Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

bambi09
16. apr 2009

zitaje,pozeram,ze nase baby su rovnako stare,sranda 🙂 🙂 😉

zitaje
17. apr 2009

Jej, bambi, ozaj. Moja je 28.2., a tvoja?

bubatenko
17. apr 2009

ahojte,

tak na stretko prídeme aj my rady, len tiež uprednostňujem niečo bližšie, lebo ja musím odsávať každé 3-4 hodiny , aby som neprišla o mliečko a chcela by som si Vás aj užiť 😉

bambi09
19. apr 2009

ahojte,tak vas ani nestiham,stale sme vonku,ked sa da 🙂 🙂 😉
zitaje,tak nasa je trosku mladsia,my sme 15.3.rodili 😀 😀 😀
bubatenko,klobuk dole,ale vydrz,stoji to za to 🙂 🙂 😉
obdivujem ta,ja som neznasala odsavanie na zaciatku...tak vydrz co najdlhsie 😉 😉 😉

horalka777
19. apr 2009

bubatenko, klobuk dolu. Tak to sa ti budeme snazit prisposobit.

baby, pockajte na mna s tym stretkom, vratim sa buducu nedelu.. ...dovtedy si mozete dat zopar pokusnych stretiek 😅

bambi09
21. apr 2009

haloooooooo,babulky,kde ste vsetky zmizli???
ja tiez nemam moc casu na MK ani na nic ine 😝 ,ale obcas sem mrknem
horalka,tak asi s tym stretkom pockame na teba,ked nikto nic... 😒 😉
ale nevadi,ved ja ta rada spoznam... 🙂 🙂 😉

horalka777
21. apr 2009

no ja som teraz furt u mamy na zahrade a tak, nieto casu na kona 😎

ja tiez rada spoznam, kolko z tych, co stretam na dlhacoch s kocikmi, ma este aj nejakeho tunajsieho nicka 😉

bambi09
21. apr 2009

teda,baby,ja uz mam tych kopcov plne zuby,teda aspon dlhodielskych 😝 😝 😝
chodime na ihrisko na Adamiho,poobede,ale kym dojdem naspät domov,tak zo mna tecie-kondicka v haaaji zelenom,hunim,jak Tomas-mala lokomotiva... 😝 😝 😀
syn sa mi vzdy smeje(hnusaaak),ze ako fucim,on na bicykli stihne aj 3x sa vratit ku mne,kym ja sa vygulam s kocikom 😀 😀 😀
ale tak ja v jeho veku som tiez este trieska bola a sidlo riadne,neobsedela som minutu 🙂 🙂 😉

bambi09
21. apr 2009

oprava-funim-nie hunim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zitaje
21. apr 2009

bambi, na Adamiho, vidis, tam sme uz davno neboli, musime sa tam vypravit uz niekedy aj my, mozno sa tam aj stretneme. 😉

bambi09
21. apr 2009

zitaje,no,ved dojdite,my sme tam skoro kazdy den,cca medzi 16:00-18:00,ak je pekne 🙂 🙂 😉
dnes sice dst fukalo a mala mala studene rucky,ako sa drzala na hupacke,ale dalo sa...som ju doma fukla do vane,tak sa zohriala 😀 ja som sa vyrochnila teraz a je mi bajecne,kym sa draha nezobudi,este tlacim jogurt,boze,furt som hladnaaaa,to kojenie je divne,kamoska kojila a bola stihlucka,ja som rozkysla,lebo som stale hladna a po normalnom jedle sa mi este sladke ziada...fuj mi je zo seba 😝 😒 😀

zitaje
22. apr 2009

Hehe, bambi, ako keby si o mne pisala. 🙂 ☹ 😉

bambi09
22. apr 2009

zitaje 😀 😀 😀 😀 😀 tak to si mozno budeme rozumiet 🙂 😉

bambi09
22. apr 2009

dnes som ocinka poslala deti vyvencit,mam to tu jak po vybuchu atomovej bomby,tak idem upratat,kym ma slahne 😠 😠 😠
vecer sem mrknem,ci niekto zavital 🙂 🙂 😉

lasicka_
23. apr 2009

ahojte kocky...tak po dlhsom case sa i ja pripajam...sme sa konečne dostali do BA a pc pokazeny 😀
dnes pridam aj foto 😉

sarianah
23. apr 2009

..jeeeej no vitaj spat lasicka 😉 ..

lasicka_
23. apr 2009

uff to pridavanie fotiek da zabrat 🙂
inak ako ste sa mali?mate?

