Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

lasicka_
3. sep 2009

ahoj sarianah idem kuknut 😉

bambi09
3. sep 2009

ahojte 🙂
my sme zas boli rozlietaní,po návrate sme riešili haváriu vodovodných ventilov-to poteší 😝 😝 😅 ,dnes návšteva,tak už hádam bude na chvíľu kľud 😀 😀
letuskah,nafotili sme nosič aj s nosením na chrbte,pošlem fotky čím skôr,sľubujem 😝 😝 😝 😅
a stretko??kedy??kde??ak bude pekne,prídeme 🙂 😉

letuskah
4. sep 2009

bambi to zas nie je take nutne, len som bola zvedava ako to vyzera "nazivo" ved ked sa ti bude chciet posli, ked nie nevadi 😉

bambi09
7. sep 2009

letuskah,mail odoslaný,dúfam,že dorazí, 🙂 🙂 😉

horalka777
15. sep 2009

No ako ste na tom aktualne? Stretneme sa? Za chvilku nam zacnu jesenne dazde... 😅

bambi09
18. sep 2009

zapadáme prachom 😀 😀 😀
my sme boli 4 dni v Prahe,dobre bolo,ale už fakt stačilo cestovania 😅 😅 😅
dáme teda stretko??my sme aktuálne soplíkatí,malá má nádchu,ale budúci týždeň už hádam bude ok

novinka
20. sep 2009
flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalka777
21. sep 2009

tak tak, na zaprasenu temu je jediny liek - vziat metlu a riadne pozametat 😉

utorok 15:00 pri kostole, kto este neklikol na link.
To jest zajtra 🙂

letuskah
22. sep 2009

no nam to dako nevyslo dnes kedze sa nam nepodarilo vyhrabat von 😔 snad nabuduce

bambi09
23. sep 2009

ani nám to nevyšlo,mali sme milú návštevu a nemilé choroby nás prenasledujú,tak sorry kočky,ale nabudúce sa veľmi teším na všetky 🙂 🙂 🙂 ako sa inak máte???ja už som konečne dozavárala,ale doma je vždy čo robiť,počasie nádherné a my soplíme,jak za ligu 😀 😀 mladý má dokonca ulieváreň zo školy,čiže PN a ATB 😝 😝
dúfam,že vy ste všetky zdravé aj s detičkami,máme krásnu jeseň,tak nech to vydrží dlllho 🙂 🙂 🙂

tynushqa
23. sep 2009

Ahojte,
co ste vcera neprisli?
a co zajtra? nechceli by ste ist do liscieho udolia sa prejst? 🙂

Letusah videla som tvoj nosic v albume, je kraasny aj my by sme chceli, satka nam uz nie je az taka pohodlna... nemohla by si poslat predlohu na sitie??? 😀 a latku a vypln aku davas???

tynushqa
23. sep 2009

Aha uz som si vsimla ten link 😉

letuskah
24. sep 2009

tynushqa 🙂 kupili sme latku v IKEA mali na nu dokonca zlavu tak to ani nevyslo vela, taka potahova hruba, a vypln je vatelin, len uz teraz by som telo nosica spravila o cca 10 cm vyssie, na velke dieta ako je Kubko je to dost male 😉 inak je to velmi jednoduche a podla toho navodu sa nepomyslis ani keby si chcela, ved keby daco poradim 😉

horalka777
7. okt 2009

No baby, take babie leto a tu je mrtvo?
Nedame zasa nejaky les? Uz nie su komare 😉

bambi09
19. okt 2009

horalka,vy už máte rôčik 🙂 🙂 🙂 som až teraz nakukla a čo nevidííím???tak gratulujemeeeee a všetko naj,naj prajeme Blanke do ďalších krásnych rôčkov 😵 😵 😵
a ostatné ako??dajako to tu spíííííííí,žeby zimný spánok??na to sú medvede, nie Dlhodielčanky 😀 😀 😀

horalka777
20. okt 2009

no bambi, uz som sa bala, ze pisem sama sebe - sak to by som sa radsej so sebou porozpravala a nenicila si oci a chrbat pri kompe 😅

kde ste vsetky, haaaa? Aj vonku vidim menej ludi, ci to zasa spavame opacne, ako vsetci ostatni..? 😕

chasencha
20. okt 2009

caute,mam otazku na horalku 🙂ty si naaaahodou nehrala v slacikovom subore teraz v superstar???alebo sa mylim? 🙂

