Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

horalka777
12. feb 2010

tak tak, dobre pises letus.

Kati dlab na Ikeu, hybaj na karneval, do Ikey pojdes v iny den 😉

novinka
12. feb 2010

cau holky, takze sopliky navstivili aj nas. zacal soplit vonku (to je normalne) ale vnutri to neprestava a tusim sa aj zhorsuje 😒 boli sme so Zumkou v MC Bublinka v DNV a bombaaaa!!! Klbko sa teda nechytá, asi by som radsej dochadzala do Bublinky aj ked musim prestupovat.
musim odoslat, som odvolana na odber mlieka..... 😝

horalka777
13. feb 2010

No pre mna je najvacsia vyhoda Klbka v dostupnosti tymi nasimi cinziakovymi mikrobusmi, na tento fakt nedam dopustit, sme za 12min tam...

Idete este niekto zajtra na ten karneval? My by sme sli, len asi nie hned na stvrtu, lebo sme pozvani do Petrzky zajtra na obed 🙂 Ale dosli by sme aj tak..

chasencha
13. feb 2010

caute baby,no tak my by sme mozno dosli ale neviem v akom budeme stave,doobeda ideme do tej ikei a podobne 🙂 aj nejaku masku davas malej?
a akoze klbko nie je to naj v bratislave,len ide o to ze je 5 minut od vchodu 😀 od marca budeme chodit aj do klubu palisady ktory sa stahuje na šancovu....
a ta bublinka noooo pojdem niekedy s vami 🙂

horalka777
13. feb 2010

hej, bude mat aj masku 😀 ale len taku jednoduchu, oni su teraz masky same o sebe 🙂

chasencha
14. feb 2010

jasne 😀 😀
no my asi nepojdeme,mam neuveritelnu svalovicu zo vcerajsej lyzovacky....ale mozno sa premozem 🙂

horalka777
14. feb 2010

no tak sme tam z tejto temy boli tusim iba my 😅

bambi09
15. feb 2010

ahojte 🙂
my máme doma lazaret,tak sa tak skoro neuvidíme... ☹ ☹ 😒
všetkým chorým skoré uzdravenie a zdravým pekné počasie 🙂 😉

chasencha
15. feb 2010

julka a bolo vela deti?my sme vcera malovali stenu v kuchyni....hrooooza ale konecne sme sa po 2 mesiacoch k tomu dokopali...
inak 27.2. sme v ziline a vtedz robi moj otec oslavu 50-tky a v ten isty den aj krstiny mojej sestricky krpatej 🙂

horalka777
15. feb 2010

Kati no myslim, ze tak akurat, aby sa rozptylili v priestore a nepotkynali sa o seba 🙂

horalka777
15. feb 2010

nasu masku si mozete pozriet aj v mojom albume 😉

zumka
15. feb 2010

horalka,akú máte doma rozkošnú svetlušku 🙂 ,dobrý tip na jednoduchú ale zato originálnu a netuctovú karnevalovú masku (hlavne ma zaujal ten lampášik na chrbátiku 🙂 ).budúci rok sa už prídeme pozrieť na karneval aj my.

bambi09
16. feb 2010

horalka,veru-rozkošná svetluška bola malá 😵 😵 😵
ja som už zúfalá,syn od štrtka berie lieky,kašle hrozne,včera dostal aj ATB a dnes už má aj teplotu-nechápem,nejako je to opačne-namiesto toho,aby mu bolo lepšie sa to zhoršuje ☹ ☹ ☹ ☹
aj malá je zas ukýchaná-usoplená... ☹ ☹ ☹
takže sedíme doma a už mi je z toho nanič 😒 😒 😒

chasencha
16. feb 2010

horalka paraaaadne maska,super originalna,sa tu smejem s tomasom ze aka parada 🙂 😎
macka a nemozes ist bez nich sa len tak vyvetrat? 🙂
ale prajem skore uzdravenie 🙂

horalka777
16. feb 2010

dik baby. Ono bolo lahke ju zmaskovat, vdaka jej originalnej vizazi. Hlavne je trafit typ 🙂

sarianah
16. feb 2010

horalka..jaka zlatunka, perfektne zmaskovana..🙂)..aj ostatne foto parada 😉

letuskah
17. feb 2010

horalka krasna svetlucka 😵 ten lampasik nema chybu 😉

bambi rychlo sa vyliecte to je o nicom kysnut doma, my tiez kysneme ale ideme teraz aspon na chvilu von ked nema teploty len tie hnusne sople 😠

zuzucream
17. feb 2010

Ahojte maminy... Prave sme sa prestahovali na dd a rada by som spoznala pohodove mamky s ktorymi by sme chodili von a tak 🙂

chasencha
17. feb 2010

ahoj zuzu, a ako stare dieta mas? 🙂

zuzucream
17. feb 2010

Mam rocnu dcerku...

bambi09
18. feb 2010

ahojte 🙂
letuš,ďakujeme-nápodobne 🙂
už som chorá aj ja,tak sa "teším" 🙄 🙄 🙄
ja chcem letoooooooooooooooooooo 😀 😀

sarianah
18. feb 2010

Vitaj Zuzu a kde presnejsie byvate? 🙂

zuzucream
19. feb 2010

Dakujem🙂 byvame na hlavacikovej... A vy?

letuskah
19. feb 2010

bambi mne by stacila predbezne jar 😵 😵 😵 😵

zumka
19. feb 2010

Ahoj Zuzu,kam sa chodíš s malou prechádzať?
aj my už chceme jar 🙂 🙂 🙂

chasencha
19. feb 2010

zuzu ja byvam dole v karlovke na donnerovej,pri šanci tanca 🙂
babyyy zajtra idem na koncert ne-ya 😎 😀 sa tesim ako male decko

sarianah
19. feb 2010

..viacere su tu z hlavacikovej 😉 ..ja byvam pri Bille, t.j. majernikova, cez hlavacikovu sa chodime prechadzat ked nieje sneh, davame take veeeelke prechadzkove kolecko..teraz v zime neviem ci by som niekde s kocikom nezapadla, prip. ci by som vytiahla ten kopec pri rodinnych domoch..ziadna kondicka 😝 , tak to neriskujem a prechadzkujeme tu blizko domu.. 🙂

zuzucream
19. feb 2010

Zumka chodime len take kolecko okolo barakov...
Chasencha poriadne si tu uzi...ja by som tiez niekam najradsej vypadla 🙂
Sarianah no ti poviem, ked som sla prvy krat dolu do billy tak som myslela ze ma porazi..kopec ladu vsade ale tak hadam to uz coskoro zmizne a bude sa dat normalne chodit...
Kocky a ako stare mate deti?

chasencha
19. feb 2010

zuzu,ema mala 19 mesiacov,takze velka baba uz 🙂

zumka
19. feb 2010

zuzu,Viven má dnes 20 mesiacov 🙂
chasencha,prajem dobrú zábavu na koncerte 🙂