Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
19. feb 2010

diky baby 🙂

sarianah
19. feb 2010

zuzu
..nas drobec Kristián ma 15 mesiacov, teda uz ani nie ze drobec 🙂..
...tiez by som uvitala keby sa sneh uz roztopil, nikde sa poriadne neda ist a koleckovat tu v okoli domu ma uz nebaviiii..o obliekani ani nehovorim..no hodinu kym sa vychystame..

chasencha prijemnu zabavu zelam.. 😉 je super niekam vypadnut z kazdodenneho kolotoca..ja som si vydupala zajtra volny den, maly ide babke na cely den a my s drahym do Wiena 🙂

zuzucream
20. feb 2010

Tak to uz mate velkych prckov 🙂

horalka777
20. feb 2010

Ahoj Zuzu, neboj, za chvilu bude Vaneska partacka tych nasich, ide to straaaasne rychlo 😉
Inak nie je tu myslim nik z Hlavacikovej, ale zato viacero z Veternicovej, takze za rohom 😎

tynushqa
21. feb 2010

Ahojte baby,
dlho som tu nezavitala 🙂
dnes bolo vonku nadherne, konecne vykuklo slnko a zase som sa nabila energiou 😉 uz nech sa len otepluje, bo ani nas to vobec nebavi v tejto zime.
Horalka, Blanka vyzera ako anjelik s tymi krasnymi kucerkami 😵 tej nasej ani vlasy nechcu rast a ani sa nam nechce chodit, ona uz chodit vie ale ona rada stvornozkuje. Dneska sa mi hodila na kolena do blata a rychlo zdrhala 😅
Mohli by sme zase dat stretko ked sa nam tak otepluje 😉

chasencha aj ja som chcela ist na koncert Ne-ya, ale nejako nam to nevyslo a zevraj ani neprisiel 😒 a ze ty si prefarbena?

chasencha
21. feb 2010

tyn,no neprisiel ale dozvedela som sa to vcas takze sme sa netrepali az k NTC ale ostali sme u kamosky na byte a potom vecer do mesta 🙂 a uz ani nepride,idem si zajtra po peniaze za listok...
no stretko moooze byt alebo aj v tom klbku sa mozeme meetnut...
tak vies,bianka sa riadi helom "mensie zlo" 😀

tynushqa
22. feb 2010

Chodite do klbka??? ja chodim do oblacika, resp. teraz sme tam uz dlho neboli. Ako je v klbku? bo ja som pozerala ich stranku a pre nas tam nic nic nie je. CHodite len tak do herne?

zuzucream
22. feb 2010

Horalka to ti poviem..leti to ako voda este nedavno bola mala v brusku a ani sme sa nenazdali a uz bude mat 13 mesiacov...inak ste vsetky bratislavcanky?

chasencha
22. feb 2010

🙂 tyn hej sem tamlebo je to najblizsie ale vybavenostou nic moc 😒 take stare mi to tam pride...
codim tam aby sa ema unavila 😀 ona ieta ako sarkan....
zuzu ako myslis bratislavcanky?original?nie,ja som original zo ziliny 🙂

tynushqa
22. feb 2010

a co to santenie deti v sanca tanca? to vyzera super. Ja som spokojna s oblacikom, je to tam sice mensie ale super, a maju aj super programy.
Co robite zajtra??? nepojdeme spolu von?

chasencha
22. feb 2010

to santenie je super,to mavame v stredu doobeda 🙂
zajtra?hmmm podla toho kedy,mohli by sme skocit do toho klbka ci?na hodinu a pol pred obedom,aby sa deti vyblaznili 🙂 inak kocik si uz predala?

tynushqa
22. feb 2010

no my mame zajtra doobeda znakovanie a hernu v oblaciku 😉 ale inokedy rada skocim kuknut do toho klbka.
A predala, ale za take smiesne peniaze ze az 😔 a co ty?

