Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
12. jan 2010

caute baby 🙂
no my vonku chodime,vymrzneme tam hodku a domov,bez kocika,ten predavam lebo bohuzel,nechce ho ema ani vidiet 🙄
od zajtra zaciname kurzom santenie pre deti tak aspon nieco...idem varit uz teraz na zajtra aby som sa zajtra nestresovala 🙂

bambi09
12. jan 2010

no huráááá,vstali sme zmŕtvych 😀 😀 😀 😀
Katiiii,teba som sto rokov nevidela ani o tebe nepočula,hoď foto nových vlasov,nech vidím detaily 😀 😀 😀
aj my chodíme,až nám šušne v nose zamŕzajú 😀 😀 😀 ale dnes mi bola hrozne mrzutá poobede,dala som ju spinkať a ťahala do tmy,tak to sa mi už nechce,stačí,že musím na balkón,brrrrr 😝 😝 😝
horalka,viem,chápem,čítam,nestíham sa čudovať 😕 😕 😕
letuš,ti tak verím 😀 😀 😀 😀 ja som tiež varená-pečená v inej téme,ale nevadí,každá máme na to právo 🙂 🙂 😉
ale fajn,že si občas spomenieme aj na Dlháče 😅 😅 možno keď bude teplo,budeme sa vídať naživo častejšie 😉
a ešte k tej chorobe-prešli sme tým so synom a len som kukala,jak puk-že 6-ta choroba 😅 😅 tak nech ste už horalka ok a nech aj sniežik napadne nový,zatiaľ to na sneženie nevyzerá,ale veď zima ešte neskončila 😝 😝
a Katka,vy si užite to šantenie 😵 😵 😵 ja som po dlllhej dobe dnes šľapala na orbitreku a teda kondička je v ťahu 😀 😀 😀 20 minút a bola som hotováááááá 😅 😅 ale postupne budem zvyšovať a neskôr aj 2x denne budem,jar sa pomaličky blíži,tak keď sa ma opýta,čo som robila v zime nech nemusím odpovedať-fúkala som pneumatiky 😀 😀 😀 😅

chasencha
12. jan 2010

😀 😀 😀 😀
aj my sme si presli 6.-chorobou...bol to des,ja som o tom netusila co to moze byt
macka ved byvame kusok od seba tak mozeme vybehnut aj vonku ci?idem chodit tam do fortiusu do posilky na dlhace tak mozeme nakavu vybehnut bez deti 🙂
ja po veceroch davam sklapacky,lebo uz som ako tela 😖
a tie vlasy ...no na facebooku mam fotiek kolko len chces 😀 ale viem ze ty tam nie si tak jedine ze sa stretneme 😝 😉
obed na zajtra hotovy,ocko konecne doma,zajtra idem pit do mlynskej....fuuuuuu perny tyzden 😀

bambi09
12. jan 2010

Katka,sa niekomu žije 😅 😅 😅 tak si to uži a neopi sa 😀 😀 😀
a jasné,že môžme aj na sánkovačku spolu,bude prča 😀 😀 😀 a k FB,noooo,čo nie je,môže byť,toľko báb mi už vyčítalo,že tam nie som 😅 😅 ale ja nejako tieto sociálne siete nemusím,no,keď tam náhodou budem,dám ti vedieť,neboj 😀 😀 😀
a kávu beriem,dohodneme,kedy 🙂 😉 a že sklápačky,lebo si ako teľa 😀 😀 😀 tak ja som ako dve teľatá 😀 😀 😀 prežratá,rozožratá po sviatkoch 😅 😅 😝 idem zasiať žeruchu a pažítku,nech mám niečo zelené 😀 😀 😀
ja varím až zajtra-buchty,dnes sme dojedali mäsko,zemiakovú kašu a polievočku

chasencha
12. jan 2010

ja a neopit sa? 😀 😀 😀 😀
oukej dohodneme kavu 🙂 inak ta skolka co sme ju mali vybavenu,tak uz ju vybavenu nemame,mila veduca sa na nas vysr......takze dnes som podala elektronicky prihlasku do novej kvazi skolky sukromnej v petrzalskom byte jednom,najlacnejsia co som zohnala ale musim uz teraz lebo v oktobri chcem do roboty nastupit 😖

inak zajtra pojdem asi na dlhace do DM tak sa mozeme aj stretnut,mozno aj kocik vytiahnem ked uz do kopca pojdeme 😀

