Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
10. okt 2010

@heleniatko to by ich najprv musel niekto upozornit 😀

horalka777
10. okt 2010

ved nedava nazov firmy 😎

bambi09
19. okt 2010

ahojte po dlhej dobe 🙂
vám to tu nejak zakapalo 😀 😀
Juli,gratulujem srdečne k princezničke,sms-ka zostala nedoručená,neviem prečo 😕 nech ste obe zdravé a šťastné,teda celá rodinka 😵 😵 😵
aj letuške dodatočne gratulujem k prírastku,sa množíte baby 🙂 😉 to je dobre 😵
ja budem Dlhodielčanka už len nejaký ten týždeň,čaká nás sťahovanie,ale zostávame v BA 🙂 😉 keď už bude po všetkom,budem rada 😅 😅 toľko harabúrd presťahovať,to nem bude sranda 😅 😝
tak sa tu mávajte krásne,za tým kopčiskom mi smutno nebude,aj keď už sme tu boli zvyknutí 😅 vám občas zamávam 😀

mircalla
19. okt 2010

ahojte, som rada, ze som nasla tuto temicku. dufam, ze sa mozem pripojit. na dlhe diely som sa pristahovala pred 1,5 mesiacom. byvame dole na matejkovej v novostavbe. zatial sa mi tu paci, az na strasne chodniky, obrubniky a auta zaberajuce cely chodnik, kocikovanie nie je ziadna vyhra, akoby nestacilo, ze treba chodit do kopca.
zatial som sa tu nemala moznost zoznamit s nejakou mamickou na spolocne kocikovanie. najde sa taka?

chasencha
19. okt 2010

@bambi09 moja a kam sa akoze stahujes?
ja ani neviem ze julka uz porodila 🙂

@mircalla myslim si ze sa najde,my uz necokikujeme,ema je uz velka baba 😝

bambi09
19. okt 2010

@mircalla vitaj v kopcoch 😀 😀 😀 a to máte asi veľký byt v Oberone,či?? 😅 😕
Katka,IP 🙂 😉
a hej,Julka už má druhú princezničku 😵 😵 😵

mircalla
20. okt 2010

@bambi09 myslis asi tu vezu, my byvame nizsie, hned za prvou zakrutou z devinskej cesty, vedla je condomnium reinessance,toto je z druhej strany cesty. taky velky az neni 93m2,ale oproti jednoizbaku, v ktorom sme byvali prvy mesiac po narodeni maleho je super. sme tu len v prenajme

horalka777
20. okt 2010

@bambi09 kamze kam?
a dik 😵 😵 😵

macka1982
22. okt 2010

ahojte,
aj ja som z DD a este kocikujeme 😉
rada sa k niekomu pridam, alebo sa niekto moze pridat ku mne 😉

letuskah
22. okt 2010

@horalka777 jej gratulujeme 😵 😵 😵 nech ste vsetci zdravi 😵

my uz kocikujeme ale zatial len pred barakom lebo starsi este nechodi do skolky a on teda so mnou na turu po dlhacoch nepojde takze kriedujeme na chodiniku a ja drncam kocik 😅

bambi09
25. okt 2010

@letuskah 😀 😀 😀 😀 však čo??hlavne,že ste vonku 😀 😀 😀 Juli,zostávame v BA,len ideme do lepšieho 😵 🙂 😉

horalka777
25. okt 2010

@letuskah no to som aj ja zvedava, ako budeme s malou kocikovat. Asi tiez vyhrabem kriedy 😅
@bambi09 to som si domyslela, ale kam? Daj aspon stvrt....

hilaris
3. jan 2011

Ahoj DD! koncom oktobra sa zacali vianocne pripravy nebodaj? :D Nikde ziadne prispevky... My sme sa na jesen tiez rozmnozilio dalsiu princeznicku.
Prajem krasny novy rok a vela pevnych nervov s kocikovanim po snhu ci po lade do kopca! Ja osobne si pri tej cinnosti pripadam uplne nemozna!

letuskah
6. jan 2011

@hilaris ale vies ako super schudnes, ja som pri prvom schudla na 49kg po porode teraz asi nie lebo stale daco od nervov vyzieram co ma na striedacku niektory nastve 😀
a vsetko dobre do noveho roka prajeme 😵

horalka777
6. jan 2011

@hilaris gratulujem srdecne ku dalsej prineznej 😵 mame skoro rovesnicky 🙂
@letuskah som rada, ze nie som sama, ktoru na striedacku stvu ratolesti (vdaka tomu tiez asi tak skoro neschudnem) 😀

hilaris
7. jan 2011

@letuskah no ja som na tom prave tak ze furt nieco do seba pcham a telocvik netelocvik... nic nechudnem. hlavne ale ze ani nepriberam 😀

@horalka777 tiez vam obom gratulujem a hlavne aby ste ydravi boli! my uz dva mesiace bojujeme s chorobami. Stale niekto a tak to ide dokola. ani kvoli tomu ani kvoli tej zime nechodime vobec von... uz sa tesim na jar!

letuskah
7. jan 2011

@hilaris my sme tiez na striedacku stale chori, a dnes este aj ockovanie tak som zvedava co z toho bude, totalne ho to vycerpalo tak spinka

hilaris
7. jan 2011

@letuskah my to mame bez ockovania... zatial.

letuskah
8. jan 2011

@hilaris este ste nemali? my uz sme ho raz odkladali co bol chory

hilaris
8. jan 2011

nechceli, nemohli, vsetko dohromady

horalka777
8. jan 2011

my zasa furt lietame na kontrolu tbc ockovania do podunajskych, nenavidim tu sprsku ockovani hned na uvod 😠 Lydke sa tam z toho urobila uzlina a miesto vpichu zahnisalo tak, ze jej to uz 2x cistili 🤐

@hilaris ...a popri tom sme chori tiez, uz od konca novembra, tato zimna sezona je zatial des 🙄

hilaris
8. jan 2011

@horalka777 prave preto ze sa mi nepaci ten napor na take male telicko a tiez mam pochybnosti o ich vobec nejakom pozitivnom ucinku... najradsej by som bola keby sme mohli zostat taki nezaockovani. Zial... asi to nepojde nakolko nasa spolocnost to nedovoluje. Nevadila by ani pokuta ale to ze bez ockovani nedostanem papier do skolky ze mam dieta sposobile do kolektivu 😠 ale ked sa to da aspon oddialit, preco by som to neurobila. TBC sme boli podpisat tiez ze az po 1.roku a v porodnici nam davali take rady ze nechodit medzi bezdomovcov ... tak mi to prislo trochu za vlasy pritiahnute... v CZ toto TBC ockovanie prave zrusili a v inych krajinach sa tiez nerobi...

letuskah
8. jan 2011

@hilaris to som netusila ze sa da odozit tbc az po 1 roku...
maly ma teploty akurat z toho ockovania teraz a este som si ho aj predavkovala, dala som mu cipok a az potom som zistila ze to je az od 9 kg, ma sice uz 7,5 ale aj tak... chuda moje

hilaris
9. jan 2011

ked sa da odmietnut tak sa da aj odlozit. k tomu je hygienicka komora tolerantnejsia.
takeho velkacika mas? 🙂 Ronja ma 6250g. cipok si mala asi povodne pre jakubka. mne sa tiez podarilo... myslela som ze uz ma 6kg a dala som jej taky od 6kg ale potom som zistila ze bola lahsia. zo zaciatku velmi priberala tak som sa spoliehala 😝

mircalla
21. jan 2011

Ahojte, mam polrocneho synceka, na Dlhych Dieloch som 4 a pol mesiaca. Hladam mamicku na kocikovanie, samej mi je dlho. Nenajde sa nahodou niekto? Bola by som velmi rada.

hilaris
22. jan 2011

@mircalla ahoj. chodievame von 2x denne tak medzi 9.30 a 11.30 a potom medzi 15.00 a 17.00 byvame pri konecnej ale aj tak chodime po celych dlhacoch. ak ti to casovo vyhovuje, mozeme sa stretnut 🙂

mircalla
22. jan 2011

@hilaris super, posielam IP

letuskah
24. jan 2011

@mircalla bud tyzden sa mozme aj my pridat ale skor poobede doobedu nestiham bo chodim do skolky pre starsieho 🙂

mircalla
24. jan 2011

no my chodime von zvycajne tak od 11 hod (maly spi dobre len v kociku, inak maximalen 45 min), ale viem ist aj neskor ci skor..maly vacsinou spi medzi 11 -15 hod....nie cele 4 hodiny, ale v tom intervale....o 15.00 je uz pre mna trosku neskoro
@letuskah a kde byvas?

letuskah
24. jan 2011

@mircalla my byvame hore pri lese a ty? maly tiez tak spi kadejako po polhodinkach cely den ale ked som s nim vonku vacsinou zaspi ze este doma taha taku hodinku v kociku naobliekany