Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

letuskah
30. mar 2009

o mudr prcuchovej som uz kdesi citala chvaly, mozno ze k nej zajdeme niekedy

bambi09
30. mar 2009

horalka a co ty si tazka vaha?? 😀 😀 ak ano,to sme dve 😀 😀 😝
aj my chodime k prcuchovej,predtym do Top-Medu,ale sa pokaslali,tak za take sluzby platit nebudem 😠 😒 😖
my sme spokojni,mala ma problem so srdieckom,tak musela raz uz ATB brat,je u nej viac opatrna,ale teraz pred tyzdnom sme boli na Kramaroch na pohotovosti a zatial som nemala odvahu zabehnut aj sem,aby mala nechytila este nejaky booonus,ked je tolko chorych deti...mam len jednu vyhradu,sestricka by sa mohla viac usmievat
😀 😀 😀 inak ok...na poliklinike nemam dobre skusenosti 😠 😒 😢
lasicka,je to na H.Melickovej,nova ruzovo-modra budova pri ceste na zacietku DD,daj do Gugla,najde ti aj ordinacne hodiny... 🙂 🙂 🙂

lasicka_
30. mar 2009

bambi dik potom tam zajdem, ako vidim stretneme sa tam viacere 😉

bambi09
30. mar 2009

lasicka a kde chodis teraz k lekarovi s babatkom?tam u vas?
inak mozes skocit aj do temy mamicky pristahovane do BA,ja som aj tam,lebo tu bolo hooodne dlho mrtvo...ste to tu rozvirili...len dokedy??? 😀 😀 😀

letuskah
30. mar 2009

horalka pozerala som fotky a muza skoro porazilo ked videl ako sa Blanka "hra" s gitarou, on tiez hraval kym sme maleho nemali tak mu az srdce zovrelo 🙂

lasicka_
30. mar 2009

bambi ano chodim tu a bude mi aj luto menit doktorku, nasa je totiz strasne zlata a navyse sestricka sa zamilovala do nasho Matka 😎

lasicka_
30. mar 2009

inak nechystate sa v lete chodit s babatkami do nejakeho centra plavat?alebo boli ste uz?viete poradit?

bambi09
30. mar 2009

letuskah,mas super motto... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lasicka,neboj aj tato doki je mila,aj sestricka ujde...a co tamta sestricka,nech si nerobi chutky...moc mlady na nu tvoj Matko... 😀 😀 😀
bez urazky,ja len nech je sranda 😀 😀 😀

lasicka_
30. mar 2009

bambi tak je asi na mladsich, no...dnes je to modne 😀

bambi09
30. mar 2009

lasicka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarianah
30. mar 2009

lasicka
..MUDr. Uhrinovej chodime dole na polikliniku..je to starsia doktorka, co mi vyhovuje, lebo je skusena a otukana...sestricku ma tiez starsiu a ta je velmi mila..
Ja som tiez najprv uvazovala ze pojdem Prcuchovej, ale kolegyna k nej chodila a moc mi ju neodporucala, povedala ze neni zla, ale ona ju po asi roku zmenila..tak som hned isla na polikliniku a tam sme vybrali..

lasicka_
30. mar 2009

sarianah na akej ulici je ta poliklinika?este sa dobre nevyznam na DD

lasicka_
30. mar 2009

ale asi presalen pojdem k tej Prcuchovej - mam to blizsie, a potom sa uvidi 😉

sarianah
30. mar 2009

..poliklinika je dole, to je Liscie udolie..
..o.k. vyskusaj a uvidis...
..kolegyna hovorila, ze im stale predpisovala tie iste lieky nech tam prisli s cim kolvek a mala z nej pocit takeho nezaujmu, tak ju zmenila a je spokojna..

letuskah
30. mar 2009

no to asi ozaj zalezi ako si sadne lekar s rodicom a dietatom lebo my mame u tej nasej presne pocit ako pise sarianah a akoby sme otravovali a to maly je chory max 1 rocne.. tak neviem

lasicka_
30. mar 2009

letuskah a ty si letuska? 🙂

letuskah
30. mar 2009

lasicka nie len to vzniklo z mojho priezviska za slobodna 😎

lasicka_
30. mar 2009

jaaaaj 🙂

lasicka_
30. mar 2009

a z ktorej casti DD si?

lasicka_
30. mar 2009

tak to je riadny slovosled 🙂

letuskah
30. mar 2009

byvame na veternicovej uplne pri lese

bambi09
30. mar 2009

baby,este k tym lekarom...my sme MUDr.Prcuchovu mali este k synovi,ked sme odisli z Top-Medu,vtedy som moc nadsena nebola...zo zaciatku...ale co sa mala narodila,tak nejako sa inak zacala javit,ja s nou nemam problem,poradi,ked sa pytam,snazi sa vsetko vysvetlit...napr.nam odporucala ockovanie na pneumokoky odlozit, tak sme sa dohodli,ale recept na vakcinu mi dala,aby sme nemuseli taku drahu platit,ked este poistovne hradili len s malym doplatkom...mame v chladnicke a cakame... 🙂
na poliklinike mam skusenost len s MUDr.Miklankovou...falosna a slizka ako had,sestra jeden otras...tolko moje skusenosti 😒 😖
na Kramaroch sme mali jednu,ale ked mi odmietla osetrit dieta,lebo je hladna a prisli sme v poslednej pol hodine ordinacnych hodin-nechcela som,aby syn zbytocne vymeskal skolu...MUDr.Kollarova,ale u mna uz nie MUDr....taky pristup,ako za socializmu 😠 😒 ☹ 😖

lasicka_
30. mar 2009

letuskah jeeeej aj my..na veternicovej 11
bambi a preco odporucala tu vakcinu proti pneumokokom odlozit?nas to caka za dva tyzdne

letuskah
30. mar 2009

nam tiez mudr odporucala prelozit aby sme nemuseli dat ockovat na vela krat ale len na jeden
lasicka hej tak to by sme sa niekedy mohli stretnut 🙂 myslim ze este nie ste v ba ak som dobre zaregistrovala

lasicka_
30. mar 2009

letuska mohli, ked dorazime do BA 🙂

tessie
30. mar 2009

ahojte, môžem sa pridať? Aj ja som z DD a náhodne som objavila túto tému... Super, že je tu niekto z DD, lebo je pravda, že chodíme okolo seba a ani o sebe nevieme. Už nech je teplo, môžme sa aj stretnúť 🙂 Vidím, že riešite doktorky. My chodíme k MUDr. Foltínovej do Dúbravky, máme ju na odporučenie, zatiaľ sme veľmi spokojní... vraj na DD nie je ani jedna doktorka dobrá, ale to nemám z vlastnej skúsenosti, tak preto sme sa rozhodli pre túto...

Pekný večer 🙂

lasicka_
30. mar 2009

vitaj medzi nami tessie 🙂

lasicka_
30. mar 2009

tessie v tvojom albume som si vsimla, ze chodite s malou plavat...aj my by sme chceli.kam chodis?

tessie
30. mar 2009

lasicka - chodíme do hotela West na Kolibe. Volá sa to Hrošík. Je tam super, veľmi sme spokojní 🙂 Ale ešte máte čas, tam berú deti od 6. mesiacov. Vraj sa dá plávať aj v Devínskej v Rolande... Ale tam sme ešte neboli.

chasencha
30. mar 2009

lasicka my pojdeme do rolanda v maji tak ti dam echo potom 🙂