Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

heleniatko
22. mar 2010

a kde tu je ten lesik? uz som o nom pocula, ale stale som ho nevidela 🙂 neviem, ci behanie je ten najlepsi start, ked ma niekto nadvahu ako ja a strasne bolave klby ☹ ale musim sa pochvalit, ze po mesiaci chodenia do fitka a na zumbu som pekne bez diety schudla uz 4 kila, dnes ma merali a vazili vo fC 😀 😀 😀 strasne sa z toho tesim!!! uz mi nohavice padaju, to je dobre znamenie... to fitko na Fullu by aj mna zaujimalo kedy otvoria, mozno po velkej noci, ani na ich webke nepisu... a kde to ten Oblacik, co to?

horalka777
22. mar 2010

oblacik = MC v Lamaci

lesik, no chod hooooore celkom busom na konecnu a potom zasa hoooore peso a si tam 😅 alebo chod z Jamnickeho dooooole do Karlovky a hoooore cez licsak zasa k inemu lesiku 😀 rychlo rychlo, kym nam ich nezastavaju dalsimi cinziakmi 😠 😉 a s nadvahou ta uplne chapem a s klbami este viac, neboooj, to treba rozhybat najprv inak a az potom mozno budeme niekedy v buducnosti behat, s nasimi odrastenymi ratolestami 😎

chasencha
22. mar 2010

babyyyy,tak ja by som sla do toho oblacika ale netusim kde to je,pome vsetky spolu co?nastupim na 32 a potom???

letuskah
22. mar 2010

pozerala som v historii a nasla som tynushkin prispevok, takze spoje utorkove citujem: "32 ide 9,29 z konecnej a potom vystupime pri ZOO a nastupime bud na 37 ktora ide o 9,45 alebo 30 a ten ide 9,55"
takze sa mozme pozbierat na tu 32 teda ak postihame a ak mi dieta nezahlasi ze chce byt doma, lebo aj to sa moze stat, ale preventivne mu nepoviem kam ideme. s kocikom pomozem, ja budem bez 🙂

chasencha
22. mar 2010

ja tiez uz kocik nemam takze pohoda ale moja dieta bez toho aby som ho drzala nemoze existovat,bola by uz davno pod kolesami... 😖
takze ja nemam proble nastupit na 32,ale az na segnerovej nastupim,mam to blizsie 🙂

zumka
23. mar 2010

Ahojte,idete teda dnes do obláčika?My ideme,nastúpime do 32 na Janotovej,snáď sa stretneme 🙂

chasencha
23. mar 2010

caute,no bohuzial,mne sa v noci spustila nadcha.....ako naschval....

letuskah
23. mar 2010

caute tak sme sa nakoniec stretli len so Zumkou ale nevadi, aspon sme netraposili viacere lebo chvilu trvalo kym sme to nasli, lebo obe sme sa spolahli ze pride niekto kto to tam pozna 😀 ale nabuduce budeme za vodkyne 😀 😀
inak sa nam pacilo, detom zda sa tiez, len sme sa nejako neskoro zbadali tak uz sme mali mrzutikov cestou domov. Moj ani obed nechcel hned siel spat..

Zumka tu je ten slubeny link http://www.detske-svetielko.sk/

zumka
23. mar 2010

ďakujem za link, aj my sme zaspali okamžite a už spí vyše dve a pol hodiny 🙂 🙂

novinka
23. mar 2010

ahojte holky, prosim vas nemate mi pozicat od piatka do stredy vysielacku (opatrovatelka deti / babysitter)? potrebovala by som taku, co ma dosah vnutri asi tak aspon 200m. samozrejme, nie zadarmo, sa dohodneme na cene. ja ju bezne nepotrebujem tak sa mi neoplati kupovat. vdakaaa!
inak Slavko je stale chory, tak nikde-nikam... ☹ hrdlo ma zapalene 😒

novinka
24. mar 2010

už mám, Zumka mi požičala 🙂

chasencha
26. mar 2010

cautee 🙂 u mna nadcha v plnom prude,dnes uz mame za sebou hodinu a pol vonku,paradne bolo...
teraz oddych pokial ema chrni,obed uz davno hotovy tak teply cajik si dam.
Kedy dame nejake to stretko zase?

heleniatko
26. mar 2010

tak tak, len sa pekne liec... inac v nedelu asi posledna nedelna zumba na mlynoch... aj to tam asi nebudem, chcem kuknut kino ☹ tak neviem, na co sa mam viac tesit 😒

heleniatko
26. mar 2010

inac, my sa zajtra chystame s deckami na tie detske preteky na Hviezdoslavovom namesti - preteky lezunov a detsky beh 😀 😀 😀 dufam, ze nebude prsat! chysta sa este niekto? bude sranda 🙂

letuskah
26. mar 2010

my sa chystame k nasim ale vraj ma byt skaredo tak by sme asi ani nesli, no moze byt celkom sranda tolko deti pohromade 🙂

