Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

horalka777
19. jan 2010

...tak nic, sme chori zasa... 😔

bambi09
19. jan 2010

ahojte 🙂
horalka ☹ ☹ ☹ ☹ nelezú malej zúbky??našej keď liezli,stále mala soplíky,teploty 😒 😒 držíme palčeky,nech vám to teda rýchlo ide preč,tá choroba a nech môžeme dať aspoň prechádzku do lesa 🙂 😉
lasicka,ty si tu dllllho nebola 🙂 v Karlovke neviem,či sa cvičí zumba,baby možno poradia,bola by sranda,keby sme chodili viaceré,len keby to nebolo tak drahé 😝 😝

chasencha
19. jan 2010

caute baby 🙂
horalka nech ste rychlo zdravi a co ju vlastne trapi???
lasica zumba v karlovke je v sanci tanca.
akoze dnes po hodine vonku mam ja mokre nohy a ema nie,ako mi to vysvetlite, a to ema behala po snehu viac ako ja 🙄 zakon schvalnosti...
dnes sa idem uvolnit do mlynskej doliny,zatancovat si s kamaratmi,normalne som vcera bludila po auparku vecer a hladala nejake nove tricko aby som bola hviezda 😀 😀

lasicka_
19. jan 2010

horalka ☹
bambi mne sa tiez samej nechce. sa hanbim 😅 🙂
chasencha do mlynskej? to som niekde citala na plagate, ze tam zacina zumba. ale karlovka je blizsie. nevies, ci tam este prijimaju alebo je tam uz plno?

bambi09
19. jan 2010

Katka a nepočúrala si sa?? 😀 😀 😀 (prosím,ber to len ako sranduuu,veď ma poznáááš 😅 😅 )
a teda tam je zumba??to predtým nebolo,že??ja že si nechali už len tanečné aktivity 😕 😕
tak ja neviem,pozisťujeme a možno by sme mohli aj spolu chodievať viaceré 😅 😅 😅 mne sa tiež samej nechce,môj ťahač bola Katka,sama sa nedokopem 😅 😅

lasicka_
19. jan 2010

to by bolo fajn, ist sa spolu niekam ponatriasat 😀 😀

letuskah
19. jan 2010

lasicka bola som v karlovke kde boli kedysi telekomunikacie, oproti bille a poste, neviem ci je to sanca tanca alebo co. a oni prijimaju lebo sa mali pre velky zaujem presunut do velkej haly.
je to sice drahe ale mne to uplne vyhovuje, som sice na tanec lava ale som sa zabavila. len teraz uz nemozem chodit 😔

lasicka_
20. jan 2010

letuska myslim, ze to je organizuje niekto iny. myslim, ze latiniko...som nezaregistrovala, preco nemozes?teda ak to nie je osobne...

letuskah
20. jan 2010

lasicka hej latiniko to robi

martinka29
22. jan 2010

Ahojte mamicky, kde sa v Mlynskej doline cvici zumba?

chasencha
23. jan 2010

babyyy 🙂 pokial ja viem v mlynskej sa zumba necvici 🙂 ste ma asi zle pochopili ked som vyssie spominala mlynsku 🙂 ja som sa tam isla zabavait a nie cvicit 😀
zumba sa cvici,na plavarni zakarlovkou,v sanci tanca ale tam je teraz plno na semester aaaaa neviem kde tu este,ale chcem vyskusat aupark alebo relaxx 😉

ikke
23. jan 2010

simonetka • 1d • 21. jan 2010 o 21:06
Ahojte maminy,potrebujem poradit.Mam dvojrocneho synceka,byvame na dlhych dieloch.Sme tu novi,nikoho tu nepozname,rada by som chodila z malym niekam za detickami do nejakeho centra spoznat novych kamosov a kamosky.Poradte mi prosim.Kontaktujte mna prosim na internu postu,alebo na meil simonka2412@azet.sk.dakujem Simona

lasicka_
24. jan 2010

no ja som raz cakala na bus a na letaku som citala, ze od februara zacina zumba v mlynskej. myslim, ze na sturaku. ale nedam za to ruku do ohna 🙂
simonetka skus klbko, v karlovke. je to detske centrum www.klbko.sk

