Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

heleniatko
3. mar 2010

Ahojte, no tak ja som vcera konecne objavila dalsie miestecko, kam chodim s detmi - to "zelene" ihrisko povyse Billy, kde je taka sikovna nizka smykacka a nejaky kolotoc a tak... mozno sa tam aj stretneme, mna spoznate strasne lahko podla toho, ze moj syn sa vacsinou zurivo hadze o zem a skrieka 😀 (alebo podla zeleneho kocika x-lander) 😉

chasencha
4. mar 2010

heleniatko aj my sme tam vcera boli,teda ja nie ale moja dcera s mojimi kamoskami 🙂 okolo piatej

heleniatko
4. mar 2010

tak sa hadaj aj niekedy uvidime 🙂 dnes to vyzera ale vselijako, neviem, ci pojdeme na preliezky... 😝

novinka
4. mar 2010

ahojte, my z blata do kaluže. Slavkovi je o štipku lepšie, nema horucky ale ja mam zapalene hrdlo, som na ATB. som zvedava,ako bude Slavko bez kojenia. ledva zijem a on uz zas beha, vystraja...

heleniatko
4. mar 2010

baby, tak sme predsalen boli na tom "zelenom" ihrisku a nejake mamicky mi vraveli, ze tam predtym bolo omnoho viac preliezok, vraj nejake zajaciky aj hojdacky... ale ze uz dlhu dobu ich mestska cast nedala opravit... nepoznate tam niekoho, na koho by sa s tymto dalo obratit? alebo spisat nejaku mamickovsku peticiu za obnovu jedneho z mala detskych ihrisk? 😠 😀

sarianah
5. mar 2010

heleniatko
..minuly rok bolo v karloveskych novinach, ze idu cele to namestie od Billy az po to ihrisko revitalizovat, t.z. nove detske ihrisko, dve fontany, fontanky na pitie, viac zelene, nove osvetlenie, ze to bude taka relaxacno-oddychova zona a planuju investovat pol miliona eur z eurofondov. Neviem ci ten projekt schvalili, v septembri 2009 to mali predlozit a v pripade uspesnosti by sa s realizaciou malo zacat v marci 2010, ale prisla kriza a teraz je o tom ticho ☹ ..tak snad sa to coskoro podari...to by bolo super..

letuskah
5. mar 2010

sarianah som zvedava ci to budu robit, ja som si vtedy vravela ze uz to nevyuzijeme, ale ak zacnu tak nakoniec mozno este vyuzijeme nove ihrisko, ozaj som zvedava ako to dopadne lebo odvtedy co to publikovali sa zem zlahla

sarianah
5. mar 2010

letuskah
..ano odvtedy je uz o tom ticho ☹ , lebo prisla kriza a rozpocet mestskej casti osekali poslanci na najnutnejsie opravy.. ☹ ..snad ta kriza rychlo prehrmi a sup do vynovovania namestia 🙂..

chasencha
6. mar 2010

caute baby tak kto pojde na tu zajtrajsiu zumbu?ja som tam este nebola,viem ze je to v elame ale tam poznam akurat tak diskoteku a neviem kde cvicia 🙂
hlaste saaaa 😉

heleniatko
6. mar 2010

Ad. Zumba: ja idem ako vzdy... ale nie je to v Elame, je to vpravo od Ustavu informacii a prognoz skolstva pri manzelskych internatoch - pripajam linku, aby si videla, ako ta budova vyzera http://www.uips.sk/, tak za nou je taka mensia budova, kde su telocvicne. Zaciatok 17.30, ked nahodou budes trochu meskat, vlavo z chodby je satna a na konci chodby je velka telovicna, kde sa prehanaju chlapci s loptou - do tej vojdes a ides vpravo k takym mensim dveram, tam budeme...
Co sa tyka toho namesticka a ihriska, tak mozno by bolo dobre sa miestneho zastupitelstva spytat, co sa ide diat... mozno si zvykli, ze ked sa o niecom prestane hovorit, tak sa na to zabudne 😉

chasencha
6. mar 2010

diky za info 🙂 uz viem kde to je 🙂 meskat hadam nebudem ,ale kde sa plati vstup???

heleniatko
6. mar 2010

priamo tam, tej babe, vola sa Monika, je to 2.5 EUR, tesim sa 🙂

chasencha
6. mar 2010

aj ja sa tesim 🙂

chasencha
7. mar 2010

caute,to co toto?zamrzli sme ci ako??? 🙂

letuskah
7. mar 2010

ja osobne som teda zamrzla 😀

letuskah
8. mar 2010

prejeme krasny den zien 😵 😵 😵

horalka777
8. mar 2010

ja som tiez zamrzla...ja uz chcem jaaaaaaaaaaaar 🙄

letush, dik, aj tebe 😵

zuzucream
8. mar 2010

Ahojte kocky...taktiez prajem vsetko naj k mdz... No to pocasie sa nam ma zase nejako kazit...hruuuza.. Uz sme sa tesili ale tak hadam to uz bude len a len lepsie... A co drobci? Uz su vsetci zdravi? Inak kolko mate rokov? Ja budem mat 23...

chasencha
8. mar 2010

cauko,no ja mam teraz za 2 tyzdne 24.narodeniny 😉

horalka777
8. mar 2010

ja som uz stara paka 😎

a co zajtra, ide sa do Oblaciku, ci ako?
Ja uvidim, podla toho, ako mi bude...

tynushqa
8. mar 2010

Ahojte,
tak co zajtra, prida sa niekto k nam na to divadielko???

trpezliva
8. mar 2010

tynuska, ake divadielko? dnes bolo v KLbku, nevideli ste nas? 😎

tynushqa
8. mar 2010

dnes sme neboli, ale my ideme zajtra 🙂 na 10,30 ale do oblacika

chasencha
9. mar 2010

no baby radi by sme ale nestihane absolutne 🙂

zumka
9. mar 2010

ahojte,ani my dnes nestíhame ☹, ale určite sa chceme niekedy do obláčika prísť pozrieť na to divadielko.budúci týždeň mám školu,tak o 2 týždne nám to snáď už vyjde 🙂

horalka777
9. mar 2010

tynus a ides na ten 9,29 (32jka) z konecnej?

tynushqa
9. mar 2010

horalka hej ideme na ten o 29 snad stihneme :-P

horalka777
9. mar 2010

neslubujem...mozno...som uplne spomalena dnes 😝

horalka777
9. mar 2010

...nedalo sa... ☹

heleniatko
10. mar 2010

no ja som tiez sokovana, ze ake mladunke ste baby, chasencha, ved s tebou som sa aj osobne stretla a teraz taky sok... citim sa tak staro, tento rok oslavujem 30 😢 ... co to je ten oblacik a kde to je?