• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

2. novembra 2016 
co sa gyndosa tyka, ja to beriem tak ze ked je dobry tak sa ho nepustim a pocestujem za nim aj na druhy koniec BA :wink: zubar detto
23. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah zavidim to priberanie iba do brucha, sak keby som na tom tak aj ja, cvicenie mam asi uplne v pazi, ako sa poznam :sweat_smile: ale pomohlo mi to na bedrove klby hlavne...teraz uz som asi mesiac necvicila, a je to tu opat, tak asi zasa musim zacat...
29. júl 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka ved ja som chcela cvicit kvoli chrbtici a dychaniu nie na liniu, to uz sa vidim po porode ako zase schudnem na 49 a budem sa pchat len preto aby som neschudla viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: my zeny nie sme spokojne s nicim ani s priberanim ani s chudnutim :grinning:
29. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no presne, zene nevyhovies :grinning:
30. júl 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo, co nove? ja coskoro do prace, deturence odlozim do skolky a do jasli :grinning:
26. aug 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja odkladam do skolky :grinning: ale bude mi chybat :sweat_smile:
27. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no tebe sa to uz bliiiizi...ja som dnes uplne v soku, ved mne uz vlastne tiez zacina dalsia materska...ze 34.tt :confused: ...ja do skolky ani jasli este neodkladam :sweat_smile:
27. aug 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babyyyy :slight_smile: booze ved zachvilku tu budu dalsie babenka :slight_smile:
27. aug 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chasencha Najprv "chuapec", potom babenka :slight_smile:
27. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka777 no ved ty tiez mas co hovorit, aj tebe sa to blizi :grinning: jaj ale uz sa tesim, jednak ze zhodim to vrece pred sebou ale hlavne na babo, hrozne som zvedava ake bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@chasencha veru ved teraz vidam same tahule na dlhacoch, len na nasej ulici som tusim 4 naratala mimo mna :confused:
27. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru veru, skolky budu preplnene :sweat_smile:

Ja som tiez strasne zvedava, ci budem mat dve podobne dievky, alebo uplne ine :sunglasses: ...a aj na to zhodenie vreca sa tesim preukrutne :slight_smile:
27. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah
@horalka777
aj na mna ste uz videli? neviem o tom ze by som na vas niekde narazila :slight_smile:
29. aug 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hilaris podla mna sme sa uz videli len nespoznali a ja teda mam taku pamet na tvare ze az :sweat_smile:
30. aug 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hilaris no zachvilku budeme tipovat, ci si to ty, s cerstvym kocikom :wink:
2. sep 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm... 2 tyzdne.. to leti... budem chodit so surodeneckym lebo to moje male sidlo sice chodi a beha velmi dobre ale vobec nie tam kam ma... a za ruku ani za svet. Najskor ma mozete zaregistrovat na podnet detskeho zjapotu ked ju drzim za ruku cez cestu :D
3. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hilaris so surodeneckym ta skor spozname, tych nie je tolko :grinning:
3. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam chodite najradsej? myslim ihrisko
4. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime v poslednom case len pred barak, aj to malo...
5. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto ku koncu tehu uz aj my vacsinou len pred dom na piesok :D
6. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my furt nejaka galanteria, Ikea...ani piesok nestihame :sweat_smile:
@letuskah @hilaris - ta vy uz pomaly aj tasku ku dveram chystate, kocky, co? :wink:
8. sep 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka777 no veru, ale dr to nevidi na moc skoro :pensive: este tu budem par dni obchendovat :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera vratila z porodnice ale zatial stale 2v1 v pondelok take bolesti ze som myslela ze uz chce von a v nemocnici sa asi zlakla :slight_smile:
10. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja som sa v stredu vratila z porodnice aj s perinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maly sa narodil 18, vyvolavali mi porod kvoli tlaku ale slo to velmi rychlo a hlavne dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vazil 3450g a meral 51 cm :dizzy_face:
24. sep 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah gratulujem,velka gratulacia,hlavne nech ste zdravi :wink:
24. sep 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Vitaj Jurko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Letus, veeeeeeeeelka gratulacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja zajtra odchadzam do miesta porodiska :sweat_smile: ale vraj este najblizsi tyzden nerodim... :sweat_smile:
24. sep 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah srdečne gratulujem, želám bábätku veľa zdravíčka a krásny život :slight_smile:
24. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za priania :slight_smile:
preventivne sme s muzom ochoreli, starsi nieco dovliekol zo skolky tak len trpnem kedy mi zacne jurko soplit...

@horalka777 tak vela stastia, nech je vsetko v poriadku a nech ste rychlo s malinkou spolu :dizzy_face:
25. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z bratislavy a okolia,nahodou nechcete domace kury a kacky?kura 2,33 kilo a kacka 4 eura za kilo?
kamaratka chova a v sobotu idu zabijat :slight_smile:
7. okt 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah Gratulujeme! nech sa dari a nech ste zdravi :slight_smile:
@chasencha Pozor, aby ti tvoj prispevok nezmazali ako reklamu :wink:
10. okt 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok