Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
11. nov 2009

mna prehodili k mariničovej,ta je v tej poliklinike na dlhacoch na hany meličkovej,predtym som mala bombarovu ale zrusila si ordinaciu... 🙄

bambi09
14. nov 2009

ahojte 🙂
jééé,Katka,aká fotka,kde si Ty?? 😅
letuskah,ja mám kartu v šuflíku doma 😔 ale chystám sa k MUDr.Sládekovej,len či ma vezme 😅
Tarinovú mi nespomínajte,od nej som odišla,hrôza 😠

letuskah
15. nov 2009

bambi to si ako moj muz, tiez funguje s kartou v sufliku 😀

bambi09
15. nov 2009

letuskah,no,ale už sa chcem polepšiť 😀 😀 😅

chasencha
15. nov 2009

macka na fotke som ja 🙂 zmenila som farbu vlasov 😝 😵

bambi09
16. nov 2009

Katka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 prečo???nie žeby si sa mi nepáčila,ale... 😕
aby som Ťa spoznala,keď Ťa stretnem na Dlháčoch 😀 😀 😀 😀 😀

horalka777
23. nov 2009

tu to zije, kurnik 😀

bambi09
24. nov 2009

horalka,tu to skôr kape 😀 😀 😀 😀
u nás nič nového-len sme chorí 😝 😝 😝 a lezú nám stoličky 🙄 🙄

horalka777
25. nov 2009

no my sme tiez prvy krat chori, teda len mala, takze vsetky seansy odkladame na neurcito..
Stve ma to, lebo je krasne, ako na potvoru. V taky den ako je dnesny (to co je, jar??) by sme inak boli vonku aj pol dna... ☹

bambi09
25. nov 2009

no,máš pravdu,nech radšej mrzne a bacily vykapú,u nás sme aktuálne chorí ja a muž 😝 😝 😝

horalka777
3. dec 2009

my sme uz ok, tak presuvam temu na december 🙂
Ako sa mate vsetky? Zijete?

Mame krasne poooočo, idealne na hru v lese. Mohla by sa volat - traf domov a vyhraj 😀 Momentalne vidim z okna same mlieko, aj vy?

tynushqa
3. dec 2009

AHojte,
dlho som tu nezavítala. Ako sa všetky máte? no počko je zaujímavé a pravdu povediac sa mi ani nechce chodiť von 😉 Ale malá je doma zlá ako 100 čertov...
Baby aj vaše deťúrence okolo roka začali tak vymýšľať? Bianka bola kľudné a tiché bábätko teraz sa to úplne otočilo. Všetko si vydobíja plačom, je hrozne rozcitlivená, chvíľu sa smeje a chvíľu plače, dokonca sa už hodila aj o zem, zaspávanie je katastrofa, v noci sa budíme každú hodinu 😨 a to mi vedela spať celú noc... ja už neviem čo sa to s ňou deje ☹

bambi09
4. dec 2009

ahojte 🙂
horalka,dúfam,že ste už ok zdravotne,my sme sa vystriedali doma s chorobou všetci,mladý má ešte nejakú pliagu v hrdle-zajtra(teda už dnes 😅 😅 ) budú výsledky výterov,tak uvidíme...počasie je "zaujímavé",ale keď sa dá,ideme aspoň na chvíľu von,malá to potrebuje 😝 😝 aspoň že sa už schladilo-veď je december 😕 😕 😕
tynushqa,to,čo popisuješ je úúúplne normálne u väščiny detí-hovorí sa tomu prvé obdobie vzdoru,asi som ťa nepotešila,ale máte doma malú osobnosť a jediné,čo sa dá robiť je vydržať to,obrniť sa obrovskou dávkou lásky a trpezlivosti a zas bude dobre 😀 😀 😀 s takým malým dieťatkom je ťažké sa na niečom"dohodnúť" či vyjednávať,ale ako bude staršia,bude sa dať,neboj,nebude to trvať až tak dlho 😅 😅
veľa zdaru 😉
a čo ostatné maminky??čo máte nové???

horalka777
4. dec 2009

tynus, my mame obdobie vzdoru uz hezky dlouho, tak neboj, nie je to nic vynimocne 😉

letuskah
8. dec 2009

tynush nam to zacalo trochu neskor a uplne sa rozvinulo ked mal dva roky ale aspon sa snim da dohodnut, teda vydierat v pravom zmysle slova 😒 ale pevne verim ze kym bude mat vlastne deti tak ho to prejde 😀 😀
inak mne sa tiez nechce chodit von ale chodim kvoli Kubkovi

letuskah
11. dec 2009

take dokonale sidlisko a stale sme hlboko dole,
my sme boli chori, zase, obaja, tak uz pevne verim ze to skoncilo a ze vianoce prezijeme s cistym nosom a bez bolesti zaludka 😝

horalka777
12. dec 2009

tak tak, vytiahnem nas vyssie. Po zajtrajsku mozem zasa rozdavat podpisy 😎 tak ak mate zaujem, hybaaaaj dakedy na vychadzku smerom ku nam 😉

Vsetkym prajem hlavne pevne zdravie a co najmenej zbytocneho stresu!