bambi09
13. jan 2010

ahojte 🙂
Katka,tak my sme dnes mimo,malá mi spala od večera vkuse 17 hodín 😅 😅 😅 😅 vstávala pred treťou poobede 😀 😀 😀 nechápem 😕 😕 už som myslela,že má spavú nemoc 😅 😅
a kočík sme my nemali už asi 4 mesiace,všade chce ja čama,ja čama 😀 😀 😀 občas ju mrsknem do nosiča,keď letíme na bus,ale inak ju nechám,nech chodí,len jej to prospeje,aj keď nám pár metrov trvá strááášne dlho,kým prejdeme,lebo buď chytí opačný smer,ako treba alebo ideme 3 kroky dopredu,dva naspäť 😀 😀 😀 😀
boli sme sa "až" 3x sánkovať,ale je mi ľúto,že už sneh nie je,pre malú to bolo vzrúšo,tak sa len modliť,nech ešte Perinbabka nasype 😅 😅
a s tou škôlkou,ja teda ešte neriešim,ale uvidím,čo bude v lete na kontrole na kardio,ak mi neschvália predĺženú MD,tak zostanem na neplatenej aspoň rok s tým,že si nájdem nejakú brigádu po večeroch,viem,ako to bolo so synom,že bol v jednom kuse chorý,ako nastúpil do škôlky,teda on bol aj predtým vďaka tej mononukleóze,ale malá má zvýšené riziko infekčnej endokarditídy,tak nechcem riskovať a očkovať všetkým možným ju teda nedám,aj ten Prevenar vrátim 😒 😒 stále je kojená,tak sa momentálne držíme s chorobami-klop,klop,klop,nechce sa vzdať didky 😅 😅

chasencha
14. jan 2010

maaci 17 hodin??????neverim 😀 😀 😀

my s tym chodenim detto,kym niekam dojdeme tak amen....
som netusila ake mate zdravotne rizika,prevenar sme uz zaockovani vsetkymi davkami...a s tym kojenim ta obdivujem,neviem si to uz ani predstavit 🙂

horalka777
14. jan 2010

ooooch, ze 17h.... Rychlo rychlo, davaj navod! Priznaj sa, makovy odvar, ze? 😕 😅

Pridvam sa do "tanecneho" klubu, aj my: 3 kroky vpred, 2 vzad (obcas aj 15 vzad, nerrrrvyyyy). A uz sme boli prvy krat bez nosica v meste. Sanda, tak nalahko 😅 Naspat uz samozrejme natazko, lebo slecna uz chcela leeeen naopak a smerom k elektricke e e 😝 Ale aj tak som rada, aspon bude skor samostatna 🙂

letuskah
14. jan 2010

juj tak to my doteraz chodime 3 kroky tam a 10 spat a popritom zbierame vsetky kamene a papeky a musime ist vliect az domov 😝 potom raz za dva tyzdne spravime generalku a zrusime les co nam doma rastie 😀 a ked bolo vela slimakov tak sme aj zivych brali 😝

baby a do skolky sa da uz teraz hlasit, nie az v marci? myslim statnu. to sa asi treba dohodnut s riaditelkou, prist, naslubovat sponzorske a vyplnit prihlasku ze?

bambi09
14. jan 2010

baby,sa tu smejem 😀 😀 😀 😀
horalka,ani makový odvar,dokonca ani vínka som si nechlipla 😀 😀 😀 a dnes už "len" 15 hodín spala 😀 😀 😀
neviem,čím to je,keby som vedela návod,prezradím 😀 😀 😀 nemám know-how 😀 😀 😀
ja by som radšej,keby si dala pauzu a išli sme von za vidna 😅 😅
letuš,tak máte doma zbierku?? 😀 😀 😀 naša zbiera všetko,fuj 😝 😝
a ten tanečný klub-to sa mi páči horalka 😀 😀 😀 som ťa včera čítala vieš kde a som sa tu rehlila na tom tvojom zubárovi 😀 😀 😀 😀 😀 to kam k nemu chodíš??môj je fajn,ale nie taký srandista a sestrička tam je čistý suchár 😝 😝 včera sme dali mladému 30 éčok za 3 plomby amalgámové 🤐 🤐 🤐
letuš,s tou škôlkou som tiež bola presvedčená,že až v marci,fakt neporadím,ale asi je nátresk 😕 😕
Katka,ja som bola tiež za očkovanie,ale ako hlavne tu čítam-na MK,tak mením názor 😒 síce sme doteraz nemali nejaké hrozné reakcie po,ale tak už sa na to trošku inak pozerám 🤐

