Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
29. jan 2010

macka a kde je tam nejaky kopec?

bambi09
29. jan 2010

nad bývalou Remou,vyzerá to ako malý kopček,ale bohate stačí,aj ja tam jačím 😀 😀 😀 nad cintorínom 😉

chasencha
29. jan 2010

hmmm to ja nepoznam,byvalu remu,vooobec netusim....ale je to na dlhacskej strane hej?ako je jurigovo namestie...lebo ja netusim ani ako je cintorin

bambi09
29. jan 2010

Katka,je zastávka Jurigovo námestie a tam nad sklenárstvom je kaderníctvo,stále po schodoch a ešte o úroveň vyššie je Samoška-potraviny-to je bývalá Rema a nad tými schodmi to je,tam je starý cintorín,je to medzi domami také schované,len občas tam parkuje nejaké auto,inak je tam kľud 🙂 😉 nad cintorínom je taká lúčka,tak sme v lete chodili so psom a v zime na sane 😉

chasencha
29. jan 2010

tak ak to najdeme dojdeme tam 🙂 ema este chrni ale ved casu dost

bambi09
29. jan 2010

no,času dosť,ja dám hladnej šelme najesť a tak po 15-tej pôjdeme 🙂 😉 pošlem ti sms 😉

chasencha
29. jan 2010

dobre 🙂 ema je uz hore, a uz sedi na sankach.....idem aspon riad umyt a seba dat dokopy 😀

horalka777
29. jan 2010

No, ak sa Blanka zobudi do pol hodiny, tak sa tam mozno ukazeme, hoci my sme uz dnes boli vonku skoro 2 hodky, ale to sa len maminka kreativne vyblaznila so snehom 😎 Haha, mame pred vchodom velku morsku pannu 😀

Lasicka, zatial netusim ani kde, ani kedy, posli pre istotu kontakt cez IP aj ty, ak pojdeme, poslem ti spravu, ak mm zaveli, ze treba daco doma robit, tak mozno ani nepojdeme, who knows.. 🙂

bambi09
29. jan 2010

tak babenky,som rada,že sme sa stretli,Katka,prepáč,že sme ťa v tom nechali samú 😅 😅 ale aspoň chvíľu sme boli spolu a videla som naživo tvoju premenu na tmavovlásku 😉 fakt som ťa z diaľky nespoznala 😅 😅
naša malá je tuhá,muž nám prišiel oproti a zaspala mu po ceste domov na rukách 😀 😀

bambi09
29. jan 2010

Kati a ty si ako zvládla cestu domov?? 😅 škoda,že muž prišiel neskôr,by som ťa odprevadila

chasencha
29. jan 2010

ema konecne zalomila 🙂
no my kym sme dosli dom tak som uz skoro aj plakala od nervov na emu...plakala plakala plakala...ani na saniach,ani von zo sani...strach a hroza 😀
urobila som jej za "odmenu" puding na veceru... 😉
mabuduce budeme spolu hadam dlhsie 🙂

bambi09
29. jan 2010

no,tak to ste mali teda zážitok-ti verím,že si z nej bola zúfalá-fakt škoda,že som ti nemohla pomôcť 😝
naša je už vyspatá,aj ja 😅 😅 😅 zas pôjde spať tak o druhej 😅 😅 takže horalka,ak pôjdeme do lesa,tak asi jedine poobede 😀 😀
Emke sladké sníčky a Katke relax-niekedy je to s tými našimi torpédkami ťažké 😅 😅

horalka777
30. jan 2010

No aj my vzhadom na dnesnu situaciu do lesa jedine poobede niekedy po pol stvrtej 😀

chasencha
30. jan 2010

caute 🙂
ema s tatikom chrnia,ja som si aspon nechty spravila,a akam kym sa zobudia a pojdeme na kppec sa sankovat...vecer by so este do dracika skocila ked ma ema tie meniny ale neviem co by som jej tak....letia u nas magnetky ale tak neviem no....co by ste mi poradili pre 1,5 rocne dieta????