letuskah
14. dec 2009

no a ja som akurat vcera prepinala ze aka somarina, nebudem to pozerat 😀 ale pre podpis si pridem 😵

novinka
17. dec 2009

jeej, Horalka zasa hviezdi? tak to asi zapnem, aj ked je ta sutaz pre mna nezaujimava. 😉
pockajteee...tusim to uz skoncilo, nie? nejak o tom uz nepocujem...hmmm...dosla som neskoro
Tynus neboooj holka jak pride tak aj odide, ani sa nenazdas, aj my sme to prekonali 🙂
holky ja sa chcem opytat ci nepoznate z Dielov dievcatko DANIHELOVA ADRIANA ma asi 6r. rodicia sa pravdepodobne volaju Janka a Martin. stratila kabelku a nenasla som tam nic konkretnejsie... ☹ keby nieco, napiste mi do IP.

horalka777
17. dec 2009

baby, ja som len srandovala, ale ved ak chcete, podpisat sa viem 😀 Hrali sme veru, hrali, ale uz sme dohrali.

Novinka, ja sa furt divam na tvoju fotku v pase, ale vobec sa mi tam nejak nepodobas...si na nej vobec ty? Slavko uz ma rok, to to leti... To si sama piekla aj zdobila - tu tortu?? Fiha.. a Danihelovu Adrianu veru nepoznam..

novinka
21. dec 2009

Horalka porovnaj aj udaje o bydlisku a dietati, je to podobne. bolo to fotene davnejsie. yo, tortu som piekla aj zdobila, islo mi to pri Slavkovi ako v lete na saniach 😀
holky pekne sviatky vam prajem, ja sem dovtedy uz asi nepridem lebo ma straaasne vela roboty a zajtra cestujeme.
ho ho hó, veselé Vianocéééé!!! 🙂

bambi09
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do vašich srdiečok štastie sadá,
zabudnite na bolesť a starosti
a prežite ďaľší rok v láske a radosti.

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v Novom roku
iba slzy šťastia v oku.

Šťastný Nový rok 2010
veľa lásky, zdravia a splnených snov
vám všetkým zo srdca želajú Bambiovci 😀 😵 😵 😵 😵

horalka,malá je prenádherný anjelik,máte super fotky 🙂 🙂 😉 a hádam už sa raz aj do toho nášho lesa spolu vyberieme v roku 2010 😀 😀 😀
novinka,aj mne si nejaká divná na tej fotke,čo sa porobilo?? 😕 😕 😕nechápem 😅

horalka777
4. jan 2010

Ahojte Dlhodielcanky a ostatne spriaznene duse, zelam vam krasny 2010 a nech to tu trochu spolu roztocime, bo sme nejaky prispati 😀

Bambi krasne prianie (a diiik) 😵

bambi09
4. jan 2010

horalka,konečne živá duša 😅 😅
my dnes ideme mrknúť na Kolibu,či je tam fakt ten sneh 😅 😅 zima je teda riadna,ale deti potrebujú vyvenčiť,poriadne vybehať,tak teplý čaj do termosky,teplo sa oblečieme a fičíme 😀 😀 😀
podám hlásenie,či sa oplatí tam trepať,ak nebude tam sneh,skočíme v týždni na Pezinskú babu,muž má voľno celý týždeň,tak využijeme 🙂 😉

horalka777
4. jan 2010

fuj, aku hrubicu som napisala, 😝 😝 😝 😝 nejakiiii prispati samozrejme, asi som prispata 😅
o tej kolibe som tiez cula a tiez sa mi nechce verit, cakam to hlasenie 😎
my zatial nijake stretko, B. teplotuje...

bambi09
6. jan 2010

ahojte 🙂
horalka,tak hlásenie oneskorene,na Kolibe sneh bol,aj keď málo,ale posánkovali sme sa,syn zničil aj boby 😅 bol na veľkom svahu,nedal si povedať 😒
ale včera nám nasypalo aj na naše sídlisko,tak nemusíme za sánkovačkou cestovať,ideme na kopček k cintorínu,tam chodíme každú zimu,vy to máte bližšie do lesíka 🙂 😉
a neboj,aj ja občas vypotím nejakú hrubku 😅 veď sme len ľudia 😉
nám dnes umrel náš škrečok Emilko,tak máme smutný deň ☹ ☹ ☹
a je mi ľúto,že malinká je choručká ☹ nech teploty rýchlo ustúpia a ste zas fit,aby ste si mohli užívať sniežik 🙂 🙂

bambi09
12. jan 2010

aj Dlhé Diely vymreli??? 😅 😅 😅 všetky sme zalezené v iných témach a sem sa nám akosi nechce 😅 😅 😅

letuskah
12. jan 2010

ahojte, krasny novy rok vam prajeme aj my 🙂

my sme vymrznuti, ani PC sa mi nechce v takom pocasi zapinat, tesim sa na leto 😵 😵
zima je fajn ked je sneh, inak mi Kubko ani von nechce chodit 😔
tak ale zdravi sme, to je hlavne no nie?

horalka777
12. jan 2010

Zijeme, zijeme, ale pravdou je, ze to momentalne vrie v inych temach 🙂

Mala prave prekonala 6.chorobu, tak sme ani velmi nesantili na snehu... Tak ale ja verim, ze este nejaky napadne 😉