocasim...

bambi09
29. máj 2009

zitaje,no,veď to počasie... 😝 😝 😒
zas len niekde pod strechu sa dá ísť a tam bude milión ľudííííí... 😖

zitaje
29. máj 2009

Ech... v Bibiane sme boli nedavno... ze by sme isli niekam do muzea? Idem googlit dalej, to pocasie ma nepotesilo, ale snad v nedelu.
Dnes som dobre zmokla inak, este stastie, ze som bola sama a nie s detmi...

bambi09
29. máj 2009

zitaje,tú Bibianu som pozerala,tvorivé dielne,len ja mám chalana,tak ten by asi módnu prehliadku moc nebral 😀 😀 😀
možno aj my až v nedeľu niekam zapadneme,len ja davy nemusím,ani nákupné centrá 😒 😒

bambi09
31. máj 2009

ahojte 🙂
ťahám nás na prvú stranu,akosi sme zase zaspali 🙂 😉
na MDD sme nakoniec neboli nikde,len na jahody v Rajke a mali sme jahodové orgie včera 😀 😀
dnes máme pyžamový deň,len sa váľame-teda okrem varenia a poriadku s jahodami nerobíme nič...
už som sa ich nažrala,ale ešte sa mi neprejedli 😀 😀 😀