Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

bambi09
30. mar 2009

vitaj tessie,no pekne sa tu zbierame 😀 😀 😀
nam to ockovanie MUDr. odporucila odlozit,lebo mala ma problem so srdieckom a povinne ockovanie je uz samo osebe zataz,my mame dve davky 🙂 🙂 🙂 ze je to zas len biznis farmaceutickych spolocnosti... ☹ 😒 😠
asi na tom nieco bude,ale je dobre,ze je taka moznost...ockovanie

lasicka_
30. mar 2009

dakujem, tak potom povies ako to tam chodi 🙂 idem si lahnut, kym sa krpec zobudi...dobru noc baby 🙂

bambi09
30. mar 2009

chasencha,konecne si nas naslaaaa... 😀 😀 😀

chasencha
30. mar 2009

bambi noo to hej,ved som tu uz v kazdej teme,ako nejaky vtak si pripadam aj v blavackach 😀 😀 prides na to stretko?

sarianah
30. mar 2009

..nam tiez lekarka odporucila ockovanie proti pneumokokom odlozit, lebo teraz by ho musela ockovat na 3 krat, od 7. mesiaca uz len 2 krat..
..to plavanie je super, len je to daleko a my bez afta sa tam nedostaneme, tak vam aspon zavidime.. ☹
Fuuuha uz je tolko hodin, utekam spat..

bambi09
30. mar 2009

a ja tu este strasim,chasencha,aj ja som vo viacerych temach 😀 😀 😀
a na to plavanie my tiez moc nemooozeme,ja mam z vody fobiu,auto ma manzel v praci,ja vodicak nemam a momentalne by sme asi na to nemali money ☹ 😒 ☹
tak nech sa vam dobre plava 🙂 🙂 🙂
idem aj ja hajat,len mi mala hucala,tak vypinam NB a letim k nej...papa 🙂

chasencha
31. mar 2009

bambi ved divam sa na cas a ci zle vidim 😀 😀 😀 😀 to prave ema plakala,tie hnusne zuby,uz aby to bolo za nmai,skoro celu noc spala s nami v posteli 🙄
sarianah aj pre nas je to daleko ale budem tam chodit s kamoskou a ona ma velke auto,tak to je moje jednia zachrana 🙂

horalka777
31. mar 2009

jeeej, aj ja som z Veternicovej 🙂
letuskah, kde pri lese? Aj my sme pri lese 😎

sarianah
31. mar 2009

chasencha
..to mas super s tou kamoskou, tak si to uzite a daj potom vediet ako to tam prebieha 🙂

..ja som na Majernikovej, pri Bille..najblizsie ku mne bude asi lasicka, ked pride, ze..

lasicka_
31. mar 2009

sarianah 🙂
ved ani mi nemame auto, ani z peniazmi to nie je bohvieco, ale chcela by som vyskusat...

sarianah
31. mar 2009

lasicka..tak Ta uz cakam 🙂..
..my auto mame, ale muz s nim chodi do roboty..ja vodicak mam, len auto nie..tak z plavania nic nebude, co uz..

lasicka_
31. mar 2009

sarianah ok 😉 a ako sa ma Kristianko?babo bolo planovane alebo sa prihodilo? 🙂 pochadzas z BA alebo tiez pristahovana?napis nieco o sebe (mozes aj do IP ak nechces takto verejne 😉 )

horalka777
31. mar 2009

sari, mame to k tebe viacere blizko, len nech sa uz otepli.. mimochodom, prave idem do billy 😀

sarianah
31. mar 2009

..super super baby, tak ked uz bude konecne pekne, tak mozme spachat nejake spolocne stretko.. 😉

horalka
..Ti z okna zakyvam 😀 ..

horalka777
31. mar 2009

😉

sarianah
31. mar 2009

lasicka
..Kristianko konecne zaspal, bol nejaky mrncavy, nevedel co so sebou..ale da pol hodinku a zas je culy ze az, tak utekam rychlo varit..
Babeno bolo planovane a uz nedockavo ocakavane 🙂..som z Ba, vlastne som uz byvala tusim v kazdej mestskej casti v Ba..v Dubravke, v Petrzke, v Jarovciach a teraz uz treti rok tu na DD..uvidim ako to bude pokracovat 😀..

lasicka_
31. mar 2009

😉

lasicka_
31. mar 2009

takze pozdravujem vsetky babatka z DD a ideme na prechadzku kym je ako-tak pekne... 😎

letuskah
31. mar 2009

horalka na 22 byvame, to je inak sranda ze sa mozno obchadzame ani o tom nevieme 😀
my uz sme z prechadzky, vyzimeni, ale uz je to lepsie ako sneh a mrazy 🙂

horalka777
31. mar 2009

letus, tak to sme hned oproti, my sme 27 🙂
😅 je tu este niekto z Veternicovej? Mozeme si zalozit pomaly ulicne MC 🙂

horalka777
31. mar 2009

inak ten serial s toaletakom v Tvojom albume je super 😀

bambi09
31. mar 2009

ahojte,no vidite,ja som zase mimo ☹ ☹ ☹
ja som pristahovana,zijem tu uz cca 9 rokov
a dnes mam teda skvely den,som seknuta a nemozem sa ohybat,ked sa ohnem,tak mam pocit,ze ma vrazdia,noz v chrbte...auuuu ☹ ☹ ☹
a to mame doma masinku konecne a vecer som chcela slapat 😠
chasencha,ja byvam na H.Melickovej 26,ale o opravarovi som tu nepocula 😀 😀 😀
ale to asi len preto,ze som nehladala...ale nasla si,ze??

bubatenko
31. mar 2009

ahojte,

môžem sa pridať do klubu DD 😉
My bývame na Fullu 🙂
Inak som čítala, že hladáte plávanie pre deti, tak jedno perfektné centrum je na Záhradnickej, bola som tam, ked som bola tehotná s kamoškou a jej synom a majú kurzy už od 3 mesiacov 😉

chasencha
31. mar 2009

bambi hej nasla,on je na hany melickovej 10 🙂
ahoj bubatenko 🙂 vitaj 🙂

bambi09
31. mar 2009

ahoj bubatenko,vitaj 🙂 🙂 🙂
chcem sa spytat,ako je mozne,ze mne neukazuje pri Katke tyzdne a tebe ano,nasa bude mat rok a 3 tyzdne v nedelu ☹ ☹ ☹
kolko nas tu je,urcite sa miname,obzerame kociky 😀 😀 😀 a ani o sebe nevieme,zvlastne 🙂

lasicka_
31. mar 2009

ahojte tak sme uz prisli z prechadzky...ten moj je taky hladny stale, nikdy nema dost 😒 ale pribera poriadne...
ahoj bubatenko 🙂 a budes chodit aj teraz plavat?
bambi to chce masaz 😉

chasencha
31. mar 2009

bambi od roka to uz tyzdne neukazuje 🙂 tak tak kolko krat kukam po tvarach ci naaahodou nepoznam ale skor nie 😀

sarianah
31. mar 2009

lasicka aj u nas to tak bolo.. maly kazde 2 hodiny spustil, ze je hladny, presny jak hodinky 😀 ..teraz je to ako kedy, niekedy je hladny po 2 hodinach, niekedy po 3, ako si na to spomenie..
..a kolko Matko vazi?

lasicka_
31. mar 2009

sarianah ked sa narodil 2500, teraz 6kg 😅