• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

2. novembra 2016 
mna prehodili k mariničovej,ta je v tej poliklinike na dlhacoch na hany meličkovej,predtym som mala bombarovu ale zrusila si ordinaciu... :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jééé,Katka,aká fotka,kde si Ty?? :sweat_smile:
letuskah,ja mám kartu v šuflíku doma :pensive: ale chystám sa k MUDr.Sládekovej,len či ma vezme :sweat_smile:
Tarinovú mi nespomínajte,od nej som odišla,hrôza :angry:
14. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambi to si ako moj muz, tiez funguje s kartou v sufliku :grinning:
15. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
letuskah,no,ale už sa chcem polepšiť :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macka na fotke som ja :slight_smile: zmenila som farbu vlasov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
15. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: prečo???nie žeby si sa mi nepáčila,ale... :confused:
aby som Ťa spoznala,keď Ťa stretnem na Dlháčoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu to zije, kurnik :grinning:
23. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka,tu to skôr kape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nás nič nového-len sme chorí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lezú nám stoličky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme tiez prvy krat chori, teda len mala, takze vsetky seansy odkladame na neurcito..
Stve ma to, lebo je krasne, ako na potvoru. V taky den ako je dnesny (to co je, jar??) by sme inak boli vonku aj pol dna... :frowning2:
25. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,máš pravdu,nech radšej mrzne a bacily vykapú,u nás sme aktuálne chorí ja a muž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme uz ok, tak presuvam temu na december :slight_smile:
Ako sa mate vsetky? Zijete?

Mame krasne poooočo, idealne na hru v lese. Mohla by sa volat - traf domov a vyhraj :grinning: Momentalne vidim z okna same mlieko, aj vy?
3. dec 2009 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojte,
dlho som tu nezavítala. Ako sa všetky máte? no počko je zaujímavé a pravdu povediac sa mi ani nechce chodiť von :wink: Ale malá je doma zlá ako 100 čertov...
Baby aj vaše deťúrence okolo roka začali tak vymýšľať? Bianka bola kľudné a tiché bábätko teraz sa to úplne otočilo. Všetko si vydobíja plačom, je hrozne rozcitlivená, chvíľu sa smeje a chvíľu plače, dokonca sa už hodila aj o zem, zaspávanie je katastrofa, v noci sa budíme každú hodinu :fearful: a to mi vedela spať celú noc... ja už neviem čo sa to s ňou deje :frowning2:
3. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka,dúfam,že ste už ok zdravotne,my sme sa vystriedali doma s chorobou všetci,mladý má ešte nejakú pliagu v hrdle-zajtra(teda už dnes :sweat_smile: :sweat_smile: ) budú výsledky výterov,tak uvidíme...počasie je "zaujímavé",ale keď sa dá,ideme aspoň na chvíľu von,malá to potrebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň že sa už schladilo-veď je december :confused: :confused: :confused:
tynushqa,to,čo popisuješ je úúúplne normálne u väščiny detí-hovorí sa tomu prvé obdobie vzdoru,asi som ťa nepotešila,ale máte doma malú osobnosť a jediné,čo sa dá robiť je vydržať to,obrniť sa obrovskou dávkou lásky a trpezlivosti a zas bude dobre :grinning: :grinning: :grinning: s takým malým dieťatkom je ťažké sa na niečom"dohodnúť" či vyjednávať,ale ako bude staršia,bude sa dať,neboj,nebude to trvať až tak dlho :sweat_smile: :sweat_smile:
veľa zdaru :wink:
a čo ostatné maminky??čo máte nové???
4. dec 2009 o 02:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tynus, my mame obdobie vzdoru uz hezky dlouho, tak neboj, nie je to nic vynimocne :wink:
4. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tynush nam to zacalo trochu neskor a uplne sa rozvinulo ked mal dva roky ale aspon sa snim da dohodnut, teda vydierat v pravom zmysle slova :unamused: ale pevne verim ze kym bude mat vlastne deti tak ho to prejde :grinning: :grinning:
inak mne sa tiez nechce chodit von ale chodim kvoli Kubkovi
8. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
take dokonale sidlisko a stale sme hlboko dole,
my sme boli chori, zase, obaja, tak uz pevne verim ze to skoncilo a ze vianoce prezijeme s cistym nosom a bez bolesti zaludka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak, vytiahnem nas vyssie. Po zajtrajsku mozem zasa rozdavat podpisy :sunglasses: tak ak mate zaujem, hybaaaaj dakedy na vychadzku smerom ku nam :wink:

