Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

marmete
14. feb 2013

@cieficka Konečnú veľmi dobre poznám, prechádzala som tadiaľ denne do práce 😀 aj tú asfaltku, ale s kočíkom ešte nie, iba s bicyklom, tak verím, že malý cestu prežije, hlavne smerom späť, keď bude dole hlavou 😀 pozerala som chodníky, bieda, to na piatok nevyzerá, možno ten budúci 😒 Tento rok teda zima vyšla, decká majú radosť, rodička starosť...užite si návštevu a ozvem sa, verím, že čoskoro 😉 pekný deň aj tebe prajem.

alis434
16. feb 2013

@marmete ahojte, ak by vam to nevadilo rada by som sa k vam aj ja pridala, pokocikovala a pokecala. Byvam pri kaskadach a tiez chodievam aj do toho parku, tak mozno z videnia sa pohname. Snad to vyjde 😉

marmete
17. feb 2013

@alis434 Ahoj, jasné, že nie. Teda môžem písať iba za seba, ale predpokladám, že ani @cieficka nebude proti, čím viac sa nás bude poznať, tým lepšíe 😉 A je možné, že sme sa už niekedy videli. Zajtra mám v pláne vybehnúť, tak ak uvidíš kočík béžovo oranžovo vzorovaný, tak ma kľudne oslov 😀

cieficka
18. feb 2013

ahojte kocky😉 jej tak super, tesim sa, ze nas je este viac. Je mozne, ze naozaj chodime vsetky okolo seba🙂 co sa tyka stretnutia, tak ja neviem dokedy tu budem mat tento tyzden navstevu, tak najneskor buduci by som sa k Vam pridala. No ak dnes pojdem okolo a uvidim oranzovo-bezovy kocik a pozdravi sa kocik modro-cierny, tak sme to my😉 pekny den a prijemne kocikovanie😉

alis434
18. feb 2013

Ja chodievam pravidelne kazdy den okolo druhej von ale mala zacala byt z niecoho nervna a este som neprisla na dovod takze chodim len vtedy ked viem ze to bude ok inac by mi celu prechadzku prevrieskala a to si neuzijeme ani jedna z nas 🙂 ale my mame cierno tyrkysovy a trosku zelenkavy kocik trojkolku

marmete
18. feb 2013

@cieficka
@alis434
Tak baby, dnes som teda stretla kvantum sólo mamičiek, len som si tak tipovala, že ktorá z vás to bude :D len som išla iné trasy z dôvodu, že nie všade sa dá kočíkom prejsť, ale pozitívna správa je, že sneh sa topí :D tak verím, že čoskoro sa vidíme a môžeme vytvoriť kočíkový gang :D

alis434
18. feb 2013

@marmete @cieficka tak toto iste som chcela napisat aj ja, dnes som bola od pol tretej do pol piatej vonku a tiez som postretavala vela solo mamiciek no ja taka nesmela dusicka som sa neprihovorila ku ziadnej 🙂 a tiez som presla vsetky odhrabane chodniky niekolkokrat.......smer kresankova, pribisova, namesticko pri bille a tak dokolecka, no budem sa tesit ked sa stretneme, pokecame a sprijemnime si kocikovanie

cieficka
19. feb 2013

jej kocky, tak my sme sa vcera pre zmenu brodili az dole do Lidla a zajtra ten smer budeme absolvovat znovu, kedze idem dole na polikliniku doobeda. Nasa navsteva sa natiahla na cely tyzden, no ked pojdeme nahodou okolo, tak si budem vsimat usmievave maminky😉 teda ja sa snazim patrit k tym, tak mozno sme sa uz aj na seba usmiali. Kazdopadnevsa tesim

cieficka
19. feb 2013

na stretnutie😉 hadam coskoro. Papa a dobru noc, dufam, ze Vam drobci dopraju spanok, ten nas mal vcera diskoteku celu noc:-P

marmete
20. feb 2013

@cieficka Ahoj, pekne si si zašportovala 😀 a ešte aj zašportuješ, keď vidím čo to opäť padá... a neviem či nejakú usmievavú maminu stretneš pri tom padaní snehu do tváre 😀
Jáj, snáď túto noc to bolo lepšie a čo sa mu deje, že vás takto trápi?

dzudka
16. máj 2013

@heju11
@bambi09
Ahojte pozyvam do rodinneho Centra Dlhacik na Dlhych Dieloch http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball teraz od pondelka novy kurz pre deticky a mamicky.

dzudka
28. máj 2013

@marmete
@cieficka
@alis434
@heju11
@bambi09
Ahojte pozyvam na Tento piatok 31.5.2013 od 9.30 na stretnutie maminiek s babetkami (Baby stretnutie )
v rodinnom centre Dlhacik v ZS Majernikova vchod zo skolskeho ihriska.
😉 www.dlhacik.sk

alis434
28. máj 2013

Ja by som moc rada prisla no casovo nam to vobec nevyhovuje lebo u nas sa chodieva medzi pol desiatou a desiatou akurat spinkat 😔

ankakkk
10. aug 2013

ahoj 🙂 aj ja hladam kamosku, byvam v Devine a mam 7mesacnu dcerku...

zuzanawll
13. dec 2013

Pre inspiraciu kam chodit kocikovat: https://www.facebook.com/pages/Na-kolieskach/66...

deni0012
27. dec 2013

je tu este niekto na kocikovanie s dietatkom od jedneho roka?

zuzanawll
12. jan 2014

Ahojte, pre inspiraciu, kam chodit kocikovat: https://www.facebook.com/pages/Na-kolieskach/66...

dzudka
30. mar 2014

@alis434
@deni0012
@zuzanawll
@ankakkk
@marmete
@cieficka
Pozyvam do Dlhacika www.dlhacik.sk

Ahojte tak znova teraz vas pozyvam na cvicenie pre deticky na fit loptach jedna skupinka od 5 mes 9.15 .-10.00 a druha skupinka od 10.00 -10.45 je do 2 r. Este maju volne miesta mozete sa dohlasit kazdy pondelok 6 t kurz teraz od 31.3. 2014

plus pozyvam na cvicenie pre zeny - mamy kazdy pondelok od 18.00 -19.00 mix pilates bodywork fit lopty
Pozdravujem

besame
25. nov 2014

Ahojte, nasla by sa mamicka na kocikovanie a pokec na Dlhych Dieloch? Ja byvam na Kresankovej. Nepoznam tu ziadnu mamicku s ktorou by som mohla kocikovat. Mam mesacne babatko.

dzudka
9. sep 2015
nikaluk
11. okt 2016

Ahojte. Nasla by sa nejaka mamina na kocikovanie? Moj drobec ma mesiac. Byvam pri Terne. Zatial chodim poobede kolo tretej ked sa zobudi a napapa, ale planujem mozno chodit viac doobedu.

tealc
2. nov 2016

@nikaluk ahoj. Ja mam 3,5 mesacnu dcerku a byvam blizko kostola. Kludne sa mozeme dohodnut niekedy na spolocne kocikovanie 🙂

pampulienka
18. máj 2017

@tealc
@nikaluk ahojte,pozeram ze vy ste posledne v teme co zodpoveda vekovo aj mojej malej😃momentalne 9,5 mesiaca.uz ste sa stretli?viem,ubehla nejaka doba od posledneho prispevku ale tak nikdy nie je neskoro 😉my sme kusok od terna a rodicia fullu😀

nikaluk
19. máj 2017

@pampulienka
Ahoj. Ano stretli sme sa. Ak chces napis a mozme sa stretnut niekedy.
Maly ma 8 mesiacov a par dni...

jenne
4. jún 2017

Ahojte. Nenajde sa tu niekto na spolocne kocikovanie po dlhych dieloch? Dcera bude mat 6 tyzdnov, tak najlepsie niekto s babom v podobnom veku 🙂 dakujem