heleniatko
27. mar 2010

Uz sme aj naspat 🙂 Bolo uplne zasne, trochu fukal vietor, ale inac skvela atmosfera, mnozstvo ludi, kopec srandy 😀 😀 😀 Nic nelutujem, aj ked som straaaasne zmorena.... vdakabohu za dobre kamaratky, aspon mal kto strazit kocik a nakrucat nas 😀 😀 😀 (kedze mm ma sluzbu)... mame pekne zazitky a aj "ozajstnu" medailu z detskeho behu 😉 (akurat nechapem ten okruh na detsky beh - ta ista trasa pre deti asi vsetkych kategorii, ja som mala dost 😝 - z Hviezdoslavovho nam.cez Laurinsku, kolecko cez Hlavne namestie a naspat na Hviezd.nam... maly bol statocny, asi ho vyhecovalo to povzbudzovanie 😎 )

tynushqa
27. mar 2010

Ahojte,
dlho som tu nezavitala. Vidim ze sa planuju nejake stretka. Mohli by sme uz niekam vybehnut.
Mna teraz momentalne trapi alergia, vsetko uz sa prebudza zo zimy a ja len soplim a kycham kade tade. Inak pri kostole postavili nieco pre deti, len tak z dialky som minule videla. Tak sa tam dnes chystam, len uvidim kedy sa mi zobudi mala.
A tiez som videla ze na fullu bude nejake nove fitko, a ze tam bude aj Zumba. Rada by som zacala zit troska aktivne, a nasla si nieco pre seba. A budeme to mat blizko, lebo 1 maja sa stahujeme o kusok dalej, na Pribisovu 🙂

Tak co s tym stretkom? 😉 😀

simonetka
28. mar 2010

Ahojte maminy,chystate sa tento tyzden dopoludnia do MC,do klbka,alebo oblacika?Okrem utorka a piatka,to som v praci...Raz sme boli v klbku,nas certik tam lietal ako vietor,nevedel,z cim sa ma najprv hrat...rada by som spoznala mamicky z dlhacov a ich ratolesti.. 🙂

letuskah
28. mar 2010

ahojte ja sa chystam do mc, mne je v zasade jedno do ktoreho a okrem stvrtka a piatka hocikedy 😉
vcera som bola na trhu a cestou spat som sla cez hviezdoslavko ale teda ludi tam bolo na moj vkus az moc, esteze sme nesli lebo maly by sa bal ako ho poznam, on tiez nemusi davy...
heleniatko to teda mali riadnu trasu, ja by som teda mala problem dobehnut ziva a nieto deti...

chasencha
28. mar 2010

cauteee 🙂
tynush a co sa stahujete?do lepsieho?
simonetka ja tento tyzden asi mc nie a ked tak chcem vyskusat v meste ten byvaly klub palisady 🙂
dnes som bola od rana do nejakej 14 na burze na onteri,akoze nic som nepredala lebo sme mali blby flek ale minule som dost predala 🙂
a poobede teda neskor sme este isli kuk do eurovei a kupili eme konecne jarne boty...a teraz som mrtva a pripravujem sa psychicky na zajtrajsi spinning 😀

chasencha
28. mar 2010

no a ozaj ked uz tu mame taku vymozenist ze fotky k prispevku tak tu su tie boty 🙂

tynushqa
28. mar 2010

jeeeeeej to su super topanocky 🙂

No da sa povedat ze do lepsieho, no uz budeme konecne sami! jupiiiiiii
A kde byva burza? lebo ja mam toooooolko veci po malej ze mi je to luto skladovat doma. Sla by som na nejaku burzu. Viem ze byva taka nejaka v Rakusku, ale absolutne neviem kde, kedy co a ako. Tak keby si niekedy sa tam chystala tak daj vediet, urcite sa pridam 😉
My sme boli dnes na zahradke v Senci nieco opiect, grilovat a porylovat este co sme nestihli. NO ale som znicena uplne 😝
Kedy chcete ist do MC? ja by som sla do oblacika, uz sme dlho neboli. Tak sa k niekomu pridame 😉

letuskah
29. mar 2010

baby ja idem zajtra do klbka, maju byt tvorive dielnicky tak ideme omrknut, kto sa chce pridat pojdeme cca okolo 9 z domu 🙂

simonetka
29. mar 2010

isla by som rada s vami,ale som cely den v praci 😠

letuskah
1. apr 2010

keby som sa uz neprihlasila, tak Vam vsetkym prajem krasne Velkonocne sviatky, oddychnite si s rodinou 😵 😵 😵

horalka777
1. apr 2010

my tiež želáme krásnu Veľkú Noc! 😵

...ale užite si aj 1.april, je len raz za rok 😀 😎

zumka
2. apr 2010

aj my želáme krásne a pohodové veľkonočné sviatky 🙂 🙂 🙂
po sviatkoch sa chystám vyskúšať zumbu v tom novom fitku 🙂

horalka777
2. apr 2010

no ja budem hladat radsej nejakeho pilatesa s letushkou 😎 😀

heleniatko
2. apr 2010

krasne velkonocne sviatky prajem!!! 😉

horalka777
7. apr 2010

Pocuj, letus, bola som sa opytat v tom novom fitku, ci robia daco aj pre tehule a povedali mi, ze ked sa nas nazbiera viac, nie je problem. Tak uz sme dve. Este niekto o niekom vie??? 😅