bambi09
23. apr 2009

lasicka,vitaj spät...veru,uz som chcela pisat,co je s Tebou... 🙂 😉
maly je zlaty,na tej druhej fotke v sedacke vyzera ako jedna babika,taka realisticka,a ta posledna,ta je dobra,aj nam sa tak obcas zadari,ze vyzerame,ako spiace princezne,teda aspon mala,ja skôr ako spiaca striga 😀 😀 😀
tak uz snad bude vsetko ok a castejsie sem zavitas...a ako malinky...ako pokracujete???
a bez urazky,fakt ste mladucki rodicia,drzim vam palceky,ste taki zlati... 🙂 🙂 😉

lasicka_
23. apr 2009

bambi dakujem 🙂 no uz by som napisala skor, len bol pc pokazeny 😠 , tak sa budem uz zapajat castejsie...mame sa fajn, maly je super 🙂
tak co uz spravi clovek s tym ako vyzera? 🙂 🙂 no nic 😒 ked stojim na zastavke s detmi co chodia na ZS, tak vyzerame ako rovesnici 😀 uz sa nad tym len zasmejem 🙂

bubatenko
23. apr 2009

ahojte,

vitaj lasička späť u nás v kopcoch 😉 Malý je fakt zlatý.
Tak ja som včera zmenila pediatričku a išla som do Dúbravky k Dr. Foltínovej a mám veľmi dobrý dojem z nej... úplne iný prístup ako som zažila v Karlovke.....dúfam, že teraz to už bude ok.... už sa teším sa na stretko... idem rýchlo odsávať a pôjdem na chvilu vonka... lebo už neviem malého zabaviť a vôbec nespí keď je doma... max. tak 30 min. a to je všetko. Tak večer prídem pozrieť... majte sa zatial.

lasicka_
23. apr 2009

bubatenko no my dnes na prechadzku nejdeme...po vcerajsku mame dost, boli sme vonku 6 hodin 😅 sme sa akoze isli kuknut doobeda do ikea a vratili sme sa podvecer, este teraz ma bolia nohy 😒 ale malemu sa to pacilo, aj v autobuse 🙂 my sme sa este na 100%nerozhodli pre doktorku na DD, ale pravdepodobne to bude MUDr. Prcúchová...

chasencha
23. apr 2009

caute,dnes som brazdila DD a akoze dalo mi to zabrat,toho architekta coi to vymyslel by som poslala niekam....same schody,s kocikom sa proste neda ak nie si rambo ze si ho odnesies...
ahoj lasicka 🙂 konecne doma co? 😎

inak dnes som okolo 15 bola pred kostolom na tom "namesticku " a nikde nikto!!!!to co ma byt? 😀 😀

horalka777
23. apr 2009

ludkovia, ja nakoniec ostavam v rodisku az do buduceho vikendu, tak vas spoznam dufam niekedy potom..

...ale vy sa stretajte 🙂

lasicka vitaj na nasej ulici 😉

horalka777
23. apr 2009

..mas pekne fotky, zlati ste 😵
super fotka je ruska zima v Cadci 😀

lasicka_
23. apr 2009

chasencha konecne doma 🙂 tak ale ani v Cadci nebolo zle 😉 asi si mala ist pred kostol neskor, my sme sli o pol siestej a plllno mamiciek 🙂
horalka dakujem za privitanie, tak sa hadam niekedy stretneme 😉

bubatenko
23. apr 2009

aj my sme boli dnes okolo pol šiestej pred kostolom.... to je sila,my okolo seba chodíme a nevieme o tom... a tom už mám pocit, že poznám všetky kočíky na DD

lasicka_
23. apr 2009

bubatenko my sme len tak rychlo presli, sme sli s manzelom a matkom do kostola...bola si tam sama?

zitaje
23. apr 2009

Aj my chodime obcas pred kostol - ale my casto v satke. 😉 Tak keby ste nas spoznali niektora, pokojne sa prihovorte. 🙂

bubatenko
23. apr 2009

aj my sme len prešli... dnes som nebola výnimočne sama... lebo prišla nás pozireť moja neter, tak sme boli spolu na zmrzke a vyvenčiť malého.... ale neboli sme dlho, lebo máme zapálené očičká a fúkal vietor.

bambi09
24. apr 2009

joj,babenky,tak ja som na nervy,mali sme v plane vikend na chalupe u kamosov a asi pojdeme do kelu,nie na chalupu...syn mi dosiel zo skoly s teplotou a bolavym hrdlom,tak striehnem,ani nespim poriadne,stazoval sa,ze ho boli velmi hlava,tak sa bojim,aj k lekarke budeme musiet skocit,tak som zvedava,co za pliagu zas dovliekol ☹ ☹ ☹ snad to nechyti aj mala...
nase plany na buduci vikend-vylet do Prahy asi tiez nevyjdu...som smutnaaaa ☹ ☹ ☹
lasicka,ja som to nemyslela v zlom,ze ste mladucki rodicia,ved to je super,mate energiu na maleho,my stare korcule chceme vyzerat mlado a vy mlade starsie,to je ten paradox 🙂 😉 ,ale chapem Ta,ako si to myslela,ved dockaj,roky utekaju,raz budes rada,ze vyzeras mlado 😉 😉
horalka,mala je v tej satke na novej fotke taka rozkosnaaaa,obe ste zlate,musim aj ja zmenit foto,za nejake jarno-letne 😝 😝
a tak to stretko nedohodneme??buduci tyzden napr.??? a potom jedno s horalkou???
horalka,uzi si to doma... 🙂 🙂 😉