simonetka
24. jan 2010

ahoj lasicka,klbko som na nete nasla..mozem tam prist bez ohlasenia?a nevies mi vysvetlit trasu,ako by som sa tam dostala?ja to tu moc nepoznam,dakujem

zumka
24. jan 2010

Ahoj simonetka, mc klbko je na Lackovej 4,kúsok od mäsiarstva Jurišta.Býva otvorené 9-12,00,netreba sa ohlasovať.Platí sa 1,50 eur,prvý vstup je zdarma.Ja tam občas s dcérkou chodím a je tam fajn 🙂Ani mne nejde otvoriť ich stránka,vyhodilo mi,že je zavírená 😖

simonetka
25. jan 2010

ahoj zumka,prave,aj mna ta stranka nemieni pustit dalej,zamrzne mi to,viry su tam..na buduci tyzden by sme tam chceli zavitat...mozno by sme sa tam stretli 🙂

katulienka35
25. jan 2010

Ahojte, som tu siceprvy krat a el ako citam hladate zumbu v mlynskje doline bude tam od 02.02.2010 ako je elma klub vedla je telocvicna netreba sa prihlasovat treba prist osobne bude ti utorok stvrtok a nedela od 17,30 do 18,30 vstupne je 3 eur da sa kupit permanentku za 30 eur a je v otm 12 vstupov

horalka777
26. jan 2010

som len ja taka, ze si opticky mylim zumbu a zumku...? 😅

Ja len tak, aby ste vedeli, ze zijem, aaale furt som doma vazen, mala stale kasle.. Mala silny zapal priedusiek, tak to este neriskujem von do mrazu. Hoci by sme evidentne obe tak strasne radi... Vcera som jej taka rozcitena kupila salik, tak si ho cela stastna dala okolo krku aspon doma a nosi k nemu moju capicu a taha lyzicu na sankovanie hore dolu po byte, chuda moje, na sneh nazhavene...

bambi09
27. jan 2010

horalka,nebuď smutná,aj my sme už týždeň domáci väzni ☹ ☹ ☹ ale ideme na chvíľu na dvor,už mi z malej rožky rastú 😅 😅 😅 začala v stredu kýchaním a horúčkou,mali sme pár hrozných nocí ale už je to lepšie,k lekárke som neletela,lebo to má zo stoličiek,ako všetky zúbky sme si takto odtrpeli 😔 dávam jej Nivea sprej detský-morská voda je v tom a Nasivin detský,ešte trošku soplíkuje,ale odsávame stále,tak je to už o hooodne lepšie 🙂
sirup od teploty mi vypľúva,to je vždy boj ☹ ☹
sánkovačka na nás ešte dúfam počká,tak by som išla 😅 😅
tak nech je vám malá čím skôr fit,na zápaly priedušiek a pľúc ja mám doma syna ☹ ☹

horalka777
28. jan 2010

bambi, ako pozeam z okna, sankovacka este budeeee 😉
My sice sanky zatial ziadne nemame, ale mozno este nejake narychlo poziciame 😀
Ako ste na tom dnes? Nevyrazime zajtra dakam? Ja chcem ist vooooooon!!!!

chasencha
28. jan 2010

aj my chceme ist s vami 🙂 nam pridu sanky asi v sobotu,su u svokrovcov v poprade lebo sa nam uz nezmestili do auta 🙄
my sme sice zdravi ale v takej kemre ako je vonku,dnes nie ale vcera,ani von nejdeme,ema zasadne vyhadzuje rukavice a potom je nervna ze jej ide mraz pod nechty.... 🙄
tak co?ideme niekam?poobede?

bambi09
28. jan 2010

ahojte 🙂
my sme dnes von neboli,fúfalo 😒 včera sme trošku pocupkali po dvore,okolo baráku a šup domov-vymrzli sme dobre 😅 😅 😝 ale malej to prospelo,už bola na nevydržanie 😝 😝 a teda zajtra ak nebude nejaká extrémna zima by sme možno zbehli na lúčku k cintorínu trošku posánkovať,uvidím,kedy malá poobede vstane 😅 😅 a cez víkend ak nebude fúkať by sme išli hore do lesa,dúfam,že u nás nie je zákaz chodiť do lesa kvôli padajúcim stromom?? 😕
a teda Emka nechce rukavice?? 😅 😅 potvorky malé,naša si zas nedá za nič na svete šál na pusu a noštek-musí mať výhľad a potom vyzerá ako Rudolf s červeným nosom 😀 😀 😀
tak choroby heš a sneh nech vydrží 😵 😵

horalka777
28. jan 2010

Ha a my sme nakoniec boli, medzi pol piatou a piatou ste pri nasom baraku mohli vidiet dve snehove gule, rutiace sa na lyzici dolu briezkom 🙂 Boli sme tak skusobne, ze ako bude dychat vecer po... Zatial je to ok, klop klop. Bambi, ja sa kludne pridam ku vam cez vikend do lesa 🙂

...hej a to by som aj ja rada vedela, ako moje dieta donutit nechat si cez usta sal... Pamatam sa zivo, ze som to ako mala tiez uspesne bojkotovala 😕

Chasen, boli ste niekde dnes?

bambi09
28. jan 2010

horalka,aj ja som sa včera trošku bála,či to malej neuškodí,ale našťastie skôr naopak 🙂 no,na ten šál si pamätám aj ja,že som to neznášala 😀 😀 a ešte kabátik z vlny Valaška,strašne ma to škrabalo a musela som v tom chodiť do kostola 😅 😅 😝
a do lesa s vami radi pôjdeme 😵 😵 😵 dúfam,že aj vašej malej ten vzduch prospel,asi vám brala aj ATB,čo?? ☹
a zumba-zumka-podobné 😀 😀 😀 už nech je teplooo 😝 😝

horalka777
28. jan 2010

ze vlna Valaska :D Riadne traumaticke spomienky 😀 Ja si pamatam najviac odpor ku krepsilonovm pancuchacom a silonovym satam, hlavne ked sa zapinali az uplne ku krku, to bola riadna """nirvana""" 😝 😝 😝 😀

Hej, ATB, jej prve v zivote... A este aj berie, ale uz nekasle, tak to kaslem a mozeme vyrazit 🙂
Kedy vam to asi vyjde? Sobota? Nedela? Doobeda? Poobede? Ak chces, posli mi tvoje cislo cez IP 😎

bambi09
28. jan 2010

horalka,jasné,že ti číslo napíšem,aj maila-pre istotu 🙂 😉
a kedy pôjdeme vie len ten hore a naša Katarína 😀 😀 😀 dám ti echo,neboj 🙂 😉 a super,že už B. nekašle 😵

chasencha
28. jan 2010

caute zeny 😎
horalka boli sme dnes vonku len 45 minut....aaaale zajtra mi pridu kurierom sane tak ich pojdeme pokrstit len enviem kam... 🙄
ja nemam nejake traumaticke spomienky 😀 ale teraz mam blbe boty,bo mam nonstop mokre nohy,fuj....ved na mna nezabudnite dobre baby????

horalka777
28. jan 2010

chasen, no o mokrych nohach mi nieco hovor, cizmy sa susia a dufam, ze do zajtra vysusia 🙂 My tu zasa mame briezok, ale nemame sane... neprides? Tusim by sme boli vhodna symbioza 😀
Nezabudneme, uvidime, ci sa to podari zladit casovo... Napis pre istotu do IP aj ty nejaky kontakt 😉

lasicka_
29. jan 2010

horalka kedy a kde budete? mozno by sme sa prisli na vas s Matkom kuknut a zabavit 🙂

bambi09
29. jan 2010

ahojte 🙂
ja počkám na staršie dieťa a pôjdeme na sane k starému cintorínu,nad Jurigovým námestím ,cca 15:30,sane máme,kto chce,nech príde 🙂 😉 a do lesa zajtra-podľa toho,ako malá vstane,horalka,idem ti ten kontakt napísať,včera som zabudlaaaa 😅 😅 😅