Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

tynushqa
26. feb 2010

Super, cim viac nas pojde, tym veselsie bude 😉
este vsetko upresnime cez vikend. Sa tesim 🙂 Aj my sa doma nudime vsetko mame okukane, a ked prideme tam tak ten pohlad v ociach 😵 nenormalne stastna je tam 🙂

letuskah
26. feb 2010

jej tak dufam ze to vyde lebo by som vas chcela spoznat, aj ked predpokladam ze polovicu z vas uz z videnia pozname 😅

sarianah
26. feb 2010

tynushqa..viem si predsavit ako je tam mala stastna..ked som si pozerala tie fotky na ich stranke predstavila som si nasho maleho, ked to tam uvidi, novy priestor, nove hracky, kopu deticiek..sa mi tiez oci rozsvietili 😀 a nebolo uz pomoci, bolo rozhodnute, ze sa ide na vylet 🙂 ..

zuzucream
27. feb 2010

Heleniatko vitaj🙂 kolko mas deti? Inak to fitko je fajn vec akurat ze ja mam prave opacny problem...potrebujem pribrat no neda sa...nemate niektora nejaky recept?uz fakt neviem co mam robit kazdy si mysli ze nic nejem a pritom stale nieco tlacim... Uz som zufala pretoze sa ani sama sebe taka chuda nepacim...:((

horalka777
27. feb 2010

ahoj heleniatko 🙂 Kde byvas?

Letuska, ja tiez furt rozmyslam vonku, ci si to ty, alebo niekto uplne iny 😀

Kedy to chcete prepadnut Oblacik? V utorok? Zeby aj my? 😅

Zuzu, ja by som ti s radostou dala aspon tretinu mojich kil... 😝 Kasli na to, si proste taky typ, dobre ti to spaluje. A ver mi, tvoje klby a chrbtica sa raduju (zatial co moje neviem presvedcit, ze mat Venusine tvary je celkom fajn 🙄 😝 😅 )

letuskah
27. feb 2010

horalka a vy ste z veternicovej? lebo ja tiez stale myslim ci si to ty alebo nie 😀

zuzu ked ta to trapi tak chod k dietologovi ci ako sa to vola, ved oni riesia aj taketo pripady nie len schudnutie, zas kazdy extrem nie je dobry duplom ked sa necitis dobre 😉

liki205
27. feb 2010

heleniatko ja by som sa aj pridala , a ká je to hodina, lebo ja by som velmi rada chodila na tú zumbu a viem že to tu niekdy na dlhých a lebo blízko dlhých tiež je.

tynushqa
27. feb 2010

Ahojte,
tak sa nas teda nazbiera na ten utorok, horalka podte aj vy, baby spolu dlho neboli 😉
Pozerala som ako nam idu v utorok spoje. 32 ide 9,29 z konecnej a potom vystupime pri ZOO a nastupime bud na 37 ktora ide o 9,45 alebo 30 a ten ide 9,55. Uvidime ako to stihneme 🙂
Tak mozeme to urobit tak ze bud sa stretneme na konecnej vsetky aj o 10 min skor aby sme sa pozoznamovali, alebo kazda nastupi na jej zastavke. Tak co vy na to???

heleniatko
27. feb 2010

Ahojte, dakujem za privitanie 🙂 Byvame na Jamnickeho v tych 12poschodovych bytovkach. Deticky mam dve - Adamko ma 2 roky 4 mesiace, Rebeka ma 10 mesiacov. A na zumbu idem akurat teraz v nedelu - jedina, o ktorej najblizsie viem, je teraz na Mlynoch - blizko internatu Mladost, zaciatok 17.30, vstup 2,5 EUR. Predcvicuje to taka zlata studentka Monika, bab tam nebolo vela, ked som bola ja, takze ma kazdy dost priestoru pre seba 😀 Ak by sa niekto chcel pridat, piste na heleniatko@gmail.com, tam chodim casto...

zumka
28. feb 2010

tynushqa,ja rada prídem na konečnú,aby sme sa zoznámili 🙂

liki205
28. feb 2010

No tak ak to stihnem tak sa možno pridám na tu dnešnú zumbu , uvidím lebo ideme na návštevu .

