Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
25. okt 2009

aha tak super,utorooook,kukam do diara a podla toho kedy,lebo 14:30 mam jazdu a potom podvecer....zase cosi..
takze rano?

horalka777
26. okt 2009

baby, idete zajtra do Klbka? Zeby sa pridame...?? Ja som tam tiez este nebola, poslite aj mne IP, pliiiiz...

chasencha
26. okt 2009

no babyyyy tak ako?ja mam navarene tak doobeda by sme mohli,ale podla toho kedy presne,lebo mame aj spanok 🙂 cakam IP

horalka777
27. okt 2009

chasencha, no vidis, nakoniec sme sa stretli 4 z konika a teba nikde 😕 Tak nabuduce 😉

horalka777
27. okt 2009

Nebudete niekto dnes poobede v lese? My hej 🙂 Mozno sa stretneme na luke..

chasencha
27. okt 2009

nooo skoda,ale ema zaspala 😒
ved inokedy....a poobede uz som nemohla,cely den som behala....

alikaa
29. okt 2009

Ahojte, ja k vam mamickam z dlhacov budem patrit az o par mesiacov, ale chcela by som sa vas opytat... Kde mate detsku lekarku? Viem, ze na dlhacoch su tusim dve zdravotne strediska. Vedeli by ste mi nejaku konkretnu dr. odporucit?

novinka
30. okt 2009

ahoj Alika my mame Mudr Prcuchovu a je skvela, tak si ja predstavujem lekarku. 🙂 je v tom cerveno-modrom stredisku. predtym som maĺa Rohaľovú z polikliniky a to bol ZIVOTNY OMYL!!! 😠

bambi09
30. okt 2009

ahojte 🙂
novinka,aj vy?? 😅 aj my a myslím že aj lasicka 😅 takže aj ja odporúčam,nemám výhrady voči nej,pred pár rokmi sme k nej prešli z Top-Medu,začiatky boli také rozpačité,že som uvažovala,že po čase zmeníme MUDr.,ale už nechcem meniť,obe deti chodia k nej a som spokojná 🙂 😉
práve má syn zápal priedušiek,tak prázdninuje v posteli,ale bral ATB v septembri,tak mu nedala,že len keď sa to zhorší,takže nie je taká hrrr do ATB ani do očkovania 😉

novinka
2. nov 2009

Bambi vy zasa chorobujete? kurnik, furt nieco je... 😖 nech je velky krpec coskoro okey!

alikaa
2. nov 2009

dakujem za radu. A to staci za nou niekedy prist a spytat sa, ci si ju mozem dat ako detsku lekarku pre buduceho potomka? Viem, ze v porodnici treba nahlasit meno dr. ale neviem ci pred tym treba nieco s lekarkou dopredu vybavovat.

letuskah
3. nov 2009

alikaa hej treba za nou zajst a spytat sa ale viem ze v porodnici boli baby, ktore nemali vobec lekara este dohodnuteho a nic im nepovedali, my sme mali ale uz sa nepametam ci niekto odo mna chcel meno alebo adresu lekara 😕 ale pre vas lepsi pocit urcite dohodnite tu lekarku skor 😉

chasencha
4. nov 2009

baby piatok rano 9:30 klbko 🙂 my tam budeme 🙂

letuskah
5. nov 2009

my tam nebudeme, sme chori 😔 ale uzite si aj za nas 😉

novinka
6. nov 2009

vrrr, neskoro som nasla ☹ planovali sme dnes ist so Zumkou ale ochoreli, tak sama som neisla. skoooda... 😔

trpezliva
6. nov 2009

my sme tam boli,ale nikoho som nespoznala 😕 🤐

chasencha
6. nov 2009

no nakoniec sme tam ani my neboli lebo slečna mi zaspala akosi 😒 ale nabuduce ideme,asi v pondelok,uvidiiime tak mozeme sa meetnut tam 🙂

horalka777
7. nov 2009

Chasen, to akoze tento pondelok? By sme sa pridali 😉

horalka777
7. nov 2009

trpezliva, som si pozrela tvoje fotky, (aby som vas nahodou neminula v Klbku niekedy -) krasne 😵

horalka777
7. nov 2009

alikaa (ked uz teda tapetujem), mozno budes rodit na niecie narodky 😉

Inak aj ja som bola asi 2m pred porodom za Prcuchovou, ci ma vezme a bez problemu, aj ked som vobec nerodila v BA, proste tam potom z porodnice poslali vysledky z prvych krvnych testov babatka, preto su radsej, ked uz maminy maju konkretnu adresu. Ale da sa rodit aj bez adresy, aj baba so mnou na izbe nemala nijakeho pediatra, tak si dala poradit od sestriciek 🙂

certica
7. nov 2009

no, chalani su zase soplavi, takze nist 🙄 . nech zije skolka! 🤐

chasencha
7. nov 2009

horelka jasne tento pondelok 🙂 super a kedy?na taku pol 10 by mi to bohate stacilo 🙂

horalka777
7. nov 2009

No plati 🙂 Kto sa este prida? Ja uvidim, kedy sa z domu vysuchtame, mozno skor a mozno aj neskor 😅

novinka
8. nov 2009

jaaaaaa! 🙂 tiez neviem kedy sa vykopnem z domu, orientacne okolo 10 by som tam mohla byt. snad to uz vyjde 😅
ahoj certica, skoda... zelam skore uzdravenie!

novinka
8. nov 2009

Kati a potom Ti vysvetlim ten nas presun, lebo cez IP by to bolo na dlho, ako vidim.. 😀

chasencha
8. nov 2009

ok ok ok 🙂 tesim sa teda 🙂

bambi09
9. nov 2009

čaute ženuše 🙂
tak ako????stretli ste sa??? naša madame vyspáva doobeda,tak nemôžem nič plánovať 😝 😝 😝
ale raz hádam aj to bude 😀 😀 😀
mladý je už v škole,tak sme to zvládli bez ATB 😵
a ja si pamätám,že sa ma v pôrodnici pýtali na meno pediatričky,asi kvôli výsledkom,ktoré posielajú z labákov

horalka777
10. nov 2009

cau bambi 😉 uz si tu chybala, tema sa prepada furt niekam 😀

stretli, stretli, ale chasencha o chvilu zasa ponahlala prec, tak len na chvilku. My sme ostali do zaverecnej, aj s Blankinou dvojnickou, ktoru sme tam nasli - neuveritelne podobne dieta tam bolo, nielen vizualne, ale aj tymi ohnickami v ociach 😅 Skoda, ze som nemala fotak.

Ozaj, dodatocne by som sem chcela za dlhych zimnych vecerov hodit este fotky s nasej prechadzky predburkovym lesom plnym komarov, snad sa k tomu dokopem 🤐

alikaa
10. nov 2009

Horalka a na koho narodky mozno budem rodit? Ja len viem, ze budem mat pre seba tak trochu darcek na moju 30tku, mam rodit par dni po nej 🙂

letuskah
11. nov 2009

ahojte dievcata, mam na vas prosbu, k akej dospelackej vseobecnej lekarke/lekarovi chodite? ja som dnes bola u mojej a zase som si tam odsedela 1,5 hodiny a to boli predo mnou 2 ludia!! chodim tam sice raz za dva roky ale dnes uz som toho mala dost a musim ju zmenit. vola sa mudr tarinova, ordinuje v poliklinike v licsom udoli. je sice dobra ale toto cakanie ma vytaca do nepricetnosti...