• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

4. júna 2017 
vitaj tessie,no pekne sa tu zbierame :grinning: :grinning: :grinning:
nam to ockovanie MUDr. odporucila odlozit,lebo mala ma problem so srdieckom a povinne ockovanie je uz samo osebe zataz,my mame dve davky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ze je to zas len biznis farmaceutickych spolocnosti... :frowning2: :unamused: :angry:
asi na tom nieco bude,ale je dobre,ze je taka moznost...ockovanie
30. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, tak potom povies ako to tam chodi :slight_smile: idem si lahnut, kym sa krpec zobudi...dobru noc baby :slight_smile:
30. mar 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chasencha,konecne si nas naslaaaa... :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi noo to hej,ved som tu uz v kazdej teme,ako nejaky vtak si pripadam aj v blavackach :grinning: :grinning: prides na to stretko?
30. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nam tiez lekarka odporucila ockovanie proti pneumokokom odlozit, lebo teraz by ho musela ockovat na 3 krat, od 7. mesiaca uz len 2 krat..
..to plavanie je super, len je to daleko a my bez afta sa tam nedostaneme, tak vam aspon zavidime.. :frowning2:
Fuuuha uz je tolko hodin, utekam spat..
31. mar 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja tu este strasim,chasencha,aj ja som vo viacerych temach :grinning: :grinning: :grinning:
a na to plavanie my tiez moc nemooozeme,ja mam z vody fobiu,auto ma manzel v praci,ja vodicak nemam a momentalne by sme asi na to nemali money :frowning2: :unamused: :frowning2:
tak nech sa vam dobre plava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
idem aj ja hajat,len mi mala hucala,tak vypinam NB a letim k nej...papa :slight_smile:
31. mar 2009 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ved divam sa na cas a ci zle vidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to prave ema plakala,tie hnusne zuby,uz aby to bolo za nmai,skoro celu noc spala s nami v posteli :rolling_eyes:
sarianah aj pre nas je to daleko ale budem tam chodit s kamoskou a ona ma velke auto,tak to je moje jednia zachrana :slight_smile:
31. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj ja som z Veternicovej :slight_smile:
letuskah, kde pri lese? Aj my sme pri lese :sunglasses:
31. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chasencha
..to mas super s tou kamoskou, tak si to uzite a daj potom vediet ako to tam prebieha :slight_smile:

..ja som na Majernikovej, pri Bille..najblizsie ku mne bude asi lasicka, ked pride, ze..
31. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarianah :slight_smile:
ved ani mi nemame auto, ani z peniazmi to nie je bohvieco, ale chcela by som vyskusat...
31. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasicka..tak Ta uz cakam :slight_smile:..
..my auto mame, ale muz s nim chodi do roboty..ja vodicak mam, len auto nie..tak z plavania nic nebude, co uz..
31. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarianah ok :wink: a ako sa ma Kristianko?babo bolo planovane alebo sa prihodilo? :slight_smile: pochadzas z BA alebo tiez pristahovana?napis nieco o sebe (mozes aj do IP ak nechces takto verejne :wink: )
31. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari, mame to k tebe viacere blizko, len nech sa uz otepli.. mimochodom, prave idem do billy :grinning:
31. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..super super baby, tak ked uz bude konecne pekne, tak mozme spachat nejake spolocne stretko.. :wink:

horalka
..Ti z okna zakyvam :grinning: ..
31. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasicka
..Kristianko konecne zaspal, bol nejaky mrncavy, nevedel co so sebou..ale da pol hodinku a zas je culy ze az, tak utekam rychlo varit..
Babeno bolo planovane a uz nedockavo ocakavane :slight_smile:..som z Ba, vlastne som uz byvala tusim v kazdej mestskej casti v Ba..v Dubravke, v Petrzke, v Jarovciach a teraz uz treti rok tu na DD..uvidim ako to bude pokracovat :grinning:..
31. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pozdravujem vsetky babatka z DD a ideme na prechadzku kym je ako-tak pekne... :sunglasses:
31. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka na 22 byvame, to je inak sranda ze sa mozno obchadzame ani o tom nevieme :grinning:
my uz sme z prechadzky, vyzimeni, ale uz je to lepsie ako sneh a mrazy :slight_smile:
31. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letus, tak to sme hned oproti, my sme 27 :slight_smile:
:sweat_smile: je tu este niekto z Veternicovej? Mozeme si zalozit pomaly ulicne MC :slight_smile:
31. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ten serial s toaletakom v Tvojom albume je super :grinning:
31. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no vidite,ja som zase mimo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja som pristahovana,zijem tu uz cca 9 rokov
a dnes mam teda skvely den,som seknuta a nemozem sa ohybat,ked sa ohnem,tak mam pocit,ze ma vrazdia,noz v chrbte...auuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a to mame doma masinku konecne a vecer som chcela slapat :angry:
chasencha,ja byvam na H.Melickovej 26,ale o opravarovi som tu nepocula :grinning: :grinning: :grinning:
ale to asi len preto,ze som nehladala...ale nasla si,ze??
31. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

môžem sa pridať do klubu DD :wink:
My bývame na Fullu :slight_smile:
Inak som čítala, že hladáte plávanie pre deti, tak jedno perfektné centrum je na Záhradnickej, bola som tam, ked som bola tehotná s kamoškou a jej synom a majú kurzy už od 3 mesiacov :wink:
31. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi hej nasla,on je na hany melickovej 10 :slight_smile:
ahoj bubatenko :slight_smile: vitaj :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubatenko,vitaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
chcem sa spytat,ako je mozne,ze mne neukazuje pri Katke tyzdne a tebe ano,nasa bude mat rok a 3 tyzdne v nedelu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
kolko nas tu je,urcite sa miname,obzerame kociky :grinning: :grinning: :grinning: a ani o sebe nevieme,zvlastne :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme uz prisli z prechadzky...ten moj je taky hladny stale, nikdy nema dost :unamused: ale pribera poriadne...
ahoj bubatenko :slight_smile: a budes chodit aj teraz plavat?
bambi to chce masaz :wink:
31. mar 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi od roka to uz tyzdne neukazuje :slight_smile: tak tak kolko krat kukam po tvarach ci naaahodou nepoznam ale skor nie :grinning:
31. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasicka aj u nas to tak bolo.. maly kazde 2 hodiny spustil, ze je hladny, presny jak hodinky :grinning: ..teraz je to ako kedy, niekedy je hladny po 2 hodinach, niekedy po 3, ako si na to spomenie..
..a kolko Matko vazi?
31. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarianah ked sa narodil 2500, teraz 6kg :sweat_smile:
31. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok