Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

letuskah
20. máj 2010

horalka obavam sa ze tak skoro to nebude, mm bude bud tyzden doma, to sa skusim objednat ale dalsie dva tyzdne bude na sluzobke, tak mozem zabudnut 😠 a tak som sa tesila, no neda sa chciet vsetko ked uz jeden loptos doma je 😔

bambi tak sa rychlo daj do poriadku, a foto mas super 🙂

chasencha
30. máj 2010

caute babyyyyyyy 🙂 tu to zomrelo 😀
nedame nejake to stretko na piesku? 🙂

simonetka
1. jún 2010

Ahoj chasencha,ja by stretko na piesku brala...my sme boli v piatok,ked bolo krasne...pozerala som pocasie,v piatok uz nema konecne prsat a ma byt 20 stupnov...kam sa chodite hravat?My chodime na ihrisko,co je u skolky na majernikovej.

trpezliva
1. jún 2010

v piatok bude MDD v telocvicni tu pri kostole v Karlovke, o 9tej to zacina...MC Klbko ma 8 rokov, tak oni to organizuju. Dojditeee..my tam budeme urcite.

simonetka
1. jún 2010

Ahojte...a kde to tam presne je?lebo ja karlovku velmi nepoznam..viem,kde je kostol na Namesti sv. Frantiska..tam je to niekde?dakkujem....my mame doma certika,tam sa urcite vyblazni a zabavi z detmi 😉

trpezliva
2. jún 2010

@simonetka http://www.czskarloba.edu.sk/ tu je ta skola. pridete? 🙂

simonetka
2. jún 2010

Ahoj..snad to najdeme...prideme 🙂 ...a ked bude pekne,teda hlasia v pocasi,ze bude pekne,tak to bude niekde vonku?a plati sa aj nejake vstupne?

trpezliva
2. jún 2010

@simonetka vstupne sa neplati...a oni dnes v Klbku vraveli,ze mame dojst rovno do telocvicne v piatok.

simonetka
2. jún 2010

Ok,tak v piatok sa uvidime,dorazime okolo 10.tej....tesime sa 🙂

horalka777
7. jún 2010

No ako bolo? My sme namiesto klbka boli u dvoch Dr...

heleniatko
4. júl 2010

Ahojte kocky, len som prisla mrknut, co tu noveho, ale vidim, ze uhorkova sezona..... tak prajem krasne leto, my zajtra odchadzame k nasim, cas navratu neurcity.... 🙂

bambi09
14. júl 2010

teda baby,tu fakt skapal pes 😅 😅 😅 však sa ani nedivím,v tom teple 😖 😖 😖 😝

crapula
14. júl 2010

hladam kamosku na kocikovanie 🙂 kazdu chvilku rodime 🙂

crapula
14. júl 2010

@bambi09 ty uz mas dve deturence? fuuuha 🙂 by som nepovedala

bambi09
14. júl 2010

@crapula díky,ale keby si videla naživo,povedala by si 😀 😀 😀 na kočíkovanie nepomôžem,jedine žeby sme ešte skúsili tretie,ale to nehrozí 😀 😀 😀 stačí mi tá malá ježibabka,čo ma ničí teraz 😀 😀 😀
a kedy že to rodíš??tfuj,tfuj,tfuj,šťastlivo 😵 😵 😵

letuskah
16. júl 2010

crapula jej ty budes mat levica ako ja 🙂 a ak do septembra pockas tak mozme kocikovat spolu 😉
mne je tak teplo ze ani pocitac nezapinam nech nerobi este viac teplo 😝

bambi09
20. júl 2010

ahojte 🙂
no veru,je tu viac budúcich mamičiek,tak to aj kočíkovať môžete potom spolu 😉 a ako tehuľkujete??všetko ok??ako znášate tie horúčavy a návaly komárov?? 🙄 🙄 🙄 lebo ja nie som ani tehu a znášam to zle 😝 😝 😝
ozaj baby,nedáme dlhodielske stretko?? 😅 😅 😅

tweetinkapp
21. júl 2010

ahojte...nejak som nenasla nikde odozvu, tak to skusim aj tu.
Chcela by som sa opytat, ci niektora z vas nepozna nejakeho dobreho praktickeho lekara pre dospelych najlepsie v KV. Nahle som ochorela a kartu mam este v rodnom meste, tak by som si ju tu aj rada dala poslat, len nechcem natrafit na nejaku staru babku alebo tak 😅

bambi09
21. júl 2010

@tweetinkapp ja ti môžem vrelo odporučiť MUDr.Sládekovú,na ul.H.Meličkovej,nedávno som sa u nej zaregistrovala,asi 2 roky som mala kartu v šuflíku 😝 😝 a veľmi sa mi páči jej prístup,už mám za sebou aj preventívku a keď dokojím,tak aj protitetanovka ma čaká 😅 😅
inak robí aj osteopatiu,len za to sa platí,ale chcem skúsiť 🙂 😉
sú tam inak dve a navzájom sa zastupujú,my tam máme aj detskú lekárku v tom dome 🙂 😉 keby si chcela ešte niečo vedieť,pýtaj sa,ak si hodíš jej meno do googla,nájde ti aj kontakt na ňu 🙂

heju11
21. júl 2010

ahojte baby,

nahodou by ste mi tu nevedeli poradit dobru gynekologicku? ja byvam na kresankovej..