chasencha
23. feb 2010

jaaaj tak ok,ten oblacik je v devinskej ci?
pre moj si dnes pridu z trnavy...no a akoze aj ja...uplne pod cenu...az mi je skoda...a teraz mate kocik dalsi?lebo ja uz nekupujem,uplne zbytocne pri eme....codime vsade pesi 🙂

letuskah
23. feb 2010

oblacik nie je v lamaci? ako sa tam da dostat z DD? by sme niekedy vybehli, tada my sa aj do Klbka chystame od septembra a neboli sme zatial ani raz ale snad sa zadari 😀

bambi09
23. feb 2010

ahojte
tak my sme stále v chorobách,syn dobral ATB,ale už je v škole,sem-tam ešte zakašle,ale o týždeň sú prázdniny,tak to nejako vydrží,už aj tak dosť vymeškal 😝 😝 chceme ísť na pár dní na východ k našim cez prázdniny,tak uvidím,ako bude malá 😔 😔 zajtra s ňou zbehneme k MUDr.,robí poobede,tak ju nemusím budiť 😝
ja som si 3 dni odležala,už je mi lepšie,len som taká nejaká zoslabnutá 😒 😒
ale teší ma,že vonku to už na zimu nevyzerá,tak sa teším,keď budeme fit,že sa k vám pridáme,aspoň na spoločnú prechádzku 🙂 😉
letuš,ani my sme ešte v Klbku neboli a to je šéfka naša známa-deti nám chodia do spoločnej školy a chodíme na spoločné školské aktivity 😅 😅 možno raz 😅 😅
aj ja potrebujem predať šporťák a kúpiť golfky,celú zimu sme ho nepoužívali,malá všade pešibusom alebo v nosiči 😅 😅 😅

sarianah
23. feb 2010

Ahojte,
konecne mi funguje MK, po troch dnoch ho to uz asi prestalo bavit strajkovat..

Citam ze je tu rec o materskych centrach..my sme este tiez v ziadnom neboli, ale radi by sme vyskusali, nech sa maly unavi, zabavi a vybeha, sa radi niekedy pridame.. 😉

Co sa kocikov tyka tak my mame 2, zatial ani jeden nepredavame, odkladame vsetko pre druhe mimi..raz v buducnosti ked bude..🙂

letuskah
24. feb 2010

tak my mame tri kociky lebo ved preco trocharit 😀 ale zas maly je kocikovy tak sme ich vyuzili vsetky a teraz ich znovu vyuzijeme a potom sa ich zbavime, sice uz asi len za 50 centov ale aspon tu nebudu zavadzat 😅

tynushqa
24. feb 2010

Ahojte,
oblacik je v Lamaci. Ja chodim tak ze idem na 32 vystupim pri ZOO a tam nastupim bud na 30 alebo 37. V utorok tam ideme, je tam herna s divadielkom. Zacina o 10.30 a stoji to 1 euro. Ale odporucam. Detom sa urcite bude pacit. Tak kto sa prida? 🙂

zumka
24. feb 2010

tynushqa a chodíš do Obláčika kočíkom,či máš malú na rukách?,mňa láka pozrieť aj iné centrá len ma trochu odrádza to cestovanie.S Novinkou sa nám veľmi páčilo v Bublinke(v devínskej) 🙂, až na to cestovanie,ale keď sa teraz už otepluje možno sa vyberiem aj bez kočíka 🙂
má mi teraz prísť nový golfový kočík,tak sa teším lebo ten náš športový je síce super do terénu,ale je ťažký a samo ho nenadvihnem do mhd

tynushqa
24. feb 2010

Bud si ju dam do nosica alebo idem s kocikom. Autobusy su nizkopodlazne tak sa to celkom da

letuskah
24. feb 2010

jej tynush ja by som sa pridala, to by sa Kubkovi pacilo a to cestovanie nie je take zle, som myslela ze je to komplikovanejsie... my nastastie uz bez kocika, to ma porazalo ale naucila som sa drzosti a vzdy som niekoho schmatla kto mi pomohol 😀 a s babom planujem nosenie no ale uvidime ako to vypali

tynushqa
24. feb 2010

Letuskah super tak pojdeme, urcite sa k nam este niekto prida 😉 este sa neskor dohodneme co a ako.
Ja sa spolieham na nizkopodlazne autobusy, vzdy najskor poriadne zamavam a ked si ma vsimnu tak pekne zastavia a nemam problem, a ked ide normalny tak poprosim alebo vynesiem sama. Minule som pytala niekoho ci by mi pomohol, sedeli tam taki chlapi a sa robili ze ma nevidia nepocuju 🤐 tak mi pomohla babula so 40 kg a s 15 cm podpatkami . Akoze sila. Ti ludia su fakt niekedy hrozni!

letuskah
24. feb 2010

mne sa vzdy pacilo ako sa zazracne preplnena elektricka vyprazdnila tesne pred zastavkou ked ludia zbadali ze idem vystupit s kocikom, zrazu tam nikoho nebolo 😅 ochota nadovsetko...

zuzucream
24. feb 2010

Ahojte kocky...no to teda to cestovanie je uzas...asi sa budem musiet donutit na drzovku lebo ked si predstavim ze mam niekam ist tak radsej nejdem🙂 pozeram ze chodite do centier a chodia tam aj s takymi detmi co este len lasuju? Tiez by som sa sla do nejakeho kuknut 🙂

sarianah
25. feb 2010

tynush
..my by sme sa tiez pridali, len ma trochu odradza to cestovanie..nemame tazky kocik, ale s malym ho nezdvihnem ani nahodou..super aspon ze su tie nizkopodlazne autobusy, to by sa aj dalo..este porozmyslam..a kedy tam chodievas, myslim o kolkej a kolko ste tam?..aby som si vedela nacasovat maleho papanie, spanie atd..

..a s tou chlapskou ochotou..pozname, sa mozu hanbit 😠 /cest vynimkam/...ked som este ako tehotna nastupila do autobusu alebo do eliny, jediny kto ma pustil vzdy sadnut boli babky a maminy, prip. pubertaci, sem-tam dedkovia. Elektricka natrieskana, clovek mal co robit, aby stal aspon na jednej nohe, nie este s bruchom jak balon a chlapi mladi, vysportovani len pozerali jak telce, no ani ich nenapadlo sa postavit, hoci stojim vedla nich 😠 ..no nervyyyyy vtedy!!!!! ..niektori by si zasluzili tehotenstvo vyskusat..niektory aj ten porod 😠 😠 😀 ..

letuskah
25. feb 2010

zuzu ja som s malym chodila uz s rocnym len tento rok sa nejako nevieme vymotat a on si tam vzdy nieco nasiel, akurat mi vzdy cestou domov zaspal a malo mi spal lebo v kociku moc nechcel ale aspon sa pozabaval 😉

tynushqa
25. feb 2010

sarianah, ked na 10,30 tak priblizne o 9,45 na bus a tam sa napapa malinka 🙂 nejako chvilku vydrzi. Mozem malu zobrat do nosica a by som ti pomohla s kocikom a a by sme sa zmestili viacere 😀

Zuzucream, moja mala len teraz zacala chodit. A chodili sme do MC od 10 mes. a to nevadi ze nechodi, je tam vela deti co este nechodia. Aj moja mala si este radsej polozi ako chodi 😉

sarianah
25. feb 2010

tynush..pozerala som si teraz stranku Oblacika...dostalo ma to 🙂 ..idem s Vami 😉.. dopravu zvladneme a dakujeme za pomoc 😉..jasne, papanie tiez zvladneme v buse, napr. banan je v pohode, nevysype sa, nerozleje 🙂..
..tak este vsetko neskor upresnime...tesiiiim sa 🙂..

zumka
26. feb 2010

tynushqa,aj my sa radi pridáme(ak môžeme),už nám je doma dlho a hračky čo máme doma už malú nebavia,išla by som tiež bez kočíka,už som raz išla v električke bez kočíka a malej sa to veľmi páčilo 🙂

heleniatko
26. feb 2010

ahojte baby, sme na dlhacoch novi a ako pozeram, je tu dost vela mladych rodin, len sa pocas zimy skryvali doma 🙂 dufam, ze sa na jar s niektorymi z vas stretnem pri kocikovani 😀 zatial spoznavame okolie, uz som sa pridala do fitka pre zeny na H.melickovej (nazov nemusim, aby to nevyzeralo ako reklama) a vsimla som si, ze ste tu davnejsie diskutovali aj o zumbe... ja som nejaku hladala tu nablizku, ale asi nie je, tak som zacala chodit na mlyny, a celkom pohoda... zatial tam chodim len v nedelu o pol siestej... chce sa niekto pridat?