Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

novinka
28. jún 2009

caute baby v teplakoch 😉
som tu 100 rokov nebola, nestiham tolko diskusii naraz 😅
nedame nejake stretko? moze byt aj v teplakoch, ja som tiez teplakova 🙂 dnes som takmer vysla von v teplakoch, ked som zistila ze su ogrcané (nie mnou 😀) a ostatne sa prali, takze boli rifle. paradne som zmokla, tzv.prirodna sprcha 🙂

bambi09
29. jún 2009

novinka 😀 😀 😅
stretko môže byť,len sa musíme zjednodiť-v jednote je sila 😀 😀
zdar teplákom a plandavým gatiam a práááázdnináááám,my už máme vysvečko doma 🙂 😉

novinka
29. jún 2009

Oki, cakam pri zltom kostole. 😀 chodia okolo mamicky ale ziadnu nepoznam ☹
No, takze prosim predkladat navrhy - tyzden, vikend, doobeda, poobede, na obed a ziadne ja nepridem nechcem pocut 😉

novinka
29. jún 2009

Ale mam zasa rifle, bola som u doktorky.😲
Bambi a spokojna si s vysvedckom? Bola aj odmena?

bambi09
29. jún 2009

novinka,keď má samé 1 už 7 rokov,môžem byť nespokojná???dúfam,že to nevyznie ako samochvála 😕odmena bude-2 knižky a sladkosti-nerozmeznávať 😀 😀za chvíľu má narodky,takže tak 😅 😅
a teda my môžeme doobeda okolo 11-tej,ak teda malá nebude ťahať so spánkom a poobede o cca 16-tej každý deň 🙂 😉

letuskah
29. jún 2009

my mozme do 11,30 potom mi dieta odchadza na spanok a potom po 16 ak sa nerozhodne medvedid a nepospi do 17 a hocikedy, teda ak ma vezmete aj bez teplakov 😀 😀 😀 😀 😀

dievcata, kam chodite s detmi k mudr? viem ze sa to tu rozoberalo ale cim vacsi vyber tym horsie sa vybera, dnes som si len potvrdila ze zmenim lekarku Kubkovi, mala som mat vysledky z vyteru z ritky a ze im nedosli tak sa ani neunuvali zistit preco a mi rovno dali cislo nech si to obvolam a v labaku mi povedali ze oni take infosky nemozu davat rodicom, ale mi asopn povedali ze vysledky su OK. tak to bol posledny klinec 😠

letuskah
29. jún 2009

bambi wow k vysvecku gratulujeme, ja som si same 1 udrzala len do 5 triedy, potom to slo dole vodou 😀

bambi09
29. jún 2009

letuskah,ďakujem za synátora,sa teším s ním 🙂 😉
a k akej MUDr. chodíš teraz?? 😕 😕

letuskah
29. jún 2009

do dubravky k rolnej

bambi09
29. jún 2009

letuskah,my chodíme k MUDr.Prcúchovej a som spokojná 🙂a je tu kúsok,tak som nehľadala inú,predtým sme mali Top-Med,ale sa pokazili,tak sme odišli a prešli k nej,kým sme chodili len so synom,sa mi zdala taká nemastná-neslaná,ale čo máme malú,je milá,zhovorčivá,poradí,samo,že sa treba aj pýtať,ak človeku nestačí to,čo povie 🙂 😉
inak synátor si "objednal" za vysvečko ešte inteligentnú plastelínu,len neviem,či sa dá kúpiť aj inak ako cez net,teda v kamennom obchode 😕 😕

bambi09
29. jún 2009

ešte som zabudla,že aj lasicka,čo sem kedysi prispievala k nej chodí,stretla som ju v poradni minulý týždeň 🙂 🙂
no,ideme my von,"milovaný" sused búra steny,tak tu mi malá nezaspí,len ešte neviem,či pôjdem s deckami do mesta a pozvem syna a muža na zmrzku,alebo pôjdeme na Adámiho na ihrisko,ale je isté,že máme týmto narušený celý deň,keďže poobedné spanie nebolo 😠 😠 😠 možno zaspí na chvíľu v buse,tak asi pôjdeme do mesta a zajtra ihrisko...

novinka
29. jún 2009

bambi wou, to je sikulak veliky 😵 gratulujem!
Letuska dobre, aj bez teplakov ale ziadne čačky-mačky 😀
ja som prave zmenila od Rohalovej k Prcuchovej, aj ked Prcuchova uz hovorila, ze ma vela vela pacientov a lekarky sa hnevaju ked im berie, atd...ale prehovorila som ju 🙂
Bambi Adámiho je toť čo kameňom dohodím

bubatenko
29. jún 2009

ahojte,

tak aj my a pridáme ak sa bude dať. Inak ja som tiež menila a prešla som k Foltínovej v Dúbravke ,ona ordinuje tam kde Rolná v Saratove , tak skús letuskah, ja som veľmi spokojná 🙂 My môžeme tak po 13,00, lebo doobeda ešte spinkáme, ptom sa budíme medzi 12-13, takže poobede mi to je viac menej jedno

a gratulujeme k vysvedčku 😉

sarianah
29. jún 2009

ahojte,
tiez som tu uz 100 rokov nebola..niezeby som behala po inych diskusiach ako novinka 🙂, ale nejak som tu na to uplne zabudla..
..aj my sa pripojime ked bude stretko.. 🙂
..my sme pri kostole uz dlho neboli, ved sme uz aj vonku na beznej prechadzke dost dlho neboli, ked stale vonku lialo 😠..dnes sme to celkom fajn stihli, prisli sme domov a zacalo prsat..