novinka
28. feb 2010

ahojte, jeejha tu sa organizuje bejby výlet 😀 my ništ, zápal pluc znie diagnoza a ma ATB + dalsie 3 lieky...fňuk...
uzite si to!!!
vitam tu Heleniatko a Zuzucream!!! 🙂

zumka
28. feb 2010

novinka,to mi je ľúto,no teda ešte v piatok to nevyzeralo vážne....u detí sa stav rýchlo mení ☹ želáme skoré uzdravenie 🙂

letuskah
28. feb 2010

ahojte takze my zase nic, zase sme soplavi a to ani do skolky nechodi ☹ takze snad inokedy 😔

zuzucream
1. mar 2010

Ahojte... My by se sa tiez radi pridali lenze nasa mala vtedy chodi akurat spinkat...nechodite tam aj nejak po obede? Nam by sa to viac hodilo 🙂

bubatenko
1. mar 2010

ahojte,

tak aj my by sme sa radi pridali, ale máme podobný problém ako zuzucream... my ešte doobeda spinkáme , tak od 10,00....

skoro všetky centrá majú herne , len doobeda... tuším macko v Dúbravke je jeden krát do týždňa poobede...možno neskôr, keď prejdeme na jeden spánok... lebo teraz je to u nás o ničom... my žijeme až poobede 🙂

novinka je mi lúto že ste chorý, aj my už nejak dlho bojujeme s kašľom... už to bolo ok, tak som vysadila sirup a teraz zase naspäť, zas mám pocit, že je zahlienený .... nepoznáte niečo dobre na spustenie hlienov, lebo už mi dochádzajú nápady....

bambi09
1. mar 2010

ahojte 🙂
tu sa to pekne rozbehlo 🙂 😉
my sme ešte chorí,teda malá,dostala aj ATB,ale ešte soplí a kašle,máme prísť na kontrolu,naša MUDr. bola služobne v Prahe,tak bola len zastupujúca 😒 😒
vo štvrtok chceme ísť k našim,tak dúfam,že dovtedy bude malá na tom lepšie 😝 😝
bubatenko,Sinupret ste na soplíky skúšali??aj Stérimar alebo Nivea baby nosový sprej,je to v podstate slaná morská voda
ešte som niekde videla reklamu na niečo podobné ako Sinupret,ale za svet si nespomeniem na názov lieku 😅 😝 😝
tak nech sme čím skôr všetci zdraví a môžeme brázdiť naše "milované" kopce 😀 😀 😀
a aj my chodíme von až poobede 😅 😅 takže tak skoro sa do MC asi nedostaneme,aj keď malá občas straší veľmi skoro 😅 😅 🙄 🙄
a na tú nedeľnú zumbu by som sa možno aj ja pridala,teda ak môžem 😅 🙂 😉

heleniatko
1. mar 2010

ahojte baby, vcera som sa zo zumby vratila polomrtva 😀 ... ale to asi aj preto, ze este nemam velmi dobru kondicku... v nedelu tam inac byva malo bab... viem, ze toto nie je forum o zumbe, to je inde... ale za zmienku stoji, ze lektorka Monika je zhodou okolnosti, ako som sa vcera dozvedela, z Dlhych Dielov, a chcela povodne zumbu robit tu, ale nenasla volne priestory, vsetky skoly vraj boli obsadene, kruzky a pod... tak mozno keby ste niektora o nieco vhodnom niekde vedeli, nemuseli by sme ani chodit az na Mlyny, ale mali by sme to niekde nablizku 🙂

bubatenko
1. mar 2010

bambi všetko sme už používali... mucosolvan, sinupret, skončili sme na Solmucole... teraz dávam Stodal, lebo má len taký mierny kašlík

