Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

bambi09
3. apr 2009

ale po Velkej noci sa rada stretnem,tiez nikoho nepoznam 🙂 🙂 😉

sarianah
3. apr 2009

..sorry nie ztalenkom, ale bubatenko 😀 ..blbe notebooky, dotknes sa palcom tej aktivnej plochy, akoze "mysi" a hned si inde..

lasicka_
4. apr 2009

caute kocky!co sa vsetky slnite? 😎

sarianah
4. apr 2009

..ale nie, vsetky isli volit.. 🙂

lasicka_
4. apr 2009

jaaj 😉 my sme boli s matkom tiez 😉

bambi09
4. apr 2009

lasicka,ze sa ukazes... 😀

bambi09
4. apr 2009

my sme boli na Zeleznej studnicke,bolo naaadherneee pocasie a super,mala nam zaspala v aute,tak tu haja v bunde oblecena,len som ju vyzula a ciapocku dala dole,je meghalt 😀 😀 😀 😝
a mne oci klipkaju,som opita cerstvym vzduchom 😝 😝 😝

lasicka_
4. apr 2009

bambi tak my sme si boli tiez vychutnavat krasny den... 🙂

bambi09
4. apr 2009

tak to verim,dnes by bol hriech neist von s detmi...aj ked mi zostalo vysavanie na zajtra,fnuk... 😝 ☹ 😉

lasicka_
4. apr 2009

bambi a co volit si nebola? 😀

lasicka_
4. apr 2009

inak kam sa chodi na DD volit?

chasencha
4. apr 2009

macka kasli na vysavanie,to pocka ale toto pocasie nie 😀 😀 😀

bambi09
4. apr 2009

lasicka,nie,volim,ak mam koho...sorry 😒 😖 ☹
chasencha,aj ja hovorim,bordel pockaaaa,slnko nie... 😀 😀 😀
myslim,ze na L.Saru sa voli?ci aj v inych skolach???

chasencha
4. apr 2009

inak dnes podvecer som bola s emou na dlhacoch na kofolke na terase pri bille 🙂

bambi09
4. apr 2009

kofolku sme mali aj myyyy,na zeleznej,mnaaaam 😀 😀 😀

lasicka_
4. apr 2009

tak sa hadam na tej kofolke pri bille stretneme viacere, aj s krpcami 😉

sarianah
4. apr 2009

..na dlhacoch sa voli na ZS Majernikova..

..tak my sme dneska boli asi vsade kde sa dalo..najprv som bola v auparku kupit malemu nejake nove handry, ked sa tak rychlo oteplilo, nemala som mu uz co obliect, lebo vsetko mal teple, muzo kocikoval v sade janka krala, potom sme isli na volby a potom do Zichiho palaca gratulovat kolegyni na svadbu..no som utahana jak kon, utekam hajat..tak dobru..

letuskah
5. apr 2009

ahojte
my sme boli tiez vybehnuti cely vikend, prelizli sme snad vsetky ihriska a smykali sa na vsetkych smyklavkach.
dnes sme boli na babkovom predstaveni v dome kultury na molecovej, boli ste niektora? vrele odporucam, malemu sa hrozne pacilo, som sa bala ze neobsedi ale bolo super 🙂

tessie
5. apr 2009

ahojte, tak som tu len na skok... zajtra je stretko o 13:00 pred kotolom... nastala zmena času. Dúfam, že sa tam stretneme viaceré 😉

lasicka_
6. apr 2009

ahojte!ake bolo stretko?

