Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
letuskah
30. apr 2010

tynush tak to mlieko s medom a cesnakom by som asi neprezila 😀 ale nastastie je uz dobre, a hlavne ze maly to nedostal
ja som chodila na tu iris jogu co su plagaty povesane kade tade ale nebola som spokojna, na prvych dvoch-troch hodinach sme cvicili a potom cely cas preberal politiku alebo ako je zle jest maso tak som prestala...

inak chcem zacat chodit na cvicenie pre tehule do snopu, maju aj poobede tak by stihal mm prist k malemu a aspon raz do tyzdna do iuventy, tak neviem ako sa mi to podari

chasencha
2. máj 2010

baby caute a neviete co je s mackou?dlho tu nebola 😕

horalka777
3. máj 2010

Letus, to myslis SNOP na Zahradnickej? Kurnik, musim uz aj ja zacat daco... 😠 Ale tam to je dost od ruky ☹ mm chodi z prace az v podvecer, tak to asi nebudem stihat.... a v Iuvente je tiez nejake cvicenie pre tehule?

letuskah
3. máj 2010

hej tam na zahradnickej, oni maju aj o 18 kurzy len plavanie maju v blbom case.
utorok maju o 17 a o 18 a stvrtok maju o 16 a o 17, inak cez obed alebo kym su muzi v praci...
iuventa samozrejme nerobi nic pre tehule len bazen a to je az o 20,00 pre verejnost otvorene, to uz by som sa asi utopila keby som sla plavat o takom case. 😒
ale samozrejme som si naplanovala kadeco a zatial kysnem doma 😝

horalka777
4. máj 2010

pozerala som tie utorky o 18, to by som sa ku tebe rada pridala, lebo ja tiez kysnem, nema ma kto nakopnut 😝 sla by som aj dnes kludne, mm pride z roboty o 5, ked sa rozhodnem ist... nemam na teba kontakt, ale ak to este dnes stihnes citat, kludne sa pridaj 😉
V minulosti som tam bola na tehu-plavanie, to bolo super, ale teraz to fakt nestiham, ked mam malu akurat spiacu vtedy...

horalka777
4. máj 2010

tak som sa prekonala a zavolala tam a mali na dnes nahodou jedno storno, tak som sa este vmestila... 😅
ale nabuduce ocenim spolocnost 😉

O Macke ani ja neviem, bambiiiiii, ozvi saaaaaa!!!

letuskah
4. máj 2010

ok tak ja tam tento tyzden brnknem, ked uz ma nutis 😀 ja som este daka zabrzdena, stale si hovorim ze ved mam este kopu casu a za chvilu je tu september a to uz pojdem niekam inam a nie cvicit 😀

horalka777
5. máj 2010

tak som si vecer konecne dala do tela 😀 najprv sa mi zdalo, ze take lahke nyst, ale dnes rano sa mi to uz nezdalo 😅
Buduci utorok vecer uz mali plny... Ideme spolu o 2 tyzne??

letuskah
5. máj 2010

horalka, ano ideme, zavolam tam zajtra, snad zase nezabudnem 😝 nevies ako je to tam s parkovanim? by sme mohli ist autom ako panicky 😀

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

horalka777
6. máj 2010

no v tom case sa to tam na parkovisku trochen uvolnilo predvcerom 🙂 ale moc som si to nevsimala, lebo som bola via MHD 😅

letuskah
6. máj 2010

prvu navstevu spravim tiez via MHD, omrknem parkovanie lebo ja sadnem do auta len vtedy ked viem ze sa da v pohode zaparkovat 😀

tynushqa
7. máj 2010

Ahojte,
idete tuto sobotu niektora na akciu "Mila pre mamu"? ja by som velmi chcela ist ale MM bude asi v robote a samej sa mi nechce ☹

letuskah
7. máj 2010

ja som to mala v plane ale mm chce ist na Pajstun tak asi pojdeme tam lebo on by na milu nesiel
a to nie je v nedelu? ci ja som uz popletena?

horalka777
10. máj 2010

letus, uz si volala? 😉 bud.utorok o 18tej 😎

letuskah
10. máj 2010

slubujem ze zajtra zavolam, dako mi to vypadlo z hlavy... a o 17 nemozes? to asi nestihas co?

horalka777
10. máj 2010

to nestiha mm prist...

horalka777
11. máj 2010

no, tak ja som teraz volala a o tyzden uz maju plne terminy obe hodiny 😠 tak som sa rovno objednala o 2 tyzdne na siestu... letus, ty si sa tam este zmestila na bud.tyzden? Ak si este nevolala, objednaj sa rovno o 2 tyzne 😉

letuskah
11. máj 2010

horalka ja som tam prave volala a na 18.5. som sa objednala na 18 tak skus mozno sa im nieco uvolnilo a ze na dalsi tyzden sa mam priamo tam objednat

horalka777
11. máj 2010

No tak z toho som jelen. Ja som sa tam chcela objednat na cvicenie o tyzden hned po docviceni a uz nic volne nebolo ☹

letuskah
11. máj 2010

to maju divne, to aby sme sa rovno telefonicky objednali na cely mesiac dopredu 😅

horalka777
12. máj 2010

no ved...este ma napadlo, ci neuprednostnuju baby s permanentkami 😅 No, som zvedava, ci sa tam my dve niekedy stretneme. Budem skusat volat, ale take stastie ako som mala minule, ze sa uvolnilo miesto rovno v ten den, uz asi mat nebudem 😅

Bambi, co je s tebou??? Ved ty si tu bola stalica.. 😕

letuskah
12. máj 2010

ved skus tam zavolat, ja som bola pripravena ze ma odveli na nejaky dvadsiatkovy datum a ona hned ze buduci tyzden... mozno lakaju nove a potom permanentkove, ktovie aky maju system...snad sa stretneme 😅

bambi09
14. máj 2010

ahojte 🙂
dlllho som tu nebola,ťaháme z choroby do choroby,takže to máme doma "veselé",ale inak som ok 😅 😅
že leto,haha,taký máj,ty brďo,dnes som prikurovala ohrievačom,bola mi zima,ale to asi bude tým,že som chorá 😝 😝 😝
keď už budeme všetci ok,tak hádam aj nejaké stretko dáme,nie?? 🙂 😉 nech vidíme,ako vám -tehuľkám brušká rastú 😵 😵
tak sa držte a ozvem sa,keď budeme fit 🙂 😉

horalka777
15. máj 2010

no bambi, ale foto mas chic! 😎
Som rada, ze inak ok, tak sa rychlo vyliecte, nech vsetky bacily odidu vedno s dazdami.
P.S. Julovy odvoz stale plati...?

bambi09
17. máj 2010

horalka,dík,ale teraz vyzerám,ako zombík 😀 😀 😀 😀 😀
už je lepšie,dnes som konečne spala bez dusenia,aj keď skoro posediačky,ale po tých 6 litroch prieduškového čaju už bolo načase 😀 😀 😀 som chodila na WC,ako tehuľka,každých 15 min. 😅 😅 😅 😝
a odvoz platí,ak by sa niečo zmenilo,dám ti aspoň mesiac vopred vedieť,neboj 🙂 😉 síce dovolenka bude drahšia o 100 eur oproti minulému roku 😝 😝 😝 ale hádam niečo poriešime 🙄 🙄
a nám normálne dnes začali kúriť,však tu bola zima,ako v psinci,malá zas začala kýchať z tej zimy 😒 😒 😒 sme prikurovali ohrievačom,ale nechcem vidieť ten nedoplatok za elektriku 😝 😝 😝
tak nech ste všetci zdraví a nech aj to leto už konečne príde,posielam tam hore objednávku 😀 😀 😀

horalka777
18. máj 2010

Nevyzeras 😎

bambi09
18. máj 2010

hehe,ako vieš??? 😀 😀 😀 😀 no,pomaly sa vraciam do normálu,ale cítim sa ešte tak všelijako 😝 😝 😝

horalka777
20. máj 2010

V juli ta nabijeme pozitivnou energiou, to odplasi aj bacily, uvidis.

Letuska, najblizsie 3 utorky som objednana na siestu, dufam, ze ta aspon raz uvidim 😎