dakujem velmi pekne za ochotu

bambi09
21. júl 2010

@heju11 aj ja hľadám,tá,čo som pri nej rodila,je na materskej 😝 😝 😝 baby,raďte 😎 😎

heju11
21. júl 2010

akurat som to browsovala a nasla som Mudr. Kajaba (velmi dobre reakcie kazda jedna), len neviem ktore ulice ma, ine, co pod neho nepatria uz ani neberi.. a potom Mudr. Miroslava Zahradnikova.. o nej neviem nic, ani reakcie, ani ktore ulice ma..

tiez budem rada za radu 🙂

bambi09
21. júl 2010

no,ja by som radšej ženu 😅 😅 😅 ale nie tú,čo mám u nej kartu 😖 😖 😖
a dnes už sa myslím ulice neriešia,mňa zobrala aj na Mýtnu 😕 síce som ešte netušila,čo je to za osobu,ale zobrala ma 😕

tweetinkapp
22. júl 2010

@bambi09 dakujem za radu 😉 aj letuske 😉 . a aj gynekolog bodne neskor 😀

bambi09
22. júl 2010

@tweetinkapp nemáš za čo,rado sa stalo 🙂 😉

letuskah
22. júl 2010

bambi takze uz si sa prihlasila, ja teda este stale nie, ani seba ani maleho a uz prihara lebo chcem mat obe deti u jednej lekarky. vy tam chodite ku komu?

baby ja mam gynekologa v ruzinove, dr Milly, predtym som vystriedala dve baby a nikdy viac, tohto vymenim az ked sa poberie na onen svet, dufam ze to potrva, rodila som sice u zeny a u nej chcem aj druhe porodit ale to je vynimka a to sa deje parkrat za zivot ale teda k zenskej by som nesla uz nikdy... fuj

tweeti nemas za co 😉

bambi09
22. júl 2010

@letuskah no,ja som konečne "na poriadku" 😅 😅 😅 a my chodíme k MUDr.Prcúchovej 🙂 pediatričke
a gynekológa uvidím,kamoška mi veľmi odporúčala ísť na kontrolu s prsníkmi u nás na poliklinike,tak uvidím,už by bolo načase 😝
a ako tehuľkuješ??všetko ok? ja som myslela,že horalka aká široká bude,ako o sebe písala a ona je štíhlejšia,ako ja 😀 😀 😀 ako cvičím skoro 3 týždne,ale na výsledky si ešte počkám,v tomto teple je to peklo 😅 😅 😅 sa zo mňa leje,ble 😝 😝 😝
ja som rodila u ženy a bola som spokojná,mala som aj dvoch gynekológov a nebol problém,ale nejako by som radšej k dobrej MUDr. 🙂 😉

horalka777
23. júl 2010

@letuskah no never velmi bambi, ona mala cely cas slnecne bryle 😎
Ja mam za sebou poradnu, tak drobciatko uz ma uctihodnych 1400g a nevyzera na ziadne drobatko... No ved ani nema byt po kom...ja uz mam teraz uctihodnych....ani nenapisem radsej... No to zasa bude porodny zazitok :D Termin sa mi furt posuva podla UTZ na skor a skor, za chvilku to bude 10.10.´10 😉
Inak vidim, ze cakas pre nasu dalsiu princeznu dalsieho frajera 😅 Bola si aspon raz cvicit? 😉

letuskah
23. júl 2010

cvicit? co to je???? 😀 nebola som ani raz ale dva razy som bola v juvente plavat ale mi ju zavreli, a v tom teple priznam sa som rada ze som 😅 tehulkujem dobre len v tych horucavach mam kolapsove stavy takze moc nevyliezame, ked tak rano....
horalka ale to bude riadna bucka, ja som bola v poradni min tyzden a mal 1654g a to je o tyzden vacsi a aj mam skor termin, to budes mat fakt zazitok 😕 drzim palce
ja som pribrala zatial len do brucha ale aj pri prvom tak bolo, nic neslo bokom, zozadu nevidno ze som tehu 😅aspon bude menej namahy zhodit po porode 😀

heleniatko
23. júl 2010

caute koceny, ja som tiez zhanala gynekologa/icku odkedy sme tu, ale ta Zahradnikova (ktoru mam hned za rohom) ma s prehladom poslala do kelu, ze jej odchadza sestricka a ze uz neberie nove pacientky..... dost stroho ma odbila, tak ju uz viac neriesim.... inac mam dobreho gynekologa vo Vrakuni, ale je to dost odruky odtialto... poradte, ak najdete 🙂