sarianah
14. jan 2010

zdraviiim, ahojte, konecne som sem zase zavitala po dlhom case.. 🙂
17 hod.?..perfektne, tiez by som sem-tam prijala..pridavam sa do poradovniku na recept 😉 ..
My chodime este s kocikom von, vonku sa vyvencime, pobehame a sup zase do kocika domov..este si uzivam pohodu🙂)..ale aj maly este nevydrzi tolko behat, ked je unaveny, tak ani chodit nevie..
Baby vy uz vsetky riesite skolku??..
..a k tomu ockovaniu..u nas podobne..ja som tiez bola najprv za vsetky mozne ockovanie, az kym som na nete necitala rizika, potom som zmenila nazor..maleho sme este nedali zaockovat Prevenarom..tyzden pred tym ako sme mali ist, som citala net..a rozhodli sme sa ho nedat..den po tom co uz mal byt zaockovany davali v telke, ze vakcinu proti pneumokokom v holandsku zakazali a stahuju ju z trhu, lebo zomreli na to nejake deticky.. ☹

bambi09
15. jan 2010

sari,no super,ďalšia živá duša 😀 😀 vitaj po dlllhej dobe 😉
a teda to o tej vakcíne som nečítala,ale odteraz si s lekárkou trošku podebatím skôr,než dám malej niečo pichnúť-teda len to povinné 😝 😝 ona nie je nejaká hrrr očkovačka a sme s ňou spokojní,ale napr.žiadny súhlas na očkovanie,ani poučenie o možných následkoch som u nej myslím nepodpisovala 😕 😕
ja Prevenar vrátim,nechcem riskovať 😝 😝 mám ho v chladničke,dobre,že som tak dlho čakala a ani lekárka nás nesúrila
a teda spavá nemoc je fuč,dnes mi straší od 7:25 😀 😀 😀 a ja som grogyyyyyy 😝 😝 😝 🙄
a tie škôlky,veď ty máš ešte s Kristiánkom čas,ja som uvažovala o tej cirkevnej škôlke,syn chodí na cirkevnú školu a je spokojný,aj my,takže pozisťujem čo a ako,ale dúfam,že sa mi teda podarí byť s malou aspoň do 4-roch rokov doma...inak sa mi najviac pozdáva tá na Adámiho,len tam je asi nával 😝 😝 😝 ale bola by sranda,keby nám deti chodili do rovnakej škôlky 😅 😅 😅
Katka a ty prečo tu hore do fitka??dole už eee??ja by som ten aerobik na jar ešte chcela začať,no,uvidím

chasencha
15. jan 2010

bre ranko 🙂
tak ten bodyforming kam sme chodili zrusili....tak som chodila na zumbu za 4 eura!!!!ale od noveho roku je to uz 4,50 a okrem toho to dali tak ze,musis si kupit permanentku a kto ju nema tak dovidenia a uz je plno....ale je to dost drahe a tam hore v tej posilke si kupim pernamentku za 50 eur na 20 vstupov a 1 vstup ma vyjde na 2,65 alebo tak nejak a robim si co ja chcem 🙂

bambi09
15. jan 2010

Katka ☹ ☹ ☹ ☹ tak to ma teda dorazila,čo nebol záujem v Šanca tanca??? ☹ ☹ ja by som skôr také niečo ako aerobik aleboo tú zumbu brala,ale fakt je to drahé 😝 😝 😝 tak mi musí stačiť moja mučiaca mašinka,brušáky a keď sa oteplí,dúfam aj kolektívne prechádzky s drobcami a s vami tu 🙂 🙂 🙂 😉
dobre si urobila 😉

chasencha
15. jan 2010

macka ono je aj lacnejsia zumba,v auparku napr za 3 eura ale daleko aj ked autom nie 🙂 ale moje parkovanie v auparku nema obdoby 😀 😀 😀
no ved ja sa vecer co vecer mucim brusakmi a inymi cvikmi na brucho tak aspon nieco ale mne osobne pomaha behanie

bambi09
15. jan 2010

haha,ja behať nemôžem,mám cecíky 😀 😀 😀 😀 a teda skúsim sa kočky v inej téme opýtať,kam chodí na zumbu,pochvaľuje si,aj schudla 🙂 😉
a fakt jazdíš jak ďábel??ty jo,ťa obdivujem,vyspovedám ťa najbližšie,keď sa stretneme 😀 😀 😀

bambi09
15. jan 2010

a tá fotka v pase je chutnučká,tmavá ti sekne,aj si tuším schudla v tvári?? 🙂 😉 že Emka už má rok a pol,ty brďo,naša za chvíľu 2 😅 😅 😅 ako to letííííííí 😝 😝

chasencha
15. jan 2010

maci ved aj ja mam ceciky 😀 😀
hmmmm neviem ci ako dabel ale parkovanie v auparku je zabijak,bola som tam raz a stacilo 😀 😀
a dakujem za fotku 🙂 netusim ci som schudla v tvari,mozno ta hneda nejako skreskuje 😎 😀 😝
no 2 roky fuuuha,ema v lete no...uvidime....

bambi09
15. jan 2010

Katka,ale tebe sa mlieko nezrazí 😀 😀 😀 😀 ten Aupark je teda fakt des,poznám,ale nie ako vodič,len polovodič 😀 😀 😀 či prísediaci 😀 😀 a veru,dva roky 😕 😕 tmavá neskresľuje,schudla si 😉

chasencha
15. jan 2010

macka hej mas pravdu nezrazi 🙂))))))))))))))aaaaaaach ale boli casy ked sa aj hej 😀

sarianah
15. jan 2010

..bambi to o tej vakcine si nemohla citat, nase media taketo uzitocne spravy nedavaju, u nas rozoberaju blbosti ako kto ma ake auto, za kolko milionov dom, ako kto chodi obleceny a politicke natahovacky, dolezite info 0 bodov..bolo to v rakuskych spravach..
A lekari su rozni, nasa je v pohode a tiez nas nesurila do toho, ale ked sme sa na to pytali, povedala ze nie nie, niesu tam ziadne rizika..pri tom mala na sebe mikinu s logom firmy co tu vakcinu predava..tak mi snad nepovie ze je to sajrajt, ked ma z toho proviziu.. 😠 ..hruuuuza tie firmy, za peniaze vsetko.. 😠
Ano ano ja mam so skolkou este cas, len tak hufne sa tu zacali riesit skolky, tak som myslela ze som nieco zmeskala 🙂 ..my dame maleho do skolky do Jaroviec, tam neni vela deti, ani problem s prijatim a mam tam svokrovcov, takze mi budu pre maleho chodit a nemusim letiet z prace..
S tym fitkom baby..neviete ake je to Fit Curves, je to posilovna pre zeny, tu v tom kaskadovom zltom dome?..som tiez rozmyslala ze tam budem chodit, ale samej sa mi nechce..niekde som citala ze staci 30 min. 2 alebo 3 krat do tyzdna!?..uz si to nepamatam presne, len ta polhodinka mi utkvela v pamati..

emogeon
15. jan 2010

caute kocky tato vasa tema oziva, ine su fakt na mrtvom bode... 😀

baby cvicite ? aj ja do marca chcem schudnut, tak sa potim po vceroch...
bambi hadam ste uz zdravi a tvoja mala teda tolko spat nebolo ti to uz divne, nechodila si ju kontrolovat ? mne ked spi 3 hodky poobede tak uz sa mi to nezda

chasencha na tanecnu u nas budes chodit ? da sa parkovat kusok odtial v poho...

chasencha
15. jan 2010

emog ahoj 🙂 na tanecnu som aj prihlasena ak sa mi mari aaaale netusim kde to tam je a zatial asi busom by sme chodili,sama si netrufnem autom este 😀
utorok kedy to byva?
hej chudneme,ja mam ultimatum do februara... 🙄 tak poctivo cvicim a nejem 😝 😀

emogeon
15. jan 2010

ahoj, ahoj,ved to ze si , som tvoju prihlasku osobne odovzdavala 🙂
ak pojdes busom 32 tak zastavka sa vola Siemens a hned oproti vedla jednoty je zelena budova Dk kramare,
uz teraz utorok bolo , vzdy o 10tej do 11.15...
ja az do marca to este chodime v bundach tak to nie je tak vidno 😀

chasencha
15. jan 2010

a zaplatiti to mam az na mieste?myslim ze 17 eur...ono ja som na to uuuuplne zabudla...mali sme fofry,behali sme kade tade,po nasich,svokrovcoch a uplne mi to vyfucalo z hlavy, a ono to nema nejaku web stranku? a ako to tam prebieha?

letuskah
15. jan 2010

ja som bola na tej zumbe a je to parada, velmi sa mi to pacilo. aj by som si kupila permanentku ale mne muz chodi na sluzobky a to by som sa tam dostala raz za mesiac. a to co robi latiniko v karlovke v nedelu tak sa presuvaju do velkej saly lebo je velky zaujem akurat ze u nich vstup je 5 eur a premanentka vyde kazda tretia hodina zadarmo. ale je to super aj ked ja nedokazem koordinovzt pohyby noh a ruk, 😀

emogeon
18. jan 2010

chasencha plati sa sekom a je to 17 e....
na webe to uz nemaju,,, zacina to chodzou,riekankami potom pusti pesnicky a deticky s rodicmi tancuju, cvicime , volny pohyb atd...

horalka777
18. jan 2010

Sneziiiiiiiii 😵 😵 😵

bambi09
18. jan 2010

hurááááááááááááá,ideme na saneeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😵

lasicka_
18. jan 2010

ahojteee vsetky zdravim, pozdravujem 🙂
letuskah a kde chodis na zumbu, tu do karlovky? aj ja by som sa uz mala rozhybat, len sa neviem do nicoho dokopat 😖 🙂