čo sa týka soplíka od Physiomeru, nasivinu a skončili sme teraz na Euforbiume.... a hlieny sa držia a držia, ako keby mi im za to niekto platil 🙂

ale to je podlľa mna len tým vzduchom, lebo aj ja som každé ráno zahlienená a môžeme zvlhčovať vzduch v izbe koľko len chcem... nech už jaro a tieto choroby - nezmary za nami 😉

zumka
1. mar 2010

Ahojte,práve som našla na stránke oblacika,ze tento týždeň majú prázdniny,(aj klbko je kvôli jarným prázdninám zatvorené)škoda ☹ už som sa tešila,že Vás všetky spoznám a detičky sa spolu zahrajú,ale môžeme ísť budúci týždeň, môžno aj letuskah už bude môcť. 🙂 -želám všetkým skoré uzdravenie 🙂

heleniatko
1. mar 2010

aj my mame sopliky... ani Euphorbium compositum velmi nepomaha, ja som celkovo voci homeopatikam skepticka... 😝 .. a nemozem momentalne ani pouzivat odsavacku soplov na vysavac, lebo syn mi (asi zo zlomyselnosti) na nom upchal hadicu (takou hrackou, co sa uz neda vybrat)... zhaname novu hadicu 😀

tynushqa
1. mar 2010

Ahojte,
akurat som chcela napisat to co Zumka, ze teraz maju jarne prazdniny, ze som na to uplne zabudla, ale nevadi, buduci tyzden aspon niektore deticky vyzdraveju a pojde nas viac 😉

horalka777
1. mar 2010

jo, tak buduci tyzden, snad vyzdraveju chori a zdravi neochoreju 😝 Nechame to na utorok? Je mi luto, ze niektore deti este doobeda spinkaju, aj my kym sme mali 2 denne spanky, s nikym sme sa nijakovsky nevedeli zosuladit 😕 Nasa uz dlho spava len poobede. Ale zato dnes potiahla vyse 2,5h, musela som ju normalne ist budit, to sa nestava. Ale boli sme doobeda v Liscaku a princezna sprintovala hore dole za lietajucim listim, takze tipujem zdravu unavu... 😅

Letus, no na vas sa to lepi... Uz nech je naozaj jar..
Ano, na Veternicovej, tusim oproti vam, ak sa dobre pamatam na nejaky tvoj prispevok z minula 😎

tynushqa
1. mar 2010

Jo jo iba v utorok je herna s divadielkom. Este sa potom blizsie dohodneme 😉

zuzucream
2. mar 2010

Bubatenko a kedy chodis s malou von? Niekedy by sme sa radi pridali lebo uz nas nebavi chodit okolo barakov same:( aj mala hned ako zbada nejake babo tak normalne ozije🙂 zisla by sa jej nejaka kamoska a mne tiez...

letuskah
2. mar 2010

horalka tak potom som vas urcite videla, nabuduce sa prihovorim 😀
no my tie dva tyzdne po prazdninach budeme na prazdninach u babkovcov takze sa pridame az potom neskor 😉

sarianah
2. mar 2010

zuzucream
..my chodime von tak vacsinou neskorsie poobede, lebo maly spi cez obed a doobeda varime, upratujeme atd., ved urcite poznas🙂. Ked sa nam uz teraz tak pekne otepluje chodime nase dlhe prechadzkove kolecko aj cez hlavacikovu..mozme sa niekedy dohodnut a stretnutneme sa, aj drobce sa budu urcite tesit 🙂 ..
Byvame tu 4 roky a stale tu moc ludi nepozname, tak je fajn rozsirit obzory 😉 ..

zuzucream
3. mar 2010

Sarianah tak to by bolo super... Ja tiez s malou chodim az po obede bud pred druhym spankom alebo po nom 🙂

zuzucream
3. mar 2010

Inak skore uzdravenie vsetkym choruckym drobcom...

chasencha
3. mar 2010

bry veceeer 🙂
no nestiham ani citat a to som tu len tyzden nebola,vitam nove tvare 🙂
takze na zumbu by som sla,aj ine dni.... 🙂 lebo ta v karlovke je plna a malo miesta je tam...no a aj do oblacika pojdeme v pohodicke,my uz kocik nepouzivame voobec a co sa tyka toho ci mi niekto pomohol alebo nie,tak vzdy sa nasiel niekto ktoreho to bud sameho napadlo alebo som ja poprosila...brala som to ako samozrejmost ze mi pomozu,ja som držka nevymachana 😀
ani raz som nebrala kocik sama,to by dopadlo a este aj pri nizkopodlazakoch sa mi nukali ze mi pomozu 😀 blazni 😀
inak klub palisady...teraz sa stahoval na sancovu je otvoreny kazdy den do 18 mam dojem,aj tam by sme mohli skocit,lebo ved 32 ide na stanicu a odtial je to na skok 😉