Vsetkym prajem hlavne pevne zdravie a co najmenej zbytocneho stresu!
12. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ja som akurat vcera prepinala ze aka somarina, nebudem to pozerat :grinning: ale pre podpis si pridem :dizzy_face:
14. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, Horalka zasa hviezdi? tak to asi zapnem, aj ked je ta sutaz pre mna nezaujimava. :wink:
pockajteee...tusim to uz skoncilo, nie? nejak o tom uz nepocujem...hmmm...dosla som neskoro
Tynus neboooj holka jak pride tak aj odide, ani sa nenazdas, aj my sme to prekonali :slight_smile:
holky ja sa chcem opytat ci nepoznate z Dielov dievcatko DANIHELOVA ADRIANA ma asi 6r. rodicia sa pravdepodobne volaju Janka a Martin. stratila kabelku a nenasla som tam nic konkretnejsie... :frowning2: keby nieco, napiste mi do IP.
17. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ja som len srandovala, ale ved ak chcete, podpisat sa viem :grinning: Hrali sme veru, hrali, ale uz sme dohrali.

Novinka, ja sa furt divam na tvoju fotku v pase, ale vobec sa mi tam nejak nepodobas...si na nej vobec ty? Slavko uz ma rok, to to leti... To si sama piekla aj zdobila - tu tortu?? Fiha.. a Danihelovu Adrianu veru nepoznam..
17. dec 2009 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Horalka porovnaj aj udaje o bydlisku a dietati, je to podobne. bolo to fotene davnejsie. yo, tortu som piekla aj zdobila, islo mi to pri Slavkovi ako v lete na saniach :grinning:
holky pekne sviatky vam prajem, ja sem dovtedy uz asi nepridem lebo ma straaasne vela roboty a zajtra cestujeme.
ho ho hó, veselé Vianocéééé!!! :slight_smile:
21. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ako dnes starý rok padá,
nech do vašich srdiečok štastie sadá,
zabudnite na bolesť a starosti
a prežite ďaľší rok v láske a radosti.

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v Novom roku
iba slzy šťastia v oku.

Šťastný Nový rok 2010
veľa lásky, zdravia a splnených snov
vám všetkým zo srdca želajú Bambiovci :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

horalka,malá je prenádherný anjelik,máte super fotky :slight_smile: :slight_smile: :wink: a hádam už sa raz aj do toho nášho lesa spolu vyberieme v roku 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
novinka,aj mne si nejaká divná na tej fotke,čo sa porobilo?? :confused: :confused: :confused:nechápem :sweat_smile:
31. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Dlhodielcanky a ostatne spriaznene duse, zelam vam krasny 2010 a nech to tu trochu spolu roztocime, bo sme nejaky prispati :grinning:

Bambi krasne prianie (a diiik) :dizzy_face:
4. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka,konečne živá duša :sweat_smile: :sweat_smile:
my dnes ideme mrknúť na Kolibu,či je tam fakt ten sneh :sweat_smile: :sweat_smile: zima je teda riadna,ale deti potrebujú vyvenčiť,poriadne vybehať,tak teplý čaj do termosky,teplo sa oblečieme a fičíme :grinning: :grinning: :grinning:
podám hlásenie,či sa oplatí tam trepať,ak nebude tam sneh,skočíme v týždni na Pezinskú babu,muž má voľno celý týždeň,tak využijeme :slight_smile: :wink:
4. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuj, aku hrubicu som napisala, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejakiiii prispati samozrejme, asi som prispata :sweat_smile:
o tej kolibe som tiez cula a tiez sa mi nechce verit, cakam to hlasenie :sunglasses:
my zatial nijake stretko, B. teplotuje...
4. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horalka,tak hlásenie oneskorene,na Kolibe sneh bol,aj keď málo,ale posánkovali sme sa,syn zničil aj boby :sweat_smile: bol na veľkom svahu,nedal si povedať :unamused:
ale včera nám nasypalo aj na naše sídlisko,tak nemusíme za sánkovačkou cestovať,ideme na kopček k cintorínu,tam chodíme každú zimu,vy to máte bližšie do lesíka :slight_smile: :wink:
a neboj,aj ja občas vypotím nejakú hrubku :sweat_smile: veď sme len ľudia :wink:
nám dnes umrel náš škrečok Emilko,tak máme smutný deň :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a je mi ľúto,že malinká je choručká :frowning2: nech teploty rýchlo ustúpia a ste zas fit,aby ste si mohli užívať sniežik :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj Dlhé Diely vymreli??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: všetky sme zalezené v iných témach a sem sa nám akosi nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, krasny novy rok vam prajeme aj my :slight_smile:

my sme vymrznuti, ani PC sa mi nechce v takom pocasi zapinat, tesim sa na leto :dizzy_face: :dizzy_face:
zima je fajn ked je sneh, inak mi Kubko ani von nechce chodit :pensive:
tak ale zdravi sme, to je hlavne no nie?
12. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zijeme, zijeme, ale pravdou je, ze to momentalne vrie v inych temach :slight_smile:

Mala prave prekonala 6.chorobu, tak sme ani velmi nesantili na snehu... Tak ale ja verim, ze este nejaky napadne :wink:
12. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok