• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

19. mája 2017 
diky baby :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu
..nas drobec Kristián ma 15 mesiacov, teda uz ani nie ze drobec :slight_smile:..
...tiez by som uvitala keby sa sneh uz roztopil, nikde sa poriadne neda ist a koleckovat tu v okoli domu ma uz nebaviiii..o obliekani ani nehovorim..no hodinu kym sa vychystame..

chasencha prijemnu zabavu zelam.. :wink: je super niekam vypadnut z kazdodenneho kolotoca..ja som si vydupala zajtra volny den, maly ide babke na cely den a my s drahym do Wiena :slight_smile:
19. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to uz mate velkych prckov :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzu, neboj, za chvilu bude Vaneska partacka tych nasich, ide to straaaasne rychlo :wink:
Inak nie je tu myslim nik z Hlavacikovej, ale zato viacero z Veternicovej, takze za rohom :sunglasses:
20. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
dlho som tu nezavitala :slight_smile:
dnes bolo vonku nadherne, konecne vykuklo slnko a zase som sa nabila energiou :wink: uz nech sa len otepluje, bo ani nas to vobec nebavi v tejto zime.
Horalka, Blanka vyzera ako anjelik s tymi krasnymi kucerkami :dizzy_face: tej nasej ani vlasy nechcu rast a ani sa nam nechce chodit, ona uz chodit vie ale ona rada stvornozkuje. Dneska sa mi hodila na kolena do blata a rychlo zdrhala :sweat_smile:
Mohli by sme zase dat stretko ked sa nam tak otepluje :wink:

chasencha aj ja som chcela ist na koncert Ne-ya, ale nejako nam to nevyslo a zevraj ani neprisiel :unamused: a ze ty si prefarbena?
21. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyn,no neprisiel ale dozvedela som sa to vcas takze sme sa netrepali az k NTC ale ostali sme u kamosky na byte a potom vecer do mesta :slight_smile: a uz ani nepride,idem si zajtra po peniaze za listok...
no stretko moooze byt alebo aj v tom klbku sa mozeme meetnut...
tak vies,bianka sa riadi helom "mensie zlo" :grinning:
21. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodite do klbka??? ja chodim do oblacika, resp. teraz sme tam uz dlho neboli. Ako je v klbku? bo ja som pozerala ich stranku a pre nas tam nic nic nie je. CHodite len tak do herne?
22. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Horalka to ti poviem..leti to ako voda este nedavno bola mala v brusku a ani sme sa nenazdali a uz bude mat 13 mesiacov...inak ste vsetky bratislavcanky?
22. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tyn hej sem tamlebo je to najblizsie ale vybavenostou nic moc :unamused: take stare mi to tam pride...
codim tam aby sa ema unavila :grinning: ona ieta ako sarkan....
zuzu ako myslis bratislavcanky?original?nie,ja som original zo ziliny :slight_smile:
22. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to santenie deti v sanca tanca? to vyzera super. Ja som spokojna s oblacikom, je to tam sice mensie ale super, a maju aj super programy.
Co robite zajtra??? nepojdeme spolu von?
22. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to santenie je super,to mavame v stredu doobeda :slight_smile:
zajtra?hmmm podla toho kedy,mohli by sme skocit do toho klbka ci?na hodinu a pol pred obedom,aby sa deti vyblaznili :slight_smile: inak kocik si uz predala?
22. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame zajtra doobeda znakovanie a hernu v oblaciku :wink: ale inokedy rada skocim kuknut do toho klbka.
A predala, ale za take smiesne peniaze ze az :pensive: a co ty?
22. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak ok,ten oblacik je v devinskej ci?
pre moj si dnes pridu z trnavy...no a akoze aj ja...uplne pod cenu...az mi je skoda...a teraz mate kocik dalsi?lebo ja uz nekupujem,uplne zbytocne pri eme....codime vsade pesi :slight_smile:
23. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oblacik nie je v lamaci? ako sa tam da dostat z DD? by sme niekedy vybehli, tada my sa aj do Klbka chystame od septembra a neboli sme zatial ani raz ale snad sa zadari :grinning:
23. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak my sme stále v chorobách,syn dobral ATB,ale už je v škole,sem-tam ešte zakašle,ale o týždeň sú prázdniny,tak to nejako vydrží,už aj tak dosť vymeškal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chceme ísť na pár dní na východ k našim cez prázdniny,tak uvidím,ako bude malá :pensive: :pensive: zajtra s ňou zbehneme k MUDr.,robí poobede,tak ju nemusím budiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som si 3 dni odležala,už je mi lepšie,len som taká nejaká zoslabnutá :unamused: :unamused:
ale teší ma,že vonku to už na zimu nevyzerá,tak sa teším,keď budeme fit,že sa k vám pridáme,aspoň na spoločnú prechádzku :slight_smile: :wink:
letuš,ani my sme ešte v Klbku neboli a to je šéfka naša známa-deti nám chodia do spoločnej školy a chodíme na spoločné školské aktivity :sweat_smile: :sweat_smile: možno raz :sweat_smile: :sweat_smile:
aj ja potrebujem predať šporťák a kúpiť golfky,celú zimu sme ho nepoužívali,malá všade pešibusom alebo v nosiči :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
konecne mi funguje MK, po troch dnoch ho to uz asi prestalo bavit strajkovat..

Citam ze je tu rec o materskych centrach..my sme este tiez v ziadnom neboli, ale radi by sme vyskusali, nech sa maly unavi, zabavi a vybeha, sa radi niekedy pridame.. :wink:

Co sa kocikov tyka tak my mame 2, zatial ani jeden nepredavame, odkladame vsetko pre druhe mimi..raz v buducnosti ked bude..:slight_smile:
23. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame tri kociky lebo ved preco trocharit :grinning: ale zas maly je kocikovy tak sme ich vyuzili vsetky a teraz ich znovu vyuzijeme a potom sa ich zbavime, sice uz asi len za 50 centov ale aspon tu nebudu zavadzat :sweat_smile:
24. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
oblacik je v Lamaci. Ja chodim tak ze idem na 32 vystupim pri ZOO a tam nastupim bud na 30 alebo 37. V utorok tam ideme, je tam herna s divadielkom. Zacina o 10.30 a stoji to 1 euro. Ale odporucam. Detom sa urcite bude pacit. Tak kto sa prida? :slight_smile:
24. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynushqa a chodíš do Obláčika kočíkom,či máš malú na rukách?,mňa láka pozrieť aj iné centrá len ma trochu odrádza to cestovanie.S Novinkou sa nám veľmi páčilo v Bublinke(v devínskej) :slight_smile:, až na to cestovanie,ale keď sa teraz už otepluje možno sa vyberiem aj bez kočíka :slight_smile:
má mi teraz prísť nový golfový kočík,tak sa teším lebo ten náš športový je síce super do terénu,ale je ťažký a samo ho nenadvihnem do mhd
24. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bud si ju dam do nosica alebo idem s kocikom. Autobusy su nizkopodlazne tak sa to celkom da
24. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tynush ja by som sa pridala, to by sa Kubkovi pacilo a to cestovanie nie je take zle, som myslela ze je to komplikovanejsie... my nastastie uz bez kocika, to ma porazalo ale naucila som sa drzosti a vzdy som niekoho schmatla kto mi pomohol :grinning: a s babom planujem nosenie no ale uvidime ako to vypali
24. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letuskah super tak pojdeme, urcite sa k nam este niekto prida :wink: este sa neskor dohodneme co a ako.
Ja sa spolieham na nizkopodlazne autobusy, vzdy najskor poriadne zamavam a ked si ma vsimnu tak pekne zastavia a nemam problem, a ked ide normalny tak poprosim alebo vynesiem sama. Minule som pytala niekoho ci by mi pomohol, sedeli tam taki chlapi a sa robili ze ma nevidia nepocuju :zipper_mouth: tak mi pomohla babula so 40 kg a s 15 cm podpatkami . Akoze sila. Ti ludia su fakt niekedy hrozni!
24. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa vzdy pacilo ako sa zazracne preplnena elektricka vyprazdnila tesne pred zastavkou ked ludia zbadali ze idem vystupit s kocikom, zrazu tam nikoho nebolo :sweat_smile: ochota nadovsetko...
24. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...no to teda to cestovanie je uzas...asi sa budem musiet donutit na drzovku lebo ked si predstavim ze mam niekam ist tak radsej nejdem:slight_smile: pozeram ze chodite do centier a chodia tam aj s takymi detmi co este len lasuju? Tiez by som sa sla do nejakeho kuknut :slight_smile:
24. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynush
..my by sme sa tiez pridali, len ma trochu odradza to cestovanie..nemame tazky kocik, ale s malym ho nezdvihnem ani nahodou..super aspon ze su tie nizkopodlazne autobusy, to by sa aj dalo..este porozmyslam..a kedy tam chodievas, myslim o kolkej a kolko ste tam?..aby som si vedela nacasovat maleho papanie, spanie atd..