zitaje
29. jún 2009

A co tak sa stretnut na ihrisku na Adamiho?
Navrhujem stvrtok o 16.00, lebo zjtra nemozem, v stredu nemozem... Co vy na to? Alebo aj v piatok mozeme. Myslim ze ten popoludnajsi termin bude asi lepsi, moja spava doobeda, dnes napr. od desiatej, dopoludnia su u nas nevyspytatelne.
Len tam na Adamiho byva tolko ludi, ze sa mozno ani nestretneme. Tak pri kostole? Tam to mame aj blizsie. 🙂
Inak moje lanove gate c. 1 sa vyderavili, ale mam este take iste c.2. 😅 Pomaly tiez v hroznom stave...

letuskah
30. jún 2009

ahojte
ja by som radsej pri kostole, ja moc ludi nahromade nemusim a je to aj blizsie
a teda ok, diamanty necham doma 😀

bambi09
30. jún 2009

ja chodím na Adámiho na ihrisko rada 🙂 ja sa rada "družím" 😀 😀 😀 len niektoré maminy majú iný názor,ale nevnucujem sa 😅 😅
letuskah,diamanty nechaj v trezore,ale perly si zobrať môžeš 😀 😀 😀
ja si dám" bížu" 😀

novinka
30. jún 2009

Tak oukej, aj ja sa vystajlujem aby som medzi vami nebola ako popoluska 😅 takze bez teplakov? Dobre, teplaky budu nabuduce 😉
Inak k tomu casu- mne je jedno, Slavko ked chce spat, zaspi aj uprostred krizovatky.

bambi09
30. jún 2009

novinka,nemaj boja,tepláky kľudne môžu byť-sviatočné 😀 😀
a teda závidím Ti v dobrom také dieťatko,naša nezaspí v kočíku ani za nič 😝 😝
už len dohodnúť deň a hodinu,kedy sa zrazíme... 🙂 😉

zajka16
1. júl 2009

Ahojte, Novinka mi pisala, ze chystate stretko..radi sa s malou pridame, ak mozme 🙂))...nam by sedel piatok a na hodine voobec nezalezi. drobec spi aj tak, kedy sa jej zachce a nic s tym nespravim 🙂...

letuskah: s malou chodime k mudr. Valdnerovej..je to az v devinskej, ale je super....nasla som ju po dlhom hladani na nete..tiez sme s povodnou neboli moc spokojni...daj kuk na: www.pre-deti.sk

bambi09
1. júl 2009

zajka,veď kľudne dojdi na stretko,my nie sme uzavretá skupina 🙂 🙂 😉
len sa už konečne dohodnúť na termíne... 😅 😅 ja som dnes maród,dúfam,že zajtra už budem použiteľná ☹ 😕
horalka sa tu dlhšie neukázala,de si moja??? 🙂 😉

horalka777
1. júl 2009

piatok, piatoook, prosiiim... ja musim zajtra poobede ku dr, akurat o stvrtej ☹

bambi09
1. júl 2009

horalka,oki,nech sa ostané ešte vyjadria,prosím,pre mňa môže byť piatok...dnes musím mať WC v dosahu 😅 😝

horalka777
1. júl 2009

ok, vynadrite sa 😅

bambi09
1. júl 2009

baby,tak "ňadrá"sem 😀 😀 😀 ňadrite sa,kedy,kde,ako... 😀 😀 😀

novinka
1. júl 2009

na horalku som tiez myslela, uz som jej chcela IP 😉 este pisnem par babam z KV, snad sa chytia. Mala som taky napad ze by sme zobrali deky a našli luku/park,... Co vy na to?
Uz len aby pičko vyšlo 😀

chasencha
2. júl 2009

takze aj my prideme 🙂

novinka ty pičko 😀 😀 😀 😀 😀 😀= počko keby niekto nepochopil 😀 😀 😀 😀

takze kostol na DD ale kedy??pls napiste mi IP lebo nejako to tu nesledujem 🙂

bambi09
2. júl 2009

ahojte 🙂
kati,neboj,ja Ti dám vedieť,keď dačo zbúchame,som zvedavá,koľko nás nakoniec bude 😀
a vidíš,my s horalkou začneme s ňadrami a novinka nám to ukončí pičkom 😀 😀 😀
novinka,nehnevaj sa,ale som sa dobre zasmiala,ale pochopila som,čo tam malo byť,že je to preklep 😀 😀 😅
aj mne sa to stáva,mozog je rýchlejší,ako prsty 😀 😅 😝
babule,tak píšte,či zajtra a o koľkej poobede...len nech počasie zas neblbne 😝

novinka
2. júl 2009

to nebol preklep, ja to tak volam 😅 pisala som to z mobilu 😉
Kati asi okolo 16-tej...
pre mna, za mna, do mna, moze byt aj o 16-tej, aj skor, a kludne aj v noci, ja fungujem nonstop 😝 😀

bambi09
2. júl 2009

novinka 😀 😀 😀 😀 tak sorry,sme nevedeli,nabudúce už budeme vedieť 😀 😅 😝
no,rozmýšľam,že mne malá spí dlhšie doobeda,tak by sme teoreticky mohli kľudne doraziť aj okolo 13-14-tej,lebo potom má zas poobedné spanie a vonku v kočíku mi nezaspí,uvidím,čo náš "milovaný" sused zajtra... 😠 😒