bambi09
6. apr 2009

lasicka,ty de sa tulas??? 😀 😀 😀
stretko neviem,nebola som,my mame perne 3 dni,vo stvrtok cestujeme a mam este tooolko roboty doma,ze ach jaj...snad nabuduce,aj ked my s nasim rezimom stihame az tak po 15-tej poobede 😝 😝 😝

chasencha
6. apr 2009

baby caute konecne sme doma,boi sme dnes okrem ineho aj na klbikoch...a akoze moja doktorka mi nevie povedat ze sa tam treba objednavat???v ziline sa nemuselo tak som sinemyslela ze tu ano...a este truuuba mi dala vymenny listok od nasej byvalej doktorky zo settembra,zdalo sa mi to divne ale hovorim si hadam vie co robi a H...O...boze nervy nenormalne mam a u ortopeda mi ju teda prezreli,vsetko je ok ale musela som nechat zalohu 50 eur za to ze im zajtra donesiem vymenny listok od eminej doktorky.....ako mozu toto vlastne urobit?????najprv si pytala 20 eur a ja jej hovorim ze mam len 50 a ona ze to je v pohode....a nezaujimalo ju ci ich potrebujem alebo co...ale bola som z toho taka mimo ze som sa ani neozvala....ale zajtra poviem tej nasej pediatricke ze co a ko sa ma,nech si ma nezela aby som ja taketo soky a trapnosti kvoli nej zazivala... 🙄 🙄

bambi09
6. apr 2009

kati,aku MUDr. to mas???preboha,ze 50 euro!!!!
ta doki je inak OK??? a bola si v Karlovke na poliklinike??my ano a nebola som dajaka happy z toho,ale boli sme len 2x,vdakabohu,nabuduce radsej kramare asi,ci to vsade je taky pristup??? 😠 😠

chasencha
6. apr 2009

mackato bola ortopedia... 😒 a moja dokina sa vola Rohalova ale asi j fakt zmenim...ma nenormalne nasr..la...zajtra jej dufam ze nebudem kricat do tvare 😀
a inak na stretku bolo fajne,ema sice stale vymyslala chcela chodit kade tade len nie v kociku ale inak parada,mam aj fotky tak neviem ci si ich vlozim do albumu ja alebo urobim novy nick ze "dlhediely" a tam to vycapim hmm?

bambi09
6. apr 2009

kati,daj fotky,mozes dat DD 😀 😀
aj my sme boli na klbiky,ale ci si bola v Karlovke,alebo inde,lebo z Karlovky som teda nemala dobry pocit z toho vysetrenia... 😝 😝 😝

dlhediely
6. apr 2009

hej hej karlovka poliklinika a ked mam vymenny listok mozem hocikde v meste ist na vysetrenie???

tu su tie fotky 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

pridavat fotky mozete ked sa prihlasite pod nickom dlhediely a heslo je dlhediely 🙂

lasicka_
6. apr 2009

bambi kde sa tulam?no uzivam si slniecko 😎 teraz tu tak hrmi, ze sa az bojim 😖 😀
chasencha dnes su niektori doktori uplne od veci...

bambi09
6. apr 2009

lasicka,aj ja som si,ale dnes som grogy 😀 😝 😀
a Kati,neviem,nas MUDr,poslala do Karlovky,tak sme sli,je to tam take...eee 😠 😒 😖
neviem,ci inde je to lepsie,najlepsie,ked nikam nemusis,lebo sa clovek len rozculi a je sklamany...a vymen MUDr., nech je rada,ze ju nenakopes 😀 😀 😝

chasencha
6. apr 2009

maci ale vies vymen mudr.len z kazdej strany pocujem ze tato je zla henta je zla...a tato je dobra v tom ze ju mam 5 minut z domu 😠 uvidime co sa z toho vyvinie 😀
lasicka a tych doktorov je cim dalej tym viac 😝

letuskah
6. apr 2009

ahojte, my sme tiez boli v karlovke na klbikoch, mudr nas tam poslala, dala nam na vyber dvoch doktorov tak sme sli k tomu kam sme sa skor dovolali. a celkom v pohode aj ked sa tvarili akoby sa jednalo o super dolezitu a smrtelne nebezpecnu operaciu...

som kuk fotky, podla kocikov by som vas teoreticky mohla spoznat na ulici, nam tiez stretko nehrozi o 13 ale az po 15. dnes dietatko tahalo az do 15,30 tak my asi skor na vecernu kofolu 😀