..a s tou chlapskou ochotou..pozname, sa mozu hanbit :angry: /cest vynimkam/...ked som este ako tehotna nastupila do autobusu alebo do eliny, jediny kto ma pustil vzdy sadnut boli babky a maminy, prip. pubertaci, sem-tam dedkovia. Elektricka natrieskana, clovek mal co robit, aby stal aspon na jednej nohe, nie este s bruchom jak balon a chlapi mladi, vysportovani len pozerali jak telce, no ani ich nenapadlo sa postavit, hoci stojim vedla nich :angry: ..no nervyyyyy vtedy!!!!! ..niektori by si zasluzili tehotenstvo vyskusat..niektory aj ten porod :angry: :angry: :grinning: ..
25. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ja som s malym chodila uz s rocnym len tento rok sa nejako nevieme vymotat a on si tam vzdy nieco nasiel, akurat mi vzdy cestou domov zaspal a malo mi spal lebo v kociku moc nechcel ale aspon sa pozabaval :wink:
25. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarianah, ked na 10,30 tak priblizne o 9,45 na bus a tam sa napapa malinka :slight_smile: nejako chvilku vydrzi. Mozem malu zobrat do nosica a by som ti pomohla s kocikom a a by sme sa zmestili viacere :grinning:

Zuzucream, moja mala len teraz zacala chodit. A chodili sme do MC od 10 mes. a to nevadi ze nechodi, je tam vela deti co este nechodia. Aj moja mala si este radsej polozi ako chodi :wink:
25. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynush..pozerala som si teraz stranku Oblacika...dostalo ma to :slight_smile: ..idem s Vami :wink:.. dopravu zvladneme a dakujeme za pomoc :wink:..jasne, papanie tiez zvladneme v buse, napr. banan je v pohode, nevysype sa, nerozleje :slight_smile:..
..tak este vsetko neskor upresnime...tesiiiim sa :slight_smile:..
26. feb 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynushqa,aj my sa radi pridáme(ak môžeme),už nám je doma dlho a hračky čo máme doma už malú nebavia,išla by som tiež bez kočíka,už som raz išla v električke bez kočíka a malej sa to veľmi páčilo :slight_smile:
26. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, sme na dlhacoch novi a ako pozeram, je tu dost vela mladych rodin, len sa pocas zimy skryvali doma :slight_smile: dufam, ze sa na jar s niektorymi z vas stretnem pri kocikovani :grinning: zatial spoznavame okolie, uz som sa pridala do fitka pre zeny na H.melickovej (nazov nemusim, aby to nevyzeralo ako reklama) a vsimla som si, ze ste tu davnejsie diskutovali aj o zumbe... ja som nejaku hladala tu nablizku, ale asi nie je, tak som zacala chodit na mlyny, a celkom pohoda... zatial tam chodim len v nedelu o pol siestej... chce sa niekto pridat?
26. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok