• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

4. júna 2017 
tak tak, dobre pises letus.

Kati dlab na Ikeu, hybaj na karneval, do Ikey pojdes v iny den :wink:
12. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau holky, takze sopliky navstivili aj nas. zacal soplit vonku (to je normalne) ale vnutri to neprestava a tusim sa aj zhorsuje :unamused: boli sme so Zumkou v MC Bublinka v DNV a bombaaaa!!! Klbko sa teda nechytá, asi by som radsej dochadzala do Bublinky aj ked musim prestupovat.
musim odoslat, som odvolana na odber mlieka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pre mna je najvacsia vyhoda Klbka v dostupnosti tymi nasimi cinziakovymi mikrobusmi, na tento fakt nedam dopustit, sme za 12min tam...

Idete este niekto zajtra na ten karneval? My by sme sli, len asi nie hned na stvrtu, lebo sme pozvani do Petrzky zajtra na obed :slight_smile: Ale dosli by sme aj tak..
13. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,no tak my by sme mozno dosli ale neviem v akom budeme stave,doobeda ideme do tej ikei a podobne :slight_smile: aj nejaku masku davas malej?
a akoze klbko nie je to naj v bratislave,len ide o to ze je 5 minut od vchodu :grinning: od marca budeme chodit aj do klubu palisady ktory sa stahuje na šancovu....
a ta bublinka noooo pojdem niekedy s vami :slight_smile:
13. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bude mat aj masku :grinning: ale len taku jednoduchu, oni su teraz masky same o sebe :slight_smile:
13. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: :grinning:
no my asi nepojdeme,mam neuveritelnu svalovicu zo vcerajsej lyzovacky....ale mozno sa premozem :slight_smile:
14. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme tam z tejto temy boli tusim iba my :sweat_smile:
14. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my máme doma lazaret,tak sa tak skoro neuvidíme... :frowning2: :frowning2: :unamused:
všetkým chorým skoré uzdravenie a zdravým pekné počasie :slight_smile: :wink:
15. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka a bolo vela deti?my sme vcera malovali stenu v kuchyni....hrooooza ale konecne sme sa po 2 mesiacoch k tomu dokopali...
inak 27.2. sme v ziline a vtedz robi moj otec oslavu 50-tky a v ten isty den aj krstiny mojej sestricky krpatej :slight_smile:
15. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati no myslim, ze tak akurat, aby sa rozptylili v priestore a nepotkynali sa o seba :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasu masku si mozete pozriet aj v mojom albume :wink:
15. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka,akú máte doma rozkošnú svetlušku :slight_smile: ,dobrý tip na jednoduchú ale zato originálnu a netuctovú karnevalovú masku (hlavne ma zaujal ten lampášik na chrbátiku :slight_smile: ).budúci rok sa už prídeme pozrieť na karneval aj my.
15. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka,veru-rozkošná svetluška bola malá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som už zúfalá,syn od štrtka berie lieky,kašle hrozne,včera dostal aj ATB a dnes už má aj teplotu-nechápem,nejako je to opačne-namiesto toho,aby mu bolo lepšie sa to zhoršuje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
aj malá je zas ukýchaná-usoplená... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
takže sedíme doma a už mi je z toho nanič :unamused: :unamused: :unamused:
16. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka paraaaadne maska,super originalna,sa tu smejem s tomasom ze aka parada :slight_smile: :sunglasses:
macka a nemozes ist bez nich sa len tak vyvetrat? :slight_smile:
ale prajem skore uzdravenie :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby. Ono bolo lahke ju zmaskovat, vdaka jej originalnej vizazi. Hlavne je trafit typ :slight_smile:
16. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka..jaka zlatunka, perfektne zmaskovana..:slight_smile:)..aj ostatne foto parada :wink:
16. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka krasna svetlucka :dizzy_face: ten lampasik nema chybu :wink:

bambi rychlo sa vyliecte to je o nicom kysnut doma, my tiez kysneme ale ideme teraz aspon na chvilu von ked nema teploty len tie hnusne sople :angry:
17. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy... Prave sme sa prestahovali na dd a rada by som spoznala pohodove mamky s ktorymi by sme chodili von a tak :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu, a ako stare dieta mas? :slight_smile:
17. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam rocnu dcerku...
17. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
letuš,ďakujeme-nápodobne :slight_smile:
už som chorá aj ja,tak sa "teším" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja chcem letoooooooooooooooooooo :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Zuzu a kde presnejsie byvate? :slight_smile:
18. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem:slight_smile: byvame na hlavacikovej... A vy?
19. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi mne by stacila predbezne jar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzu,kam sa chodíš s malou prechádzať?
aj my už chceme jar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ja byvam dole v karlovke na donnerovej,pri šanci tanca :slight_smile:
babyyy zajtra idem na koncert ne-ya :sunglasses: :grinning: sa tesim ako male decko
19. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..viacere su tu z hlavacikovej :wink: ..ja byvam pri Bille, t.j. majernikova, cez hlavacikovu sa chodime prechadzat ked nieje sneh, davame take veeeelke prechadzkove kolecko..teraz v zime neviem ci by som niekde s kocikom nezapadla, prip. ci by som vytiahla ten kopec pri rodinnych domoch..ziadna kondicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to neriskujem a prechadzkujeme tu blizko domu.. :slight_smile:
19. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zumka chodime len take kolecko okolo barakov...
Chasencha poriadne si tu uzi...ja by som tiez niekam najradsej vypadla :slight_smile:
Sarianah no ti poviem, ked som sla prvy krat dolu do billy tak som myslela ze ma porazi..kopec ladu vsade ale tak hadam to uz coskoro zmizne a bude sa dat normalne chodit...
Kocky a ako stare mate deti?
19. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu,ema mala 19 mesiacov,takze velka baba uz :slight_smile:
19. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu,Viven má dnes 20 mesiacov :slight_smile:
chasencha,prajem dobrú zábavu na koncerte :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok