Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

letuskah
23. júl 2010

co sa gyndosa tyka, ja to beriem tak ze ked je dobry tak sa ho nepustim a pocestujem za nim aj na druhy koniec BA 😉 zubar detto

crapula
29. júl 2010

@letuskah pockam 😉

horalka777
29. júl 2010

@letuskah zavidim to priberanie iba do brucha, sak keby som na tom tak aj ja, cvicenie mam asi uplne v pazi, ako sa poznam 😅 ale pomohlo mi to na bedrove klby hlavne...teraz uz som asi mesiac necvicila, a je to tu opat, tak asi zasa musim zacat...

letuskah
29. júl 2010

horalka ved ja som chcela cvicit kvoli chrbtici a dychaniu nie na liniu, to uz sa vidim po porode ako zase schudnem na 49 a budem sa pchat len preto aby som neschudla viac 😝 my zeny nie sme spokojne s nicim ani s priberanim ani s chudnutim 😀

horalka777
30. júl 2010

@letuskah no presne, zene nevyhovies 😀

heleniatko
26. aug 2010

halooooo, co nove? ja coskoro do prace, deturence odlozim do skolky a do jasli 😀

letuskah
27. aug 2010

aj ja odkladam do skolky 😀 ale bude mi chybat 😅

horalka777
27. aug 2010

@letuskah no tebe sa to uz bliiiizi...ja som dnes uplne v soku, ved mne uz vlastne tiez zacina dalsia materska...ze 34.tt 😕 ...ja do skolky ani jasli este neodkladam 😅

chasencha
27. aug 2010

caute babyyyy 🙂 booze ved zachvilku tu budu dalsie babenka 🙂

horalka777
27. aug 2010

@chasencha Najprv "chuapec", potom babenka 🙂

letuskah
27. aug 2010

@horalka777 no ved ty tiez mas co hovorit, aj tebe sa to blizi 😀 jaj ale uz sa tesim, jednak ze zhodim to vrece pred sebou ale hlavne na babo, hrozne som zvedava ake bude 😵 😵 😵

@chasencha veru ved teraz vidam same tahule na dlhacoch, len na nasej ulici som tusim 4 naratala mimo mna 😕

horalka777
27. aug 2010

Veru veru, skolky budu preplnene 😅

Ja som tiez strasne zvedava, ci budem mat dve podobne dievky, alebo uplne ine 😎 ...a aj na to zhodenie vreca sa tesim preukrutne 🙂

hilaris
29. aug 2010

@letuskah
@horalka777
aj na mna ste uz videli? neviem o tom ze by som na vas niekde narazila 🙂

letuskah
30. aug 2010

@hilaris podla mna sme sa uz videli len nespoznali a ja teda mam taku pamet na tvare ze az 😅

horalka777
2. sep 2010

@hilaris no zachvilku budeme tipovat, ci si to ty, s cerstvym kocikom 😉

hilaris
3. sep 2010

uhm... 2 tyzdne.. to leti... budem chodit so surodeneckym lebo to moje male sidlo sice chodi a beha velmi dobre ale vobec nie tam kam ma... a za ruku ani za svet. Najskor ma mozete zaregistrovat na podnet detskeho zjapotu ked ju drzim za ruku cez cestu :D

letuskah
3. sep 2010

@hilaris so surodeneckym ta skor spozname, tych nie je tolko 😀

hilaris
4. sep 2010

kam chodite najradsej? myslim ihrisko

letuskah
5. sep 2010

my chodime v poslednom case len pred barak, aj to malo...

hilaris
6. sep 2010

takto ku koncu tehu uz aj my vacsinou len pred dom na piesok :D

horalka777
8. sep 2010

my furt nejaka galanteria, Ikea...ani piesok nestihame 😅
@letuskah @hilaris - ta vy uz pomaly aj tasku ku dveram chystate, kocky, co? 😉

letuskah
8. sep 2010

@horalka777 no veru, ale dr to nevidi na moc skoro 😔 este tu budem par dni obchendovat 😀 😀

hilaris
10. sep 2010

ja som sa vcera vratila z porodnice ale zatial stale 2v1 v pondelok take bolesti ze som myslela ze uz chce von a v nemocnici sa asi zlakla 🙂

letuskah
24. sep 2010

caute, ja som sa v stredu vratila z porodnice aj s perinkou 😵 😵 😵 maly sa narodil 18, vyvolavali mi porod kvoli tlaku ale slo to velmi rychlo a hlavne dobre 😵 😵 😵 vazil 3450g a meral 51 cm 😵

chasencha
24. sep 2010

@letuskah gratulujem,velka gratulacia,hlavne nech ste zdravi 😉

horalka777
24. sep 2010

@letuskah Vitaj Jurko 😵 😵 😵 Letus, veeeeeeeeelka gratulacia 😵 😵 😵 Ja zajtra odchadzam do miesta porodiska 😅 ale vraj este najblizsi tyzden nerodim... 😅

zumka
24. sep 2010

@letuskah srdečne gratulujem, želám bábätku veľa zdravíčka a krásny život 🙂

letuskah
25. sep 2010

dakujeme za priania 🙂
preventivne sme s muzom ochoreli, starsi nieco dovliekol zo skolky tak len trpnem kedy mi zacne jurko soplit...

@horalka777 tak vela stastia, nech je vsetko v poriadku a nech ste rychlo s malinkou spolu 😵

chasencha
7. okt 2010

baby z bratislavy a okolia,nahodou nechcete domace kury a kacky?kura 2,33 kilo a kacka 4 eura za kilo?
kamaratka chova a v sobotu idu zabijat 🙂

heleniatko
9. okt 2010

@letuskah Gratulujeme! nech sa dari a nech ste zdravi 🙂
@chasencha Pozor, aby ti tvoj prispevok nezmazali ako reklamu 😉