horalka777
20. okt 2009

cela ja, ze? 😀

chasencha
20. okt 2009

ale bola si to ty ze? 😀

horalka777
21. okt 2009

ja neviem, vraj to bol nejaky chlapec, vravel Habera... 😀

letuskah
22. okt 2009

my mame na dlhych dieloch hviezdu???? musime dat stretko kvoli autogramom 😵 😵 😵
baby ja som bola mesiac na cestach, najskor s malym u svokrovcoch na vychode, potom u nasich na zahori a neviete si predstavit ako som rada ze som zase tu na tom nasom skvelom sidlisku, medzi znamimi panelakmi, v byte kde pocut vsetko ale hlavne ze som konecne doma 🙂

bambi09
22. okt 2009

letuskah 😀 😀 😀 😀 😀 nebodaj sa Ti cnelo?? 😀 😀 😅 tak vitaj "doma" 😀
horalkaaaa a ty čo si takááá skromnáááá???háááá?? 😅 aj ja sceeem autográáám 😀 😀 😀 a teda my chodievame hore do lesa,len ma v sobotu tak vyfúkalo,že mám teraz problém s dutinami,tak liečim,aby sme mohli chodiť častejšie,kde bývaš??hodím kamienok do okna a môžeme ísť spolu,len my chodíme tak,že tri kroky vpred a dva späť,malá vždy mení smer 😀 😀 😀

horalka777
22. okt 2009

aj my sme zacali chodit bez kocika a je to zatial 3 kroky tam a 8 onam a 4 dolava a 10 doprava - podla toho, kde je aky kanal, kde su ake smeti a odpadky a listy a spaky a....
bambi, ak sa nebojis, ze nedojdeme do nijakeho ciela, tak sa niekedy dohodneme.

Sak dojdite viacere, donesiem si centrofixku na podpisy 😎 😝 😀

letuskah
23. okt 2009

ja sa hlasim do lesa, my zas stojime pri kazdom pni a musim nan vyliezt, sadnut si, posrobovat, pripadne vhodnym kuskom dreva nastartovat, ale ked sme sami tak sa taha prec z lesa, tak ak pojdeme viacere radi sa pridame

bambi dakujem 😀 je to neuveritelne ale cnelo sa mi, ale mozno mi chybal viac ten nas stereotyp ako sidlisko ale sidlisko k tomu stereotypu patri 😅

novinka
23. okt 2009

jee, holkyyy....bez kočíka...aj ja chceeem ale ešte krpec nechodí 😢 kurnik ale kde napráskam tých milión vecí čo "potrebujeme"?
a nechodíte niektorá do Klbka? teda okrem Lasičky, tú som tam už stretla. mne sa tam moc páči 🙂

chasencha
23. okt 2009

novinka nechodime alôe chceme,len nevieme kde to presne je a kedy tam mozeme prist,lebo su vyhradene casy pre take male deti nie???

letuskah
23. okt 2009

novinka ja som chodila minuly rok teraz som este nemala cas ale tiaz sa tam zasijeme ked bude hnusne

chasencha, stoji tam jeden z tych novych autobusov 35 alebo 135, a maju doobeda od 9-12 hernu tak vtedy sa tam da ist ale neni vyhradene pre urcite vekove skupiny www.klbko.sk

bambi09
23. okt 2009

tak do Klbka by sme aj my radi,uvidíme 😉 a do lesa môžeme aj v skupinke,aspoň sa nebudeme báť 😀
letuskah,ja Ťa chápem,ja sa tiež teším z ciest domov a z domu na cesty 😉
novinka,ruksak to istí,ja chodím vpredu nosič-vzadu ruksak-dvojitá indiánska babička a od zeme ma nevidno 😀 😀
Kati,bacha na Karla Vlacha,nie že ma zrazíš na prechode 😀 😀 😉 držím palce a teším sa na profi rady 🙂 😉
horalka,kúpim Ti zlatú fixku,pozrela som si o v archíve a fakt,je to naša horalka,máme celebritu 😵 😵

novinka
25. okt 2009

Katka tam je viac miestnosti a mensie deti su zvlast. teda nie je tam take prisne, mozes ist kde chces ale byva to tak. prvy vstup mas zdarma a my so Zumkou ideme v utorok, pridas sa? ak chces, napisem Ti v IP kde by sme sa mohli stretnut. nie je to daleko, len zasite. ja som chodila okolo skoro kazdy den a nevidela som to, hoci som z netu poznala fotky 😀