Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

lasicka_
3. júl 2009

ahojte, je tu este niekto?

bambi09
3. júl 2009

novinka,mňáááááááááááááááám,slintáááám 😀 😀
lasicka,ja som ešte tu 🙂 😉

bambi09
3. júl 2009

pekné foto máš v pase s malým 😉 ste zlatá rodinka a ujovi lasickovi ešte raz ďakujeme za našu Angelínu,sme ju stratili 😅 😅

lasicka_
3. júl 2009

bambi, ze ujo lasicka odkazuje, ze aj nabuduce 😉 🙂 este idem pridat nejake foto, len musim zmenit format, lebo su velke 😒 😠

bambi09
3. júl 2009

no,nabudúce snáď už nestratíme Angelinu 😀 😀 😀
aj ja mám pár fotiek,len zmenším až zajtra,dnes som grogy 😝 😝 malá nám tu ešte tancuje 😀 😀 zaspala až okolo 18-tej a zobudila okolo 21 😖 😖 tak čakám,kedy ju to položí,ale to skôr mňa a muža 😀 😀 😀 my by sme zaspali do minúty... 😅 😅 🙄

lasicka_
3. júl 2009

no mato tiez zle spi, teraz pred chvilou nam odisla navsteva a tu stale plakal...sme davali prvykrat prikrm a asi ho boli brusko 😉

lasicka_
3. júl 2009

idem si uz aj ja lahnut...tak sa hadam coskoro uvidime 😉 🙂

bambi09
3. júl 2009

hmmm,to je mi ľúto,dajte mu kvapky alebo feniklový čajík,my sme s tým dlho mali problémy a naša tuším dnes tiež mala bolebruško,lebo 3x smradila a je dobre 🙂 🙂 tak asi preto bola taká,ale nám aj zúbky lezú,tak aj to... ☹
tak nech dobre hajáte,my dúfam do hodiny tiež zaľahneme,to už dlho nebolo 😝 😝
tak dobrúúúúú nôcku 🙂 🙂

lasicka_
4. júl 2009

dievcata, prosim vas, neviete ci plavaren ZS Majernikova je otvorena aj pre verejnost?ak ano ako to tam funguje?a je otvorena aj cez prazdniny?

bambi09
5. júl 2009

ahojte 🙂
lasicka,to Ti neviem poradiť,ale skúsim zagoogliť,lebo by som rada na nejaký indi-vindi kurz išla ja aj syn,lebo sme obaja neplavci 😝 😝 a ja mám po istých udalostiach z vody paniku,tak by som to chcela prekonať 😨 😨
ak niečo zistím,dám Ti vedieť 🙂 😉
a čo ste sa všetky zľakli???že sa po stretku skoro nikto neozval??? 😕 😕 😕

lasicka_
5. júl 2009

bambi, tak vygoogli a daj vediet, lebo ja som nic nenasla 😉 🙂 nezlakli, ale uzivaju si pekne pocasie 🙂

horalka777
6. júl 2009

baby, ja sa este ozvem aj s fotkami, ale vikend bol uplne full a vcera nam zomrela stara mama (95), tak mam ine veci v hlave, ale ked sa vsetko ukludni, zavitam, papa

bambi09
6. júl 2009

horalka,to je mi fakt ľúto 😔 😔 úprimnú sústrasť ☹
ale kráááásneho veku sa dožila,dobrí ľudia dlho žijú...ale niekedy aj tí druhí... ☹

letuskah
6. júl 2009

ahojte
tak toto som vedela, musela som na par dni vybehnut k nasim a vy ste sa stretli, to je hrozna des... snad dalsie stretko nezmeskame
horalka, to mi je luto, uprimnu sustrast ☹
bambi vacsinou ti druhi dlho ziju....

dievcata a neviete nahodou ci na pasienkoch je aj taky ten maly detsky bazen? som tam chcela muza s malym vyhnat ale na nete o tom nepisu tak neviem, bola som v tom ze naisto tam je...
a nechystate sa na rosnicku? aj tam by sme mohli dat stretko niekedy

horalka777
6. júl 2009

no, ideme akurat tak vyniest smeti mozno, v meste uz leje, esteze mame taky vyhlad dodaleka 😖
mala som ist do mesta, no co uz.

Viem, ako sa vravi, ale nasa stara mamka bola anjel v ludskom tele, takze ak uz ona nepride rovno do neba tak uz neviem, kto.

