• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

4. júna 2017 
@cieficka Konečnú veľmi dobre poznám, prechádzala som tadiaľ denne do práce :grinning: aj tú asfaltku, ale s kočíkom ešte nie, iba s bicyklom, tak verím, že malý cestu prežije, hlavne smerom späť, keď bude dole hlavou :grinning: pozerala som chodníky, bieda, to na piatok nevyzerá, možno ten budúci :unamused: Tento rok teda zima vyšla, decká majú radosť, rodička starosť...užite si návštevu a ozvem sa, verím, že čoskoro :wink: pekný deň aj tebe prajem.
14. feb 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marmete ahojte, ak by vam to nevadilo rada by som sa k vam aj ja pridala, pokocikovala a pokecala. Byvam pri kaskadach a tiez chodievam aj do toho parku, tak mozno z videnia sa pohname. Snad to vyjde :wink:
16. feb 2013 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alis434 Ahoj, jasné, že nie. Teda môžem písať iba za seba, ale predpokladám, že ani @cieficka nebude proti, čím viac sa nás bude poznať, tým lepšíe :wink: A je možné, že sme sa už niekedy videli. Zajtra mám v pláne vybehnúť, tak ak uvidíš kočík béžovo oranžovo vzorovaný, tak ma kľudne oslov :grinning:
17. feb 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky:wink: jej tak super, tesim sa, ze nas je este viac. Je mozne, ze naozaj chodime vsetky okolo seba:slight_smile: co sa tyka stretnutia, tak ja neviem dokedy tu budem mat tento tyzden navstevu, tak najneskor buduci by som sa k Vam pridala. No ak dnes pojdem okolo a uvidim oranzovo-bezovy kocik a pozdravi sa kocik modro-cierny, tak sme to my:wink: pekny den a prijemne kocikovanie:wink:
18. feb 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodievam pravidelne kazdy den okolo druhej von ale mala zacala byt z niecoho nervna a este som neprisla na dovod takze chodim len vtedy ked viem ze to bude ok inac by mi celu prechadzku prevrieskala a to si neuzijeme ani jedna z nas :slight_smile: ale my mame cierno tyrkysovy a trosku zelenkavy kocik trojkolku
18. feb 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cieficka
@alis434
Tak baby, dnes som teda stretla kvantum sólo mamičiek, len som si tak tipovala, že ktorá z vás to bude :D len som išla iné trasy z dôvodu, že nie všade sa dá kočíkom prejsť, ale pozitívna správa je, že sneh sa topí :D tak verím, že čoskoro sa vidíme a môžeme vytvoriť kočíkový gang :D
18. feb 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marmete @cieficka tak toto iste som chcela napisat aj ja, dnes som bola od pol tretej do pol piatej vonku a tiez som postretavala vela solo mamiciek no ja taka nesmela dusicka som sa neprihovorila ku ziadnej :slight_smile: a tiez som presla vsetky odhrabane chodniky niekolkokrat.......smer kresankova, pribisova, namesticko pri bille a tak dokolecka, no budem sa tesit ked sa stretneme, pokecame a sprijemnime si kocikovanie
18. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kocky, tak my sme sa vcera pre zmenu brodili az dole do Lidla a zajtra ten smer budeme absolvovat znovu, kedze idem dole na polikliniku doobeda. Nasa navsteva sa natiahla na cely tyzden, no ked pojdeme nahodou okolo, tak si budem vsimat usmievave maminky:wink: teda ja sa snazim patrit k tym, tak mozno sme sa uz aj na seba usmiali. Kazdopadnevsa tesim
19. feb 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stretnutie:wink: hadam coskoro. Papa a dobru noc, dufam, ze Vam drobci dopraju spanok, ten nas mal vcera diskoteku celu noc:-P
19. feb 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cieficka Ahoj, pekne si si zašportovala :grinning: a ešte aj zašportuješ, keď vidím čo to opäť padá... a neviem či nejakú usmievavú maminu stretneš pri tom padaní snehu do tváre :grinning:
Jáj, snáď túto noc to bolo lepšie a čo sa mu deje, že vás takto trápi?
20. feb 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heju11
@bambi09
Ahojte pozyvam do rodinneho Centra Dlhacik na Dlhych Dieloch http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball teraz od pondelka novy kurz pre deticky a mamicky.
16. máj 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marmete
@cieficka
@alis434
@heju11
@bambi09
Ahojte pozyvam na Tento piatok 31.5.2013 od 9.30 na stretnutie maminiek s babetkami (Baby stretnutie )
v rodinnom centre Dlhacik v ZS Majernikova vchod zo skolskeho ihriska.
:wink: www.dlhacik.sk
28. máj 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som moc rada prisla no casovo nam to vobec nevyhovuje lebo u nas sa chodieva medzi pol desiatou a desiatou akurat spinkat :pensive:
28. máj 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: aj ja hladam kamosku, byvam v Devine a mam 7mesacnu dcerku...
10. aug 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto na kocikovanie s dietatkom od jedneho roka?
27. dec 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pre inspiraciu, kam chodit kocikovat: https://www.facebook.com/pages/Na-kolieskach/663489427036847
12. jan 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alis434
@deni0012
@zuzanawll
@ankakkk
@marmete
@cieficka
Pozyvam do Dlhacika www.dlhacik.sk

Ahojte tak znova teraz vas pozyvam na cvicenie pre deticky na fit loptach jedna skupinka od 5 mes 9.15 .-10.00 a druha skupinka od 10.00 -10.45 je do 2 r. Este maju volne miesta mozete sa dohlasit kazdy pondelok 6 t kurz teraz od 31.3. 2014

plus pozyvam na cvicenie pre zeny - mamy kazdy pondelok od 18.00 -19.00 mix pilates bodywork fit lopty
Pozdravujem
30. mar 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nasla by sa mamicka na kocikovanie a pokec na Dlhych Dieloch? Ja byvam na Kresankovej. Nepoznam tu ziadnu mamicku s ktorou by som mohla kocikovat. Mam mesacne babatko.
25. nov 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nasla by sa nejaka mamina na kocikovanie? Moj drobec ma mesiac. Byvam pri Terne. Zatial chodim poobede kolo tretej ked sa zobudi a napapa, ale planujem mozno chodit viac doobedu.
11. okt 2016 o 13:46  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikaluk ahoj. Ja mam 3,5 mesacnu dcerku a byvam blizko kostola. Kludne sa mozeme dohodnut niekedy na spolocne kocikovanie :slight_smile:
2. nov 2016 o 15:18  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tealc
@nikaluk ahojte,pozeram ze vy ste posledne v teme co zodpoveda vekovo aj mojej malej:smiley:momentalne 9,5 mesiaca.uz ste sa stretli?viem,ubehla nejaka doba od posledneho prispevku ale tak nikdy nie je neskoro :wink:my sme kusok od terna a rodicia fullu:grinning:
18. máj o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pampulienka
Ahoj. Ano stretli sme sa. Ak chces napis a mozme sa stretnut niekedy.
Maly ma 8 mesiacov a par dni...
19. máj o 11:27  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Nenajde sa tu niekto na spolocne kocikovanie po dlhych dieloch? Dcera bude mat 6 tyzdnov, tak najlepsie niekto s babom v podobnom veku :slight_smile: dakujem
4. jún o 23:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok