Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

cicushka
autor
22. jan 2008

Nikto tu nebyva ? ☹

deniska30
22. jan 2008

Ale býva 😉 Ahojte. Nasa malicka ma este len tri tyzdne, takze sa k pocitacu tak casto nedostanem.... tak dufam, ze sa mi to podari cim dalej, tym castejsie a samozrejme spolocne kocikovanie vitam 😵

cicushka
autor
22. jan 2008

jeeej, tak to sa tesime. My mame 4 mesiaciky...tak to nie je az taky velky rozdiel. A kde konkretne byvate? ak sa smiem spytat.

deniska30
22. jan 2008

na Majerníkovej 38 a ty?

cicushka
autor
22. jan 2008

No tak to je niekde pri tych dvoch zakladnych skolach ze? Ja na Kresankovej 22, to je ako je taaa hrozna velka vystavba novych panelakov, ale dost casto som aj na Hlavacikovej 41, kde byvaju rodicia. A kocikovat chodim vacsinou na to namestie pri poste, alebo k tym skolam, tam je tak pekne zeleno aj lavicky tam su. Ale poviem ti, po DD kocikovat je pekna makacka...uf tie kopce 😅

deniska30
22. jan 2008

No tak to hej - uz mame male skusenosti 😉 , boli sme asi 5x vonku ked nemrzlo, fucim ako v 9-tom mesiaci. Tak to sme relativne blizko, na Kresankovej sme boli pozerat jeden byt, tak viem kde to je. Ano nas panelak je v podstate druhy pod tou skolou pri kostole. Tak sa mozeme niekedy dohodnut 🙂

cicushka
autor
22. jan 2008

jasne 🙂 a mozno sa casom pridaju aj dalsie kocky z DD.
Ja sa zatial sem tam stretnem s kockami, co sme rovnako rodili, ale to sa vacsinou deje v okoli Auparku.
Kukala som tvoj albumik...mala je strasne zlata...je to vase prve babanko?

deniska30
22. jan 2008

ano prve 🙂 prvy tyzden bol fuska, hlavne v noci, my sme s muzom boli hrozny sedmospaci 😉, ale teraz sa to uz pekne ustalilo a vyzera, ze mala to zdedila po nas a stale spi 😵
Aj ty mas krasne dievcatko, tiez som si pozrela album 🙂
Tu uz bola tema, ze BA4 - ale tam boli vacsinou kocky z Dubravky a Devina... dnes som inak zapla pocitac uplne nahodou, lebo fakt mam teraz velmi malo casu - ved co ti budem asi hovorit, ze? urcite to poznas 😵 , to a kukam, ze Dlhe Diely - tak som hned nakukla.

cicushka
autor
22. jan 2008

no u nas to bolo dost divoke prve 3 mesiace...vlastne aj teraz chodim na pocitac povacsinou az vecer.
Uz som kukala aj tu druhu temu a presne to co pisese som si vsimla. Preto som zalozila tuto. 😉

deniska30
22. jan 2008

Na dnes sa zelam dobru noc - uz mi oci klipkaju.Tak dufam, ze sa coskoro dohodneme na nejakom spolocnom kocikovani, ja sa snazim kazdy vecer si ist aspon postu pozriet a popritom kuknem aj na konika.

cicushka
autor
22. jan 2008

Prajem dobru nocku a dufam, ze mala nebude v noci buntosit. 😉

lucilka
29. mar 2008

Ahojte kočky, ja bývam na ulici Nad Lúčkami. Je to pri konečnej autobusov. Kam okrem hore do lesa a k pošte alebo pri kostole, chodíte kočíkovať? Ja som sa nedávno vybrala k Dunaju(prvý a posledný krát). Že reku, malá spí min. 2 hodiny, tak mám času dosť. A išla som okolo ihriska, je tak akoby v jame a tade dole a dostala som sa na cestu smer Devín. Ale ten kopčisko, ktorý som musela zliezť a to nehovorím o ceste späť 😅
Nepoznáte nejaké menej náročné trasy na kočíkovanie? Ja stále hovorím, že kočíkovanie na dlháčoch nie je prechádzka, ale makačka. Inak sa tu býva super, máme z okna nádherný výhľad, ale z týchto kopcov ma asi šlahne 😀
Teším sa na nejaké spoločné "hromadné" kočíkovanie. Čafte

cicushka
autor
14. apr 2008

luci) tak ako pises, tu sa moc kocikovat neda...ale ja este chodim dole k tym rodinnym domom, ulica sa vola Dlhe Diely a prejdem sa az ku Hlavacikovej ulici a potom spat. A tiez chodim dole k DUnaju, a ten kopec..no co uz, musim ho vyslapat. Ale vsak aspon nejaky trening 😅

janusa28
22. apr 2008

Ahojte, dlhodielcanky!
Ja este nekocikujem ale chystam sa. Som v 4.mesiaci a objavila som toto forum. Lucilka, myslim, ze dobre miesto na kocikovanie je v parku SNP, lenze treba tam ist Mhd, su to Liscie Nivy. My byvame na L.Fullu a najviac stretavam mamicky pri kostole, je tam ihrisko, preliezky..., a strasne malo zelene. Inak, uz mam hlavu smutku ked si predstavim ako budem kocikovat tu na DD, ked auta parkuju na chodnikoch, to bude ina zabava....
Ak by ste mali chut zoznamit sa s tehulkou, tak ja budem velmi rada. Jana

cicushka
autor
28. apr 2008

janusa28) ja byvam na kresankovej...to je v tych zakrutach ako sa ide dole na devinsku cestu...a vsade okolo mam vyyystavbu...pod oknami mi furt behaju tatrovky nalozene hlinou...strasne sa tu prasi... no peklo. A vsetky chodniky su tu pri mne rozburane alebo od hliny zo stvaby. Takze je musim chodit po ceste pri kraji., Ide ma z toho porazit. A kocikovat chodim na DD ako somu uz spominala, k rodinnym domom na ulicu Dlhe Diely. Tam je klud, ticho a aj mala premavka. Na L. FUllu chodim akurat na postu, do DM a do potravin.

tonicka
30. apr 2008

Ahojte.Prosimo pomoc pri hľadani kamaratkinej maminy.Odisla pred par dnami, pravdepodobne sa pohybuje bezcielne v uliciach Bratislavy a pravdepodobne oblecene co na obrazku... Dakujeme. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

sarianah
5. mar 2009

..trosku ozivim tuto zaprasenu temu..je tu nejaka mamina z DD?

chelsee
5. mar 2009

jeeeej dlhe diely aka pekna tema 😵 🙂 ja som tiez povodom z dlhych dielov, som tam prezila skoro cely doterajsi zivot na fullu konkretne nepozname sa niekto? 😉

chelsee
5. mar 2009

az teraz som si vsimla ze tu uz davno nikto nebol ☹

sarianah
7. mar 2009

..ano, nejak zapadla prachom tato tema..skoda, som myslela ze tu najdem nejake maminy ☹

k.a.t.k.a.
7. mar 2009

aj ja som z DD 🙂 dáva niekto zapisat deti do skolky na dlhacoch? neviete aka je tu situacia so skolkami nahodou? Ja sa chystam dat malu na Majernikovu, tak dufam ze sa tam dostane 😝

zitaje
7. mar 2009

Caute baby, my sme tiez z DD.
Katka, my uz / este skolku neriesime, ale potom zreferuj, co a ako, lebo viem ze v niektorych mestskych castiach je to zleeee! Teda ze nie su miesta.
Starsia inak chodila na Koliskovu, celkom ok.

k.a.t.k.a.
8. mar 2009

no ja dufam že tu je lepsia situacia, kedze DD funguju viacmenej len ako noclaharen pre ludi, tym ze tu nie su žiadne služby poriadne 😝 teda že nikto z iných casti by sa sem netrepal a tajne dufam že nejake percento ludi si vybralo skolku v mieste svojej práce 😅

horalka777
9. mar 2009

ahojte, aj ja som z DD 😉

sarianah
9. mar 2009

ahooj horalka..
super super a kde konkretne byvas..pockaj poslem Ti IP..

horalka777
9. mar 2009

podla mna je tu dlhodielcanok kopa, len nie az tak zavislych na konikovi 😀 😝

kyska
9. mar 2009

ahojte ja som z DD 🙂 L.Fullu
mame uz odrastenejsiu takmer trojrocnu dcerku ale ked sme este kocikovali tak som chodila do lesa resp. take kolecko dole po ul. nad luckami cez molecku bocnymi ulickami az na konecnu a znovu po beniakovej domov. Ja som ale musela vytycovat take trasy aby mohol ist s nami aj hafan.

certica
9. mar 2009

katka, co sa skolok tu tyka... na fullu neodporucam (tam ani problem nie je umiestnit dieta), koliskova neviem ako na tom je.
osobne som si vyberala medzi dvoma - majernikova a adamiho (ta ale uz patri tusim pod karlovku) - co sa prostredia a vybavenia skolky tyka, jednoznacne adamiho.
inak minuly sk. rok bol dost naval a viem, ze na adamiho prijali polovicu z prihlasenych deti. je vraj take nepisane pravidlo, ze pokial chces, aby ti dieta vzali, treba podat prihlasku len do jednej skolky...

chelsee
9. mar 2009

😕 na fullu mi chodila sestra a nebyt znamosti sa tam nedostane, to bolo ale davno a casy sa teda pekne menia 😕