Na Rosnicke sme boli v sobotu (ale uz tam nikdy viac nechcem ist v sobotu 😝) a bolo fajn, az na to, ze mne tam zasa dosla mrcha 😠 no ale zatial pohoda, ak do tyzdna skonci, som happy.

lasicka_
6. júl 2009

horalka to mi je luto...
my sme tiez s muzom chceli ist na kupko rosnicka, ze by sme sa pri malom vystriedali...len je tam asi este strasne sudena voda...tak sme sa radsej boli pokorculovat v sade j.k.

bambi09
6. júl 2009

horalka,tak držím päste 😉
a tak,výnimka potvrdzuje pravidlo,babenka zlatá,nech ide rovno tam 🙂
a letuskah,neboj,zas niečo zbúchame,ale to mrchaté počasie 😠 😠 😠
a o tom bazéniku neviem,skúsim sa báb popýtať 😉
a aj my sme mali v pláne mesto,ale do búrky neidem,počkám na muža a zbehneme do Auparku autom,možno tam baby budú schované 😀 😀 😀 😝
no ale fuj to počasie... 😒 😠

bambi09
8. júl 2009

zas ja??? 😕 😕
lasicka,asi je tá plaváreň cez prázdniny zavretá ☹ 😒
a kde ste všetky???na kúpalisku?? 😀 😀 😝

letuskah
8. júl 2009

v prsiplasti a gumakoch 😀

bambi09
8. júl 2009

letuskah 😀 😀 😀 😀 😀 i tak še da,i tak še da,jak hovríme "u nás" na východe 😀 😀 😀 😝
a slamák na hlavu... 😀 😀 😀

letuskah
9. júl 2009

musim sa trosku popysit sama sebou, spominate si co som davala linky na rozne nosic? tak som vcera dokoncila jeden z nich podla tohto navodu pridala som fotky toho nosica 😵 😵 😵 😵 keby niekto namietal tu je postup zadarmiko http://scanditute.blogspot.com/ a fotky su v albume, jasne ze decko ho nechce ani vidiet.... nic pocka si na ine 🙂

letuskah
9. júl 2009

ha pisem osme cez piate 😀

bambi09
9. júl 2009

letuskah,tlieskam Ti,si šikulka prešikovnáááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 ☹
a Jakubko je už veľký fešáááák,riadny chlap 🙂 😉 😉 pekné farby si tam skombinovala,na tom nosiči 😉

letuskah
10. júl 2009

bambi dakujem 🙂

bambi09
10. júl 2009

letuskah,nemáš za čo,je to pravda 😉
cez víkend sme mimo BA,tak sa tu majte pekne,ahojte 🙂 🙂 🙂

letuskah
10. júl 2009

bambi uzite si 🙂 my tu mame svokrovcov na vikend tak si tiez uzijeme 😀 😅 😨 😎

horalka777
10. júl 2009

ja si tiez uzijem, tento vikend som slamenna vdova 😅

Baby, ako teraz chodite von? Postriekate sa repelentom? To je neuveitelne kolko komarov lieta priemerne na m3 😝 Pred chvilkou som len smeti bola vyniest a uplne som dostipana 😠

bambi09
13. júl 2009

ahojte 🙂
no,tak je horalka,repelenty sú v drogérii nedostatkový tovar 😀 😀 😀 ale je to fakt des,my máme pred vchodom do baráku roj komárov ☹ ☹ 😒 to z tých záplav zas 😒 😒

letuskah
14. júl 2009

caute
svokrovci su prec tak mame zase klud 😀
my sme preventivne nechodili ani von lebo to ani repelent nepomahal. teraz sa s tym mazeme ale uz ich ani nie je tolko. teda oproti minulemu tyzdnu...
baby nechystate sa niekedy na rosnicku? mne sa moc nechce ist samej ale Kubkovi by sa tam pacilo. len netusim ako to tam vyzera, ci je tam moc ludi, ci je tam tien a podobne....

tynushqa
15. júl 2009

Ahojte,
dlho som tu nebola.
Baby ako riesite toto hrozne teplo??? mala mi place celu noc, uz sme obe nevyspate, este k tomu sa nam prerezavaju spodne zubky je to hrozne... cele dni sme doma a ak ideme von az navecer a to nas idu zozrat tie roje komarov aj cez repelent...najradsej by som chodila s malou niekam sa kupat, ale sama sa terigat elektrickou 😒 ....