bambi09
30. jan 2010

ahojte 🙂
horalka,tak naša je dnes taká upišťaná,že ju muž zoberie len tu na dvor na pol hodinku-hodinku,ale keď bude aktuálne,že sa vyberieme niekedy do lesa,určite dám predtým echo-mňa nejako hlava bolí,neviem,či sa mení tlak alebo čo 😝 😝
Katka,príjemnú sánkovačku a Emuške k dnešným meninkám všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵
darček poradiť neviem-naša dostala na Vianoce také magnetické tabuľky-jednu malú-jednu veľkú a zabaví sa s tým občas,sú tam pečiatky a pero,tak môže čmárať aj pečiatkovať,my sme to kúpili v All Toys,ale určite aj v Dráčiku také majú 🙂 😉 inak neviem poradiť,nejaké kocky väčšie,kočík u nás veľmi neletí,báby plieska o zem a tie malé vyzlieka,kuchynka ju baví 3 minútky-ešte je na také veci malá 😉

chasencha
30. jan 2010

tak aj dnes sme boli posankovat ale nie moc dlho,boli sme potom aj v bille kuknut loparik ale nemali 😔 tak zajtra kuppime v dracikovi...aj nejake tie magnetky alebo nieco 🙂
a dakujem za blahozelanie 🙂

horalka777
1. feb 2010

Ahojte, nasa morska panna stale stoji 😀

My mame teraz pekne dni a otrasne noci, tipujem to na ocaky 😖 Lezu uz druhy mesiac a stale nevyliezaju...
No ale patrilo by sa uz zajst aj do klbka, pokradnut detom volajake hracky 😎 Nebojteee, BB poctivo vraaaaati! 😉

lasicka_
1. feb 2010

horalka dnes som sa prechadzala okolo panelakov a kukam, ze aka prsnata strazkyna pri jednom 😀 to vasa robota?pekne 😀

horalka777
1. feb 2010

😀 ale tie vpacene bradavky tam dorobili nejaki pubisi, povodne to malo hladke tvary 😀

lasicka_
1. feb 2010

jasneeeeee 😀

chasencha
2. feb 2010

bre ranko baby 🙂 ako sa nam pekne rozsnezilo 😵 dnes to vidim na sanky 😎 co vy na to?

horalka777
2. feb 2010

ja to zial vidim na vybavovacky a nakupy...ale poobede...zeby zeby?

chasencha
2. feb 2010

no my sa tam objavime cca okolo pol 4 ak vyda 🙂

horalka777
3. feb 2010

...no tak nam to nevydalo, vcera sme sa doterigali z mesta domov az o stvrtej. Dnes musim ist podvecer zasa do mesta... Neznasam urady.

Bambi, dobre foto 😉

A nasu strazkynu niekto vcera rano zbural 😠

chasencha
3. feb 2010

ani nam nevydalo,nenormalne ma hlava rozbolela a ibik sa ku mne dostal velmi neskoro...tak sme boli len na poste,bola s nami kamoska,aspon to ale naspat sme isli uz same....
teraz sme mali byt na santeni s detickami ale ema ma nejaku nadchu...tak nebudem riskovat ze nakazime aj inych...

zumka
4. feb 2010

Ani my sme dnes neboli na šantení pre detičky,lebo malá má tiež nádchu,dúfam,že budúci týždeň už bude fit-chceli by sme ísť aj s novinkou do klbka 🙂

chasencha
4. feb 2010

tak to by sme sa mozno aj pridali,podla toho ci uz bude ema zdrava 🙂

bambi09
4. feb 2010

ahojte 🙂
ja mám perný týždeň,tak sme ani sánkovať neboli,ale ak nebude fučať,tak zajtra vybehneme 🙂
Katka,vy asi eee,keď je malá chorá,čo??niekedy prídete šantiť aj k nám s Emkou,len teraz tu mám mega výbuch,nestíham upratovať 😝 😝 😝 ale bordel počká 😅 😅 iné veci nie 😉
horalka,do kelu,ja som chcela ísť tú tvoju morskú pannu pozrieť-koho mám zbiť?? 😠 😠 😠 😀 nám tak minule rozkopali na druhý deň super snehuliaka,hajzlíci závistliví 😠 😖 😀

letuskah
4. feb 2010

caute my skoro vobec nechodime von, neviem ho vobec dostat do fazy obliekania, na nic ho nedokazem nalakat a rozculim sa este len pri pancuchach 😝 takze hnijeme doma ale uz sa nudime tak zajtra ho vyrazim uz von aj ked len na 5 minut

bambi09
4. feb 2010

letuš,tak to je aj u nás problém-to obliekanie,ale ja som sa už naučila rýchlo malú narvať do všetkého,lebo keď jej je teplo,je nervózna a ja tiež 😅 😅
už nech je jar,leto-neviem sa už dočkať 😵 😵 zimu mám rada,keď je takto ako teraz,len tie mrazy sú už dlho 😝 😝 a to obliekanie-des a hrúza 😒 😒 😝